Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) stefi68


stefi68
addikt

Olyan alkalmazást tudtok-e amelyben gáz, villany, víz fogyasztást lehet rögzíteni, esetleg statisztikázni. Költség nem is annyira lényeg, de nem baj, ha tudja.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#17602) cekkk válasza stefi68 (#17601) üzenetére


cekkk
veterán

Ez esetleg :U

(#17603) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok!
egy ingyenes üzenetküldő alkalmazás szeretnék letölteni, a viber, kakaotalk és a line között vacillálok!
esetleg valaki tudna segíteni, hogy melyik a legjobb, ami mondjuk kevésbé fagy, és viszonylag gyorsan küldi az üzeneteket vagy kevés memóriát emészt fel?

(#17604) Melack válasza Richee11 (#17603) üzenetére


Melack
veterán

Én azért megkérdezném az ismerősöket, hogy ők mit használnak. Nekem van Viber is, Whatsapp is, mert az ismerősök fele-fele arányban vannak fenn rajtuk.
Viber jó, időnként lassan indul el, de üzeneteket gyorsan küld.
Whatsapp: szerintem jobb, mint a Viber, de még nem gyagyáztam eléggé.
Kakao: egyik ismerősöm sem használja :(
GTalk: ezen azért vannak fenn ismerősök, de ritkán használom mostmár.
Ennyi részemről.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17605) atike válasza Melack (#17604) üzenetére


atike
nagyúr

Egyetértek kb mindennel amit leírtál.

Egy dolog ami miatt én személy szerint "dobtam" a Vibert - nem lehet belőle kilépni... :F

(#17606) PH-User válasza petipetya (#17565) üzenetére


PH-User
addikt

& dokee78 & quailstorm - Köszönöm, akkor jól sejtettem! :K

Ha a Cyanot felteszem és nem tetszik, akkor vissza lehet állítani ezt, ami most rajta van?
A ZTE vagy a Telenor nem változtatott rajta dolgokat, amiket csak ők tudnak visszarakni?

Nagyon láma vagyok még a témába, 3 napja van meg az eszköz... :DDD

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#17607) Melack válasza atike (#17605) üzenetére


Melack
veterán

Ez gyakorlatilag kötelező fícsör mostmár minden ilyen programnál. Ezzel nem lehet mit kezdeni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17608) atike válasza Melack (#17607) üzenetére


atike
nagyúr

Azért a fapados és totál alap "Google csevegő"-ből hála az égnek ki lehet lépni... :) Nekem egyre több ismerősöm áll át rá (természetesen az Androidot használók).

(#17609) Melack válasza atike (#17608) üzenetére


Melack
veterán

Én is szerettem azt, mert tényleg tök egyszerű volt. De szülőket/nagyszülőket elég nehéz lenne rászoktatni (nem is megy).
Én mostmár WP irányba nézelődök, remélem arra is lesz GTalk meg Viber.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17610) TRob1 válasza atike (#17605) üzenetére


TRob1
veterán

A Viberből ki lehet, hisz van Exit a menüben.

Ezt a Kakao-t próbálnám már 3 napja aktiválni/kipróbálni, de nem küldi az sms-t, akárhogy írom be a telszámom (+36-tal vagy anélkül, kötőjellel vagy nélküle, tökmindegy) :((

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#17611) vgyuri válasza szlovibuki (#17571) üzenetére


vgyuri
őstag

AdAway (már nincs Play-en): reklámok eltüntetésére

Android Firewall: mobilnet-ről programok letiltása

ES File Explorer: pl. csengő bemásolása a system-be, így nem felejti el usb csatlakozás után

FolderSync: dropbox, box.com... felhőszolgáltatókkal szinkronizál

Keyboard Backlight Controller: az alsó 3 gomb világítást kikapcsolja, sötétben olvasva nagyon zavartak

Link2SD: Programokat sd kártyára átpakol

MyBackup pro és Titanium Backup: rendszer és beállítás mentés

[ Szerkesztve ]

(#17612) atike válasza TRob1 (#17610) üzenetére


atike
nagyúr

Próbáld ki... Nyomj rá, majd kérj meg valakit hogy írjon neked... :)

(#17613) dime27


dime27
őstag

Sziasztok

Tudtok ajánlani Androidra ilyen gyerekfejlesztő játékokat 3-5 éves korig Angry Birds-ön kívül ami van esetleg?!Lehet autós vagy bármi más is kerilányomnak is vmi nevetséges amin sokat lehet nevetni meg készségfejlesztő is egyben! Előre is köszönöm! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#17614) TRob1 válasza atike (#17612) üzenetére


