Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) basaja


basaja
senior tag

hali :)
kérnék egy kis segítséget.Valaki segítene abban,hogy hozzájussak a Spar Óceánmánia telepítőjéhez?A gyerekeknek kellene,mert egy csomó képet csak az appal lehet megnézni,de a telóm nem kompatibilis...és eddig a nem kompatibilis cuccok is röhögve futottak a minimen...előre is köszönöm a segítséget :D

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#17352) Rimuru válasza eastsider (#17350) üzenetére


Rimuru
veterán

Mint mondtam a fizetősben megvan a lehetőség.

Vigyázat, csalok!

(#17353) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok,

Hátha itt találkozott már valaki ezzel.
Használ itt valaki Touchdown-t Exchange 2010-zel?
Amikor feltettem teljesen jól összeszedte a kontaktokat a Contacts-ba a Touchdown-ból, viszont az Exchange-ben történt változásokat nem akarja beszinkronizálni a contacts-okba. A Touchdown-ban ott vannak.
Valakinek ötlet?

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#17354) MurdR válasza LonGleY (#17232) üzenetére


MurdR
veterán

Köszönöm :)
:R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17355) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Újra kell raknom SGS-en a rendszert. Játékok elmentett állásait vissza tudom rakni valahogy? Illetve hogyan lehet elmenteni, ha lehet?

(#17356) Bozek válasza mexel (#17355) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vannak rá programok, de általában root kell hozzá. Én a Titanium Backup-ot használtam eddig, de az Xperia V-n JB alatt van egy Bizt.ment./visszaállít. alkalmazás, ami megcsinálja a jelszóval védett mentést az SD-re. :)

(#17357) fdisk válasza eastsider (#17350) üzenetére


fdisk
őstag

MiHome Launcher?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#17358) eastsider válasza fdisk (#17357) üzenetére


eastsider
nagyúr

jelenleg tesztelgetem a smart launcher prot. eddig nagyon bevált.
az egyetlen, amit hiányolok, az az appok elrejtése, illetve a fb messengerhez nem volt ikon egyik minimal adw themeben sem

(#17359) Rimuru válasza eastsider (#17358) üzenetére


Rimuru
veterán

Elsőre: hosszan nyomsz az alkalmazásra, majd menü és ott van az elrejtés.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17360) eastsider válasza Rimuru (#17359) üzenetére


eastsider
nagyúr

csak törlés "elindittás", és kilövés van

(#17361) Rimuru válasza eastsider (#17360) üzenetére


Rimuru
veterán

Nyomd meg a menü gombot.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17362) eastsider válasza Rimuru (#17361) üzenetére


eastsider
nagyúr

erre nem gondoltam, kicsit túl van bonyolítva. köszi!
szerintem megérte a pénzét

(#17364) Rimuru válasza #40993792 (#17363) üzenetére


Rimuru
veterán

Igazából több helyen van hiba, meg fordítás nélküli részek is találhatóak benne.

Vigyázat, csalok!

(#17365) mexel válasza Bozek (#17356) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, sikerült lementenem ami kellett, majd meglátom hogy az újabb rendszeren visszaállítja-e :)

(#17366) eastsider válasza #40993792 (#17363) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez elég ciki, de még mindig jobb, mint a camerazoom fx fordítása... (nem tudom azóta javult-e már). amúgy nagyon igényes app

(#17367) maross


maross
veterán

Odaadtam baratnomnek a telefonom, hogy tudok teljesen mas felhasznalot hozzarendelni a telohoz? Most csak a sajat gmail cimemhez sikerult pluszba hozzaadni az ovet, de az enyemet nem lehet kitorolni, es most osszevissza frissiti az alkalmazasokat (pontosabban dob kb 20 hibat).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17368) b3Ro


b3Ro
senior tag

sziasztok! Filmeket akarok nezni ugy, h a telo (note2) ravan kotve a tvre, es file explorer + mx player-el bongeszek a laptopra kotott kulso vinyon (nincs hdmi a laptopon). A gond ott kezdodik, h ha egy fullhd mkv-t akarok lejatszani, akkor az elso masodpercek meg mennek, de utana behal az egesz. Probaltam a bs playert, de az meg rosszabb.Van valamilyen megoldas, h hogy tudnam gordulekenyen lejatszani a filmeket, vagy ennel a helyzetnel eleve a net erosserge a kerdes ?

