Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) Oldman2 válasza egykori (#16449) üzenetére


Oldman2
veterán

Rákerestem, mindenhol azt írják, hogy vagy használj K-9-et, vagy böngészőből nyisd meg a GMail-t.

A probléma egyértelműen egy hibája a GMail applikációnak.

(#16452) Viszlát válasza egykori (#16443) üzenetére


Viszlát
addikt

Biztosan van jobb megoldás, de én lementem az SD kártyára és az X-plore nevű progit használom a tömörített állományok megnyitására.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16453) Oldman2 válasza Viszlát (#16452) üzenetére


Oldman2
veterán

De a GMailből zip-et lementeni sem lehet!

(#16454) half333 válasza DS39 (#16450) üzenetére


half333
őstag

És pontosan hogy kell használni,mennyi a max ram memória?

(#16455) dokee78 válasza egykori (#16449) üzenetére


dokee78
félisten

K-9 Mail vagy Maildroid ezekre cseréld a Gmailt.

(#16456) egykori válasza Oldman2 (#16451) üzenetére


egykori
őstag

Na ez már nyerő: az Operából működik!! :C Nagyon köszönöm, ez elég fontos nekem. :R

A K-9- et mindjárt letöltöm és kipróbálom, de a böngészős megoldás is már jó - hogy ez eddig nem jutott eszembe!

(#16457) dokee78 válasza egykori (#16456) üzenetére


dokee78
félisten

Maildroidot többször frissítik.
K9-el kezdtem,de leváltottam a Maildroidra.

(#16458) Viszlát válasza Oldman2 (#16453) üzenetére


Viszlát
addikt

Elnézést, nem figyeltem eléggé. Én az android beépített mail kezelőjét használom, nem a gmail sajátját.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16459) pikszel válasza dokee78 (#16457) üzenetére


pikszel
őstag

Attól jobb szerinted, hogy többször frissítik? Csak kérdem, nem kötekedés.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#16460) RootRulez válasza dokee78 (#16440) üzenetére


RootRulez
félisten

Jááj, mert olyan sokszor elindítjátok. :P

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#16461) katalin888


katalin888
aktív tag

Notification Toggle vagy PowerToggles?
Melyiket szeretitek jobban es miert?
Koszi a valaszokat!

(#16462) ahenobarbus


ahenobarbus
tag

üdv,

Még kezdő vagyok az android használatában (cyanogenmod 9, android 4.0.4) és remélem h. van megoldás arra amit szeretnék.
1 - Létezik olyan kontakt manager ami tudja a következőt, keres nickname, keresztnév és vezetéknév után is egyidejűleg. mindeközben nem tesz különbséget az ékezetes betűk között (mármint a do -ra felajánlja a Doboz és Dódi nevet is)? Görgetésnél pedig a nicknevet írja ki, illetve akinélnincs definiálva ott a teljes nevet.
Be lehet állítani melyik csoportokat tagjait mutassa görgetésnél és melyeket nem.
2 - Be lehet állítani h. nem fogadott hívás után, mikor visszahívom a számot mindenképp a telefonkönyvben beírt telefonszámát tárcsázza (ami az ország hívószámát is tartalmazza )?
3 - Paranoiások (mármint akik nem gmail accountot használnak) milyen programmal szinkronizálják a kontakt listát Thunderbirddel v. Outlookkal?

előre is köszönöm.
ocs.

(#16463) dokee78 válasza ahenobarbus (#16462) üzenetére


dokee78
félisten

Exdialerrel tégy egy próbát.
Nekem a gyáris Sony tárcsázó tudja,de az Exdialer úgy tűnik nem.

[ Szerkesztve ]

(#16464) tomy86 válasza katalin888 (#16461) üzenetére


tomy86
addikt

(#16465) duvi


duvi
nagyúr

Sziasztok!
Pansi SMS üzenetküldő alkalmazással lenne gondom. Régóta használjuk megelégedéssel a családban. Három különböző telefonon is fent van. (Galaxy S2, SE Arc S, HTC Desire X). Kb. két hete nem lehet MMS-t küldeni vele. Az SMS küldés/fogadás működik, de az MMS soha nem megy el, egyik készüléknél se :(
Az alábbi hibaüzi jön fel küldéskor:
"A(z) Pansi SMS alkalmazás com.pansi.msg folyamat nem várt módon leállt. Próbálkozzon újból."
Valaki belefutott már ebbe a hibába? Esetleg van bármi megoldás rá, vagy várni kell egy frissítésre? (reinstall volt már, de nem segített)

(#16466) egykori válasza dokee78 (#16457) üzenetére


egykori
őstag

Azt hiszem, maradok a K-9-nél egyelőre, ez legalább kezeli a tömörített mellékletet is, és most nekem ezzel megoldódott a gondom.
Nagyon köszönöm mégegyszer a segítségeteket, a többieknek is! :R

(#16467) Polemius


Polemius
aktív tag

Sziasztok!