TRob1
veterán

Már többször "kipróbáltam" (úgymond nap mint nap :D) Nem kapom meg míg nem lépek be. És addig Sent-et ír a küldőnél, nem Delivered-et (Blade 4.2.2) De asszony se (Sony LwW 4.0.4)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#17615) atike válasza TRob1 (#17614) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem Samsung Galaxy W-n, Sony Xperia Tipo-n, Sony Neo V-n, LG Optimus 2X-en (mind gyári rom) simán megjön "kilépés" után is... Bár előző év végi ez az információ, mert ott unta meg mindenki, és decemberben le is lett szedve mindenkiéről... Akkor lehet azóta ezt már javították... :)

(#17616) Strex válasza dime27 (#17613) üzenetére


Strex
csendes tag

Hát ezeket tudom esetleg ajánlani : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.raongames.bouneball&feature=apps_topselling_free , https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fingersoft.benjibananas&feature=apps_topselling_free , https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidgame.game.zuma&feature=apps_topselling_free de szerintem akár ezzel is el tudnak játszani : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.outfit7.talkingtom2free&feature=apps_topselling_free , https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsIm1lLnBvdS5hcHAiXQ..

Remélem segítettem :))

(#17617) evitiguF válasza TRob1 (#17610) üzenetére


evitiguF
senior tag

Kakao Talk nálam automatice behozta a telefonszámomat, sőt, a kapott smsből is automatikusan kiolvasta a verify kódot, nekem csak rá kellett böknöm, hogy tovább, és már készen is volt. (Defy - euroskank cm7)
csak sajnos nekem sincs senki, aki ezt használná, így nincs kivel kipróbálni :DDD

(#17618) Melack válasza evitiguF (#17617) üzenetére


Melack
veterán

Nekem a Whatsapp volt ilyen, azzal nem akart menni a hitelesítés. Aztán felhívtam a számot, amit adott, és már ment is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17619) Tyer válasza evitiguF (#17617) üzenetére


Tyer
őstag

Ez a baj ezekkel, hiába jobb a WA, mint a Viber, mégis ott van mindenki

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17620) ra^ven


ra^ven
senior tag

Halihó!

Ma ismét téma volt rádióban az okostelefon vagy annak tulajának helymeghatározása.
Próbáltam visszaolvasni, és kérdezném még mindig a Cerberus e a ajánlott erre a célra?

A lényeg, hogy asztali gépről is meg lehessen mondani merre jár a telefon.
Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#17621) M1k133


M1k133
tag

(#17622) #99546112


#99546112
törölt tag

Tud valaki olyan alkalmazást a facebook alkalmazás helyett, ami ugyanúgy értesít az értesítési sávban ha jött valamilyen üzenet, vagy bejegyzés? Csak ne foglaljon annyit a memóriából :S Mert az alap face alkalmazás 30MB-ot zabál és sztem az sok (főleg 4.1-es androidnál)

Előre is köszi! :)

(#17623) ra^ven válasza #99546112 (#17622) üzenetére


ra^ven
senior tag

Próbáld ki az atrium-ot. :K

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#17624) dime27 válasza Strex (#17616) üzenetére


dime27
őstag

:C :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#17625) wardemi válasza ra^ven (#17620) üzenetére


wardemi
senior tag

Igen, a Cerberusz ezek mellet még sok funkcióval rendelkezik. Pl képet csinálj első vagy hátsó kamerával és elküldi mail-be neked stb. Én ezt használom nem bántam meg egyszer megvettem azóta meg ott csücsül és elvan magában. De remélhetőleg sose kell majd használnom (vagy ha kell tudom és nem gyalulják le a rendszert egyből) XD.

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#17626) #99546112 válasza ra^ven (#17623) üzenetére


#99546112
törölt tag

Köszi, de ez dupla annyi memóriát foglal! xD Ráadásul nemjelzi androidon h jött értesítés vagy valami. Azért köszi!

(#17627) aero. válasza M1k133 (#17621) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

AppMgr III-mal tudsz áthelyezni az SD-re programokat.

Noá: Milyen telefonod van, hogy zavar 30MB? Ha 256MB memóriával szerelt akkor még megértem.

[ Szerkesztve ]

(#17628) Foose válasza #99546112 (#17626) üzenetére


Foose
addikt

Esetleg ez? Van külön push üzenet jelzés is. Mondjuk ahhoz külön le kell még tölteni,jelzi is hogy mit. De szerintem korrekt cucc.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17629) petipetya válasza aero. (#17543) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az E-robot súgójában van egy ilyen példa. Igaz, hogy az wifire vonatkozik, de szerintem működik gps-el is. Emellett az alkalmazás topicjában biztosan tudnak segíteni.

"nincs rá lezsóidő"

(#17630) aero. válasza petipetya (#17629) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Köszi! De élek tovább nélküle, ez is hasznos, de nekem engedélyeket osztó alkalmazás lenne a jó. :R

(#17631) sharkybacsi válasza aero. (#17630) üzenetére


sharkybacsi
tag

Már írtam korábban:
Permission Manager
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.permissionmanager

Ez talán jó lehet.
Igaz nem egy helyen van egy adott engedélytípus, hanem alkalmazásonként, de végigfutva a telepített alkalmazásokon elérhető vele az amit akarsz.

