Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) vadászcsiga válasza mark.1337 (#16748) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És ez legális? Szerzői jogokra értem.

YT a forrás, irta

[ Szerkesztve ]

(#16752) mark.1337 válasza air (#16750) üzenetére


mark.1337
csendes tag

Youtube, csak sajna sok számnál, a konverzió alatt jogvédelmi gond merül fel, a találatok száma pedig egyenlőre fixen korlátozott a youtube első oldalra. Ezek szerint a Queen ad a jogvédelemre, de ha beírod utána h lyrics akkor állt. működik. Köszi a visszajelzést, már dolgozom ezen a problémán.

Bizonyos zenéket ellátnak külön jogi védelemmel (állt a zenekar álltal hivatalosan feltöltötteknél fordul elő), azokat természetesen tiszteletben tartom és nem konvertálom át.

[ Szerkesztve ]

(#16753) air válasza mark.1337 (#16752) üzenetére


air
nagyúr

Az a baj, hogy nem egyedi az ötlet, és a megvalósításra is számtalan, jobbnál jobb példa van.

(#16754) vadászcsiga
Ez igaz. Ezért kell valami különlegességgel, egyediséggel kiegészíteni, és kiemelni a tömegből. Itt már jöhet valami saját ötlet.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16754) vadászcsiga válasza air (#16753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mintha a play nem erről szólna. Milliónyi app van ugyanarra az ötletre.

Hát igen, de eléggé behatarolják a lehetőségeket ezek a szerzői jogok.

[ Szerkesztve ]

(#16755) mark.1337 válasza air (#16753) üzenetére


mark.1337
csendes tag

Ezért van ingyen :D Igazából ez nekem csak gyakorlás (ezért nincs még benne reklám se). Néhány hete kezdtem el tanulni az androidot, és ezáltal szeretném elsajátítani a platform sajátosságait. Elsősorban még diák vagyok, ez csak hobbi, más sorozatot néz vagy ilyesmi, én inkább programozgatok hátha lesz haszna a jövőben a megszerzett tudásnak. Ezért is érdekel a véleményetek h új célokat tűzhessek ki a programmal kapcsolatban magam elé. Igazából csak azért van felrakva hogy tudjam h van e akinél nem fut, van e hogy más telefonom másképpen viselkedik, és akkor a sokféle hardveres környezettel is megismerkedhetem.

(am minden kis frissítést rögtön felrakok, ma pl kb 3 frissítés jött ki hozzá visszajelzések alapján)

[ Szerkesztve ]

(#16756) Bozek válasza mark.1337 (#16755) üzenetére


Bozek
nagyúr

És miben programozol? Csak mert engem is érdekel a téma, viszont mostanában nem volt időm utánanézni. Egyszer Eclipse-el próbálkoztam, de már egy szöveg kiírása is FC-vel járt, úgyhogy hagytam. :D

(#16757) mark.1337


mark.1337
csendes tag

Eclipse-t használok java nyelven. Persze informatikát tanulok egyetemen, így van egy java alapom.

(#16758) pepe091 válasza mark.1337 (#16757) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amúgy hogy lehet valakiből fejlesztő a playen? Előtte le kell tenni ehhez valamit az asztalra, mármint onnantól, hogy mondjuk van egy appja az embernek..? Csak érdeklődés szintjén kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#16759) mark.1337 válasza pepe091 (#16758) üzenetére


mark.1337
csendes tag

Bekell fizetni 5 ezer ft-ot. (ezért is nem ios-t kezdtem mert ott 20e)

(#16760) pepe091 válasza mark.1337 (#16759) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Értem, akkor ahhoz képest lényegesen kedvezőbb. :D Köszi. :)

(#16761) vadászcsiga válasza mark.1337 (#16759) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedig lehet hogy pénzügyileg jobban járnál, ott nagyobb a hajlandóság az appok megvasarlasara, persze ott is kell egy jó ötlet. Viszont sokat olvasok programozókat panaszkodni hogy nem éri meg itthon fejleszteni egyik platformra sem.

(#16762) mark.1337


mark.1337
csendes tag

A visszajelzések alapján a találatokat szűröm, hogy csak lyrics-eket adjon (azok 90% nem jogvédettek). A találatok számát pedig megháromszoroztam.

