Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) DS39 válasza Bozek (#16248) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem a launcher miatt veszi vki ezeket. Androidon több mindent lehet.....

Amúgy 1 hétig én is használtam, aztán meguntam. Hiányzott a "desktop". :)

(#16252) vadászcsiga válasza DS39 (#16251) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1 hétig? Az nem sok, meg sem érezted az ízét.

(#16253) vadászcsiga válasza dokee78 (#16246) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt hogy kell? Nem találok ilyet a beállításokban

(#16254) tomlac14 válasza St3ven (#16224) üzenetére


tomlac14
tag

köszi! nagyon tetszik! :-)
csak az zavar, hogy nem tudtam beállítani,hogy a widgeteknél jelenjenek meg az értesítések... csak missed phone call és sms/mms van. :-(

(#16255) tomlac14 válasza Bozek (#16248) üzenetére


tomlac14
tag

sztem pont az a lényeg, hogy nekem nagyon bejön a csempés stílus, de maga a wp8 mint rendszer egyáltalán nem! íme a megoldás! :-)

(#16256) St3ven válasza tomlac14 (#16254) üzenetére


St3ven
addikt

Milyen értesítésekre gondolsz ezeken kívül?

Lehet, hogy rosszul tudom, de pl. a Gmail olvasatlan üzenetekröl már nem lehetséges az értesítés, szal marad a status bar.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16257) fatal` válasza St3ven (#16256) üzenetére


fatal`
titán

De lehetséges, a Launcher 7 tudja, az Apex is és a Nova is.

(#16258) St3ven válasza fatal` (#16257) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi, ez nekem új. Úgy emlékeztem, hogy bizonyos Gmail verzió fölött nem lehetséges.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16259) rjg válasza St3ven (#16258) üzenetére


rjg
őstag

Volt ilyen, de aztán megoldották.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16260) fatal` válasza St3ven (#16258) üzenetére


fatal`
titán

Egy időben volt ilyen, mert azt hiszem a régi módszerrel a levelekhez is hozzá lehetett férni, most már csak ahhoz, hogy mennyi új van.

(#16261) DS39 válasza vadászcsiga (#16252) üzenetére


DS39
nagyúr

két napomba telt csak elrendezgetni az ikonokat, meg találni megfelelőt ilyen fehéreket, ami illik a designhoz, mert az androidos színessel gáz az a felület. amúgy mindig ki akartam lépni a felületről, ez a berögződésem volt, nem is tudom a WP-sek hogy bírják, engem nagyon untatott. arra poén ez, hogy IT-hez kevésbé értőket be lehet etetni hogy ez WP, de a használata inkább kín.

szóval nekem ez arra tökéletes volt hogy megtudtam, soha nem kell WP-s telefon, az Androidnál multimédia szempontból kevesebb lehetőség rejlik benne, és hogy állandóan ezeket a csempéket nézzem.... inkább nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16262) whiskeys válasza whiskeys (#16249) üzenetére


whiskeys
őstag

senki nem használ ilyesmit?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16263) Švejk


Švejk
őstag

Leszedték a Playről az utolsó ingyenes normális orosz-magyar szótárat. Már mindent néztem, az egyetlen egy 4000 Ft-os noname app, amiben inkább nem bíznék. Nekem tökre elég lenne akár ukrán, vagy belorusz szótár is, hisz a nyelv gyakorlatilag ugyanolyan. :P
A lényeg, hogy kéne nekem egy orosz-magyar szótár, tudnátok valamit szerezni?

(#16264) St3ven válasza DS39 (#16261) üzenetére


St3ven
addikt

Meg arra, hogy a rendelkezésre álló képernyőfelület 100%-át kihasználjad, hasznos funkció szempontjából.

