Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149351) tomee007007 válasza #20749568 (#149346) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#149352) crok válasza enginev3.0 (#149349) üzenetére


crok
Topikgazda

..es milyen keszulek, milyen ROM / rendszer? Jogosultsagot kapott az app a felvetelre, tarhelyre?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149353) enginev3.0 válasza crok (#149352) üzenetére


enginev3.0
félisten

Android 10, gyári, oneplus 7 pro
kapott, persze :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#149354) Bozek válasza crok (#149348) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem félreértetted. A telefonról akar felvenni, de nem a hangszórón keresztül. Tehát egy olyan hangfelvevő kellene neki, ami a telefon média kimenetét veszi fel. Hangszórón keresztül ugye a háttérzajok belehallatszanak, gondolom azért nem jó neki az.

Én anno képernyővideót akartam készíteni, arra kerestem programot, de nem találtam olyant, ami a médiahangot kezeli. Még roottal sem. Régebben volt, de azok már nem működnek. Szerencsémre a mostani Sony telefonomban van egy olyan gyári alkalmazás, hogy Játékoptimalizálás, na az tudja ezt. De abban sem lehet minden alkalmazást beállítani, például a Facebook sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#149355) enginev3.0 válasza Bozek (#149354) üzenetére


enginev3.0
félisten

Oneplusban is van, de elég gyér a hang amit felvesz :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#149356) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Youtube (Vanced):

Megoldható, hogy hozzászólást lehessen másolni?

#?*@&!

(#149357) Viktor0610 válasza zeon.hu (#149356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. (Sima YouTube)

Én külön appot telepítettem fel az ilyen másolási dolgok miatt: Universal Copy.

Ha ez sem bír vele, akkor képernyőkép a szövegről és Google Lens. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#149358) zeon.hu válasza Viktor0610 (#149357) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Thx, ez működik!

#?*@&!

(#149359) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Van arra mód, hogy megnézzem az évek alatt miket vásároltam meg a play áruházban?
Nem nagyon találok ilyet......
:R

M&N

(#149360) crok válasza beers (#149359) üzenetére


crok
Topikgazda

Van pedig: készüléken vagy PC-n böngészőben Google Play-ben bal sarokban menü majd Fiók és Vásárlási előzmények.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149361) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Sziasztok!
Egy érdekes probléma merült ma fel a Messenger alkalmazással kapcsolatban. Ha az asszony (Android, Oxygen) üzenetet vagy emojit akar küldeni nekem, szimplán nem kapom meg. De ha képet vagy GIF-t, az igen. Ilyenkor mi lehet a hiba? :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#149362) D4rkm4n válasza D4rkm4n (#149361) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Megoldódott a probléma. A gboard összeomlott. Egy gyorsítótár pucolással orvosolható lett a probléma. :))

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#149364) crok válasza Bozek (#149354) üzenetére


crok
Topikgazda

Ehh.. Félre, igen.. :\ Nougat-ig tudták ezeket is.. Sorry. Viszont a OnePlus-ban levő gyári screen recorder audio forrása átállítható internal audio-ra, nem? Kicsit ágyúval verébre.. meg le kell választani belőle a hangot utólag.. de "megoldás" lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149365) Roxkex válasza zeon.hu (#149344) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszi ! Meg van, most már minden tuti. Sorry, my bad a figyelmetlenségért !
Egyébként Te is ezt használod ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#149366) zeon.hu válasza Roxkex (#149365) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sokáig használtam, de sajnos a Mi Max 3-on néha nem ébresztett.
(Hiába állítottam be minden engedélyt és vettem ki a MIUI akksi optimalizálás alól)

Most nézem, hogy MIUI-t használsz te is.
Akkor teszteld, mert a MIUI néha háklis rá!

