Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) dokee78 válasza ra^ven (#17623) üzenetére


dokee78
félisten

Ez az Atrium a legszarabb Facebook kliens amit valaha próbáltam.
Flipster sokkal jobb és magyar is.

(#17652) frisco válasza bigrock (#17649) üzenetére


frisco
aktív tag

A kettőt nem lehet összehasonlítani, az Általad preferált egy készen kapott felület, némi testreszabhatósággal és témákkal lehet egyedire szabni.
Tetszetős, igényes, ezt el kell ismerni.
A DW Contacts ettől sokkal professzinálisabb, kismillió modulja van, gyakorlatilag szőröstül-bőröstül testre tudod szabni, olyan felületet alakitasz ki magadnak amilyet csak akarsz.
Szín, háttér, vonalak színe, tárcsázó magassága, és még sok egyéb szempont alapján.
A moduljairól nem is beszélve, hívásblokkoló, üzenetek, események, mail, stb...
Én fordítgatom mostanában de megvallom feladja a leckét annyi menüpont van rajta.
ITT többet is írtam róla, screenshot-okkal, talán ez beszédesebb.
De ha ez nem lenne akkor én is az ExDialert használnám, előtte ez volt fent.

[ Szerkesztve ]

(#17653) MurdR


MurdR
veterán

Szerintetek kinek kéne írnom, ha szabadidőmben szívesen írnék teszteket androidos progikról? vagy csak simán logout, és úgy legyen bejelölve, hogy címlapra vagy mi?

Szerintem igényes kis cikkeket tudnék összedobni :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17654) aero. válasza vgyuri (#17638) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Mikor megadom a root jogot elszáll, újraindul a teló, de a bootlogónál ragad, akksi-ki be és jó. Mindegy, tudok élni nélküle. :)

(#17655) dokee78 válasza MurdR (#17653) üzenetére


dokee78
félisten

Igen loguotra és címlapos írás.
Várjuk.

pl.:

Android programajánló
Android - Hasznos programok I.

[ Szerkesztve ]

(#17656) dokee78


dokee78
félisten

HM?
Meg akarom lesni az új Gmail appot,hogy ne kelljen alternatív Mail klienst használnom,erre ez fogad.
Mit tegyek,mert eltávolítani nem szabad gondolom.

(#17657) zermi válasza frisco (#17652) üzenetére


zermi
aktív tag

+1 :K

(#17658) goom válasza frisco (#17652) üzenetére


goom
senior tag

Szia, én is exDialer-t használok, de teszteltem anno a DW Contacts-ot is. Tetszett, de azért a másikat választottam, mert tényleg jobban bejött a felülete - igaz, nem mélyedtem nagyon el a saját kreációkba, ez tény.
Nekem még nagyon szimpatikus az exDialer-ben, ahogy jobbra- vagy balra húzással hívok vagy SMS-t küldök. Ezt én nem találtam a másikban (van?).
Az asztali widget-nek is megörültem, de nem tudtam a saját megszokott sorrendemben kirakni a kedvenc számokat, így arról is lemondtam. Igaz, ezt nem az exDialer-el oldom meg, hanem a Contact Widget app segítségével (bár erre is igaz, amit a DW-ről írtál: a Play-beli képek alapján elsőre nem túl vonzó).

Megnéztem a hivatkozott hozzászólásodat, de egyik link sem működik.

(#17659) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok!

Létezik olyan app amivel megoldható az hogyha hívás érkezik akkor ne dobja előtérbe a hívásfogadást, hanem valahogy másképp legyen ez lekezelhető. Mondjuk a státuszsort lehúzva fogadhatom a hívást.
Baromi idegesítő ha valamit csinálok, jön a hívás és kapásból előtérbe teszi.
Oké értem hogy ez egy telefon, de igazából nem az, hanem egy számítógép amivel telefonálni is lehet....
Ismertek ilyen szoftvert?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17660) frisco válasza goom (#17658) üzenetére


