Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) tomy86 válasza ZeroZero (#16048) üzenetére


tomy86
addikt

Igen, kb. akkor volt az utolsó frissítés. Másik megoldás, hogy visszateszel egy korábbi verziót.
SMS Backup + 1.4.7 vagy SMS Backup + 1.4.6

(#16052) xSide válasza DS39 (#16050) üzenetére


xSide
őstag

Erre gondoltam én is alapból, viszont nálam pl ez nem probléma és egyértelműen ráklikk QuickPic megnyitja.
Van digi gépem, de ott is kikapcsoltam ezt a funkciót!
Nála opcionálisan egy másik kamera appal eme igény pótolható...

(#16053) ZeroZero válasza tomy86 (#16051) üzenetére


ZeroZero
csendes tag

régebben próbáltam egy régebbi verziót, de az sem működött, de most ez az 1.4.6-os úgyfest jó lesz. köszönöm :)

(#16054) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Tudnátok olyan böngészőt ajánlani, aminél nemcsak 1 kezdőlapot lehet beállítani? Az asztali gépemen a Chrome közel 20 megnyitott lappal indul, plusz Speed Dial-lel elérem azokat, amiket nem mindig, de azért elég gyakran használok, így indítás után máris "kéznél van" majdnem 70 oldal.

Valamelyik androidos progival is biztosan meg lehet oldani közel ugyanezt (a tabomon 5-6 kezdőoldalt szeretnék beállítani), de nekem eddig sem a Maxthon, sem a Dolphin, sem a Chrome, sem az Opera Mobile esetében nem sikerült - béna vagyok?

Kösz!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#16055) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

A Runtastic app nem működik nethasználat nélkül? Nekem mindig kéri a kapcsolatot. A Sport trackert használtam eddig.Van még olyan futó program, ami offline is megy és effektíve pontos? ( endomondo nem tetszik).

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16056) LonGleY válasza Edi77 (#16055) üzenetére


LonGleY
veterán

Pedig te az Endomondo-t keresed. Lehet próbálkozni MyTracks-el, meg Strava-val stb., de akkor sem lesznek jobbak.

[ Szerkesztve ]

(#16057) pikszel válasza LonGleY (#16056) üzenetére


pikszel
őstag

;)

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#16058) Edi77 válasza LonGleY (#16056) üzenetére


Edi77
őstag

Endomondot keresem? nem, olyan progit szeretnék elsősorban futáshoz, ami max az adatfeltöltéshez kér netet edzés végén, mint a SportsTracker, de az nem túl pontos, ezért kérdem, hogy pl a Runtastic kér-e netet edzés idejére? :)

(Strava tetszetős, köszi )

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16059) LonGleY válasza Edi77 (#16058) üzenetére


LonGleY
veterán

Alapvetően mindegyiknek működnie kell offline is, hiszen a GPS adatok alapján csak a koordinátákat kell mentenie. Az, hogy térkép van-e használat közben, szinte lényegtelen, a lementett log szerint rajzol a webes szolgáltatásuk térképre nyomvonalat. Az Endomondo sem kér külön netet, hanem majd ha hozzájut, akkor tölt fel adatokat. Ehhez vagy akkor kapcsolom ki a programot, ha már netközelbe értem, vagy utólag elindítom ezért fél percre, amikor már WiFi-n lógok. Az Endomondo-t egészen sokan használják, nem egy barátommal látjuk egymás "kirohanásait". :] Jóféle grafikont firkant, és a Facebook-al is egész normálisan együttműködik. De a Strava is jó lehet, abból van bringás variáns is.

[ Szerkesztve ]

(#16060) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

-Alkalmazás, ami ha wifi-re kapcsolok akkor átvált csak 2G-re a teló!?

-Alkalmazás ami egy megadott időpontban automatikusan belép egy honlapra név/jelszó-val?(lehet sokat akarok)

Köszi

(#16061) atike válasza sittes79 (#16060) üzenetére


atike
nagyúr

Tasker...? :U

(#16062) LonGleY válasza sittes79 (#16060) üzenetére


LonGleY
veterán

- 2G <-> 3G | max olyat érdemes, hogy magad kapcsolgatod (egy külön programmal szintén csak fogyasztanál, így éppen a váltogatás értelme veszne el): #15348

- a másodikra megoldás lehet egy - közben említett - Tasker féleség, ami adott időpontban elindít egy böngészőt, aminek a nyitólapja az, ahova belépnél | hogy az automatikus beléptetést hogy oldod meg, az már böngésző/kiegészítő függő | ha már fent van a Tasker, akkor lehet próbálkozni az első kérdéssel is benne

[ Szerkesztve ]