Ha nem jó, akkor Sleep as Android.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#149367) szabi__memo válasza zeon.hu (#149366) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sleep As Android tegnap közel 100%-ról 9%-ra szívta az akksit.
Ugyancsak MIUI

(#149368) beers válasza crok (#149360) üzenetére


beers
addikt

És valóban.... :R

M&N

(#149369) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tudtok ajánlani valami tűrhető hangrögzítőt? A p30 pro gyári rögzítője elég gyatra minőséget rögzít. Sok zajjal. Gondoltam hátha van az összefoglalóban, de nincs.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#149370) paolinho


paolinho
őstag

Abban tudna valaki segíteni, hogy ha át költözök egyik telefonból egy másikba, hogyan kaphatom vissza az Operába már korábban lementett kedvencemet? Volt Google mentésem, aminek segítségével egy Samsung Galaxy S9 Plusz-ról mentem át egy Redmi Note 9 Pro-ra. Sok minden (pl. a Color Note is) teljes adatartalmastól átkerült, de az Opera nem, pedig itt is, ott is behelentkeztem az app-ba.

(#149371) Bozek válasza Foose (#149369) üzenetére


Bozek
nagyúr

És hogyan szeretnéd kiszűrni a zajt? Amúgy ott van a Field Recorder, én azt használom.

(#149372) tankos50 válasza mobilizmo (#149337) üzenetére


tankos50
tag

mobilizmo

""Ott a gmail account ahova a számok alapból szinkronizálva vannak. Ha az sms-ek is nagyon kellenek, akkor ott az SMS Backup+, azzal az sms és a call log is felszinkronizálható a gmail-be.""

most vagy én em tudok értelmezhetően írni , vagy a szöveg értelmezéseddel van gond

nem mentegetni akarok , nem szinkronizálgatni

a gépemen akarom nagy képernyőn rendezgetni a számaimat fiók nélkül
lehet nektek kell mindenféle fiók meg face , de nekem nem
törölje vele azt a testrészét amire most gondolok , az aki kitalálta ezeket a sz...okat

nem vitázni akarok s nem is sértegetésnek írtam ( már a félreértések elkerülése végett szögezem le )

(#149373) crok válasza tankos50 (#149332) üzenetére


crok
Topikgazda

Az hiszem mindket markanak van PC Suite-ja ami kb. erre valo USB-n keresztul PC-n. Csak ez az Android alkalmazasok topik, itt mi alapvetoen ebben gondolkodunk.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149374) tankos50 válasza crok (#149373) üzenetére


tankos50
tag

üdv ,
ezt megnézem , kicsit le vagyok maradva teló ügyekben ( kb 20 évvel ) :R

(#149375) woodworm válasza tankos50 (#149372) üzenetére


woodworm
veterán

MyPhoneExplorer, esetleg Win10-en a beépített Csatolt telefon alkalmazás.

(#149376) tankos50 válasza woodworm (#149375) üzenetére


tankos50
tag

hm.. meg hm...
most írtam le hogy nem kellenek a fiókok

rühellem alapból ha valamihez kötik a dolgokat

(#149377) zhata válasza enginev3.0 (#149349) üzenetére


zhata
senior tag

Olvass kicsit vissza, leírtam egy módszert, aminek segítségével a Truephone felvesz Android 10 esetében is, kihangosítás nélkül is, csak akkor gyenge a hívott fél hangja, de hallható.

(#149378) woodworm válasza tankos50 (#149376) üzenetére


woodworm
veterán

Csak zsörtölődni tudsz? A myphone-hoz milyen fiók kell?

(#149379) tankos50 válasza woodworm (#149378) üzenetére


tankos50
tag

ahhoz semmi , csak én voltam tökfej , nem ismertem
de az teljesen jó , már működik minden :K

57 vagyok , lehet kicsit többet zsörtölődöm valóban mint kéne
hamut ősz fejemre érte
én kérek elnézést
és köszönöm a segítséget
ha isten is engedi s lehetőségem is lesz rá , viszonzom :R

(#149380) woodworm válasza tankos50 (#149379) üzenetére


woodworm
veterán

Nincs harag, nem is volt, csak összefutottál egy másik (majdnem) 50-es zsörtölődővel. :DDD

(#149381) tankos50 válasza woodworm (#149380) üzenetére


tankos50
tag

:R :R
Kellemes ünnepeket és Boldog újévet mindenkinek

(#149382) Jakuu


Jakuu
őstag

Van olyan app amivel a telefon. wifi hotspot csatornajat lehet beallitani, hogy melyiket hasznalja?