Bár nem kimondottan alkalmazásról szól, de nem találtam topicot ahová jobban illene.
Mint új android user bizonytalan vagyok benne ezért mielőtt kitolnék magammal megkérdem:
ha a névjegyeknél rányomok, hogy Egyesítés a Google fiókkal akkor pontosan mi is fog történni?

A google accountban asztali gépről szerkesztett névjegyeket amúgy is szinkronizálja ha az be van kapcsolva, tehát feltételezem, hogy nem egyszerűen a google kontaktokat húzza át a telefonra.

[ Szerkesztve ]

(#16468) xSide válasza dokee78 (#16457) üzenetére


xSide
őstag

Push-t melyik tudja az automatikus x percenkénti beállitást kerülendően?

[ Szerkesztve ]

(#16469) Bozek válasza Polemius (#16467) üzenetére


Bozek
nagyúr

Gondolom az azonos névvel rendelkező kontaktokat egyesíti, így nem fognak kétszer szerepelni a telefonkönyvben.
Nem tudom, hogy a Google címtárnál ez pontosan hogy működik, mivel ott magán a fiókon belül is tudod szerkeszteni a névjegyeket, így valószínű, hogy a telefonon is tudod majd utána módosítani. Én FB-vel próbáltam anno, de ott Te nem tudod megváltoztatni az adatokat, így telefonon se működik.

[ Szerkesztve ]

(#16470) half333


half333
őstag

Valaki használja ezt a programot ROEHSOFT RAM Expander (SWAP)
Mi a vélemény róla? Tényleg ki birja használni mindet (pl.:komolyabb játékoknál)?

(#16471) sittes79


sittes79
addikt

Progit keresek, mint PC-én a ccleaner, ha egyáltalán releváns android rendszeren?

(#16472) scream válasza sittes79 (#16471) üzenetére


scream
veterán

SD Maid, de annyira szerintem nem szükséges.

(#16473) half333 válasza sittes79 (#16471) üzenetére


half333
őstag

(#16474) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Van olyan időjárás widget ami élő? Tehát van a saját háttérképem, és azon egy lehetőleg transparent hátterű widget, mozgó felhővel stb.

(#16475) dokee78 válasza xSide (#16468) üzenetére


dokee78
félisten

Mind2 tudja a pusht :DDD

(#16476) petipetya válasza vadászcsiga (#16474) üzenetére


petipetya
nagyúr

A beautiful widgets tudja. Fizetős, de nem tudom mennyibe kerül, mert csak a "megvásárolva" szöveget látom a Playben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#16477) xSide válasza scream (#16472) üzenetére


xSide
őstag

Pedig nagyon is az:)
Mikor majd egy gigányi cuccot felszabadít látom miért is jó...

(#16478) vadászcsiga válasza petipetya (#16476) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, megnézem

(#16479) HGTimber


HGTimber
tag

Üdv!

Tud valaki hasonló naptár+óra widgetet? Egy widgetben naptár (havi nézetben) + óra.

[ Szerkesztve ]

(#16480) vadászcsiga válasza petipetya (#16476) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Aha ez gyakorlatilag ez egy élő hatterkep, nem erre gondoltam. Valószínűleg amire én gondoltam nem képes a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#16481) BoB válasza vadászcsiga (#16480) üzenetére


BoB
veterán

pl vagy pl

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#16482) fatal` válasza vadászcsiga (#16480) üzenetére


fatal`
titán

Rárakod a transparent widgetjét és kész. :)

(#16484) vadászcsiga válasza BoB (#16481) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi de ezek is live wallpaperek

Hunfatal
Igen de 7"-on sajnos kicsik, mindegy kuatatok tovább.

