Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149251) Fall-N válasza S e t h (#149249) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem csak kamu Newpipe az. Play is tele van kamu Vanced YT kliensekkel, amik még az ikont is használják a megtévesztésre.

[ Szerkesztve ]

(#149252) TODI1111 válasza Fall-N (#149251) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez van a samsung storeba. Honnan lehet tudni, hogy kamu vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#149253) mobilizmo válasza TODI1111 (#149252) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Miért ragaszkodsz a Samsung Store-hoz?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149254) Zeki


Zeki
nagyúr

***
Akinek külön felület kell a magán meg a céges használat között, és egy egyszerű váltással megoldhatóan, annak ajánlom az Island nevű appot!
***

(#149255) Viktor0610 válasza TODI1111 (#149252) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha biztosra akarsz menni, töltsd le a hivatalos oldalról.

Samsung Galaxy A54

(#149256) TODI1111 válasza mobilizmo (#149253) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem ragaszkodom. Én a youtube vanced alkalmazást használom, egyszerűen csak kíváncsiságból kérdeztem, miből lehet megállapítani, hogy kamu alkalmazás?

[ Szerkesztve ]

(#149257) crok válasza TODI1111 (#149256) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy a biztos ha leszeded, exportalod az APK-t es osszenezed az eredetivel, pl. az alairasat, nevet, etc.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149258) benceman00


benceman00
tag

Sziasztok

Adott egy céges telefon (xiaomi) ami csak rendeléseket fogad egy appon keresztül. Jelenleg az elfogadott rendelést vágólapra másoljuk utána egy bluetoothos blokk nyomtató alkalmazásba beillesztjük majd nyomtatjuk (csak szöveg).

Olyan appot, macrot vagy scriptet keresek ami a vágólapra másolt dolgot azonnal küldi a nyomtatónak, így nem kellene egyik appbol a másikba másolni a dolgokat majd nyomtatni.

Internet bugyraiban találtam hasonlót de 4-5 éves fejlesztés és gondolom elavult és ezért nem működik.

Esetleg érdemes macrodroid topikban érdeklődnöm?

Köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, ASZPi

(#149259) zhata


zhata
senior tag

Hátha valaki még nem tud róla:
A True Phone-nal ennek a videónak [link] a segítségével lehetséges a hívásrögzítés Android 10 és NEM ROOTOLT telefon esetében is. Kipróbáltam, (Xiaomi Mi 10T Pro, 8/128) működik.
Beszélgetés közben célszerű kihangosítani, úgy jobb, de anélkül is működik, csak halk. (A hívott fél hangját jobban hallottam mint a sajátomat.)
A felvételeket a /data/Callrecords-TP/ mappába menti alapesetben AMR formátumban.
A dolognak az a pikantériája, hogy semmi extra szoftver sem kell hozzá.

(#149260) crok válasza crok (#141056) üzenetére


crok
Topikgazda

A Simple Mobile Tools fizetős alkalmazásai most ingyenesen beszerezhetőek Play-ből is (kiv. persze a támogatás appot):

Simple Gallery Pro - Photo Manager & Editor
Simple Calendar Pro - Events & Reminders
Simple Notes Pro
Simple Contacts Pro
Simple File Manager Pro
Simple Draw Pro

Egyébként ezek - a Google Play-ben fizetős - appok F-Droid-on is megtalálhatóak és természetesen ott alapból ingyenesek. Mivel nyíltak így vannak Android ROM-ok amik alapból ezeket használják (Carbon ROM pl.).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149261) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Kb. 1,5 hónapja telefont váltottam, s most tűnt fel, hogy PC-ről belépve a Play Áruházba, a Telepítés gombra rányomva nincs az eszközök között az új telefon. Természetesen az account a régi, azt használom az új telefonon is, mint a régin (+1 tabletten).
Kérdezném, hogyan tudom felvenni az új eszközt?

