Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudok rájönni, hogy melyik program general reklamot a notificationbe???
Nagyon idegesit... :(

(#16602) iguana válasza katalin888 (#16601) üzenetére


iguana
őstag

airpush detector [link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16603) dokee78 válasza iguana (#16600) üzenetére


dokee78
félisten

Nem csak a greader App szűnik meg?
A WEBES Reader miért szűnne meg?

[ Szerkesztve ]

(#16604) iguana válasza dokee78 (#16603) üzenetére


iguana
őstag

megszűnik cakk-pakk júl 1-től.
szokás szerint elindítottam reggel a google readert a laptopon, és fogadott a hír, hogy ennyi.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16605) katalin888 válasza iguana (#16602) üzenetére


katalin888
aktív tag

Koszi! Egy alkalmazast kapott, de azt kellene hasznaljam.
Nem lehet azt megcsinalni, hogy kiiktassuk ugy, hogy az app hasznalhato maradjon?

(#16606) Foose válasza iguana (#16600) üzenetére


Foose
addikt

Nekem egyenlőre nem sikerül jó alternatívát találni. Talán a netvibes,de nem jövök rá hogy frissít :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16607) iguana válasza katalin888 (#16605) üzenetére


iguana
őstag

keress már app-ot, biztosan van (jobb) alternatíva.

#Foose Én is szemezgetek. Talán a feedly.com lesz a befutó nálam. Netvibes-on én sem igazodom ki, nem áll rá a szemem. Vagy öregszem, vagy béna vagyok hozzá :)

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16608) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!
Egy régi Nokia 6303-ról hogyan lehetne a kontaktokat (588 db) átköltöztetni egy droidosra?
Másoljam át a Sim-re egyszerűen? Vagy van elegánsabb megoldás?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#16609) Foose válasza iguana (#16607) üzenetére


Foose
addikt

Nem vagy egyedül,nekem sem akar működni a netvibes. :DD És egyenlőre nekem is a legkezelhetőbb a Feedly. Korábban próbáltam már,de nem nagyon jött be. Viszont a muszáj nagy úr :D Androidos appja is van,és pc-n is tűrhető.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16610) iguana válasza petymeg (#16608) üzenetére


iguana
őstag

a nokia kliens programjával exportáld ki vcard, vagy csv-be, és a webes gmail-en be tudod importálni. (gmail->címtár->egyebek->importálás) majd a droidos telefonodal szinkronizálsz, és kész.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16611) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

MiHome launchert használ valaki az alap MIUI helyett? Ha igen privátban kérdeznék tőle 1-2 dolgot

(#16612) bubi92 válasza Ninja Chick. (#16611) üzenetére


bubi92
őstag

témázgatunk topikba előbb találsz ilyen embert szerintem

(#16613) tomlac14 válasza Foose (#16609) üzenetére


tomlac14
tag

én eddig is a feedly-t használtam és sztem nagyon jó. szinkronizál a mobil app és a böngésző között, semmi nem jelenik meg kétszer. nekem a felület is megfelelő, nem kell ennél csillogóbb-vilogóbb :-D

(#16614) Oldman2


Oldman2
veterán

Az Android fura hangkezelése miatt egy fura kérésem lenne...

A munkahelyen általában halkabbra van állítva a telefonom (egy SGS2) emiatt minden értesítő halk.

Azonban valami Taskmanager applikációt kellene beállítanom, amiben halkabb rendszerértesítő hangerő mellett akár hangosan is lenne értesítés.

Tehát keresnék egy olyan taszkmanager (jelenleg ez a Tasks) applikációt, ami tud a Google-hez szinkronizálni és normális figyelmeztető hangja/funkciója van.

[ Szerkesztve ]

(#16615) petymeg válasza iguana (#16610) üzenetére


petymeg
addikt

Értem. Köszi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#16616) mrszitya


mrszitya
senior tag

(#16617) bubi92 válasza mrszitya (#16616) üzenetére


bubi92
őstag

vótmá :P

(#16618) mrszitya


mrszitya
senior tag

Ja bocs, átsuhantam felette tegnap... :)

(#16619) raziel01


raziel01
veterán

Google reader helyett
Minimal Reader. Én a pro verziót használtam és tök szuper.

