Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) k850 válasza krypton (#17399) üzenetére


k850
addikt

Ja értem! ;)
Не проблема! Egy fájl kezelőkel hozzá pl. az ES File Explorer_1.6.2.5.apk ez egy magyar nyelvű verzió, ( hála RootRuleznek ).
Ezzel az alkalmazással le tudod menteni az alkalmazásokat.
Alkalmazások[/B,], tölt (B)kiválaszt,(/B), (B)biztonsági másolat(/B). Ezután a backups mappán belül az apps mappában találod a kívánt alkalmazást.
;)

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#17402) b3Ro válasza Bozek (#17391) üzenetére


b3Ro
senior tag

hagyom akkor az egeszet. megoldom masuton... koszonom a segitseget

(#17403) air válasza krypton (#17399) üzenetére


air
nagyúr

Telepíted a szokásos módon, majd egy fájlkezelővel (pl. ES) biztonsági mentést készítesz a kívánt alkalmazásról. Ez elmenti az .apk-t elérhető helyre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17404) Bozek válasza b3Ro (#17402) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondanám, hogy próbáld meg USB-OTG kábellel, de a JB is csak a FAT32-őt támogatja alapból.

(#17405) royalka


royalka
őstag

Szép estét mindenkinek. GB tök jó volt a gmail levelező. Lehetett olyat hogy a kijelölt leveleket olvasottnak jelölni. De JB nél nem találok ilyen lehetőséget. Vagy nem jó helyen keresem? Ha egy GB romból kiszedem az el indul a JB-n?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#17406) Bozek válasza royalka (#17405) üzenetére


Bozek
nagyúr

A GMail-en belül az Általános beállítások-nál nézd meg, hogy nincs-e bepipálva a Jelölőnégyzetek elrejtése. Ha nincs, akkor meg kell jelennie minden levél előtt egy kis négyzetnek, amivel ki tudod választani és utána már alul tudod olvasottnak jelölni.

(#17407) petipetya válasza royalka (#17405) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha ki van jelölve a levél, akkor az alsó ikonsorban balról a negyedik - ics alatt legalábbis.

"nincs rá lezsóidő"

(#17408) royalka válasza petipetya (#17407) üzenetére


royalka
őstag

Pffff :W Tényleg. :R Köszi mind a kettőtöknek a gyors segítséget.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#17409) minimumgame


minimumgame
tag

Üdv!

Felvettem egy videót CameraMX app-al, ami a felvétel leállításakor befagyott... A videó nem játszható le, PC-n sem, mert ugye sérült, (de hossza és mérete megvan.) Ez kuka vagy van valami varázslat amivel megmenthető?

(#17410) b3Ro válasza Bozek (#17404) üzenetére


b3Ro
senior tag

mhl kabellel van a tvre kotve, igy az otg nem jatszik...

(#17411) oncsi


oncsi
őstag

Keresnék egy programot, ami (nem feltétlenül a telefonon) rendezi a kapcsolat lista elemeit. Sok a kettős bejegyzés, Van a telefonomon jelenleg kb 500 kontakt. Lementve az SD-re kb év elején ebből van 300. Google fiókban van kb 1000, de ez van hogy 3x is egymás után ugyan az. Nehezíti a dolgot, hogy képek a telefon mostani kontaktjaihoz vannak leginkább. Viszont Mail címek meg a google fiokban lévőkön. Szóval rendet kéne tennem de hogy fogjak hozzá? :F

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17412) vgyuri válasza oncsi (#17411) üzenetére


vgyuri
őstag

Neten Google Contacts, Továbbiak, Ismétlődések keresése és egyesítése.

(#17413) MurdR


MurdR
veterán

Szokott valaki GBA játékojat játszani droidon? vagy esetleg DOS-osat? Lenne pár játék amit nosztalgiából újra játszanék.. :))

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17414) petipetya válasza oncsi (#17411) üzenetére


petipetya
nagyúr

Merge +

Csak egy gombra kell rábökni és már dolgozik is. Nálam simán összekapcsolta a Google - Google+ - Facebook névjegyeket.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17415) zozyk


zozyk
addikt

Valakinek sikerült beállítani a a total cmd + lan plugint windows8 alatt?

Nekem nem akar összejönni a megosztás...

Sikerült végre.. :C

[ Szerkesztve ]

(#17416) nonee válasza #40993792 (#17389) üzenetére


nonee
aktív tag

Hálás köszönet!üdv :R

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#17417) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Tud valaki az endomondo-n kívül olyan alkalmazást ajánlani, ami tudásban lényegében ugyanaz, csak nem foglal annyi memóriát futtatás közben, mert az endo foglal vagy 30-40MB-ot, az szerintem nagyon sok :S kisebb igényű app-ot keresek.