frisco
aktív tag

Szia, a linkek jók csak az oldal karbantartás miatt nem üzemel, leellenőriztem a hsz-em előtt akkor még minden rendben volt, gondolom nem soká minden klappol majd.
Jobbra-balra opció nincs (legalábbis én nem leltem rá) ellenben két másik opció létezik:
- hosszan rábökve a névre előugrik egy gyorsmenü és ott van azon opció, hogy SMS küldése,
- a beállításoknál tudsz kitenni (megjelenítendő elemek) egy kis SMS ikont a telefon ikon mellé és ezzel indíthatsz SMS küldést. Igazából bármilyen extra opciót ki tudsz tenni. (SMS, e-mail, képek, fiók, csoportok, stb..
Hogy melyik a jobb ki-ki maga döntse el,a jobbra-balra megoldás talán egyszerűbb.
Widget: lehet különböző módon szortírozni, hogy miképp jelenítse meg a widget a neveket, én ezeket látom jelen pillanatban is: Vezetéknév(alternatív, fonetikus) becenév, létrehozás, stb...8-féle szempont alapján)
Kipróbáltam, működik.

[ Szerkesztve ]

(#17661) punky10 válasza goom (#17658) üzenetére


punky10
addikt

Csuszkás hivás-, illetve SMS-inditás van a Rocketdialban is. Mindent tud, amit az Ex nyujt, sőt többet is(pl azt is be lehet állítani, hogy mit csináljon a hivás befejezése után) viszont az Ex gördülékenyebb. Én anno megvettem a Rocketdialt, mégis az exDialert használom. Szerintem is a legjobb tárcsázo/telefonkönyv alkalmazás.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#17662) goom válasza punky10 (#17661) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Próbáltam egyébként a Rocket-et is. Tetszett, kellemes - csak az exD még inkább. :)

(#17663) Foose válasza dokee78 (#17656) üzenetére


Foose
addikt

Marha érdekes, nálam is ugyanez. De nem jó a maildroid? Az IMAP-ot használ.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#17664) quailstorm válasza PH-User (#17606) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, vissza lehet állítani, minden külső nyom nélkül. Amennyiben a SIMzárat nem piszkálod, márpedig azt Qualcommnál PC-vel nem tudod, nem csinálsz észrevehető módosítást. Ha gariztatni kell, akkor meg felrakod ezt: [link]

(#17665) attiati


attiati
veterán

egy amatőr kérdés:

hogy tudom megvásárolni ezt az alkalmazást és mivel lehet fizetni?

(#17666) eastsider válasza attiati (#17665) üzenetére


eastsider
nagyúr

ingyenes, és miután beléptél a playre a google accoddal (amivel a telefonra is bejelentkeztél), rányomsz a telepítésre, OK, és landol a telefonodon

de:

ClockworkMod Tether is a USB tether solution for Mac, Windows, and Linux that allows you to use your phone's data connection to get internet access on your desktop or laptop.
Need a direct link to the Tether Android installation (APK) file?

http://download.clockworkmod.com/tether/Tether.apk

[ Szerkesztve ]

(#17667) v.attis


v.attis
őstag

Meg tudna valaki dobni egy magyar nyelvű 16, vagy 17-es Chrome böngészővel?

(#17668) Tyer válasza v.attis (#17667) üzenetére


Tyer
őstag

Miért nem jo a Firefox?

Más: Viber-ben hol lehet kikapcsolni, hgoyértesitsen a frissitésröl?

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17669) v.attis válasza Tyer (#17668) üzenetére


v.attis
őstag

Mert laptopon is chrome-ot használok és így minden könyvjelzőmet mindenhol elérem.

(#17670) ra^ven válasza dokee78 (#17651) üzenetére


ra^ven
senior tag

Lehetséges, nem nagyon próbáltam végig az alternatívákat, az Atrium még talán XDA-s ajánlásból jött, bár én amennyiszer használom inkább böngészőből, miután erősen lebeszéltek a sima FB kliensről. :B

Megnézem amit írtál milyen.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#17671) Melack válasza Tyer (#17668) üzenetére


Melack
veterán

Nekem Viber maga sose jelez, csak a Play áruház, ha frissítés jött ki. Azt meg ott ki lehet kapcsolni, de legalábbis minimálisra lehet venni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#17672) volvoguy


volvoguy
addikt

Hali. Olyan App érdekelne, ami nem engedi kikapcsolni a kijelzőt.. Ha bármilyen programot futtató, vagy bármilyen aktivitás zajlik a kijelzőn. Pl. nagyon zavar ha le kell tennem vmi ért böngészés közben.. és mire kézbe vennem már kikapcsol a kijelző..

