Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) Zozo33 válasza Bozek (#17750) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Tehát akkor ezen lehetséges lenne az offline és csak én vagyok a balfasz hogy nem tudom beállítani? Mer ez nekem szuper lenne, külsőleg jól néz ki, meg tök átlátható is csak ha nincs net nem tudom olvasni a híreket.

Xiaomi Redmi 4x

(#17752) Bozek válasza Zozo33 (#17751) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, lehetséges rajta az offline, mivel én is úgy használom. A Beállítások-nál van olyan, hogy Offline olvasás. Mivel én WiFi-n keresztül töltöm le a cikkeket, így nálam természetesen az van beállítva. De persze be kell pipálni azt is, hogy "Mentett tartalom betöltése". Meg nálam még engedélyezve van az auto olvasó mód is, mivel úgy beigazítja a szöveget a képernyő szélességéhez.

(#17753) Zozo33 válasza Bozek (#17752) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Kösz most már megy (igaz nem sok agy kellett volna hozzá :D ) Az lenne még a kérdésem, hogy a híreket manuálisan kell törölni vagy törli automatikusan a végéről ha megtelik? (gondolom van vmilyan max kapacitása)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4x

(#17754) bacus válasza Bozek (#17750) üzenetére


bacus
őstag

Én is ezt használom, tökéletes kis app.

Lenne egy kérdésem, pár hónapja nem tudok értékelni egy app-t sem, mert google+ fiókot akar, de én nem akarok. Kipróbáltam, de másképp megy a picasa, youtube, stb, nem akarom.
A régi értékelésnél úgye megjelenik "egy google felhasználó" a név helyett.

No, pont ennél a greadernél van 10 nappal ezelőtt is egy ilyen értékelés. Vajon ezt hogy csinálta? Átváltott google+ -ra, majd értékelt és visszaváltott?

Tudja vki, hogy kell értékelni g+ nélkül?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#17755) doddencs válasza bacus (#17754) üzenetére


doddencs
senior tag

miért baj, h ott a neved? szégyelled, vagy mi? komolyan nem értem.

(#17756) Bozek válasza Zozo33 (#17753) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Gyorsítótár és azon belül tudod állítani az olvasott, illetve az olvasatlan cikkek automatikus törlésének idejét (alapból is be van állítva valami). Nálam az előbbi Azonnal-ra van állítva, így minden frissítéskor eltűnnek azok, amiket már olvastam. A csillagozott elemeket ez nem érinti, amennyiben ki van pipálva a Csillagozott elemek megtartása.

(#17754) bacus: Fogalmam sincs, én engedélyeztem neki a Google+ hozzáférést. Eleve Google termék, akkor meg használja csak. :)

[ Szerkesztve ]

(#17757) mexel


mexel
veterán

Pár hsz-el ezelőtt ki lett vesézve néhány tárcsázó. Kipróbáltam sokat, de olyat szeretnék mint a samsungokon a froyon és környékén lévő "alap" tárcsázók. Ilyet nem tud valaki? Itt egy képernyőn van minden ami kell, nem kell össze vissza nyomkodni mindent, de nem is kell napokig állítgatni (mert nincs mit).
vagy ilyen "gyári" dialer külön nem létezik?

(#17758) jdirteen


jdirteen
tag

Sziasztok

Greader-en hol találom a lementett cikkeket?

(#17759) LonGleY válasza dokee78 (#17732) üzenetére


LonGleY
veterán

SD kártyán? Remélem oda akarja rakni... ott nekem van vagy 30 GB. :]

(#17760) Bozek válasza LonGleY (#17759) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telefon függő. Mivel nekem van 3,7 GB belső tárhelyem is, nekem oda rakja. De időnként lehet törölni az offline tartalmat és akkor nem fogy el a hely. :)

(#17761) membrandj


membrandj
nagyúr

Emlékeztető alkalmazásnak az egyik legjobb: Col Reminder! Ha valaki ilyesmit keresne.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#17762) Trotter66 válasza membrandj (#17761) üzenetére


Trotter66
tag

Ááááá, nagyon köszi, kipróbálom! Épp tegnapelőtt kerestem ilyen progit kevés sikerrel, remélem ez megfelel.

(#17763) Sacaaaaa válasza Bozek (#17696) üzenetére


Sacaaaaa
csendes tag

szerintem itt senki nem gyp-s, elsőre is viccesnek találták ha az volt.....

(#17764) Narxis válasza R19 (#17702) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én használom.

Thanos was right.

(#17765) GtCaT


GtCaT
tag

Tud vki olyan hívásfogadó appot, ami nagyméretű betűkkel jeleníti meg a hívó nevét a kijelzőn - bejövő hívás közben?
Nem ilyen "full screen caller" -ekre gondolok, hanem vmi tök egyszerű progira ami (mondjuk beállítható betűmérettel) nagy betűkkel kiírja.
Nincs mindíg rajtam a szemü-emüm, és már túl rövid a karom ;]
Kösz előre is!