(#16620) Švejk


Švejk
őstag

Na sok kísérletezés után végre megtaláltam a TÖKÉLETES LAUNCHERT, azaz a 91 Launchert.
Gyakorlatilag egy külön világ az Androidon belül. Sok helyről merítettek, a design sok helyen MIUI, van egy csipetnyi iPhone benne, a főképernyőn van 1 külön keresés oldal, az alap ötlet pedig a Holo UI továbbfejlesztése. Természetesen rengeteg beállítási lehetőség, nagyon sok extrával, olyan cucc, amit csak a japánok képesek megcsinálni. RAM kezelés átlagos, 20-30 mega között...
Ja és ingyen van, tekintve, hogy elég noname, de remélem majd rátalálnak a zemberek.
Töltsétek le! :)

(#16621) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami szép kép kezelő, nézegető alkalmazást? Olyat amiben aa külön mappában tárolt képeket látom nem pedig egy összemosott ábécé, vagy idősorrendbe rendezett egyveleget?
A quick pick valamiért nem működik rendesen sz.valami más.Sony xperia ion-ra.
Előre is Köszönöm! :R

(#16622) baalco válasza Švejk (#16620) üzenetére


baalco
tag

hmm, este ki is próbálom. köszi a tippet :R

(#16623) fatal` válasza raziel01 (#16619) üzenetére


fatal`
titán

Nem az app szűnik meg, hanem a szolgáltatás. Szerintem a legtöbben nem a google reader appot használjuk. Én pl. Taptut használok és, ha nem lesz Google Reader akkor vehetem fel egyesével a feedeket, aminek nagyon nem örülök.

(#16624) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

MIUI-nál pontosabban WIUI-nál hogyan tudom kitenni a névnapokat a locksreenre? Illetve a bejövő hívásokkor megjleneő elfogadó és elutasító kis szösszeneteket hogyan tudnám módosítani valami Cm vonal szerű csúszkára?

A második "probléma" megoldódott Hd Caller ID Pro-val, de ha van ennél jobb szívesen fogadok válaszokat (mert ezzel kicsit elnagyolt a kép és nem tudom elolvasni hogy éppen ki hív, ha az 1th témánál vagyok.

(#16625) Bici válasza Švejk (#16620) üzenetére


Bici
félisten

"amit csak a japánok képesek megcsinálni."

vagyis kínaiak. :D

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#16626) pikszel válasza Keraa (#16621) üzenetére


pikszel
őstag

Egészen pontosan mi a baj a quickpic alkalmazással? Ennél jobbat nem nagyon találsz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#16627) Švejk válasza Bici (#16625) üzenetére


Švejk
őstag

Na ezt megszívtam, tényleg kínaiak :DDD
Akkor csak a Távol-Keletiek :C

(#16628) katalin888


katalin888
aktív tag

No more room on this home screen!
Mindig ezt irja amikor feltelepitek egy appot, pedig van meg hely a home-on! :(
Mi lehet a baja akkor?

[ Szerkesztve ]

(#16629) Mr X válasza katalin888 (#16628) üzenetére


Mr X
veterán

A fő screen-re akarja kirakni az ikonját. Play áruház beállításainál kapcsold ki a modulok automatikus elhelyezését.

(#16630) katalin888 válasza Mr X (#16629) üzenetére


katalin888
aktív tag

Ok koszi, de mit ertesz a fo screenen, mert en 3 (home) oldalt hasznalok es mindegyiken van szabad hely?

(#16631) Mr X válasza katalin888 (#16630) üzenetére


Mr X
veterán

Mindig van egy alapértelmezett screen, akármennyit is használsz. Na, arra akar parancsikont kirakni.

(#16632) DS39 válasza katalin888 (#16630) üzenetére


DS39
nagyúr

abból csak egy van, amit a házikó (home) jelöl, amire a home gomb megnyomására vált.
valószínűleg nincs akkora hely, amekkora kellene.