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#17673) MurdR válasza volvoguy (#17672) üzenetére


MurdR
veterán

Keepscreen :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17674) Fandango válasza volvoguy (#17672) üzenetére


Fandango
veterán

(#17675) zoli62 válasza frisco (#17652) üzenetére


zoli62
addikt

Egyetértek. Magyon jó kis program. Teljes részletességgel tesreszabható. Sony Xperia Tipo-ra nagyon hasznosnak bizonyult, mert a gyári hívásnapló csak az elmúlt 14 nap hívásait mutatja.

(#17676) evitiguF


evitiguF
senior tag

Voice Recorderből melyik az ajánlott? Az ingyenes (reklámos) Smart Voice Recorder, vagy Easy Voice Recorder (Pro), esetleg Hi-Q MP3 Voice Recorder, vagy van ezeknél is jobb?

(#17677) MurdR


MurdR
veterán

Tudtok mondani egy olyan appot, ami normális minőségben veszi fel a beszélgetéseket? Mert amiket néztem marketről, azoknak szinte érthetetlen a felvételük.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17678) MurdR válasza dokee78 (#17655) üzenetére


MurdR
veterán

Köszönöm. Elég csak megírnom, és utána minden megy a maga útján, vagy esetleg dobjak valakinek egy privátot? (írok egy püt, csak egy gyors kérdés, nem foglak zaklatni)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17679) attiati válasza eastsider (#17666) üzenetére


attiati
veterán

Megtörtént, egy hónapja használom, de 14 napos trial és utána csak napi 20MB adatforgalmat enged, ezért szeretném megvenni a premium verziót. De nem látok purchase "gombot". Hogy lehet megvenni és mivel lehet fizetni?

(#17680) Bozek válasza eastsider (#17666) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ingyenes, ha nem a Premium kell neki. :)

"Looking for the Premium version of ClockworkMod Tether? It is a $4.99 in app purchase, no additional download necessary!"

Ez a programon belüli megvásárlásról szól és ugyanúgy működik, mint az alap vásárlás elvileg. Magát a fizetési felületet a Play-en belül nyitja meg és ott lehet kifizetni a már előre beállított adataiddal.

(#17679) attiati: Pedig ott van az. A program saját menüben a Buy Tether. Lehet fizetni az előbb említett Play-es módszerrel, de akár PayPal-al is.

[ Szerkesztve ]

(#17681) bogil99 válasza punky10 (#17661) üzenetére


bogil99
aktív tag

Nálam a RocketDial többször is lefagyasztotta a gépet, aztán végül én fagyasztottam le Rocket-et.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#17682) bogil99 válasza evitiguF (#17676) üzenetére


bogil99
aktív tag

Én az "All that recorder" -t használom, ennek a lejátszója is nagyon klassz, lehet benne előre-hátra léptetni lejátszáskor, a felvétel minősége is nagyon jó, persze ez készülékfüggő is.

Ja, bocsi, te telefon hívás felvételt szeretnél? Arra ezt használom.

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#17683) persil


persil
nagyúr

Sokat írtatok erről az exdialer-ről. Szép is, jó is, minden tetszik benne, viszont szerintem béna, hogy "két külön app" a tárcsázó és a kontaktlista. Amikor az egyiket megnyitom, ugyan át lehet lépni a másikra egy érintéssel, de akkor is egy új appot indít el(ráadásul látszik is a váltás, ami csúnya) és vissza gombra pedig az előzőre ugrik vissza, nem bezárja az egész tárcsázót.

Szóval, ahova ki szeretnék lyukadni.. Nekem a gyári megoldás is tökéletesen megfelelne(ot995 - ics) HA nem lenne ott az az értelmi fogyatékos "frequently called" lista. Na most először is 5 perc alatt 3 kilométeresre tudja magát hízni, ez már alapból zavaró, de a leggázabb, hogy rohadtul nem frequently called számok vannak benne, hanem minden, amit egyetlen egyszer az életben felhívtam... broáf. Ha lenne mondjuk - állíthatóan - 3-5 szám, ami valóban gyakran hívott és csak az lenne ott...

Na mindegy, kérdésem, hogy nem-e lehet egyszerűen letiltani ezt az egész bénaságot? Esküszöm az egész android legértelmetlenebb feature-je.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17684) MurdR válasza bogil99 (#17682) üzenetére


MurdR
veterán

Nem, én szeretnék hívást rögzíteni. Köszönöm, utánanézek. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17685) Švejk válasza evitiguF (#17676) üzenetére


Švejk
őstag

Én az Easy Voice Recorder Prot használom, tök elégedett vagyok vele, remek a minősége. :)

(#17686) R19 válasza MurdR (#17684) üzenetére


R19
senior tag

Ezt próbáltad már?