(#17369) Bozek válasza b3Ro (#17368) üzenetére


Bozek
nagyúr

És a laptopról milyen módszerrel juttatod a telefonra az adatot? WiFi vagy USB vagy mi?

(#17367) maross: Ezt nem értem. Ha törlöd az eredeti fiókot, akkor az már nem akar frissíteni. Viszont ha nem lehet törölni, akkor meg csak a gyári visszaállítás segít.

[ Szerkesztve ]

(#17370) b3Ro válasza Bozek (#17369) üzenetére


b3Ro
senior tag

wifin. es file ex.ben a lan mod van beallitva. gepen a kulso vinyot megosztottam ez alapjan.

(#17371) eastsider


eastsider
nagyúr

Viera plazmát (pana st50)
mivel célszerű irányítani?
a gyári viera remote elég gáz. a viera remote2 meg ahogy párosítom a TV-vel FC-zik

(#17372) quailstorm válasza maross (#17367) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az android a 4.2.x verzió óta többfelhasználós. Felhasználót váltani a googlefiók hozzáadása, majd régi eltávolítása menettel lehet. Egyéb lehetőség nincs, vagy káoszos lesz mint nálad.

(#17373) Bozek válasza b3Ro (#17370) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én nem csináltam megosztást, csak a rendszergazdai fiókot használom a csatlakozáshoz, így bármelyik könyvtárat elérem a gépen. Viszont a gyári lejátszó (ami visz MKV-t) is meg-megakad még egy 720p-s felvétel lejátszásánál is. Szerintem magával a WiFi kapcsolattal van gond. Milyen a router-ed?

(#17374) MurdR


MurdR
veterán

Eszem megáll. Dolphinnal nem tudok PH!ra belépni . Azt írja ki a ph hogy az adatok érvénytelenek. Opera minivel tudok csak belépni.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#17375) b3Ro válasza Bozek (#17373) üzenetére


b3Ro
senior tag

ilyenem van.

a te modszeredet, hogy kell beallitani ?

(#17376) maross válasza Bozek (#17369) üzenetére


maross
veterán

Rosszul fogalmaztam, inkabb en nem tudtam eltuntetni a fiokomat :). Azota mar sikerult a rendszerbeallitasoknal, most ugy tunik minden jo. Mar csak titanium backuppal kell megkuzdenem, hogy par jatek savegamejet attegyem az uj telefonra.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17377) blt.62


blt.62
őstag

Van már olyan komoly és szép,és baromi látványos,élethű időjárás program ami ki is rakható élő háttérnek és legalább olyan szép mint ami a HTC-ben van??????

MegtorloXp

(#17378) Tyer válasza blt.62 (#17377) üzenetére


Tyer
őstag

Go Weather

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17379) Bozek válasza b3Ro (#17375) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig tudja a router az N-es szabványt, úgyhogy a sávszélességgel nem kellene gondnak lennie.

A Windows-on belül kell lennie rendszergazda fióknak (Vezérlőpult - Felhasználói fiókok). Annak adsz egy jelszót (anélkül nem is próbáltam), majd amikor megcsinálod a telefonon a kapcsolatot, akkor beírod a fiók nevét és a megadott jelszót. Ha jól emlékszem, ES alatt is be lehet ezeket pötyögni, de én most Solid Explorer-t használok egy ideje.
Ha esetleg nem akarod, hogy minden alkalommal, amikor elindítod a gépet, kérje a jelszót, akkor a Start menüben rákeresel a netplwiz programra és ott kiveszed a pipát a következő szöveg elől: "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni".

(#17380) tonyqa23 válasza Tyer (#17378) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Ebben hogy lehet élő időjárás widgetet kirakni? Vagy nem is lehet? Vagy csak a fizetős tudja?

