Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) Foose válasza dokee78 (#17700) üzenetére


Foose
addikt

Jajj értem. Na szóljál ha sikerül,mert mint írtam furcsa módon nálam is pont ugyanaz a hibaüzi jön mint nálad :D bár nekem bejön a maildroid mert imap-ot használ,és valahogy túl egyszerűnek érzem ehhez képest a gmail appot

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17702) R19


R19
senior tag

Kii Keyboard -ot használ valaki?

(#17703) ux1 válasza R19 (#17702) üzenetére


ux1
addikt

Nálam 1 próbát ment kategória volt. Maradtam a smart key-nél. ;)

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17704) ra^ven


ra^ven
senior tag

Üdv,

korábban érdeklődtem a Cerberus -al kapcsolatban használja valaki? Mert a következő problémám lenne:

Ezt írja ki a legkérdezésnél:
"A GPS aktív, de a mobilhálózat illetve WiFi hálózat alapján történő helymeghatározás inaktív, erre pedig szükséged lehet ha az eszköz beltérben van."

De erre vonatkozó beállítást nem találtam. :F

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#17705) ra^ven válasza ra^ven (#17704) üzenetére


ra^ven
senior tag

A másik gond az ha gps be is van kapcsolva de nincs netkapcsolat akkor meg semmit nem ér az egész. :(

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#17706) dokee78


dokee78
félisten

Még mindig senki nem tudja mit lehet csinálni?

(#17707) MurdR válasza dokee78 (#17706) üzenetére


MurdR
veterán

Passzolom :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17708) Bozek válasza dokee78 (#17706) üzenetére


Bozek
nagyúr

Melyik GMail verzió és milyen ROM?

(#17709) dokee78 válasza Bozek (#17708) üzenetére


dokee78
félisten

Smultronic ROM.
Gmail verzió:4.2-478

Korábban nem volt gond a frissítéssel,de elég rég óta nem használom,
már és ki is volt kapcsolva az automata szinkronizálás is.
Olyan,mintha befagyott volna ez a verzió nem is jelez egy ideje magától,hogy van rá frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#17710) joker91 válasza dokee78 (#17706) üzenetére


joker91
tag

Tippem: Töröld ki a system/app mappából, restart(akár itt nyomj egy wipe dalvik cache-t recoveryből), s tedd fel a play-ből. Nem biztos, de hátha. :)

(#17711) dokee78 válasza joker91 (#17710) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi nekem segített. :R
Jól látom,ha törlök egy levelet,azt végre törli a szerverről is?

Ennek örömére egy app ajánlat:

AppWererabbit (Toolbox)

(#17712) aminat


aminat
tag

Üdv! Van olyan app amit a telefonon futtatva egy másik gépen egy internetes térképen megmutatja a telefon, helyét, mozgását?

(#17713) petipetya válasza aminat (#17712) üzenetére


petipetya
nagyúr

Koordináták. Gyári alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#17714) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv Skacok. Egy jó videólejátszó app érdekelne HTC ONE X-re...főleg avi-ban utazom. Asztali PC-n nálam a BSPlayer a király...android is jó?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17715) Schizoka


Schizoka
aktív tag

üdv!

ezt a progit galaxy s advace telefonon hogy tudom használni?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apedroid.hwkeyboardhelper

kell hozzá otg kábel?

vezeték nélküli MK320 as billentyűt és egeret szeretnék használni.

azt írja kompatibilis a progi a telóval.

(#17716) dokee78 válasza volvoguy (#17714) üzenetére


dokee78
félisten

MX Player esetleg?

Gyári Gmail tudja a Pusht,abban az esetben,ha ki van kapcsolva az Automatikus szinkronizálás?

[ Szerkesztve ]

(#17717) Bozek válasza volvoguy (#17714) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, jó Android-on is a BSPlayer. Én azt használom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Esetleg még az MX Player-t szokták itt ajánlani.

(#17715) Schizoka: OTG kábel mindenképp kell, hiszen valahogy be kell dugnod a billentyűzet vevőjét a telefonba. Azon kívül melyik Android-ot használod? ICS-en kell hozzá ez a program, viszont JB-n alapból lehet ezt állítani, nem kell hozzá semmiféle alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#17718) petipetya válasza dokee78 (#17716) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak aktív szinkronizálás esetén működik a push a gyári Gmail kliensben.