(#16763) mark.1337 válasza mark.1337 (#16762) üzenetére


mark.1337
csendes tag

Ja nem nagyon éri meg (főleg az android), én is úgy vettem észre, egyedül nehéz, ha meg csapatba vagy nagyon osztódik a nyereség. De am nézegettem is h minden szart vagy egy tucat ember fejleszt. A java nyelv ismerete miatt kezdtem am androidot. Úgy éri meg ha valamelyik cég ad megbízást a saját alkalmazása megírására. Akkor nem a felhasználók warezolásától függ a dolog hanem fix pénz van.

(#16764) vadászcsiga válasza mark.1337 (#16763) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk annyiból jó hogy ma már törekednek arra a cégek hogy mindhárom mobilplatformon jelen legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#16765) DS39 válasza mark.1337 (#16763) üzenetére


DS39
nagyúr

Meggazdagodni nem fogsz, de referenciának jók ezek az egyéni fejlesztések.

(#16766) darvinya válasza mark.1337 (#16763) üzenetére


darvinya
titán

Szia

Nem rossz.

Észrevételek Xperia P ICS-en:
-szám lista balra van, tehát a kereső és időszámlálót jobbra tolni erről nyíl hiánya
-nincs Play/Stop gomb
-nincs kilépés gomb vagy menü lehetőség emiatt csak külön leállítás lehetséges(Alkalmazások menü)
-kereső beragadása és a billentyűzet kezelése bug-os, azaz enter után nincs auto bezárás
-nem kezeli a hangerő szabályzást médiában ezt megint alaprendszerben kell megtenni.
-a számlálóban más számokat vagy az 1-est azonos méretűvé tenném a keretét a többivel, mert így idegesítő a mozgás

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16767) Bozek válasza mark.1337 (#16757) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, ez a problémám, hogy JAVA-ul nem tudok... Én még Pascal-t, Delphi-t és Borland C-t tanultam anno...

(#16768) darvinya válasza mark.1337 (#16763) üzenetére


darvinya
titán

Én mondjuk nagyon hiányolok egy normális Excel kezelőt(Office-t) mint pl: WM-es telon volt.
Ami most van tiszta bug halmaz mind.
Az sem zavarna, ha úgy lenne kialakítva mint a wm-es, azaz külön lenne Word, Excel, PPT, NotePad mind ezt elfogadható áron.
Wm-es köröket ver a droidos verziókra, pedig az már 3 éves.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16769) xSide válasza vadászcsiga (#16749) üzenetére


xSide
őstag

Hiba nálam?
Kizárt...
Inkább töröltem és kész!
Edda, Kowalsky stb egy zene sem játszható!
Mire való? Mi is?:D

Tubemate, Tubegod tud konvertálni és letölteni hangot YT-ról, a fentebb említett mp3poisk meg jól megy, ha ép. eszembe jut valami...

A kezdeményezés egyébként dicséretre méltó és elindulásnak jó alap a készítőnek!
Ha már alkotni szeretne, egy időjárás appot is összerakhatna:)

[ Szerkesztve ]

(#16770) fatal` válasza pepe091 (#16758) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Be kell regisztrálni és fizetni, $25. Utána tölthetsz fel appot, de Magyarországról csak ingyenest lehet.

(#16759) mark.1337: Sokat vár, akkor nem annyi lesz sajna, amilyenek az árfolyamok... iOS-en és WP-n ráadásul évente kell fizetni.

(#16768) darvinya: Gondolkozz egy kicsit miért van ez. :)
De segítek: A WM MS termék, az Excel is, az Android (és az Office csomagok) nem. És az excel fájlformátuma (meg úgy mindene) zárt.

[ Szerkesztve ]

(#16771) darvinya válasza fatal` (#16770) üzenetére


darvinya
titán

Lehet és igen az Ő termékük.
De már WP-n sincs olyan csak 360 vagy mi a szösz ami net nélkül használhatatlan pedig az is Ő termékük.

Amúgy a legtöbb ilyen app, csak csicsára gyúr és nem használhatóságra.

Itt a baj.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16772) Hutiii válasza darvinya (#16766) üzenetére


Hutiii
csendes tag

Én még azt is észrevettem, hogy ha ékezetes karaktert tartalmazó számot írok be, akkor egyszerűen leáll az alkalmazás. (Xperia U ICS) Ettől függetlenül nagyon tetszetős :)

(#16773) petipetya


petipetya
nagyúr

A Foldersync-el kapcsolatban van egy kérdésem, mivel készülök a JB frissítésre.

Ha a kétirányú szinkronizálás van beállítva a mappapárok között, akkor a telefon teljes gyalulása után a dropboxban lévő távoli mappáról is törlődnek a fájlok?