Köszi!

(#17418) dokee78 válasza #99546112 (#17417) üzenetére


dokee78
félisten

Sports Tracker?
Nekem meg van vásárolva az Edmondo még is jobbnak tartom a Sports Trackert.

[ Szerkesztve ]

(#17419) vadászcsiga válasza dokee78 (#17418) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Melyik Sports trackerre gondolsz?

Sports Tracker
SportsTracker (by STL)

Az első sokkal jobb, már Nokián is azt használtam, utána androidon még nem volt, később megjelent minden platformra így aztán iPhone-on meg pláne. Sokkal régebben nyomják a fiúk, patinásabb nyomrögzítő mint bármelyik, közel 1000 km-em van benne.

A flash-es weboldalukkal ne jöjjön senki mert kb soha nem nézek rá

[ Szerkesztve ]

(#17420) kisbona


kisbona
csendes tag

Üdv.
Segítségeteket szeretném kérni a Call Meter 3G program használatához.
Valaki megtudná csinálni a nekem a Vodafone Business Extra 2 dij csomaghoz tartózó feltételeket amiket tudnám használni a programban.(Én nem boldogulok vele,nemtudom beállítani,amióta felfrissítettem a programot nem értem 3.8.3-as verzióm van.)
Előre is köszönöm a segítséget.:)

(#17421) vigyori78 válasza Rimuru (#17348) üzenetére


vigyori78
őstag

Szia.
És van benne értesítés ? nem fogadott hívás,sms ..
Köszi.

(#17422) Tyer válasza tonyqa23 (#17380) üzenetére


Tyer
őstag

Csak a full volt fenn.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17423) Bozek válasza MurdR (#17413) üzenetére


Bozek
nagyúr

DOS-ost szoktam. Mi a kérdés?

(#17424) dokee78 válasza vadászcsiga (#17419) üzenetére


dokee78
félisten

Az elsőre gondoltam igen. :K

(#17425) bubi92


bubi92
őstag

azt mondjátok meg nekem, hogy vajon handcent-ben miért csak ilyen gagyi skinek vannak?:D van másik jól használható sms app, amihez több skin van?:D

(#17426) agyhalal válasza vadászcsiga (#17419) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Lenne mit fejleszteni rajta, de sajnos nem teszik olyan ütemben, mint a konkurencia.

Más: Tudtok megoldást arra, hogy tudnám az itt található térképet behúzni a Google Maps Saját térképek közé?http://www.sielok.hu/rovat/utazas/cikk/kalandparkok-magyarorszagon/

[ Szerkesztve ]

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#17428) bubi92 válasza #40993792 (#17427) üzenetére


bubi92
őstag

go termékeket kerülöm:D :U

(#17429) Tompie


Tompie
őstag

Létezik külön olyan app? ami csak arra való, hogy állítsam a rezgés erősségét, azt a rezgés erősséget amikor telefonálok és felveszik illetve bekapcsolható, hogy akkor is rezegjen mikor leteszik ez utóbbi annyira nem lényeg.
Exdialer tudja, de nekem csak egy app kéne amivel ezt lehet állítani.

(#17430) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Titanium backup-al (free) kapcsolatban lenne kérdésem.
Adott egy játék, dinosaur war az a kérdés, hogy hogyan tudok úgy biztonsági mentést készíteni, hogy a játékállást is elmentse? Visszaállításnál ugyan megkérdezi, hogy az adatokat is,de mindegy melyiket választom, nulláról kell kezdenem a játékot. Más játéknál vagy programnál értelemszerűen működik...

Megoldottam. Először app, aztán adat. :F

[ Szerkesztve ]

(#17432) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
Most üzemeltem be a mobilnetet a t-nél, ami 100 mb-os!
Az lenne a kérdésem, hogy mely az a böngésző és gps program ami legkevésbé eszi a memóriát és esetleg van e olyan internetes rádió ami még belefér ebbe a használatba! Tényleg cska pár napja van és nem tudom , hogy ha elérem a 100 megát akkor mi történik, talán csak lassabbodik.

(#17433) maross válasza Richee11 (#17432) üzenetére


maross
veterán

Nem ajanlanam, eleg hamar elviszi a 100megadat..az epphogycsak kitart a netezesre.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17434) DS39 válasza Richee11 (#17432) üzenetére


DS39
nagyúr

Opera Mini a netezéshez.
Naviból meg vmi offline ajánlott.
Net rádió hamar eleszi.