(#17766) Foose válasza dokee78 (#17732) üzenetére


Foose
addikt

Én csak a magyart szedtem le (gondolom te több nyelvet pipáltál ki) és az 163MB. Így lett az egész app 267MB.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17767) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok

Valaki meg tudná mondani miért nem játssza telón végig a "kedvencek" listámat?
Asztalin jól megy, de telefonnál első szám lemegy, és vége, nem lép a következőre.

Esetleg ha a youtube app nem tudja, van másik az áruházba ami igen?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#17768) bigrock válasza mexel (#17757) üzenetére


bigrock
addikt

Szerintem külön letölthető nem létezik, a stock dialer van skin-elve a gyártó által. Továbbra is azt mondom, hogy az exDialer-nél egyszerűbbet (nem tudásra, hanem kinézetre) nem fogsz találni.

(#17769) air válasza sharkybacsi (#17748) üzenetére


air
nagyúr

Ebben a hsz-ben több tévedés is van.
A Naked nem egy mod vagy skin, hanem önálló alkalmazás. Igaz ugyan, hogy webkit alapú, de nem azért mert a gyári böngészőre épül, hanem azért mert az Android Webview-t használja, és zoom-olás után újrarendereli a lapokat, így működik a tördelés.

Legközelebb légy kedves tájékozódni, mert fals információkkal megtévesztesz másokat.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17770) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
Egy olyan hírolvasót keresnék, ami kezel magyar újságokat is, és viszonylag kevés adatforgalmat generál. Valaki tud mondani 1-2-? Meg, hogy milyen magyar újságok vannak amiket érdemes beállítani,

(#17771) Zozo33 válasza Bozek (#17756) üzenetére


Zozo33
csendes tag

Köszi a segítséget! :R Bevált a cucc nagyon :)

Xiaomi Redmi 4x

(#17772) bacus válasza doddencs (#17755) üzenetére


bacus
őstag

Nem a nevem a baj, az előtte is ott volt (amikor még lehetett értékelni + nélkül is), a google+ szolgáltatást nem szeretem. Pl. másképp működik a picasa webalbum a google+ alatt, meg amúgy is, nagyon erőszakosan tukmálja rám a google a plusszát. Nem akarom és kész!

Az ismerőseim többségének sincs plussz, egyszerüen nincs rá szükségem, szükségünk! (mint ahogy a drive, vagy a blog használata sem kötelező, ezeket nem is használom. mail, naptár, picasa szolgáltatások elegendőek, ehhez nekem miért kell plusz?)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#17773) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

A telefonkönyvem szinkronizálva van a facebook fiókommal, így ugye beteszi a profilképet a személyekhez.
Akinek azonban van google+ profilja is, ott a google kép lesz az alapértelmezett.
Lehet ezt módosítani, hogy a facebook képet tegye be a hívóhoz, tehát, hogy az legyen az alapértelmezett?

[ Szerkesztve ]

(#17774) tomy86 válasza bacus (#17772) üzenetére


tomy86
addikt

Na ez engem is piszkosul érdekelne. Mármint, hogy miért jó a g+?

(#17775) dokee78 válasza LonGleY (#17759) üzenetére


dokee78
félisten

Igen SD kártyán.

(#17776) Bozek válasza Sacaaaaa (#17763) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Ha OFF-olsz, akkor azt tedd is a szabályoknak megfelelően.
2. Én viccesnek találtam, ezért idéztem. Nem az volt a célom, hogy többen lássák.
3. Spórolnod kell a hozzászólásokkal. :D

(#17777) Oldman2


Oldman2
veterán

A Desktopon és a Mobilon használt GTalk státuszkezelésének hogyan kellene működnie?

Mobilon beállítom, hogy "Mobil állapot jelzése", de ez semmiféle változást nem idéz elő a túloldalon. Gyakorlatilag nem látható hogy valaki Desktopról vagy Mobilról van-e bejelentkezve.

Ennek így kell működnie? Vagy valamit nem jól állítunk be?

(#17778) Bozek válasza Zozo33 (#17771) üzenetére


Bozek
nagyúr

Már hosszú ideje ezt használom. Próbáltam másikakat is, de vagy az UI nem tetszett vagy keveset tudott. Még a JReader, ami megközelítette, de az se volt az igazi.

(#17779) porse válasza Oldman2 (#17777) üzenetére


porse
senior tag

Csevegésen belül kiírja, hogy mobileszközön.

... szerintem.

(#17780) OgKush


OgKush
senior tag

Erre az appra tudtok valami alternatívát ics-re??

(#17781) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Valaki tudna nekem Call meter ng programhoz egy médiamánia s beállítást?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#17782) goom válasza -B- (#17773) üzenetére


goom
senior tag

Nekem sikerült ez, igen. A gyári Névjegyzékben (ICS, 4.0.3.) szerkesztés segítségével meg tudtam változtatni a Google+-os képeket.
Mindazonáltal pl. a Full screen Caller ID még profibb erre a célra (is). Ezzel igen könnyű ezt megoldani (van Pro verziója is).

