Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) dokee78 válasza Orlin (#16399) üzenetére


dokee78
félisten

Van olyan ami fut háttérben bezárás után?

(#16402) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Tudtok olyan appot amivel beállíthatom hogy a telefon bekapcsoláskor miylen appok indulhatnak el és mik nem?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#16403) DS39 válasza Hanon (#16396) üzenetére


DS39
nagyúr

Ez van, meg kellett kérdezném. :D

Más ötletem nincs, hogy mi a gáz. :S

[ Szerkesztve ]

(#16404) Re37 válasza Re37 (#16397) üzenetére


Re37
csendes tag

nem tudom elhinni, de a megoldás az xperia U-n lévő ledet kikapcsoló, Screen Filter nevű program bezárása volt. hallott már valaki ilyenről, hogy telepítést blokkol egy fényerő állító program? :DD

(#16405) hodostamas válasza volvoguy (#16402) üzenetére


hodostamas
addikt

[link]

olyan nehéz nem lehet a keresőt használni.

(#16406) air válasza Re37 (#16404) üzenetére


air
nagyúr

Igen. De inkább az U saját topikját olvasgasd!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16407) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Használja még valaki a Real APK Leecher-t? Lenne egy kérdésem az illető(k)höz...

Üdv!

═════════════════════════════════════════

(#16408) havri1 válasza Re37 (#16397) üzenetére


havri1
félisten

Én főzött romnál futottam ebbe bele. Nekem factory reset megoldotta. (valami félresikerült a rom telepítésekor, és vagy valami blokkolta). Hogy nálad is ez e a gond... Ha még nem laktad be nagyon, reseteld le.
A fejlesztői részben az ismeretlen forrásokat engdelyezted ugye?

Szerk. : látom közben megoldódott

[ Szerkesztve ]

havri

(#16409) tonyqa23 válasza RootRulez (#16407) üzenetére


tonyqa23
senior tag

ja, én szoktam leszedni azzal az apk-kat...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#16410) hodostamas válasza RootRulez (#16407) üzenetére


hodostamas
addikt

Igen. Mi a gond vele?

(#16411) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Total Commander FTP pluginjét hogyan kell beállítani, hogy a telefonomról turkálhassak, másolgathassak a gépemről és a gépemre fájlokat? Valamilyen címet kell neki megadni meg portot, de hiába adom meg azt, amit a routerben látok, nem hajlandó csatlakozni. (Connection refused) vagy pedig Nem találom a kiszolgálót.

[ Szerkesztve ]

(#16412) RootRulez


RootRulez
félisten

Nálam nem dobta be a Boat Browser-t. :( Rákeresnétek ti is?

═════════════════════════════════════════

(#16413) hodostamas válasza RootRulez (#16412) üzenetére


hodostamas
addikt

Nekem beadta, tessék: [link]

(#16411) szlovibuki

nálam így van megadva egy megosztott mappa: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16414) RootRulez válasza hodostamas (#16413) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, de azóta letöltöttem telefonnal és onnan felmásoltam gépre, sőt aktualizáltam is a fordítását (ez volt a reklám helye). :K

Hmm, érdekes. :W Nekem miért nem adja be? :F

═════════════════════════════════════════

(#16415) hodostamas válasza RootRulez (#16414) üzenetére


hodostamas
addikt

Nem tudom, az én gépem biztos egy interdimenzionális térben van, mert ált mindenkinek van baja a programmal de nekem elsőre lehozza mindig amit kell.

(#16416) RootRulez válasza hodostamas (#16415) üzenetére


RootRulez
félisten

Eddig nekem se volt vele problémám. :N

Eddig egy korábbi, tavaly nyári verziót használtam, aztán pár napja felraktam helyette a legújabb verziót, lehet azzal van összefüggésben. Utána visszatettem a régit ás már az se találja. :(

═════════════════════════════════════════

(#16417) szlovibuki válasza hodostamas (#16413) üzenetére


szlovibuki
tag

És csak megosztott mappát lehet? Mert én úgy akarom megoldani, hogy a telefonnal kapcsolódok a routerhez és a telefonon látom a gépem összes mappáját és oda-vissza tudok akármelyik mappából másolgatni. És esetleg ha nem vagyok otthon, de a gépem megy akkor is tudjak hozzá kapcsolódni. (bár az utóbbi nem lényeg, ha nem sikerül, de itthon jó lenne, ha lehetne így másolgatni WiFi-n)

[ Szerkesztve ]

(#16418) Orlin válasza dokee78 (#16401) üzenetére


Orlin
addikt

Megnézem az alkalmazások közott és jelzi h fut...Nagyon jó különben azért is keresnék egy hasonló tudású playert.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#16419) Bozek válasza Orlin (#16418) üzenetére


Bozek
nagyúr

És az úgy különben miért zavar? Majd ha memóriára lesz szüksége az Android-nak, akkor bezárja. Enni nem kér és a telefont se meríti.

