Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) tomy86 válasza bubi92 (#17195) üzenetére


tomy86
addikt

Mondjuk, mert nem használsz fb-ot, mint pl. én. :)

(#17202) MurdR: nem ám. Én félig illegalitásban tengetem napjaim, mindenféle fb, twitter stb. reg nélkül :D

[ Szerkesztve ]

(#17202) MurdR válasza tomy86 (#17201) üzenetére


MurdR
veterán

Ú akkor Te nem is létezel? :D

Respect :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17203) Jadro válasza persil (#17192) üzenetére


Jadro
veterán

Ha nem csak random jegyzetelésre használod, akkor egyelőre pl az Evernote is jobb. Mondok egy példát: Én pl oda mentek olyan recepteket, aket meglátok valahol és el akarom tárolni. Amiben jobb konkrétan az az, hogy tag-elhetőek a jegyzetek. Így könnyebb kiválasztani az azonos témájúakat ha szükséges. A receptes témánál maradva pedig az is jobb, hogy egy komplett weboldalt kijelölve át lehet tenni bele a cikket képpel együtt. Szépen elrendezi, jó ránézni. Keep-nél a kép lemarad a beillesztés során, bár ha külön letöltöm, majd felcsatolom a jegyzethez, akkor beilleszthető.

Szimpla jegyzetelésre tökéletes a keep és remélem fejlesztik még egy kcisit, mert nagy előnye, hogy google termék. Minden egy helyen, egy belépéssel, stb.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17204) tomy86 válasza Jadro (#17203) üzenetére


tomy86
addikt

+1 az Evernotera. Még egy előnye, hogy formázható a szöveg (szín, vastag, dőlt, stb.). Legalábbis én sokat használom ezt a funkciót is.

(#17205) fatal` válasza MurdR (#17199) üzenetére


fatal`
titán

De lehet több eszközről ugyanazt használni. Viszont a számuk limitálva van (emlékeim szerint 3).

És de, amit egyszer megvettél azt bármennyi eszközön használhatod utána, ha lecseréled a telefonod nem kell mindent újra megvenni.

(#17206) róland válasza bubi92 (#17200) üzenetére


róland
veterán

Aztán amikor lemész a térképről, akkor annyi a mobilnetnek. Próbáld ki 2G hálózaton a facebookot.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#17207) BoB válasza persil (#17192) üzenetére


BoB
veterán

Evernote vs Catch:

Úgy rémlik mintha evernote-ban az offline-ért külön elő kellene fizetni.

Ráadásul pont hogy a Catch a szimplább (legalábbis nekem biztosan) és sokkal kevesebb helyet is foglal. Az evernote az ami csicsásabb.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17208) róland válasza BoB (#17207) üzenetére


róland
veterán

Nem kell külön fizetni az offline-ért. Akkor fog szinkronizálni, amikor legközelebb netet talál.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#17209) draco31


draco31
veterán

Milyen torrent programot ajánlotok inkább? Én a ttorrent-et használom, de kicsit megviseli az X8-asomat. Van más ami jól működik, és nem ennyire telefonigényes? Magy ez mindegyiknél így van?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#17210) MurdR válasza fatal` (#17205) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor ezt nagyon rosszul tudtam. Bocs a belevauért.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17211) LonGleY válasza persil (#17192) üzenetére


LonGleY
veterán

A Catch Notes és a Trello is arról szól, hogy meg tudj osztani jegyzeteket vagy jegyzet csoportokat más userekkel, és van rendes webes szervizük is, tehát a telóra mentett infót az asztalin fel tudod dolgozni, vagy vissza ugyanez. Önmagadnak elég a ColorNote is, de annak nincs webes szolgáltatása, és normális todo listára is kissé szűkös már. A Catch Notes sokkal inkább adja, egyértelmű előnyei vannak a puritán jegyzetelőkhöz képest, de a megosztásnál már kisebb gondjai akadnak (nem tudod szerkeszteni, törölni a másik fél által kreált cuccokat - és itt jön képbe a Trello, ami viszont ebben a közös gyurmázásban király).

[ Szerkesztve ]

(#17212) half333


half333
őstag

megtudná nekem valaki mondani hogyan lehetne képernyőzár animációt cserélni (hol található annak a mappája) ?