(#17783) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Az Airdroid-hoz hasonló alkalmazást tudnátok ajánlani nekem?

(#17784) -B- válasza goom (#17782) üzenetére


-B-
senior tag

Szerkesztésnél nekem nem sikerül, de lehet, hogy csak én vagyok a béna. Felajánlja a google+ kép eltávolítását, meg új kép hozzáadását a galériából, de a FB-os képet nem.

Lehet ránézek erre a full screen caller id-re, bár a vélemények alapján nem túl bizalomgerjesztő.

(#17785) Oldman2 válasza porse (#17779) üzenetére


Oldman2
veterán

Tudsz ilyenről képernyőképet küldeni?

Mert nekünk sehol nem jelenik meg ilyen információ (egyáltalán mit és hol keressünk)?

(#17786) air válasza kertsa (#17783) üzenetére


air
nagyúr

Az miért nem jó?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17787) kertsa válasza air (#17786) üzenetére


kertsa
senior tag

Nem látja nálam az sd kártyát.

(#17788) pepe091 válasza kertsa (#17787) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

System fülön belül nincs egy ext_card?

(#17789) stefi68


stefi68
addikt

Erről hallott valaki?
Minden nap az App of the Day alkalmazással le lehet tölteni egy fizetős programot ingyen a Play-ről?
Jól értem?

Bár azt írja az USA-ban és néhány európai országban... Mi biztos nem vagyunk benne :F

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17790) tonyqa23 válasza stefi68 (#17789) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Van egy sejtésem,h nem a Next launchert vagy a SPB Shell launchert meg office suite pro 7-et fogja dobálni.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17791) pepe091 válasza stefi68 (#17789) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen. Az Android játékokban már előkerült. Viszont akkor megtalálta valaki, hogy mi volt az aznapi, és azt mi is le tudtuk tölteni ingyen, és tényleg csak 1 napig volt ingyenes. Viszont az a baj, hogy nálunk nem hozzáférhető ez az app, és nincs honlapjuk sem, ahol ugyanúgy írnák, mint pl az appsales-en... Van több ilyen figyelő app a playen, de próbáltam őket, és a legtöbb "átverés", mert csak olyan appokat ajánlgat amik egyébként is ingyenesek..

(#17793) grafnet

Androidról eleve csak azokat listázza, amik ténylegesen telepíthetőek is.

[ Szerkesztve ]

(#17792) Bozek válasza stefi68 (#17789) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Ezt az elemet nem lehet telepíteni az eszköz országában."

Szóval mi nem vagyunk benne sajnos...

(#17793) grafnet válasza stefi68 (#17789) üzenetére


grafnet
veterán

biztos rosszul csinálok valamit, mert pc-n megvan az app, de droidon nem találja a kereső

Köszi: (#17791) pepe091
de akkor (#17792) Bozek-nke miért ír olyanokat? :F

bár kicsit elgondolkodtam, hogyan tudsz válaszolni, ha még nem is kérdeztem.... :Y

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#17794) Bozek válasza grafnet (#17793) üzenetére


Bozek
nagyúr

A böngészőben megnyitott Google Play írja ki. :)

Bal oldalt ott van minden programnál, hogy melyik eszközöddel kompatibilis. És ha azt kinyitod a + jelre kattintva, akkor bővebb információkat is kaphatsz.

(#17795) punky10 válasza neo-geo (#17781) üzenetére


punky10
addikt

Ha nem találsz a honlapjukon MediaMania beállitást, akkor keress rá a Mozaik-ra. Egy kicsit modositgatni kell, de először én is igy csináltam. Az még megvan, de azt nem fogadja el egy pár honappal ezelőtti frissités ota, azota meg én is csomagot váltottam.... De nem nehéz, ha a szabályok már megvannak, akkor csak a tarifákat kell átirni...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17796) sittes79


sittes79
addikt

Olyan progit keresek, amivel wifi routeren keresztül meg tudom osztani vagy nézni a telómon lévő tartalmat pl. lcd tévén? Tévében nincs wifi hanem a routerre csatlakozik!

Köszi

(#17797) air válasza sittes79 (#17796) üzenetére


air
nagyúr

DLNA

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17798) half333


half333
őstag

Tudtok olyan programot,amivel betűket lehet cserélni,de amikben minden karakter megvan,pl.>az összes hosszú magánhangzó

(#17799) neo-geo válasza punky10 (#17795) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Mármint kinek a honlapján? Na igen de nem tudom hogyan kell írni a szabályokat!

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#17800) pepe091 válasza neo-geo (#17799) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Innen tudsz lementeni díjcsomagokat, telán az általad használt is megvan, ha nincs akkor alakíts át egyet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.