(#149262) crok válasza Jabby (#149261) üzenetére


crok
Topikgazda

Külön mód nincs rá, nem lehet csak úgy felvenni egy készüléket, ennek automatikusnak kell(ene) lennie mikor a Google fiókba belépsz és elindítod a Google Play-t - de van, hogy "eldobja".. szerintem első körben tedd azt amit itt Jakuu is javasolt nemrég: "Töröld a Play Áruház adatait és a cache-t és inditsd újra" majd indítsd el megint a Play-t hogy regelje be megint.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149263) Jabby válasza crok (#149262) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, siker! :R

(#149264) Magnat válasza crok (#149260) üzenetére


Magnat
veterán

A notes és a calendar nem ingyenesek..

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149265) crok válasza Magnat (#149264) üzenetére


crok
Topikgazda

Elnézést! Nekem azok is megvoltak így nem tűnt fel.. és itt láttam AndroidPolice-on hogy ingyenesek.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149266) tibike8 válasza zhata (#149259) üzenetére


tibike8
őstag

Ez csak a reklámmentes változatban van benne?

(#149267) Viktor0610 válasza Magnat (#149264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Notest megvettem ingyen a Calendart nem próbáltam.

Szerk.:
A Calendar 125 Ft.

Ez a megoldás.
Simple Calendar Pro - Agenda & Schedule Planner $1.19 -> Free; Sale ends in 8 hours

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#149268) zhata válasza tibike8 (#149266) üzenetére


zhata
senior tag

Ezt sajnos nem tudom, nekem kezdettől fogva reklámmentes.
Én magam lepődtem meg a legjobban, hogy a videóban elmondottak szerint eljárva a dolog működik. Nem mondom hogy tökéletes a rögzítés, de visszahallgatható. Még annyit hozzátennék, hogy akkor biztosan működik, ha én hívok valakit - fordított esetben csak gondolom -, még nem hívtak fizetősön azóta, mert minden ismerősöm lehetőleg kerüli azt.

(#149269) tibike8 válasza zhata (#149268) üzenetére


tibike8
őstag

Csak mert az enyémben nincsenek ilyen menüpontok mint a videóban.

(#149270) Jabby válasza zhata (#149259) üzenetére


Jabby
őstag

Nálam a reklámos verzióban működik a felvétel ha engedélyezem a:
Beállítások ---> Hívásképernyők --> Hívás rögzítése (rögzítés beállítása)

A hang minősége olyasmi, mint amit említettél.

(#149271) tibike8 válasza Jabby (#149270) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam továbbra sincs ilyen menüpont (Beállítások ---> Hívásképernyők --> Hívás rögzítése)

(#149272) zhata válasza Jabby (#149270) üzenetére


zhata
senior tag

Nekem a 2.0.15 rev. 115-ös verzió van.

(#149273) tibike8 válasza zhata (#149272) üzenetére


tibike8
őstag

Amúgy nekem is az van. Az az utolsó verzió a playen. Ezért sem értem, hogy miért nincs nekem felvételi menüpont. Nem mintha használnám is a funkciót.

(#149274) Bozek válasza zhata (#149259) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Beszélgetés közben célszerű kihangosítani, úgy jobb, de anélkül is működik, csak halk."

Igen, mivel ugyanazt csinálja, mint a többi hívásfelvevő root nélkül, a mikrofont használja bemenetként, azaz a felső hangszóróból kiszűrődő hangokat veszi fel.

(#149275) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gmail-ből az egyik fiókból eltűnt az "elsődleges" levelek mutatása.
Beállításokban nem találom.
Többi fiók jó, azokban ott van.
Mi a megoldás?

#?*@&!

(#149276) crok válasza zeon.hu (#149275) üzenetére


crok
Topikgazda

GMail - Beallitasok - fiokot kivalasztod - Postaladatipus - itt ha normal van akkor lesz olyan, mint a jobb oldali.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149277) Jabby válasza tibike8 (#149271) üzenetére


Jabby
őstag

Nem tudom miért, egyezik a verziószám, s mint a képen is látszik, nálam is ott van a reklám.