Igen, az átlag androidos launchert is telepakolhatnám ikonokkal és widgetekkel, egy talpalatnyi helyet sem hagyva, de hogy nézne már ki? Ízlésesnek semmiképpen nem mondanám, hát még ha háttérkép is lenne alatta. :U

Ez a launcher a csempés megoldás révén rendet tart a telóm képernyőjén, miközben nincs kihasználatlan felület a képernyőmön. Nekem, valamint - a letöltések számát és az értékeléseket nézve - sokaknak ez egy lényeges szempont, nem mindenkinek van szüksége 3D scrollozásra, amikor csak egy szaros emailt akar írni, vagy a böngészőbe akar belépni. :N

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16265) tonyqa23


tonyqa23
senior tag

Sziasztok!
Régebben írta valaki,h a Handcent SMS-ben be lehet állítani,h fordított ékezetet tegyen a magánhangzókra, mint pl a "á" betű, ami vagy 80 karaktert lefoglal önmagában is. Felraktam ezt a programot és nem találom benne ezt a beállítást. Mert swiftkey meg mindig kijavít rendes betűkre, de így meg sokszor már átlépek mms-be. A másik,h alul a reklámot hogy lehet eltüntetni, ha lehet egyáltalán. És még annyi,h egyszer valahol kérte,h melyik átjárót választom.De már ezt nem találom.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16266) bubi92 válasza whiskeys (#16262) üzenetére


bubi92
őstag

most mi a baj azzal, hogy fb-ra használj három app-ot(fb, messenger, page manager), plusz twitterhez még egyet. ráadásul, mindegyik tökéletesen működik. szarkazmus off :U

(#16267) DS39 válasza St3ven (#16264) üzenetére


DS39
nagyúr

jól van elhiszem hogy a letöltés szám azt mutatja hogy sok embernek tetszik, bár én is benne vagyok abba a számba, és mégsem tetszik :)

szeretem hogy van egy háttérképem, ami látszik, alul pár ikon, van időjárás widgetem, stb, sok minden nem áthozható ebbe a wines launcherbe, fene se akarja elfoglalni az egész képernyőt velük. mondom olyan desktopos érzet kell, mint PC-n a Win7-ig. ezért sem teszek fel 8-ast. csak akadályoz a hatékony munkavégzésben, de ez már nagyon off.

mindenki olyan launchert használ, ami neki legjobban bejön. ;)

(#16268) Foose válasza whiskeys (#16262) üzenetére


Foose
addikt

Seesmic esetleg?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16269) vadászcsiga válasza whiskeys (#16262) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy TweetDeck

(#16270) Jámbor


Jámbor
tag

Azt hogy lehetne megcsinálni Opera Mobile böngészőn, hogy amikor megnyitom könyvjelzőből a Twitter, vagy Prohardver login site-ot, akkor a felhasználónevemet írja oda automatice (ahogy az asztali Firefox), csak a jelszót kelljen nekem bepötögnöm? Asztali böngésző gondolom sütikben tárolja ezeket. Androidon nincs ilyesmi?

Soha ne mondd, hogy soha.

(#16271) Regirck válasza Švejk (#16263) üzenetére


Regirck
senior tag

(#16272) whiskeys válasza vadászcsiga (#16269) üzenetére


whiskeys
őstag

kezeli a facebookot is?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16273) vadászcsiga válasza whiskeys (#16272) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát próbáld ki, ingyenes. Egyébként igen.

(#16274) whiskeys válasza vadászcsiga (#16273) üzenetére


whiskeys
őstag

köszi

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#16275) mttssz válasza whiskeys (#16262) üzenetére


mttssz
senior tag

Tweetdeck.

(#16276) fdisk


fdisk
őstag

A SportsTracker PRO-hoz most elég baráti áron lehet hozzájutni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#16277) Tompie


Tompie
őstag

Van olyan app vagy widget ami wifi-ről átkapcsol mobil adatra és ugyan ezt tudja vissza. Köszi

(#16278) tomlac14 válasza St3ven (#16256) üzenetére


tomlac14
tag

pl. a plume alapjáraton indexálja az ikonra az olvasatlan tweetek számát, viber az üzenetekét, bizonyos launcherek fb-nél szintén. itt a csempéknél ezek nem érvényesülnek...

whiskeys: hootsuite tudja fb-t, twittert és 4sq-t is. sőt, akár több acc-ot is ezeken belül!

[ Szerkesztve ]

(#16279) Foose


Foose
addikt

(#16269) vadászcsiga (#16275) MaTMaN
Én csak azért nem ajánlottam a tweetdeck-et,mert azt olvastam meg fog szűnni. Itt a cikk erről... :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16280) siofok válasza tonyqa23 (#16265) üzenetére


siofok
őstag

Szia!Úgytudom nemkell semmit állítani,a handcent alapból megfordítva küldi!

