Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17051) MurdR válasza tonyqa23 (#17049) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem is csinál ilyet a táblám.

ajánlom a #17040 -es hszt, én is holnap nekiugrok :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17052) air válasza Mercutio_ (#17050) üzenetére


air
nagyúr

"ES File Explorer kiváltja az Astro file browser? Miben térnek el, ha eltérnek?"

Nekem igen. Sok mindenben. Kinek a pap, kinek a papné. Próbáld ki mindkettőt (esetleg még a Total Commandert, a Solid Explorert) és döntsd el, neked melyik jön be jobban!

Ilyen kérdést totál felesleges feltenni. Kb. a "Melyik a legjobb fájlkezelő?" kérdéssel vetekszik. Szubjektív.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17053) MurdR válasza Agyas (#17044) üzenetére


MurdR
veterán

fogja magát és bekapcsol a kijelző, aztán elalszik.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17054) tonyqa23 válasza MurdR (#17051) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Gsam battery monitorral szoktam nézegetni,ha látom,h jobban merül a teló. Ilyen felvillanás meg ez az egy volt eddig még. Szal...abban is mutatja, h mi ébresztgeti.Ha valamelyik nagyon sűrűn, akkor greenify-t ajánlották nemrégen, ami bevált, azzal hibernálom, oxt csak akkor ugrál, ha én megnyitom. Pl:térkép, facebook.Nagyon megnövelte az akksi idejét nálam.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17055) pepe091 válasza MurdR (#17051) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tedd fel EZT a progit, kiválasztod a Premission list opciót és ott keresd meg a Wake lock engedélyt, és itt kilistázza melyikek azok az appok amelyek jogosultak erre.

Szerk.: Az kimaradt, hogy pluszban figyeld, hogy melyik app eszik sokat, plusz ébreszt is.

[ Szerkesztve ]

(#17056) bkercso


bkercso
nagyúr

Tud valaki segíteni, hogy mit kell tennem, hogy az XP felismerje a telefont? A másik gépemen egy régi rendszer van és simán felismerte. Most a friss SP3 az összes frissítésével együtt nem akarja.
Pontosítanék: látja a kártyán és a telefonon lévő könyvtárakat, de azok tartalmát már nem... :F

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#17057) tonyqa23 válasza bkercso (#17056) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Nem csak az üres könyvtárakba nem tudsz belépni? Nálam úgy műxik,h amelyik könyvtárban van bármi, akár csak egy kép, abba be tudok menni, az üresekbe nem. Ja meg előlapi usb csatlakozással is szarolhat...

[ Szerkesztve ]

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17058) bkercso válasza tonyqa23 (#17057) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mindegyikbe be tudok lépni, de mindegyiket üresnek mutatja: se alkönyvtárak, se fájlok. Hátlapi USB-n se...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#17059) MurdR


MurdR
veterán

Köszi mindenkinek a segítséget, holnap fel is telepítgetem őket. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17060) petrelli86


petrelli86
aktív tag

sziasztok

a mai napon vettem egy használt gt540-es lg-t, play áruházra nem tudok felmenni tanusítványhibára hivatkozik, létezik erre valamilyen megoldás?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#17061) petrelli86


petrelli86
aktív tag

android market sem indul el azt írja alkalmazás váratlanul megállt,próbáljam újra..
minden más frankón megy csak ezek nem, valami gebasz van a telóval szerintetek? vagy én vagyok a nagyon béna?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#17062) quailstorm válasza petrelli86 (#17060) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én azt a megoldást választottam, hogy hagytam a 2.1-et a fenébe, és frissítettem 2.3.7-re.

(#17063) MurdR válasza petrelli86 (#17061) üzenetére


MurdR
veterán

Remélem nagyon olcsón vetted :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17064) Dapro


Dapro
senior tag

Sziasztok, létezik androidra működő, hideolható keylogger?
Köszi előre is.

(Kidloggerről hallottam csak eddig)

(#17065) fatal` válasza Dapro (#17064) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, hogy létezik, de hogy erre itt nem valószínű, hogy választ fogsz kapni, abban egészen biztos vagyok.

(#17066) w.miki


w.miki
veterán

Vágólap kezeléshez/tároláshoz milyen kis programot ajánlanátok?
Clipboard Contentset használom, de amikor Másolnék egy új szövegrészt, akkor mindig át kell rá váltanom, ahhoz, hogy megjegyezze.
Ha sokat másolok, és nem váltok rá, mindig csak az utolsót teszi be a historyba.