[ Szerkesztve ]

(#16485) katalin888 válasza tomy86 (#16464) üzenetére


katalin888
aktív tag

2 MB-os program! :( Tiszta vicc... :N
Amúgy mit szeretsz benne?

[ Szerkesztve ]

(#16486) Bozek válasza katalin888 (#16485) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sok vagy kevés? :)

(#16487) tomy86 válasza katalin888 (#16485) üzenetére


tomy86
addikt

2MB valóban szörnyű :-) Több kapcsoló és több beállítási lehetőség van benne, mint a másik kettőben és a homera vagy az állapotsorra is tud widgetet tenni, nemcsak az egyikre.

(#16488) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem a boat browser-re keresve ezt a 3 elemet dobja be a Real APK leecher. :(

═════════════════════════════════════════

(#16489) half333


half333
őstag

Létezik olyan megoldás hogy bármelyik rom elinduljon 1 kernel-en? mert néztem egy tutorial-t a boot manager-ről,és ott mikor feltesz egy rom-ot,csak szimplán a zip-et teszi fel,viszont a rom-oknál szinte mindegyik más és más kernelen fut.

[ Szerkesztve ]

(#16490) ux1 válasza half333 (#16489) üzenetére


ux1
addikt

Nem

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#16491) half333 válasza ux1 (#16490) üzenetére


half333
őstag

akkor a rom manager mire való? vagyis hogy teszel fel vele rom-ot,ha más más kernel szükséges hozzájuk? amúgy meg mikor megnyitom a rom manager-t,ezt írja k: it appears boot manager has been tampered with,close application. ez mi?

(#16492) persil válasza gatto_ (#16441) üzenetére


persil
nagyúr

Egyre jobban "tetszik" nekem is, főleg, hogy 100x gyorsabb, mint az eddigi öszes - akár gyári - megoldás, amivel telefonon találkoztam.
Viszont nekem keres rendesen. Tehát beírok valamit a címsorba, és ugyan a gugli oldalra dob, de nem kell újra beírni, hanem a keresési találatokat látom egyből.
Mondjuk, ahogy néztem van 650 verziója, nekem a "sima" dolphin browser van fent, ha ez számít valamit.
Blikket és indexet szerencsére nem olvasok :D Más oldalnál még nem tapasztaltam az említett hibát, remélem nem lesz gond.

Köszi a tapasztalatokat :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16493) persil válasza half333 (#16447) üzenetére


persil
nagyúr

"Ez a legerősebb változat valaha! Exkluzív csak itt Játssz gól!
Elegendő RAM, memória túl kicsi? Ez nem kell! Használja az SD kártya tároló bővítése!"

Imádom... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16494) Oldman2 válasza half333 (#16491) üzenetére


Oldman2
veterán

A ROM pakkok S2-esen minden esetben tartalmaznak kernelt is. Azt amit a ROM builder bele szánt.

Csak egyesek minden áron más kernelt akarnak alájuk tolni... azt meg úgy tolod fel, ahogy akarod (odin/cwm).

(#16495) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan videó lejátszó alkalmazást ami viszi a ful hd .mkv kiterjesztésű fájlokat (leginkább a hangsávval vannak gondjaim konkrétan meg se nyikkan a beépített lejátszóval).
Előre is köszönöm!

(#16496) half333


half333
őstag

Értem,kösz

(#16497) gatto_ válasza persil (#16492) üzenetére


gatto_
senior tag

Fura... nekem is a "sima" Dolphin van fent, de nem megy, és soha nem is ment rendesen a keresés. Lehet le kéne gyalulnom teljesen a rendszerről, és újra rakni, hátha megjavul. Csak lusta vagyok. :U

(#16498) persil válasza gatto_ (#16497) üzenetére


persil
nagyúr

Most direkt kipróbáltam ebben a percben, hátha én vagyok idióta, de nem, normálisan keres, ahogy azt elvárhatjuk :)
Szerintem tedd fel újra, lehet csak pillanatnyi elmezavar van a rendszerben :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16499) wardemi


wardemi
senior tag

Tudom, nem nagyon tartozik ide mint alkalmazások topicba de megkérdem hátha van itt egy droid guru. A bajom az, hogy sokszor kapok com.android.phone hibát és nem tudok hívást fogadni (hívni tudok). A kérdés, hogy mi okozhatja másik, hogy elvielg csak a factory reset segít viszont minkor backupot vissza tolom ugyan úgy jön a hiba, melyik az a file (gondolom rendszer) amit ne állítsak vissza, hogy a hiba megszűnjön?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#16500) persil válasza wardemi (#16499) üzenetére


persil
nagyúr

De, ha ráadásul tudod is, hogy rossz helyre írsz, akkor miért nem keresed meg a megfelelő helyet a kérdésedre?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.