(#149278) zeon.hu válasza crok (#149276) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az van beállítva, de nem jó.
A többi fiók is így van beállítva, azoknál van "elsődleges".

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#149279) crok válasza zeon.hu (#149278) üzenetére


crok
Topikgazda

Weben is nezted? Most jott be az 'intelligens beallitasok', azt engedted/nem engedted? Mert ahhoz is van kotve a dolog ujabban.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149280) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,
a messenger baromira lefolytja a telefont erőforrásait. (nem mai a telefon). (alapból is köztudott hogy a face és a mess app nagyon rátelepszik a telefonra. Lite nem játszik, direkt kiherélték hogy alap funkciókat ne tudjon, pl. válasz egy üzenetre, meg ilyenek)

Melyik az a legrégebbi verzió, ami még használható, és honnan érdemes letölteni? Melyiket ajánlanátok?
Nem kell semmi extra funkció, csak annyi hogy már benne legyen a fekete téma, ennyi.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#149281) Viktor0610 válasza Jazz (#149280) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Messenger Lite nem opció?

Samsung Galaxy A54

(#149282) FeZ... válasza Bozek (#149274) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Ha mindegyik ezt csinálja, akkor a Cube ACR (root nélkül) hogyan tudja felvenni (nálam legalább is) kb hasonló minőségben mindkét fél beszélgetését ? (Miközben egyéb más programoknál vagy semmi vagy csak nagyon halkan hallható a másik fél)

(#149283) zeon.hu válasza crok (#149279) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Némelyikben be van kapcsolva, mégis jó.
Ebben kikapcsoltam most, mégse jó.
(Nem weben)

#?*@&!

(#149284) kovacs65 válasza FeZ... (#149282) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálam tökéletes mindkét fél hangja. Note 10+, no root

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#149285) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok adott egy note20 a sajat samsung billentyuzettel ahol ki lehet választani a hanggal gépelést de a magyar nyelv nem támogatott,.. Az előző telefonomon gboard használtam, amin ez tökéletesen működött, de most maradnék az eredeti billentyűzetnel . Meg lehet valahogy csinálni hogy működjon ezen is?

(#149286) zhata válasza FeZ... (#149282) üzenetére


zhata
senior tag

Nálam a Cube ACR root nélkül Android 10 esetében soha sem vette fel a hívott fél hangját!

(#149287) crok válasza Jazz (#149280) üzenetére


crok
Topikgazda

Régebbi verziókat pl. itt találsz - de hogy innen melyik az "ami még működik" neked.. próbálj ki párat :\ De úgy emlékszem volt erőltetett verzióváltás is vagyis egy szintnél régebbivel nem fog menni mert úgyis állandóan frissítésért fog sírni.

Nekem max. alternatív FB kliensek jutnak az eszembe amikben van Messenger is, mint pl. a Frost vagy a Maki (és a Maki Plus némi pénzért - szokták akciózni 0Ft-ra is néha) amit itt sokan használnak meg esetleg a Swipe meg a MaterialFB de ez utóbbi kettő meg nemigen tud dark mode-ot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149288) zhata válasza kovacs65 (#149284) üzenetére


zhata
senior tag

Nálad igen, nagyon sok másnál nem. Amúgy a Googli a 10-es esetében "állítólag" letiltotta az EU- s verzióban a rögzítést...