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#17381) denis.p


denis.p
tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek, mely alkalmas a nem kívánt telefonhívások tiltására.

(#17382) Met válasza denis.p (#17381) üzenetére


Met
nagyúr

DND Callblocker

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17383) ShadowX


ShadowX
őstag

Hogyan lehet a Google Now Weather Sample Card-ot 4x4-es méretben kirakni főképernyőre? Sehogy nem tudok rájönni. :F

(#17384) b3Ro válasza Bozek (#17379) üzenetére


b3Ro
senior tag

Probaltam a soliddal es az es is, de csak gondolkodik egy csomot...
Az "en" modszeremmel mukodik nem hd filmeknel. Ha kiprobalok pl egy 480p-s filmet, akkor megy, de ha rakuldok egy komolyabbat, akkor jon a szaggatas. Gondolom ez a net hibaja....

[ Szerkesztve ]

(#17385) nonee


nonee
aktív tag

sziasztok!
az lehet hogy a navigáció ami alapból "navigáció" néven szerepel,csak mobilnettel működik???help!?
esetleg egy kiforrott appot tudtok linkelni ami működőképes?üdv

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#17386) Logeeen válasza Bozek (#17379) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szia!

Esetleg nem tudod, hogy Solid Explorer-ben hogy lehet beállítani, hogy a PC-n megosztott meghajtót lássam benne?
Segitenél? :R

#Xiaomi 13T#

(#17387) bubi92 válasza Logeeen (#17386) üzenetére


bubi92
őstag

új-smb kapcsolat- hitelesítés típusa: bejelentkezés vendégként. ip címet meg vagy beírod, vagy keresel és kiválasztotd.

(#17388) denis.p válasza Met (#17382) üzenetére


denis.p
tag

köszi :)

(#17390) Logeeen válasza bubi92 (#17387) üzenetére


Logeeen
senior tag

Köszi!

Viszont ezt mindig újra be kell lökni neki? Olyan verzió nincs, hogy benne maradjon, hogy csak át kelljen lapozni rá?

#Xiaomi 13T#

(#17391) Bozek válasza b3Ro (#17384) üzenetére


Bozek
nagyúr

Működik az is, amit én használok. Régebben ment 720p-s HD videók esetében is. Most meg azoknál elindul ugyan, de rövid idő múlva elkezd pufferelni. Aztán megint megy pár másodpercet és újra pufferel. Ezért inkább használok USB-OTG kábelt meg pendrive-ot. Külső vinyóm úgysincs.

(#17392) bubi92 válasza Logeeen (#17390) üzenetére


bubi92
őstag

egyszer megcsinálod, utána meg az ugrás fül alatt mindig megtalálod

(#17393) dokee78 válasza ShadowX (#17383) üzenetére


dokee78
félisten

Erről a Google Now-ról van valami infó,hogy mikoora bővül a támogatott nyelvel listája?
Azaz mikor fog tudni magyarul?

(#17394) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Ingyenes alkalmazások .apk fájljait hogy lehet letölteni? Ugye a Google Play egyből küldi a telóra a webes felületről is.

(#17395) ShadowX válasza dokee78 (#17393) üzenetére


ShadowX
őstag

Egész jól tud már magyarul is. Megérti amit diktálsz neki, bár válaszolni még nem tud, csak találatokat ad be.

(#17396) Logeeen válasza bubi92 (#17392) üzenetére


Logeeen
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) :R :R :C

#Xiaomi 13T#

(#17397) gacsoi válasza krypton (#17394) üzenetére


gacsoi
senior tag

Így!
[link]

(#17398) k850 válasza krypton (#17394) üzenetére


k850
addikt

"Ingyenes alkalmazások .apk fájljait hogy lehet letölteni?" Úgy mint a fizetőset, csak nem kell érte fizetni. Ha PC-ről lépsz be a Goole Playbe ill. van kapcsolat a telóval, akkor természetesen letölti automatikusan.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#17399) krypton válasza k850 (#17398) üzenetére


krypton
senior tag

Nekem úgy kell, hogy meglegyen a .apk fájl.
Köszönöm gacsoi!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.