(#16063) fdisk


fdisk
őstag

Van vki tapasztalata a PowerDVD Mobile v.4 for Ultra-el?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#16064) erzol válasza interstate76 (#16054) üzenetére


erzol
őstag

A dolphinban van olyan, hogy a new tab oldal indul és oda ki lehet rakni x oldal hivatkozását kis ikonokban, ha ez neked megfelelő.Illetve van vagy 20+ addon, amik között biztos találsz ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#16065) kariad válasza DS39 (#16050) üzenetére


kariad
senior tag

Igen pontosan erre gondoltam!! :K

xSide Akkor mégis meg lehetett érteni! ;)

(#16066) Buster17


Buster17
addikt

Skypot nem lehet magyarra állítani? Tök zavar, hogy pc-n magyar tableten meg angol

(#16067) Foose


Foose
addikt

Nem próbálta véletlenül valaki a Nova launchert, és a MiHome launchert is ICS-n? Az érdekelne melyik meríti jobban a telót :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16068) Bici válasza Foose (#16067) üzenetére


Bici
félisten

Nekem a Mi-home-mal rosszak a tapasztalataim (néha Fc, néha lassul), és ugyanígy igaz az összes hasonlóra: MIUI, LewaOS (+ külön launcher), meg van valami iPhone-os app drawer nélküli is...
Egy időben kifejezetten az App Drawer nélküli, de testreszabható Launcherek között turkáltam, ki is próbáltam sokat, de végül visszatértem az Xperia Launcher-hez, vagy a Holo Launcher-hez.
A 360Launcher még elment köztes állapotnak.
Akksi tekintetében nem vettem észre jelentős különbséget.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#16069) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok powerpoint bemutató megnézéséhez melyik ingyenes appot ajánljátok?
Köszönöm.

® visions created with passion

(#16070) Foose válasza Bici (#16068) üzenetére


Foose
addikt

Köszi a választ! :R

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16071) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok!

Tudtok egy olyan app-ot, ami contact-onként mutatja, hogy mondjuk egy adott időszakban (adott hónapban) mennyi volt vele a kimenő illetve bejövő beszélgetés időtartama?

Előre is kösz!

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#16072) Tompie


Tompie
őstag

Egy utolsó kérdés az ES File Explorerrel kapcsolatban: valahogy be lehet állítani, hogy fekvő módban két paneles nézet legyen? Vagy ezt nem tudja?
Köszi

(#16073) fatal` válasza Tompie (#16072) üzenetére


fatal`
titán

Nem, egypaneles. Használj total commandert, az két paneles :)

(#16074) Edi77 válasza LonGleY (#16059) üzenetére


Edi77
őstag

Azt értem én is, s úgy gondolom, hogy majdnem mindegyiknek el kellene indulnia csak GSP alapon, s csak akkor kérjen netet, ha fel akarom tölteni az adatokat. Biciklizéshez, versenyre felkészüléshez a Sports Tracker volt jó, de most komolyabb alapozáshoz kell a futás, ott viszont eltérő adatokat mutat magasságban, amikor síkon futok, ezért gondoltam egy kifejezetten running appra. Az endomondo kezelőfelülete valamiért nem tetszik, úgyhogy ezzel nem is próbálkozom, de köszönöm szépen a válaszodat és a segítőkészségedet :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16075) air válasza VeryByte (#16071) üzenetére


air
nagyúr

igen

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16076) LonGleY válasza Edi77 (#16074) üzenetére


LonGleY
veterán

Start gomb, pause, stop gomb. Mit kéne ezen felül kezelni?.. :]

[ Szerkesztve ]

(#16077) dokee78


dokee78
félisten

Egy képkeret widgetet ajánlanék nektek:
Photo Grid/Frame Widget

[ Módosította: CoolMan ]

(#16078) porse válasza dokee78 (#16077) üzenetére


porse
senior tag

neked felmeztelen csavok vannak a telefondon? :F

... szerintem.

(#16079) Orlin


Orlin
addikt

Üdv.

Aimp létezik androidra?
Néztem de nem találtam Play-en.
Thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#16080) dokee78 válasza porse (#16078) üzenetére


dokee78
félisten

Az a kedvenc színészem a The Warrior filmből. Tom Hardy :R
Rossz ember aki rosszra gondol. ;]

[ Szerkesztve ]

(#16081) Edi77 válasza LonGleY (#16076) üzenetére


Edi77
őstag

Nem a kezelési móddal van bajom, hanem a felülettel....lehet, ez valami tipikus női dili, de ha nem tetszik külcsínre egy program, akkor azt nem használom :))

#16077 dokee78: de rég keresek már ilyet! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#16082) kelekyle válasza dokee78 (#16080) üzenetére


kelekyle
őstag

Hülye, aki nem ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#16083) #01682176


#01682176
törölt tag

Mortplayer miért akarja a hívásaimat, telefonszámot ellenőrizni? (Az alkalmazás ezekhez fér hozzá résznél: Telefon állapotának és azonosságának olvasása)

(#16084) Mr X válasza #01682176 (#16083) üzenetére


Mr X
veterán

Mert elhalkul hívásnál. Például.