(#17687) MurdR válasza R19 (#17686) üzenetére


MurdR
veterán

Még nem, de ha az előző nem válik be akkor utánanézek, köszi.
(javarészt ingyeneseket próbáltam ki)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17688) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

google navigáció-nak van éjszakai módja

google maps hibát hol lehet jelenteni?

(#17689) cekkk


cekkk
veterán

1. Töltsd fel a telefont, hogy a led zölden világítson
2. Vedd le töltőről, és csinálj egy reboot-ot.
3. Kapcsold ki. / Quick boot, Power off /
4. Tedd vissza töltőre, és várd meg amíg megint zöld lesz a led.
5. Recovery, wipe battery stats !!
6. Addig használd a telefont töltés nélkül, amíg magától ki nem kapcsol.
7. Töltsd fel a telefont, USB porton keresztül, bekapcsolt kijelző mellett !!
/ Beállítások, Alkalmazások, Fejlesztés, Maradjon ébren :pipa! /

A 4.2.2es androidnál hol tudom beállítani, hogy a kijelző maradjon ébren? :B

(#17690) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni tőletek ,hogy tudtok olyan alkalmazást ajánlani ami ilyen "sos" tipusú androidra és ingyenes? Tehát olyanra gondoltam,hogy bevan állítva pár telószám és ha valami van akkor megnyomom és küldi az adott címzetnek a sos szöveget sms ben és a helyzetet?

Üdv: Robi :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#17691) MurdR válasza roberto211 (#17690) üzenetére


MurdR
veterán

Emergency vagy mi a neve, de mindjárt megnézem.

Szerk.: ICE - Emergency. Playen megtalálod. Kontaktot tudsz beállítani. De van olyan is, ami gps koordinátákat is küld ha segítség kellene. Kicsit kutatgass.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17692) cekkk válasza cekkk (#17689) üzenetére


cekkk
veterán

Megtaláltam az usb fejlesztői lehetőségekben volt :B :B

(#17693) ux1 válasza persil (#17683) üzenetére


ux1
addikt

Az alcatel tárcsázója miatt nyugodtan fordulj az alcatel-hez... :K ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#17694) persil válasza ux1 (#17693) üzenetére


persil
nagyúr

Ennek semmi köze az alcatelhez, tök gyári ics tárcsázó O.o

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17695) Sacaaaaa


Sacaaaaa
csendes tag

sziasztok

nem tudtok olyan cache takarító alkalmazást, ami előre beállított alkalmazások cache tárát üríti ki? néztem a 1tap cleanert, de abba nem találtam ilyen funkciót.
illetve egy másik program is jól jönne, mégpedig olyan, ami külön tudja számolni a kimenő hívásokat bizonyos számokra lebontva (pl csoportokra bontva) ez azért jönne jól, mivel vannak akikkel ingyen beszélek, és jó volna tudni, hogy hogyan állok a lebeszélhető kerettel.

köszi előre is (kérném, hogy a hozzászólásokkal való spórolás érdekében csak az reagáljon, aki tud ilyesmit, vagy van tippje, köszönöm)

(#17696) Bozek válasza Sacaaaaa (#17695) üzenetére


Bozek
nagyúr

kérném, hogy a hozzászólásokkal való spórolás érdekében csak az reagáljon, aki tud ilyesmit, vagy van tippje, köszönöm

:DDD

(#17697) petipetya válasza Bozek (#17696) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyengül a Forint, ezért spórolni kell a hozzászólásokkal.

"nincs rá lezsóidő"

(#17698) csabám


csabám
addikt

Sziasztok.

Friendcastert használ valaki esetleg?
A tegnapi frissítéssel egyszerűen nem lehet az értesítéseket elnémítani, pedig az van hangnak kiválasztva, hogy néma.

Köszönöm előre is a visszajelzéseket.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17699) MurdR válasza Bozek (#17696) üzenetére


MurdR
veterán

Rendben. :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17700) dokee78 válasza Foose (#17663) üzenetére


dokee78
félisten

De jó a MailDroid,csak így is kevés hét helyem van és ezért akartam egy próbát tenni a gyárival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.