Vagy célszerűbb egyirányú szinkronizálást beállítani a távoli mappa felé, aztán majd a telefon formatálása és újbóli belakása után megint az egyirányú szinkronizálást beállítani a helyi mappa felé?

"nincs rá lezsóidő"

(#16774) vadászcsiga válasza xSide (#16769) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha figyelmesen olvastál, az általad említett programok a zenekarok jogait sértve jutnak hozzá a zeneszamokhoz. Ez gondolom sokakat nem érdekel.

(#16775) Tyer


Tyer
őstag

Hi!
Olyna zenelejátszót keresnék, ami tud folder-t lejátszani, számonként külön letölthetö a borito, és a lyrics, valamint lehetőleg magyar!
Köszi

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16776) RootRulez válasza Tyer (#16775) üzenetére


RootRulez
félisten

MortPalyer nem iylen?

═════════════════════════════════════════

(#16777) Tyer válasza RootRulez (#16776) üzenetére


Tyer
őstag

Lehet:)
Ki is fogom próbálni:)
Azt nem tudom miért cseréltem le anno a GT540en.
(Gondolom tesztelgettem a többit)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16778) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani egy jó naptár progit? Lehetőleg facebookal szinkronizálja az eseményeket, valamint kitehető legyen.

(#16779) Tyer válasza kerxy (#16778) üzenetére


Tyer
őstag

Pure Grid Calendar

RootRulez: Nem látom hol lehet beállitani a lyrics, és kép-et, valamint nincs 4x4-es widgete

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16780) dokee78 válasza kerxy (#16778) üzenetére


dokee78
félisten

aCalendar
Buisness Calendar
Jorte

Ha a facebook születésnapok miatt kell akkor vannak a Playen ilyen Sync progik.

(#16781) XP NINJA


XP NINJA
őstag

MOV videók lejátszására van valami? akárhogy keresek csak olyat találok ami le se játsza igazából, vagy csak a képet.

(#16782) wardemi válasza dokee78 (#16780) üzenetére


wardemi
senior tag

sima google naptár is tökéletes és a facebook szülinapi naptárát magán a facebookon tudod engedélyezni és az is meg fog jelenni a googlenál :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#16783) DS39 válasza XP NINJA (#16781) üzenetére


DS39
nagyúr

MX Player + a Codec szerintem viszi, bár nem próbáltam még vele ilyet, de elég sok mindent lejátszik.

(#16784) kobe24


kobe24
tag

Sziasztok!

Most vettem egy sony xperia z nevezetű telefont, ez az első okostelefonom, szóval annyira még nem értek hozzá. Ma nézegettem ezeket a letölthető app-eket, és én még kis naivként azt hittem, hogy nincs olyan fent ami vírusos lenne. Szóval leszedtem egyet, még nem is volt gond, aztán feljött egy kis üzenet, hogy számomra tök ismeretlen emberke akar velem csevegést kezdeményezni. Nem túl átgondoltan gyorsan rányomtam, hogy elfogadás, azt hiszem a másik elutasítás volt, tehát igazából nem arra mentem rá amelyikre akartam. :D Nem történt amúgy semmi, eltűnt a kis üzenet és ennyi. Azóta se találom, hogy most ez valahol megnyílt, a beszélgetés még mindig tart? Első kérdésem tehát, hogy ebből lehet valami gondom? Meg hol a fenébe lehet megnézni ezt a beszélgetést? Arra is gondoltam, hogy mégiscsak az elutasítás gombra mentem, és azért nem történt semmi. De jobb félni mint megijedni. A második kérdésem pedig, hogy egy reklám feljött, hát én igazából be akartam zárni, vagy eltüntetni, ehelyett sikeresen rányomtam, eltűnt végülis, viszont feljött megint egy üzenet, hogy vírust észlel a telefon, gyorsan töltsem le a freeandroidnemtudommit, gondolom vírusírtó. Elkezdte a letöltést, de már telepíteni nem tudta, mert "ismeretlen forrásból származó" programot nem telepít. Ezt a letöltést következő mozdulattal töröltem is. Akkor a kérdés: hogyan tudhatom meg, hogy vírusos-e a telefon, na és persze hogyan "tisztíthatnám" meg? A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#16785) XP NINJA válasza kobe24 (#16784) üzenetére


XP NINJA
őstag

Hirdetett alkalmazásokat ne telepits!

nézd meg az alkalmazáskezelőben mit telepitettél fel szerintem szedd le. Nekemis szoktak olyanok lenni amik telenyomják japán hirdetésekkel, meg értesitésekkel a telefonomat. ilyenkor törlöm, és megoldódik.