(#17213) LonGleY válasza persil (#17192) üzenetére


LonGleY
veterán

Hogy mondjak konkrét élethelyzetet a Catch Notes felhasználására:

A saját todo listád mellett van egy valakivel megosztott csoportod (space), ahol közös ötletelést, üzengetést, vagy pl. a bevásárlólistát vezethetitek, és minden bejegyzés külön kommentelhető. Én pl. bizonyos esetekben jobban szeretem, mint az sms-t (különböző témák szerint lehet egymással interaktkodni), meg ugyebár ingyenes. Jól működő push segítségével amikor neten lógsz, jelez az értesítési sávban, ha módosítás érkezik.

Az egyszemélyes használatnál leginkább a space-ekre bontás az, ami segít a tájékozódásban, a weboldala és a kliens között pedig azonnali a szinkronizáció. Ezt azért nem tudja ilyen remekül bármelyik random jegyzet app.

Szóval jó cucc ez (ezt az Evernote-ról nem tudnám elmondani a bloatware-hatású kliensei miatt sem), amíg nem egy komolyabb projecten brainstormingoltok, mert ahhoz már karcsú - ez utóbbira javasoltam a Trello-t.

[ Szerkesztve ]

(#17214) #40351744


#40351744
törölt tag

Nemsokára egy Bluetooth fejhallgató vásárlását tervezem. Van, valami különleges követelmény a lejátszók terén? Úgy értem, minden lejátszó kivétel nélkül tudja kezelni a bluetooth-os zeneátvitelt, vagy mitől függ ez?

(#17215) wardemi válasza #40351744 (#17214) üzenetére


wardemi
senior tag

Tudtommal maga az app-al nincs köze ha a telefon lekezeli mennie kell :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17216) LordRajZoL válasza Integra (#17169) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Én lassan 1.5 éve használom, elöfizetéssel

Kb úgy mintha dropbox, google drive, jegyzettömb, filofax lenne

Számlák, doksik, scannelve, pdf vagy jpeg.

Leirások, olyan weboldalak amin valami érdekes cikk van.

Elötte Sprinpadot használtam de offline része miatt evernote jobban tetszik
Ja és hogy nagy? Lehet de nekem bejönn

zZz

(#17217) Bozek válasza petipetya (#17142) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kb. 2 hete volt a hír, hogy feltörték, szóval kevésbé bízok meg benne azóta.

(#17167) stefi68: Az a mikrofon gomb még mindig a hangalapú gépelést jelenti.

(#17206) róland: Ezért kell jó szolgáltatót választani. :)

(#17218) róland válasza draco31 (#17209) üzenetére


róland
veterán

Teljesen mindegy melyiket használod. Mindegyik megfogja még a csúcskészülékekekt is. (tTorrent pl. SGSIII-at is.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#17219) petipetya válasza maross (#17197) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen.

"nincs rá lezsóidő"

(#17220) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Tudtok vmi igazán jó albumborító-letöltő progit ami be is rögzíti a megfelelő zenéhez a borítót?

- Cover Art Grabber [link]
- Album Art Grabber [link]
- Cover Art Downloader [link]

Hírtelenjében ezt a 3at találtam...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17221) Tyer válasza persil (#17192) üzenetére


Tyer
őstag

Mutter ir egy kurva bev. listát reggel 6kor, mikor elmegy dolgozni, nekem meg megjelenik a catch-ben a piacon...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17222) air válasza MurdR (#17199) üzenetére


air
nagyúr

De igen. Mint korábban írtam, a megvásárolt alkalmazás Google fiókhoz kapcsolódik, nem eszközhöz.

(Upsz. Mint látom közben már kijavítottak, csak én "leragadtam" az előző oldalon. :DD)