[ Szerkesztve ]

(#16085) dokee78 válasza kelekyle (#16082) üzenetére


dokee78
félisten

További félreértések elkerülése végett kicseréltetem a 2 képet. :K

(#16086) #01682176 válasza Mr X (#16084) üzenetére


#01682176
törölt tag

Oh, erre nem gondoltam. Másik kérdés, sima gyári telefon (nem rootolt).Hol lehet beállítani mortplayerben, hogy hangerő hosszú nyomására számot váltson?
Még egy, mennyire ajánljátok a mortplayert?

(#16087) VeryByte válasza air (#16075) üzenetére


VeryByte
őstag

Megnéztem, jónak tűnik, de néha összevisszaságokat mutat. :-( Majd meglátjuk, de hátha tud valaki még mást.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#16088) fatal` válasza Orlin (#16079) üzenetére


fatal`
titán

Nem, még készül.

(#16083) gegszee: Valószínűleg hívásnál halkul.

(#16086) gegszee: Sehol sajnos. Custom romokban van ilyen funkció többnyire, illetve a PlayerPRO tudja a saját lockscreenjén a léptetést. MortPlayer a legjobb ingyenes lejátszó. :)

[ Szerkesztve ]

(#16089) #01682176 válasza fatal` (#16088) üzenetére


#01682176
törölt tag

Köszi szépen!

(#16090) -PLevi- válasza persil (#16046) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Szerintem próbáld ki az Audio fx widgetet! Véleményem szerint a legjobb eq. :K
Ráadásul ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#16091) ch003067


ch003067
addikt

Furcsa kérdés, de van olyan alkalmazás, aminek a segítségével tudok iFon-ra küldeni bluetooth-on cuccost ?? És ha igen, akkor ez visszafelé is működik ? :)

Köszi :R

(#16092) rjg válasza ch003067 (#16091) üzenetére


rjg
őstag

Ez nem a küldő, hanem a fogadó félen múlik. Te hiába tudsz küldeni, - mert Androidról tudsz - ha ő nem tudja fogadni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16093) Mr X válasza ch003067 (#16091) üzenetére


Mr X
veterán

JB-s iPhone kell hozzá, meg azon egy Cydia-s program. Akkor lehet BT-n küldeni-fogadni.

(#16094) Bozek válasza Mr X (#16093) üzenetére


Bozek
nagyúr

No comment. :D

(#16095) Mr X válasza Bozek (#16094) üzenetére


Mr X
veterán

Komment vagy no komment, ez a megoldás rá. :D

(#16096) atike válasza ch003067 (#16091) üzenetére


atike
nagyúr

Tényleg fura e-hulladékos kérdést feltenni Android topicban... ;] ;] ;] :P

(#16097) raziel01


raziel01
veterán

Androidról iPhone-ra, illúziók nélkül
Ajánlom a röviden, tömören részt. :D
Na ezek után tuti nem kéne alma.

(#16098) vadászcsiga válasza raziel01 (#16097) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ne vedd készpénznek amit ír, kb 1 hónapja használ iphone-t. Gyakorlatilag nulla rálátása van a rendszerre, hajam égnek állt amikor elolvastam. Minden második mondatát meg tudnám cáfolni.

[ Szerkesztve ]

(#16099) -PLevi- válasza raziel01 (#16097) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Én végigolvastam valamelyik nap. Bele is őrülnék, hogy nem tudnék mit módosítani. :D
Ha belegondolsz már ahhoz is jailbreak kell hogy fájlkezelőből telepíts egy .ipa (.apk "ájfon" megfelelője) kiterjesztésű appot.
De a sok hozzá nem értő kis tizenévesnek ez kell. (Én is az vagyok [14], de nem kellene, max, ha hozzámvágják. Persze szívesen kipróbálnám egy-két hétig, de nem váltanék semmiért sem) :D

[ Szerkesztve ]

(#16100) Mr X válasza -PLevi- (#16099) üzenetére


Mr X
veterán

Nem kell fájlkezelő az .ipa telepítéshez, sőt, egyenesen nem ez a módja. Plusz ugye warez csúnya dolog. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.