(#16786) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Van olyan Anti Thief program ami x időnként (6-12-24) óránként automatikusan küld egy jelet egy weboldalnak ahol nyomon tudom követni a telefon adott helyzetét?
És ha nincs interneten a telefon (lévén hogy nincs mobilnetem) akkor kérhetem, hogy sms útján küldjön GPS koordinátákat hogy be tudja határolni magát a telefon egy térképen, hogy hol van ? (hol hagytam el)

(#16787) Tyer válasza XP NINJA (#16781) üzenetére


Tyer
őstag

Dice Player

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16788) XP NINJA válasza Tyer (#16787) üzenetére


XP NINJA
őstag

kipróbálom őket :R

(#16789) Tyer válasza Tyer (#16775) üzenetére


Tyer
őstag

Felteszem a kérdést mégegyszer, hátha valakinek van más ötlete.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#16790) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#16581) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is felteszem mégegyszer a kérdésem, tudtok e róla hogy a galaxy note s plannerét meg s calendarját portolták e más eszközökre is? Kerestem de nem találok róla érdemi infót.

(#16791) franc0 válasza darvinya (#16768) üzenetére


franc0
őstag

OfficeSuite Pro elég jó, szerencsére akcióban bagóért meg tudtam venni.
Persze ha ez fő szempont akkor vegyél Windowsos telefont. Amúgyis jobbak.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#16792) dokee78 válasza franc0 (#16791) üzenetére


dokee78
félisten

"Persze ha ez fő szempont akkor vegyél Windowsos telefont. Amúgyis jobbak"

Amikor kijelentjük valamiről,hogy jobb,azért tegyük már hozzá,hogy számunkra jobb.
Mert attól,hogy neked jobb,attól nem biztos,hogy másnak is jobb.

(#16793) franc0 válasza dokee78 (#16792) üzenetére


franc0
őstag

Adott két rendszer, amely közül az egyik feleannyi RAM és feleannyi CPU mag mellett smoothabb, mint a másik.
Ekkor nincs miről beszélni. Sajnálom ha belegázoltam a lelkivilágodba (nem).

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#16794) raziel01 válasza franc0 (#16793) üzenetére


raziel01
veterán

Talán majd 1 év múlva vállalható lesz a WP.
Hiába van 1-2 előnye ha a hátrányai meg eléggé zavaróak.

(#16795) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
átlátszó hátterű digitális órát keresek!
[link] [link]
erre a 2 re kéne hasonlítania, csak nekem ezek nem működtek jól...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#16796) dokee78 válasza klambi (#16795) üzenetére


dokee78
félisten

Az előzőt használom és szerintem a legjobb óra widget.
Régebben,mikor használtam kevesebb beállítási lehetőséget adott,de pár napja felraktam és meglepődtem,mennyire testreszabható.

(#16797) klambi válasza dokee78 (#16796) üzenetére


klambi
addikt

nekem elcsesződik az óra, néha kínai vagy valamilyen fura jeleket ad be, belekattintok a beállításaiba és újra jó, de ez eléggé sokszor előfordul.... nem tudom mi okozhatja

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#16798) darvinya válasza franc0 (#16791) üzenetére


darvinya
titán

Ez is egy rakás sz…

WP-s telon is sz… és ezt már ecseteltem.

Mondjuk wm6.5.3 HTC energy ROM-mal eltudnám képzelni Xperia P telot.

Sz…rá alázna minden mostanit sebességben.
És pont annyit tud mint a mostani, sőt lenne amiben többet is tudna a legújabb droidnál.
(pl: 1 a sok közül, widgets nincs fix mérete és pozíciója és van átfedés is, stb.)

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#16799) katalin888


katalin888
aktív tag

Sziasztok!

A telefon rootolva van es Superuserbol szeretnem frissiteni a su-t...
Mi lehet a problema?
Su binary updater
clicked update
Fixing database... okay
Checking for busybox... okay
checking current install path... /system/xbin/su
Downloading new binary... okay
Checking md5sum... okay
Gaining root access... okay
Remounting /system as rw... fail

(#16800) rjg válasza katalin888 (#16799) üzenetére


rjg
őstag

Nem tudja újra felcsatolni a rendszerpartíciót. Próba szerencse alapon, először eltávolítanám a Beállítások - Alkalmazások kezelésénél a felhasználói adatokat. Ha ez nem segít, akkor következőnek recovery-ből dalvik cache és cache törlés, esetleg fix permission.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.