"nincs rá lezsóidő"

(#17719) MurdR válasza volvoguy (#17714) üzenetére


MurdR
veterán

MX Playert ajánlom én is.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17720) eastsider válasza Schizoka (#17715) üzenetére


eastsider
nagyúr

az SGSA (egyelőre) nem tud OTG-t,ha GB-t használsz, akkor viszont van hozzá kernel

[ Szerkesztve ]

(#17721) dokee78 válasza petipetya (#17718) üzenetére


dokee78
félisten

Nem baj,bár jó lenne ha dolgoznának az ügyön.
Maildroidot már töröltem is.

Egyébbként okoz valami gondot,ha uninstallálom a gyári Gmailt végleg?

(#17722) Schizoka


Schizoka
aktív tag

köszönöm a válaszokat!
akkor megvárom a jb frissítést és addig veszek egy ilyet:
http://viewitem.eim.ebay.hu/USB-Female-Cable-to-Micro-USB-Male-OTG-Host-CABLE-Adapter-Cord-For-SAMSUNG-B231/120962107508/item

(#17723) eastsider válasza Schizoka (#17722) üzenetére


eastsider
nagyúr

kint van már a JB, de az sem támogatja, elvileg hamarosan várható OTG-t támogató kernel JB alá is

(#17724) air válasza petipetya (#17718) üzenetére


air
nagyúr

Ez így nem pontos. A Gmail fiók szinkronizálását nem a Gmail kliens csinálja, hanem a rendszer. Ugyanis a Gmail kliens futása nélkül is bejönnek a levelek, ha a szinkronizálás aktív.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17725) joker91 válasza dokee78 (#17711) üzenetére


joker91
tag

Szívesen! ;)
Azt nem tudom, hogy törli-e végleg. Én csak személyes levelezésre használom, abban meg nem szoktam törölni. :(

Későbbidre, hogy végleg uninstallálod. Szerintem nem lehet belőle baj. Abból indulok ki, hogy az se gond ha a google maps van végleg letörölve, ami ugye szintén gyári. Ezt egyébként amiatt kérdezted, hogy kitörölted így a /system/app-ból? Ha igen, akkor amit feltettél vissza tudod másolni a /system/app-ba. Azt hiszem a feltett programokat a /data/app mappában találhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#17726) dokee78 válasza joker91 (#17725) üzenetére


dokee78
félisten

Igen fel tettem a frisset,de még nem töröltem.
De törlöm,mert a Pusht nem tudja adatszinkron nélkül. :(

(#17727) Bozek válasza eastsider (#17723) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Android a 3.1-es verziótól alapból támogatja az USB OTG-t. Sőt, JB esetén már a pendrive-hoz se kell semmit se variálni azon kívül, hogy FAT32-es fájlrendszernek kell rajta lenni.

Azért a Samsung-tól elég nagy baki, hogy ezt nem építette bele a Galaxy S Advance-ba...

(#17728) dokee78 válasza dokee78 (#17726) üzenetére


dokee78
félisten

Javítom.
A GMAIL alkalmazása kikapcsol "Automatikus szinkronizálás"al nem tudja a Push szolgáltatást.

(#17729) attiati válasza Bozek (#17680) üzenetére


attiati
veterán

"Magát a fizetési felületet a Play-en belül nyitja meg és ott lehet kifizetni a már előre beállított adataiddal"

de hol? :) [Nekem nincs semmilyen fizetés gomb.]

(#17730) petipetya


petipetya
nagyúr

ICS-en és tőle felfelé frissült a Fordító. Újdonság a beállítások / offline nyelvek.

"nincs rá lezsóidő"

(#17731) attiati válasza attiati (#17729) üzenetére


attiati
veterán

a programban megtalálom a fizetési funkciót, de ha az asztali gépremről szeretnék fizetni, azt hogy lehet?

"Please buy Tether Premium from the application's menu to unlock the full version and support future development!"
Eszerint csak a programon belül lehet?

De mi történik, ha egy másik telefont veszek? Ad egy licenc-t?

(#17732) dokee78 válasza petipetya (#17730) üzenetére


dokee78
félisten

Telepíteném a magyart,erre:Nincs elég szabad hely!
446MB hogyhogy nem elég neki?

(#17733) csibe1 válasza attiati (#17731) üzenetére


csibe1
addikt

A megvásárolt appok a fiókodhoz vannak kötve.
A másik telefonon is be kell állítanod azt a fiókot amin megvetted a programot,és akkor le tudod tölteni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#17734) tonyqa23 válasza attiati (#17729) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Feltelepíted az ingyenes verziót, elindítod, majd nyomsz egy menü gombotés látni fogod,h "buy tether"

Itt-e

Meg itt-e

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17735) Bozek válasza attiati (#17731) üzenetére


Bozek
nagyúr

Asztali gépről nem tudsz. Hogy pontosan miként működik, nem tudom. De a "Recover Purchase" elvileg pont arra való, hogy vissza tudd állítani a vásárlásodat új telefon beszerzése esetén is.