Másik kérdés...: melyik Battery Monitor, ami konkrétan mutatja is, hogy mi ébresztette fel, használta a telót?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#17067) MurdR válasza Agyas (#17040) üzenetére


MurdR
veterán

permission denial: cant dump alarmmanager from from pid= 25579, uid=10104

ezt tartalmazza az alarmdump.log

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17068) maross


maross
veterán

Van olyan app, ami lathatoan kiirja mindig, hogy hanyadik oldalon vagyok a desktopon? Vagy ezt csak a launcher tudja? Full idegesito, hogy csak az utan jelenik meg egy kek sav, hogy mar eltekertem, akkor mar en is tudom merre vagyok...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17069) bubi92 válasza maross (#17068) üzenetére


bubi92
őstag

a normálisabb launcherekben be lehet állítani, hogy mindig ott maradjon. SŐT még a megjelenést is tudod állítani:)

(#17070) maross válasza bubi92 (#17069) üzenetére


maross
veterán

Se azt nem tudom beallitani novaban, hogy ez mindig lathato legyen (igazabol mindig lathato egy feher sav, azt nem ertem, hogy miert csak akkor kekul be, amikor tekerek...), se azt, hogy 5 oldalam legyen egymas mellett, es ne tegya ala-fole..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17071) Foose


Foose
addikt

Ismét egy ok,miért nem szabad-érdemes tört appokat használni. :U Feltörték a Swiftkey-t!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17072) punky10 válasza maross (#17070) üzenetére


punky10
addikt

Az ami mindig látszodik, az a dock elválaszto sávja. Erre jön rá az oldaljelző(ami nálad "bekékül"...) de csak akkor, ha valamerre megmozditod az oldalt. Én még ezt is kikapcsoltam, zavart...
Egymás után sorban van Nálad is az 5 oldal, csak amikor rendezed, akkor a bal szélső fent, a jobb szélső pedig lent helyezkedik el. Ettől függetlenül nem lehet fel-le görgetni, az oldalak horizontálisan helyezkednek el. Illetve lehetséges ilyen fel-le csusztatással oldat váltani, de akkor a gesture-settingben kell beállitani, hogy felfele csusztatással lépjen pl az 1.oldalra,lefele mozdulatra pedig az 5.-re.Én egy ideig használtam igy...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17073) katalin888 válasza persil (#17014) üzenetére


katalin888
aktív tag

Igen, igy van, de valami jo megoldas kellene!
Nem tud senki??? :(

(#17074) volvoguy


volvoguy
addikt

Udv! Tudnatok olyan hirolvaso appot, aminek gorditheto widgetje van...hasonlo mint a HTC Blinkfeed...es az altalam kedvelt oldalakat tudom beilleszteni (mobilarena, mobilport, androlib, androidportal, sg.hu, stb...)

Koszi udv!

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17075) fatal` válasza volvoguy (#17074) üzenetére


fatal`
titán

GReader Pro, Taptu (4.0+ droidon görgethető), Scrollable news widget (én ezt használtam a taptu előtt, ez gb-n is görgethető, ha támogatja a launcher).

A Taptu ingyenes (ha elviseled a reklámcsíkot a cikkek alatt, egyébként ha jól emlékszem 1 fontért lehet eltűntetni belőle), a másik 2 fizetős.

[ Szerkesztve ]

(#17076) evitiguF


evitiguF
senior tag

Üdv!

olyan programot keresek, ami szabályozza a wifi, mobilnet, gps kapcsolatot. Értem ez alatt azt, hogy ha ki van kapcsolva a képernyőm, akkor ezeket is kapcsolja ki, de be tudjam állítani azt, hogy bizonyos időközönként kikapcsolt képernyő ellenére is kapcsolja be a wifit, gps-t, szinkronizáljon le, majd pedig ismét kapcsolja ki. A múltkor találtam ilyen alkalmazást, csak nem telepítettem, most meg persze nem jut eszembe, mi volt a neve... :(

(#17077) punky10 válasza evitiguF (#17076) üzenetére


punky10
addikt

Pl Tasker. Nem egyszerü, de a MA-n saját topicja van, ahol segithetnek a beállitásban.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17078) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!

Android 4.2 tudtommal Flow keyboard tud.Magyarul tud?
Vagy Switfkey tud magyarul Flowolni?

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

Nexus 5

(#17079) Mercutio_ válasza air (#17052) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért kérdeztem, mert abban a disztróban ami most van a telón alapból fent van az ES és gondoltam ha ugyanazt tudja és hasonló a megjelenése mint az astro-nak, akkor egy app-al kevesebbet kell pluszban feltenni.