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17223) Integra


Integra
titán

keresztkérdés..
van egy nexus7-em, amit anyumnak vettem ajándékba. addig zsír, hogy az alkalmazások, amiket megvettem play-ben, azon is futnak minden gond nélkül. igen, de... nem akarom, hogy behúzza az adataim a nexus7, mint emailek, people, etc... csináltam egy másik user-t emiatt a tableten, és letiltottam kóddal az enyémet, így berántja, de nem tudnak belenyúlni. viszont a supersu után is csak trial-nak érzékeli a játékokat és alkalmazásokat, amiket átvittem anyám usere alá, hogy tudja használni. sajnos ez a profil behúzás/tiltás nincsen rendesen még megoldva androidban.
tehát egy olyan alkalmazást keresek, amelyik lehetővé teszik hogy, az én userem legyen csak a tableten, hogy a programok teljes értékűek legyenek a tableten is, az én nevemen fut ugye a play, de!! a poeple, és gmail és minden másom letiltja kóddal, hogy a tablet nem húzza be automatikusan. mert hiába veszed ki az accounts-nál a pipákat, egy rossz érintés és már felül is írja és húzza be a profilt...
van ilyen alkalmazás?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17224) air válasza Integra (#17223) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem ehhez nem kell 2 juzer, 2 fiók. Beállítod a te fiókodat, kikapcsolod a nem kívánt infók szinkronizálását.
Ezután tegyél fel egy "app lock" alkalmazást, és zárd le a Beállítások app-ot!

A megvett alkalmazásokat azért érzékeli trial-nak, mert azok a te fiókodhoz kapcsolódnak. Másik fiók alá nem viheted át (nem tudod átvinni).

(#17225) agyhalal
Ezt én nem is értem. Mi az, hogy másik email-el regisztrálja a készüléket? Hol kell regisztrálni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17225) agyhalal válasza Integra (#17223) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Mi van akkor, ha az ő mail címével regisztrálod a készüléket, de a Playnél a te fiókodat adod meg legalább addig, amíg az általad megvásárolt appok feltelepülnek?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#17226) Integra válasza agyhalal (#17225) üzenetére


Integra
titán

már próbáltam, akkor is berántja.. már mindenhogy próbáltam. teljesen önjáró a kis buzi ilyen tekintetben, nem lehet tisztán tiltani a fiókod egyes műveleteit...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17227) Integra válasza air (#17224) üzenetére


Integra
titán

de, át tudod rootolás után vinni supersu és multi-user appal. de a teljes értékű verzió még nem működik így.

hiába tiltod le a beállításokat, az ő fiókját elakarja élni, az ő fiókja kell gmailjéhez, naptárhoz, internet bookmarks-hoz etc.. és ha le is tiltom a fiókot, gmail-t elindítod és berántja az én accountomat is simán, mert anyám accountja már ott van. midnent önjáróan akar neked tálcán kínálni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17228) MurdR válasza air (#17222) üzenetére


MurdR
veterán

És akkor amit telóra veszek meg az jó táblán is?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17229) LonGleY válasza MurdR (#17228) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen. Annyira kell csak odafigyelni, hogy sok appból (többnyire játékokból) létezik nagyobb felbontású készülékekre való verzió külön, ezeket többnyire HD utótaggal jelölik. Érdemes tehát neked ez utóbbiakat megcélozni.

[ Szerkesztve ]

(#17230) MurdR válasza LonGleY (#17229) üzenetére


MurdR
veterán

Értem, köszi a segítséget.
Amúgy ha vásárolok valamit playről és telöltöm a telóra
/tabra, és letörlöm akkor utána lesz valami olyan sáv hogy megvásárolt appok vagy hasonló?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17231) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Üdv mki!
Van egy pdf fájlom a telefonban, vagyis a micro sd kártyán. Ez egy buszmenetrend. Csak úgy tudom megnézni,hogy belépek pl total commanderbe és ott kikeresgetem a bluetooth könyvtárat, amiben van és megnyitom. Nem lehet ennek csinálni egy ikont a főoldalra, hogy egy kattintással elérjem?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17232) LonGleY válasza MurdR (#17230) üzenetére


LonGleY
veterán

1. A Google Wallet-en ott lesz a lista, hogy mért fizettél, esetleg mit térítettek vissza.

2. A Play fiókod alatt lehet látni, hogy eddig mit töltöttél le, itt látszik az is, ha valami fizetős volt (illetve itt lehet hibajelenteni és visszatéríttetni).