(#149289) TODI1111 válasza OmniaI900 (#149285) üzenetére


TODI1111
addikt

Úgy tudsz diktálni ha

(#149290) Csabex válasza zhata (#149286) üzenetére


Csabex
őstag

Pedig nálam is felvette a Cube egy P30 Pro-n ami nem root-olt, mert még mindig garis... Ha kell hangpostás felvételt tudok mutatni, vagy akár küldeni is ahol a hívott fél nem vette fel :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#149291) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Fel kellett tennem a gyerek telefonjára az egyik Google fiókomat egy általam már nem használt alkalmazás miatt (sajnos ez pont nincs benne a családi megosztásban).
A fiók nem szinkronizál, de a telefon mégis megjeleníti az összes általam használt névjegyet.
Ezeket el lehet tüntetni valahogy?
(A névjegy alkalmazás csak a sajátját mutatja, de a telefon alkalmazás mindet)
(Redmi Note 9 Pro)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#149292) Somatom válasza zeon.hu (#149291) üzenetére


Somatom
veterán

Alkalmazásos fiókon névjegyeket tárolsz? Ejnye, ejnye. Ettől Te rutinosabb vagy. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149293) zeon.hu válasza Somatom (#149292) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vannak olyan névjegyek, amik mindegyiken rajta kell legyenek.
A céges kapcsolatok viszont csak a céges fiókon.

#?*@&!

(#149294) crok válasza zeon.hu (#149291) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem lehet hogy simán csak gyorsabban szinkronizált mikor beléptél mint mielőtt letilthattad volna hogy szinkronizálja a névjegyeket (belépéskor alap hogy mindent is szinkronizálásra állít)? Azt hiszem talán pont Somatom írta egyszer, hogy úgy lép be hogy előtte az automatikus szinkronizációt mindig kikapcsolja és utána simán bemegy a fiók menübe hogy a fiók szinkronizációs elemeit egyesével szépen kikapcsolgassa.

Másik: a névjegyeket hol jeleníti meg? Mint telefon kontakt vagy mint fiók szinkronizált kontakt? Mert szerintem a telefonkontaktokat simán törölheted.. akár úgy hogy a Névjegyek app adatait egyszerűen törlöd.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149295) Somatom válasza zeon.hu (#149293) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem igazán értem. Mondjuk, van egy saját fiókod, egy céges, meg egy alkalmazásos. Ha az alkalmazásos fiók tényleg csak az alkalmazásoké, nincs rajta levelezés, meg egyéb fióktevékenység, akkor tök mindegy, hogy hogyan kevered a céges és a magán fiókod között a kontaktokat. Az alkalmazásos mindíg tiszta, kontaktmentes maradhat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149296) Somatom válasza crok (#149294) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, az kevés, mert ettől rafináltabb a Google. Az alapértelmezett fiókon addig nem látod az egyes elemek szinkronkapcsolóit, amíg nem kapcsolod be az autoszinkront.
Ezért először kikapcsolom a készüléken az autoszinkront.
Bejelentkezek az alapértelmezett fiókba.
Elveszem a netet (pl. repülő mód).
Bekapcsolom az autoszinkront.
Kikapcsolom azokat a funkciókat, amiket nem szeretnék szinkronizálni.
Visszaadom a netet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149297) tibike8 válasza Jabby (#149277) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam így néz ki a menü kérdéses része:

(#149298) FeZ... válasza zhata (#149286) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nálam furcsa jelenség volt. Egy csomó programot próbáltam, egyik sem volt jó. Aztán leszedtem valahonnan egy (ha jól emlékszem) unchaided progit, az sem volt tökéletes, de már használható volt: a másik fél hangja halkabb volt, de már hallható. Ezután cseréltem le azt a hívásrögzítőt a Cube ACR-re, ami tök jól működött azonnal, mindenféle állítgatás nélkül. Ez még 9-es droidon volt. 10-re frissítés után is maradt minden úgy, ahogy volt. Azóta is rendesen rögzíti a hívásokat. A hívószám kijelzéssel néha gondja van, de aztán helyre jön az is.

(#149299) Jakuu válasza Somatom (#149296) üzenetére


Jakuu
őstag

MIert ne latna a kapcsolokat ? Nalam sincs bekapcsolva az autoszinkron es kezzel barmikor tudom csak az adott reszt szinkronizalni. Mindig is igy csinaltam.

(#149300) Somatom válasza Jakuu (#149299) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor tévedtem. Legalábbis annyit nem ér az igazam, hogy FR -tel bizonyítsam. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.