(#17632) aero. válasza sharkybacsi (#17631) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Láttam, de elég nagy volt a forgalom így nem köszöntem meg, most megteszem. :R
De túl sokat tud, felesleges dolgokat nem tárolok a telefonon mostanság, csak inkább céleszközöket, mindent kihasználva. Mellesleg a kinézete is esetlen. Maradok a kapcsolgatásnál.

(#17633) vgyuri válasza aero. (#17632) üzenetére


vgyuri
őstag

LBE Privacy Guard? Tűzfal és engedély osztás van csak benne, előbbi le is tiltható.

(#17634) aero. válasza vgyuri (#17633) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

GPS-re kell, nem netre.

(#17635) zermi válasza M1k133 (#17621) üzenetére


zermi
aktív tag

Rootolt teló (vagy Tablet)+ Link2SD.

[ Szerkesztve ]

(#17636) Kakumix válasza aero. (#17634) üzenetére


Kakumix
senior tag

GPS-re is jó! Be lehet állítani app-onként, hogy engedje, tiltsa vagy kérdezzen rá minden próbálkozásnál.
Továbbá az összes (?) jogosultságot lehet vele állítani (net, kontakt lista, SMS olvasás, SMS küldés, hívás, stb.)

Legyen szép napod!

(#17637) aero. válasza Kakumix (#17636) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ránézek akkor.

(#17638) vgyuri válasza aero. (#17634) üzenetére


vgyuri
őstag

Itt is leírtam:"LBE Privacy Guard-ban Permission Manager -> Positioning-nál le tudod tiltani." Ahogy Kakumix is írta, ezzel minden jogosultságot tudsz kezelni.

(#17639) MurdR


MurdR
veterán

Ajánlanátok egy normális dialer programot? ki vagyok a mostanitól.. (OT995-ICS)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17640) baandii


baandii
senior tag

üdv!

lenne vki olyan rendes és segítene...le szeretném tölteni a Atrium for Facebook-ot de vmiért nem engedi a telefonom :( azt írja hogy kevés a szabad hely pedig több mint 1 Gb van és ráadásul volt is már fent az app... szóval vki nem mentené le nekem az .apk-t?? hálás lennék érte...vagy esetleg ha vki tudja mi lehet a gond...beragadt vmi fajl a korábbi törlésnél?

(#17641) aero. válasza vgyuri (#17638) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

El is siklottam felette, köszi.

(#17642) zermi válasza MurdR (#17639) üzenetére


zermi
aktív tag

DW Contacts

(#17643) Roxkex


Roxkex
senior tag

Szép napot az uraknak és a hölgyeknek egyaránt ...
Imént ismerkedtem megy egy magyar alkalmazás fejlesztő ember (Barta Tamás) E-Robot nevű applikációjával és olvastam is róla egy-két szép dolgot ezért én is letöltöttem. Ezzel felmerült bennem pár kérdést mert a következő pár sorban fel is tennék néktek és a válaszokat egy nagy köszönömmel hálálnám meg :)
A progiban (E-Robot) hogyan lehet beállítani olyat hogy x időben (mondjuk 15:15-kor) elinduljon a Wi-Fi ? Vagy valami más mókaság ? Hiszen egy tesztben olvastam hogy lehet olyat vele csinálni :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17644) MurdR válasza zermi (#17642) üzenetére


MurdR
veterán

Köszi, utánanézek.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17645) punky10 válasza Roxkex (#17643) üzenetére


punky10
addikt

[link]
Talán itt nagyobb eséllyel kapsz választ... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17646) Roxkex válasza punky10 (#17645) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszönöm :)

Valaki valamilyen programmal nem lehet lekódolni bizonyos mappákat hogy csak kóddal lehessen belépni ? :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17647) MurdR válasza zermi (#17642) üzenetére


MurdR
veterán

jó abból az ingyenes is, vagy inkább fizetős verzió?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17648) VeryByte válasza zermi (#17642) üzenetére


VeryByte
őstag

Ezzel kapcsolatban, ha egy személy több névjegyalbumban is szerepel (skype, touchdown, google), akkora híváslistában hogyan tudom meghatározni, hogy melyikből vegye a nevet?
(Contacts-nál ok, de a híváslistában elég érdekesen csinálja.)

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#17649) bigrock válasza MurdR (#17647) üzenetére


bigrock
addikt

Én már az összes fellelhető tárcsázót kipróbáltam, ami megjelent (jó, lehet, h 1-2 kimaradt), de eddig még az Exdialer ingyenes verziójánál jobbat, letisztultabbat nem találtam, és most is az pörög.

(#17650) MurdR válasza bigrock (#17649) üzenetére


MurdR
veterán

Köszönöm, telepítettem is, meg vagyok vele elégedve, valami ilyesmire gondoltam :C

(#17642) zermi:
Köszönöm Neked is :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.