Közvetlenebb "megvásároltam" listáról nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#17233) oncsi


oncsi
őstag

Elnézést a bugyuta kérésért, de mondja el valaki legyen szíves, hogy pontosan mi kell a Play-en való vásárláshoz. Csak úgy könnyed kompletten, mert kinéztem pár nekem tetsző alkalmazást. Köszönöm.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17234) LonGleY válasza oncsi (#17233) üzenetére


LonGleY
veterán

#1 hozzászólás

Az alkalmazásokról, 2. bekezdés

[ Szerkesztve ]

(#17235) oncsi válasza LonGleY (#17234) üzenetére


oncsi
őstag

Olvasni, olvasni, olvasni. :B

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#17236) BoB válasza tonyqa23 (#17231) üzenetére


BoB
veterán

Solid explorerben lehet parancsikont kesziteni a home screen-re barmelyik fajlrol vagy mapparol.

Gyanitom masfele explorerben is lehet.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#17237) ADP10


ADP10
aktív tag

Sziasztok!
Olyan alkalmazást keresek, ami mérni tudja, hogy mennyit beszéltem a telefonon. De nem ám akárhogyan... :) Call Meter 3G-t próbáltam, tök jó volt, hogy be tudtam állítani, hogy a számlázás az első percben perc alapú, utána pedig másodperc alapú, de azt már nem találtam, hogy hogyan tudnám szétválasztani a hálózaton belüli hívásokat a többitől. (Telenor Menedzser csomagom van.) Hálás lennék, ha tudna valaki ajánlani egy ilyen tudással bíró appot, vagy segíteni a beállításban, ha a Call Meter is tudja ezt. Előre is köszönöm!

(#17238) noxon


noxon
őstag

Hello. Tudtok olyan időjàràs widgetet ami hasonlit az s3-éhoz?

We live in a simulated world...

(#17239) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Operában van mód a reklámok blokkolására? Ez a böngésző vált be eddig legjobban, ezt az egy hiányosságot leszámítva.

(#17240) -B- válasza noxon (#17238) üzenetére


-B-
senior tag

Azt hiszem a beautiful widgets-hez van olyan skin.

[ Szerkesztve ]

(#17241) Rimuru válasza nelsonmanian (#17239) üzenetére


Rimuru
veterán

Opera mobile-ban van, ugyan azt a fájlt használja mint az asztali. (urlfilter.ini)
címsorba beírod hogy opera:config ott meg rákeresel erre: urlfilter akkor meg tudod adni az elérési útvonalát.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17242) GML válasza ADP10 (#17237) üzenetére


GML
őstag

Létre kell hozni egy szabályt a számokhoz. pl %620% a telenoros számok és így többi hálózaton kívülihez is.
A leírásában van erre is példa. Ha más nem, akkor mentsed el a jelenlegi beállításaidat és importálj be egy másik telenoros tarifacsomagot, ahol meg tudod lesni a beállításokat, szabályokat. Én is így csináltam.
Gyakorlatilag mindent külön tudsz választani benne. Egyedi számok/ hívócsoportok, hálózatok, roaming indítás/fogadás, időszakos tarifák stb.
Ez egy eléggé testreszabahtó program.

[ Szerkesztve ]

(#17243) tonyqa23 válasza BoB (#17236) üzenetére


tonyqa23
senior tag

köszi

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17244) motorace


motorace
tag

Üdv!Valaki tudna nekem segíteni,még pedig arról lenne szó hogy x 10 mini prom van és azt írja hogy facebook messenger nem telepíthető rá,mert nem kompatibilis az eszközzel!!!Mit lehet tenni? Illetve van e valami más facebook messenger erre a telóra??
Köszönet!!

motorace felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17245) Bozek válasza motorace (#17244) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van pár. Én konkrétan az IM+ Pro-t használom (van Lite verzió is, ami ingyenes), de Go!Chat for Facebook is egy jó alternatíva volt anno.

(#17246) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Hali,

Egy kis infó kellene, letöltöttem a Viber : Free Calls & Messages programot, sms-t akar küldeni, azt szeretném megkérdezni, hogy normál árú sms? mert ne szeretnék újra beszívni 2000Ft-os sms-t

(#17247) GML válasza Dzsolo (#17246) üzenetére


GML
őstag

Normál smst küld.

(#17248) motorace válasza Bozek (#17245) üzenetére


motorace
tag

esetleg valami ingyenes???

motorace felhasználónak 19 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#17249) scream válasza motorace (#17248) üzenetére


scream
veterán

eBuddy, imo messenger.

IM+ nem ajánlott

[ Szerkesztve ]

(#17250) Bozek válasza scream (#17249) üzenetére


Bozek
nagyúr

És miért nem ajánlott?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.