(#16420) Narxis válasza Orlin (#16418) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pedig van exit gombja. :S

Thanos was right.

(#16421) Viszlát


Viszlát
addikt

Elore is elnezest ha rossz helyen kerdezek. Nincs nagy baj, csak eltunt a Chrome ikonja a lock screenrol. Hogyan tudom visszavarazsolni (ujratelepites nem segitett)?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16422) dokee78 válasza Viszlát (#16421) üzenetére


dokee78
félisten

Nyomj hosszan a Chromera és tavolítsd el.
Utána tedd ki újra.

(#16423) vitezfeher


vitezfeher
tag

Van-e olyan alkalmazas, vagy eljaras, ami megakadalyozza az mk808 automatikus kikapcsolasat? Beallitasoknal max 30 perc adhato meg.

(#16424) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok!
Reklámok blokkolására mit ajánlotok?
Jelenleg fent van az adblocker+, de nem teljesen jó (pl call meter 3g alatt is ott a reklám)
Köszönöm előre is.

® visions created with passion

(#16425) dokee78 válasza Uzmany (#16424) üzenetére


dokee78
félisten

AdAway

ROOT kell.

(#16426) fatal` válasza Uzmany (#16424) üzenetére


fatal`
titán

AdAway

(#16427) xSide válasza fatal` (#16426) üzenetére


xSide
őstag

- tárgytalan -

[ Szerkesztve ]

(#16428) persil


persil
nagyúr

Srácok a dolphin böngésző ellen szól valami komoly érv?

Nálam a gyári (Tmobile-os teló, 4.0.4-en) villódzik tab váltásnál és idegesít, a chrome baszott lassú(a gyárihoz képest, főleg mire elindul), szóval váltanék. Feltettem a dolphin-t, jónak tűnik, csak nem szeretnék valami "rejtett" hibába ütközni.

Visszaolvasva láttam, hogy többen arra panaszkodnak, hogy "sok helyet foglal" WTF?! A chrome 57mega, a dolphin 8! Akkor most mi van? Vagy valamit félreértek?

Ja és az - most - nem szempont, hogy oldalanként 3kb adatforgalmat meg tudok takarítani, szóval operás megoldások egyáltalán nem érdekelnek.(mármint ha "csak" ennyi lenne az ellenérv a dolphin ellen)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16429) fatal` válasza persil (#16428) üzenetére


fatal`
titán

Az Opera mellett messze nem (csak) az adatforgalom spórolás szól. :)

(#16430) persil válasza fatal` (#16429) üzenetére


persil
nagyúr

Tudom, most csak arra akartam kilyukadni, hogy adatspórolás egyáltalán nem érdekel, tehát, ha "csak" annyi a baja a dolphin-nak, hogy egy operához képest pazarló, akkor marad :)

Ilyen rejtett tökéletlenségekre gondolok, amik csak napok-hetek alatt derülhetnének ki, ezért is kérdezem inkább a felhasználókat, hogy mi a tapasztalat. Eddig jónak tűnik, csak nem akarom naponta cserélgetni a böngészőket.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16431) RootRulez válasza fatal` (#16426) üzenetére


RootRulez
félisten

Ketten is írtátok ezt az AdAway-t, akkor az AdFree már nem is menő? Nekem az van fent. :U

═════════════════════════════════════════

(#16432) -FreaK- válasza RootRulez (#16431) üzenetére


-FreaK-
veterán

Sziasztok!
Létezik valami normális program a Facebook Messenger (és/vagy Facebook) kiváltására? a gyári programok egyszerűen használhatatlanok a telómon :/ (OneX)
Állandóan megszakad, hiába pörög a töltésjelző, nem csinál semmit, zabálja az aksit is..

Látom az imo ajánlott ilyen célra. A Push üzeneteketet is tudja?

[ Szerkesztve ]

(#16433) chatran


chatran
őstag

Sziasztok! Gmail appban, hol tudom beállítani, hogy a megnyitott levelemet teljes kijelzőn lássam? 7"-os tableten jelenleg úgy néz ki, hogy bal oldalt vannak a beérkező levelek jobbra meg a megnyitott levél összezsúfolva.