OnePlus nord 2t

(#16281) vadászcsiga válasza Foose (#16279) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én meg azért nem ajánlottam a Seesmicet mert te ajánlottad ;)

(#16282) tonyqa23 válasza siofok (#16280) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ezt hogy tudom leellenőrizni? Vagy ezt csak saját billentyűzettel csinálja meg? Mikor írok, akkor plAz alsó részen a reklámra nincs valami pro verzió esetleg? Bosszató,h ott nekem vodafont reklámoz...

Jóó...hülye vagyok... :DD

Meg se néztem eddig... most kipróbáltam, és Handcentben nálam úgy működik, h rendesen írok ékezettel, mégis csak 1 karaktert von le a 160-ból még egy "á" betűnél is, viszont rendes "á" betűt ír, nem fordított ékezetest. A gyári üzenetküldőben kapásból vagy 100 karaktert leszed...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16283) siofok válasza tonyqa23 (#16282) üzenetére


siofok
őstag

igen,ez billentyűzet független. :)
nekem nincs reklámom,mert használom az Adaway blokkolót.

OnePlus nord 2t

(#16284) air válasza Tompie (#16277) üzenetére


air
nagyúr

Power toggles, Widgetsoid, Elixir, Extended controls stb. ezekkel mind lehet HS-re wifi és mobilnet kapcsoló widget-eket kirakni. Aztán kézzel kapcsolgatod őket. Wifi ki - mobilnet be, mobilnet ki - wifi be. Ennél nincs egyszerűbb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16285) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

SD kártyára kényszerítő legjobb progi érdekelne? Köszi

(#16286) vadászcsiga válasza sittes79 (#16285) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Engem igen ;]

(#16287) dokee78 válasza sittes79 (#16285) üzenetére


dokee78
félisten

Droidsailt használom.

[ Szerkesztve ]

(#16288) fatal` válasza sittes79 (#16285) üzenetére


fatal`
titán

+1 a DroidSailre.

(#16289) Bozek válasza Švejk (#16263) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van az Abby Lingvo, abban 10 dollárért meg lehet venni egy 30 ezer szót tartalmazó magyar-orosz szótárat.

(#16271) Regirck: De ahhoz NET kell folyamatosan.

(#16276) fdisk: És miben jobb, mint a Runtastic vagy az Edmondo? Mind a kettőt megvettem anno akciósan. :)

(#16277) Tompie: Ha megy a WiFi, akkor nem használja a mobilnetet, szóval a WiFi ki- és bekapcsolása elég erre.

(#16290) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

dokee78

Azt a pár hsz-el feljebbi swiftkeyes, középen a numpaddal állapotot hogy lehet beáallítani? Nem találom, vagy az csak 7"-nél nagyobb kijelzőre érvényes?

(#16291) Švejk válasza Bozek (#16289) üzenetére


Švejk
őstag

Nagyon köszönöm! Ezt megnézem! :R

(#16292) dokee78 válasza vadászcsiga (#16290) üzenetére


dokee78
félisten

Ezeknél lehet beállítani.
SwiftKey Tablet Free és SwiftKey Tablet Keyboard

[ Szerkesztve ]

(#16293) vadászcsiga válasza dokee78 (#16292) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az világos, a fizrtős tablet verzió meg is van de nem találom benne ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#16294) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Olyan appot keresek, ami átvált WCDMA-ra GSM-ről, mikor bekapcsolom a mobilnetet és vissza.

(#16295) vadászcsiga válasza dokee78 (#16292) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is azzal az avatarral kezdtem :)

(#16296) dokee78 válasza vadászcsiga (#16290) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom,hogyan kell beállítani,mert nem használom a tabletest.

(#16297) Bozek válasza dokee78 (#16292) üzenetére


Bozek
nagyúr

Be lehet a simánál is. A Téma menüponton belül van ilyen, hogy Split layout. De persze kisebb kijelzőn ez csak két részre osztja a billentyűzetet.

(#16298) dokee78 válasza Bozek (#16297) üzenetére


dokee78
félisten

:K

(#16299) vadászcsiga válasza dokee78 (#16296) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, azt hittem saját képernyőmentés.

Bozek
Az enyémen hiányzik ez a menüpont, gyanítottam hogy nagyobb kijelzőn lehet csak így beállítani.

Csak a kettéosztottat lehet, de az is jó

[ Szerkesztve ]

(#16300) Foose válasza vadászcsiga (#16281) üzenetére


Foose
addikt

+1

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.