(#17736) eastsider válasza Bozek (#17727) üzenetére


eastsider
nagyúr

SGSA-n nem működik, csak custom kernellel... szóval csupán szoftveres gátja van (a samu kernelében), de Gingerbreaden van is alá custom kernel, JB alatt pár héten belül lesz elvileg elérhető
mondjuk nem tudom elképzelni, hogy valaki ezt huzamosabb ideig használja...
mondjuk élesben mire használjátok egy telefonon? (tabok OK)
én amire el tudom képzelni, az pentrive.. de buszon nézem a sorozatot, és ott lóg rajta a pendrive? nane azért az ciki

[ Szerkesztve ]

(#17737) porse válasza dokee78 (#17732) üzenetére


porse
senior tag

Akkor neki se állok.. úgy is mindig megy a net. A gmailhez meg nem értem mi bajod a szinkronnal, nem fogyaszt semmit.

... szerintem.

(#17738) air válasza dokee78 (#17732) üzenetére


air
nagyúr

Nálam 163,48MB-ot ír a magyar nyelvre.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17739) Land


Land
veterán

Van az Opera Mobile-hoz hasonló zoomolasu böngésző? Tehát ha belenagyitok a kepernyobe akkor a kijelző szeleihez hasabolja. A tobbsegnel ilyet nem láttam.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17740) air válasza Land (#17739) üzenetére


air
nagyúr

Elég sok böngésző tudja. Például az általam kedvelt Naked Browser is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17741) Land válasza air (#17740) üzenetére


Land
veterán

Felrakom ha érdemes kipróbálni. Hátha veri az Operat.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17742) Bozek válasza eastsider (#17736) üzenetére


Bozek
nagyúr

Konkrétan múltkor egy dokumentumról készítettem PDF-et a CamScanner-el, majd átraktam pendrive-ra és úgy fel a gépre. És ez csak egy példa, amikor jól jött. :)

(#17743) eastsider válasza Bozek (#17742) üzenetére


eastsider
nagyúr

kinek mi :)

én ilyenkor feltöltöm drivera :)

(#17744) Land válasza air (#17740) üzenetére


Land
veterán

Kell hozzá bármit is állítani? Alapból nem működik nekem a dolog.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17745) Bozek válasza eastsider (#17743) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyszerűbb, mint feltölteni Drive-ra (vagy Box-ra) és onnan meg a gépen leszedni. Nem saját gépre tettem fel, hanem a melóhelyen az egyikre.

(#17746) Land válasza Land (#17744) üzenetére


Land
veterán

Sikerült. :) Tesztelem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#17747) air válasza Land (#17744) üzenetére


air
nagyúr

Desktop módba kell kapcsolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#17748) sharkybacsi válasza Land (#17744) üzenetére


sharkybacsi
tag

A Naked Browser csak egy mod a gyári böngészőre épülve, így webkit alapú.
Sajnos a webkit alapú browserek nem tudják azt amit szeretnél (azaz, hogy tetszőleges belenagyítás után mindig űjratördelik az oldalt a képernyőhöz igazodva). Általában annyit tudnak, hogy dupla koppra nagyítanak, és újratördelnek, de ha ezt két újjal még tovább nagyítod, akkor már nem csinálnak semmit.
Ezért is keltett felzúdulást az Opera webkitre váltása (jelenleg beta), mert így már az sem fogja tudni ezt.

(#17749) Zozo33


Zozo33
csendes tag

Sziasztok! RSS olvasót szeretnék használni, na most olyat keresnék amit offline is tudnék olvasni.( létezik ilyen egyáltalán?) most gyorsan csak úgy leszedtem a már nem hivatalos googlereader-t, de itt ha rámegyek egy hírre akkor csak olyanra tudok menni h a link megnyitása (ugyeha nincs net akkor semmi nem jön be) (a feedly-t azért vetném el, mert ahogy olvastam nem lehet időrendbe rakni a híreket)
Szóval van olyan RSS olvasó amit offline is lehet olvasni?
Üdv: Zozo33

Xiaomi Redmi 4x

(#17750) Bozek válasza Zozo33 (#17749) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én továbbra is a gReader-t ajánlom. Bár ez is a Google Reader-t használja alapból, de a fejlesztő elvileg dolgozik a megoldáson a leállás utánra. Egyébként is korrekt ember csinálja, én többször is e-maileztem vele és megoldott minden problémát.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.