(#16434) #16695808


#16695808
törölt tag

sziasztok van egy nagy gondom
telepítettem az adblock plust és szuperuser jogot is kapott de leszedetem és nincs böngészéshez szükséges net. szinkron (gmail) és play áruház van és műkszik de egy böngészővel nem meg a net, kérlek segítsetek

(#16435) Viszlát válasza dokee78 (#16422) üzenetére


Viszlát
addikt

Pff, eszem megáll, a legegyszerűbb megoldásra nem gondoltam. :U

Köszi szépen! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16436) air válasza #16695808 (#16434) üzenetére


air
nagyúr

Ennek a kérdésnek fuss neki még egyszer!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#16437) #16695808 válasza air (#16436) üzenetére


#16695808
törölt tag

nem tudok netezni egyik böngészővel sem, de van wifi és a market működik és a beépített gmail sync is.

(#16438) #16695808 válasza #16695808 (#16437) üzenetére


#16695808
törölt tag

nem tudok letölteni a play áruházról sem csak nézelődni!!!
valami proxyt állíthatot a superuser joggal? vagy mit
http://adblockplus.org/en/android-config
neke a 918d-m van

nagyon sz*pok vele semmi net nincs csak a play működik de letölteni nem enged!

[ Szerkesztve ]

(#16439) #16695808 válasza #16695808 (#16438) üzenetére


#16695808
törölt tag

nos köszönöm a gyors segítséget magamnak :)
nos adblock plus oldalról apk leszed és telepít (mivel előtte töröltem és play áruházból nem tudom letölteni) ezután superuser jog és disabled. és máris van net.

(#16440) dokee78 válasza RootRulez (#16431) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem az Adfreen volt néha reklám.
Az AdAway tökéletes.
Szebb a felülete is.

(#16441) gatto_ válasza persil (#16428) üzenetére


gatto_
senior tag

Én a Dolphint használom nagyrészt. Ami bosszant benne az a keresés. Beírsz valamit a címsor/kereső mezőbe, (nem címet, csak egy szót mondjuk) és nem keres rá, hanem a google oldalára dob, ahol írhatod be újra. Illetve néha bizonyos oldalakon nem működik rendesen. Pl jelenleg a blikk.hu-n behozza a főoldalt, de ha egy cikket akarok megnyitni, akkor csak végtelenségig egy loading feliratot látok. Az index.hu-n időnként nem lép vissza a főoldalra a cikkekről, csak többszöri megnyomásra. A görgetés néhol kicsit akadozik.
Ezért fent van nekem az Opera is amivel ilyen gondok nincsenek.
Persze mégis a Dolphint használom, elsősorban az oldalról előhúzható könyvjelzők miatt. Ennél kényelmesebb megoldást még nem láttam máshol.

(#16442) fatal` válasza RootRulez (#16431) üzenetére


fatal`
titán

Az Adawaynek normális felülete van. :)

(#16443) egykori


egykori
őstag

Üdv!
Létezik az, hogy android telefonon nem lehet email zip csatolmányt megnyitni?
Nálam rosszindulatú adat lehetősége miatt tiltja.

(#16444) raziel01 válasza egykori (#16443) üzenetére


raziel01
veterán

Nincs fent valami fos vírusírtó?

(#16445) egykori válasza raziel01 (#16444) üzenetére


egykori
őstag

Két telón próbáltam a zipet megnyitni, az egyiken nincs, a másikon van AVG, de egyiken sem megy.

Ezek szerint te meg tudod nyitni a tömörített mellékletet?

(#16446) dokee78 válasza egykori (#16445) üzenetére


dokee78
félisten

Van a Playen egy Zip alkalmazás ami megnyitja a Gmailben érkező .zip csatolmányokat,
de nem ugrik be a neve pedig az előbb kerestem rá.

Lehet leszedték.

(#16447) half333


half333
őstag

Olyan kérdésem lenne,hogy mivel igen kevés mostanság az 512MB-nyi ram,lehetséges lenne olyan valamit csinálni,h a memóriából át tenni a ram-hoz (hogy az legalább1GB legyen)?
Találtam egy ilyen programot,de ez valóban arra lenne kifejlesztve [link]

[ Szerkesztve ]

(#16448) dokee78 válasza half333 (#16447) üzenetére


dokee78
félisten

Vegyél bele 512MB RAM-ot. :DDD

Csinálj EXT partíciót az SD-re vagy hogy is hívják.

[ Szerkesztve ]

(#16449) egykori válasza dokee78 (#16446) üzenetére


egykori
őstag

Igen, én már három appot letöltöttem erre a célra, de nem oldotta meg a gondomat.

Most, mivel úgy látom, nektek nincs ilyen problémátok, a gmail helyett beüzemeltem a gyári email alkalmazást, de az is csak informált megnyitás helyett.

(#16450) DS39 válasza half333 (#16447) üzenetére


DS39
nagyúr

Ram expander van, de root kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.