Ez a kérdés továbbra is áll: Olvasom, hogy a droidwall nem az igazi app-felügyeletre, mi ajánlott helyette 4.0.4-es droidra?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#17080) petrelli86 válasza quailstorm (#17062) üzenetére


petrelli86
aktív tag

teljesen sötét vagyok az androidos telókhoz, hogyan tudom frissíteni? és honnan tudom letölteni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#17081) air válasza Kunsztler (#17078) üzenetére


air
nagyúr

Swiftkey megtalálja a magyar szavakat is Flow-val.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17082) DS39 válasza Kunsztler (#17078) üzenetére


DS39
nagyúr

Tud magyarul a SwiftKey Flow.

(#17083) petipetya válasza Kunsztler (#17078) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a SwiftKey4 esetében van magyar nyelv a flow funkció bekapcsolása után és annak használata közben is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17084) Kunsztler válasza petipetya (#17083) üzenetére


Kunsztler
senior tag

Á Köszi :)
Ma veled talizok ott leszek ahol megbeszéltük :)

Nexus 5

(#17085) rjg válasza Mercutio_ (#17079) üzenetére


rjg
őstag

Nézd meg az LBE Guard-ot, azzal a tűzfal funkció mellett a többi jogosultsághoz való hozzáférést is szabályozni tudod.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#17086) kiraly.andra válasza Kunsztler (#17078) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A gyári Android billentyűzet továbbra sem tud magyarul, így az ahhoz tartozó "flow" sem. Emiatt én is megvettem a Swiftkey-t.

:a:

(#17087) petipetya válasza Kunsztler (#17084) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#17088) Nus


Nus
tag

Sziasztok!

Beregeltem a google walletre egy virtuális mastercardot, hogy tudjak vásárolni majd playen levontak egy dollart, de az összeg zárolva szerepel a számlámon már vagy 3 hete. Se nem terhelik, se nem irjak vissza jóvá. Valamit kellene még csinalnom?

Üdv...

The sky was pink...

(#17089) vgyuri válasza Nus (#17088) üzenetére


vgyuri
őstag

Semmit, idővel feloldódik a zárolódás. Nem tudom, hogy a zároló bank vagy a saját bankod intézi ezt, de vissza fogod kapni.

(#17090) evitiguF


evitiguF
senior tag

Greenify-re van olyan alternatíva, ami GB alatt is fut? ingyenes előnyben.

(#17091) kiraly.andra válasza vgyuri (#17089) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Szerintem az első vásárláskor írják jóvá. Nekem valami ilyesmi rémlik, csak úgy vissza még sosem érkezett ez az összeg.

:a:

(#17092) mipityu válasza vgyuri (#17089) üzenetére


mipityu
tag

Nem fog visszakapni semmit, mert le sem vonták. Zárolták. A Google nem nyújt be számlát a bank felé, ezért a zárolási idő elteltével felszabadul az összeg. Így ellenőrzi a Google, hogy él-e a számla.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#17093) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Van valahol itt ph-án egy okos gyűjtemény a leginkább hasznos programokról, kezdek elveszni az erdőben...

Köszi

(#17094) club1 válasza kiraly.andra (#17091) üzenetére


club1
veterán

Ezt a zárolást nem írják jóvá, mivel nem terhelés. A mi kártyaelfogadói szerződésünkben maximum 30 nap a zárolási időszak.

(#17095) g@bo


g@bo
nagyúr

sziasztok

tudtok lyan android alkalmazást, ami felveszi egy pilanatra a telót ( számlázzon a hivónak egy percet ) és bontja is a vonalat, mert valami örült hivogat.

call block jellegű proggi van, de az nem csinál költséget és pittyen is egyet, nem csendes. :R

(#17096) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az ingyenes Maildroid teljesértékű, vagy miért kerül 4262! Ft-ba a fizetős verzió?

(#17097) club1 válasza g@bo (#17095) üzenetére


club1
veterán

(#17098) bubi92 válasza vadászcsiga (#17096) üzenetére


bubi92
őstag

This is the Pro version of MailDroid and contains no ads. The pro version will contain some extra features that are not available in the ad version. Support for the pro version is the same as for the ad version (email only and no phone).

*ADDITIONAL FEATURES IN PRO*
1. Up/Down arrow in email to move to next or previous emails
2. Ability to set where to go after deleting an email (next/previous or back to inbox)
3. Two Widgets
4. Switch between 3 icons when adding the counter widget
5. More will be coming....

[ Szerkesztve ]

(#17099) Hutiii


Hutiii
csendes tag

Srácok, van valami ötletetek hogy miért nem mutatja az értesítéseket a notibaron a Facebook Messenger? A programban természetesen be vannak pipálva az értesítések.

(#17100) vadászcsiga válasza bubi92 (#17098) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, akkor nem éri meg plusz pénzt. Kva draga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.