(#16633) Bozek válasza fatal` (#16591) üzenetére


Bozek
nagyúr

hunfatal, (#16596) Foose és (#16600) iguana, akkor csatlakozzatok. :)

http://keepgooglereader.com/

[ Szerkesztve ]

(#16634) vadászcsiga válasza Švejk (#16620) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tedd fel valahova legyszi mert nekem nem fogadja el a készülékemet.

(#16635) duvi


duvi
nagyúr

Valakinek ötlet ERRE a kérdésre? Megköszönném, ha megnézné egy Pansi felhasználó, hogy nála rendben működik-e a progi? Vagy itt senki nem használja a Pansi SMS-t?

(#16636) katalin888 válasza DS39 (#16632) üzenetére


katalin888
aktív tag

De igen, sajnos van, ezert nem ertem!!!
Kirja a fent emlitett hibauzenetet es utana kiteszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#16637) XP NINJA


XP NINJA
őstag

szaisztok

simből hogy tudom google accountba menteni a névjegyzékemet? /galaxy mini 1

(#16638) Švejk válasza vadászcsiga (#16634) üzenetére


Švejk
őstag

Nem tudom, Playről töltöttem.
Valahonnan biztosan le tudod szedni. :)
És most vettem észre, hogy Panda Home Launcher témákat lehet hozzá letölteni.

(#16639) Foose


Foose
addikt

Frissült a gReader! De most az a lényeg,amit a 3.2.2-es verzióhoz kiírtak: "gReader will work after the closure. We are working on a solution." :K

(#16633) Bozek Tudok róla,köszi! :K

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#16640) Gery15


Gery15
addikt

Jól látom, hogy eltűnt a Google Playről az AdFree? Van esetleg helyette valami más, ami törölné a reklámokat a Playről letöltött dolgokról?

HyperX

(#16641) atike válasza Gery15 (#16640) üzenetére


atike
nagyúr

Itt van egy linkelés pár hsz-el előtted a "miért"-ről... Per pillanat szerintem nem lesz egy pár napig ilyen program... :)

(#16642) Gery15 válasza atike (#16641) üzenetére


Gery15
addikt

Köszönöm! :R

HyperX

(#16643) air válasza Gery15 (#16640) üzenetére


air
nagyúr

A program működőképes, csak a Play-ről nem lehet letölteni. Viszont a Google keresőjéből még nincs kitiltva, így ha rákeresel az AdFree és apk kifejezésekre, akkor biztosan találsz olyan helyet, ahonnan letölthető. De sokan inkább az AdAway alkalmazást javasolják.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16644) Gery15 válasza air (#16643) üzenetére


Gery15
addikt

Már beszereztem! Miben másabb az AdFree-től? Én ezt használom már nagyon régóta!

HyperX

(#16645) ratam23


ratam23
aktív tag

Sziasztok!

Sorozatfigyelő alkalmazást keresek a series guide illetve a myepisodes manageren kívül. WP7re volt egy nagyon jó kis alkalmazás a SeriesFan de sajnos ez itt nem elérhető. Az említett 2 programon kívül nem nagyon találtam szép, jól működőt. Esetleg elkerülték a figyelmemet. Valaki esetleg?

(#16646) air válasza Gery15 (#16644) üzenetére


air
nagyúr

Újabb, frissebb. (Superuser kontra SuperSU.)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16647) iguana


iguana
őstag

AdAway

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16648) Bozek válasza Foose (#16639) üzenetére


Bozek
nagyúr

Érdekes kiírás, ugyanis az eleje az, hogy működni fog a zárás után, míg utána leírja, hogy dolgoznak a megoldáson. Akkor most vagy van vagy nincs. :)

Egyébként én is ezt az RSS olvasót használom, csak a Pro verzióját.

(#16649) fatal` válasza Gery15 (#16644) üzenetére


fatal`
titán

Jobb listát tölt és normális felülete van.

(#16650) mrszitya


mrszitya
senior tag

Akinek meg nincs root, használhat Adblock Plus-t, mint pl. a desktop Firefoxban. Hivatalos oldaláról tölthető bármikor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.