(#17435) agyhalal válasza Richee11 (#17432) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Szerintem még komoly megkötésekkel is nagyon kevés a 100MB. Nekem is ekkora adatcsomagom van, igaz, hogy nem tiltom meg egyetlen alkalmazásnak sem, hogy használja a netet. Így pár nap alatt el is fogy ez a 100MB, utána pedig lassítanak a forgalmon, de még ezzel a sebességgel is használható marad, csak nem hasít.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#17436) tomy86 válasza Richee11 (#17432) üzenetére


tomy86
addikt

"nem tudom , hogy ha elérem a 100 megát akkor mi történik, talán csak lassabbodik"
Ez le van írva a díjcsomagodnál. Ha pl. Paletta 100-as csomagod van (a 100MB adatforgalomból gondolom), akkor ott nincs túlforgalmazási díj csak lassítanak 32kb/s-re. De a 100 mega tényleg nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#17437) Bozek válasza agyhalal (#17435) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát igen, a 100 MB eléggé kevés, az biztos. Én ezért is váltottam előbb 500 MB-os, aztán 1 GB-os csomagra (mivel csak 500 Ft-al drágább az 500-asnál).

(#17438) eastsider


eastsider
nagyúr

nekem volt 100megás adatcsomagom, igaz akkor edgel használtam, de az bőven kitartott úgy...
most 300-as van, és ez se fogy el, most 3G-vel.. instagram, facebook, böngészés. igaz legtöbbször van wifi a közelemben (otthon, suli stb..), de így nem fogy el.. főleg utazáskor használom huzamosabban (2hetente 6óra), amgy csak főleg a notik jönnek rajta, fb messenger stb..
el sem bírom képzelni hova nem elég pl az 500mega :D (najó wifi tethering...)

(#17439) bubi92 válasza eastsider (#17438) üzenetére


bubi92
őstag

x10mp és blade-n én is alig bírtam elhasználni az 500-at, de most a grandx-el simán elmegy 7-800 mega is, pedig ugyanaz a használat. :U

(#17440) psg5


psg5
veterán

Hogy mms-et küldjek, az telefon, android esetleg netfüggő vagy mindegyik? A nethasználatom központilag ki van kapcsolva, hogy véletlenül se tudjuk használni. Akkor mms sem fog működni? Ahogy a telenornál elolvastam, úgy van beállítva minden beállítás, mégsem küld el képet.

F.K.T.

(#17441) eastsider válasza bubi92 (#17439) üzenetére


eastsider
nagyúr

de hogy?

mondjuk én nem youtubeozok, nem hallgatok netrádiót (mert amikor hallgatnék alig van edge is), de böngészés chromeal megy, insta feltöltés, letöltés,fb, fb messenger..aztán ennyi

[ Szerkesztve ]

(#17442) MurdR válasza Bozek (#17423) üzenetére


MurdR
veterán

Dosboxot használsz?
De ha esetleg létezik erről egymélyebb írás, azt is szívesen venném

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17443) tonyqa23 válasza #40993792 (#17427) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Handcent is ezt csinálja, pedig nekem nagyon bejönne. De hibernálni kell, mert megenné az akksit 13 óra alatt úgy,h hozzá sem érek.Pedig kiadtak frissítést intel procira is és mégse... Greenifyvel le kell fogni, mint valami hyperaktív gyereket, aki nem bír magával. Tiszta vicc.Pedig kurva jó lenne benne a gyorsüzenetküldő ablak meg ilyenek...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17445) Bozek válasza MurdR (#17442) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, DosBox-ot használok, abból is a DosBox Turbo-t, ami viszont fizetős. Leírást most nem tudok prezentálni, eddig csak ezt találtam, ami a programhoz való. Egyelőre még csak nem is tudok írni, mert sok egyéb elfoglaltságom is van.

(#17438) eastsider: Mint írtam, azért az 1 GB-ost választottam végül, mert csak 500 Ft-al drágább az 500-asnál. Igazából az is elég lenne, de jobb érzés, hogy ez biztos nem fogy el. :)

(#17448) MurdR válasza bubi92 (#17439) üzenetére


MurdR
veterán

Mert töltögeted le ezerrel a programokat hozzá :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17449) bubi92 válasza MurdR (#17448) üzenetére


bubi92
őstag

igen, CSAK wifiről.

(#17450) punky10


punky10
addikt

Régebben 500 Mb-s csomagom volt, de vettem egy tabot 8Gb-os mobilnettel, így a telon levittem 200-ra.Most néztem, 88 Mb-t használtam el ebben a hónapban.. Minimális informácioszerzés(Opera Minivel pl Wiki, menetrend, online szotár, Shazam...) óránkénti időjárás-frissités, email szinkron(nem mindig olvasom azonnal, sokat meghagyok addig, amig kézbe kerül a tab) telepitett appok frissitését ha tehetem wifiről oldom meg, FB és társai nálam nem játszanak...
Kb erre elég (nekem) 100 mega, az internetes rádio nagyon meglōki a netet...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.