(#149383) mobilizmo válasza tankos50 (#149372) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Kicsit agresszív vagy és nem az én szövegértelmezésemmel van a gond.
"a gépemen akarom nagy képernyőn rendezgetni a számaimat"
Pontosan ilyen megoldást ajánlottam neked. A gmail-ben (pontosabban a google accountodban) erre tök jó lehetőség van, pc-n nagy képernyőn. Semmilyen egyéb program nem szükséges hozzá. Fiókod meg android miatt egyébként is van, legfeljebb te nem tudsz róla.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149384) punky10 válasza mobilizmo (#149383) üzenetére


punky10
addikt

Azért lehet fiók nélkül is használni egy telefont,bár jelentősen lerontja a felhasználói élményt... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#149385) Somatom válasza punky10 (#149384) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy növeli. Nézőpont kérdése. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149386) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
Van arra lehetőség root nélkül, hogy bizonyos appnak vagy appoknak csak egy adott időtartamban legyen net hozzáférésük?
Teszem azt, hogy csak reggel 8 és délután 4, vagy 10 és délután 6, hétvégén pedig ne is tudjon kapcsolódni.
Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149387) zhata


zhata
senior tag

Használ valaki Textrát? (Xiaomi Mi 10T Pro.)
Semmi bejövő SMS-t sem mutat a status baron. Van valami ötlete valakinek?
(A kérdést a saját topikban is feltettem, de itt valószínűbb, hogy valaki tud választ adni.)

[ Szerkesztve ]

(#149388) Foose válasza Bozek (#149371) üzenetére


Foose
addikt

Bánom is én hogy szűri, csak jó lenne kevesebb zaj. Eddig amiket rögzítettem, mindre azt mondta aki hallgatta hogy "alig hallok valamit, zúg-sistereg" kuka hangminőség. Megnéztem amit ajánlottál, ettől egyszerűbb is jó lett volna, 1900 ft-ért elég elavult a kinézet is. Úgy tűnik marad a gyári, mert játékért sem igazán adok ennyit....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#149389) tankos50 válasza mobilizmo (#149383) üzenetére


tankos50
tag

mobilizmo

agressziv lennék ? nem gondolnám , csak nem finomkodva mondom ki ami eszembe jut
a telefon használatához nem kell fiókot is használni ha nem akarok mindenféle sza....ságokat letölteni meg használni
nekem elég ha telefonálni tud , ez egy nagyon egyszerű készülék

a honor eladásának is egyik fő oka az hogy túl sokat akar tudni a magánéletemről

[ Szerkesztve ]

(#149390) zsoltzsolt válasza tankos50 (#149389) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

De akkor minek okostelefon? :F

(#149391) kiraly.andra válasza Foose (#149369) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Próbáld ki az ingyenes "Dolby On" alkalmazást, abban van automatikus (de kikapcsolható) zajszűrés. Linket furcsa módon nem tudok kinyerni ehhez, talán mert "Early access" státuszban van még. De ez ne riasszon el, nálam jól működik.

:a:

(#149392) Aurig@ válasza zhata (#149387) üzenetére


Aurig@
őstag

Én Textrát használok, nálam minden rendben vele!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149393) zhata válasza Aurig@ (#149392) üzenetére


zhata
senior tag

Mostmár nálam is.
Új a telefon, és nem volt jól konfigurálva. A saját topkjában segítettek! :C

(#149394) Foose válasza kiraly.andra (#149391) üzenetére


Foose
addikt

Megnézem, köszi!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#149395) kiraly.andra válasza Foose (#149394) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Számítógéppel persze mindent lehet ;-), így itt a link, ha még aktuális.

:a:

(#149396) mobilizmo válasza tankos50 (#149389) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

"csak nem finomkodva mondom ki ami eszembe jut"
Oké, akkor én se "finomkodok", kissé bunkó voltál. Nem idézem, ott az első hozzászólásod, visszaolvashatod. Kérdezel valamit, de a megoldással kapcsolatban nem írsz semmi olyan iránymutatást ami utalna arra, hogy te nem szereted a fiókokat, nem akarsz szinkronizálgatni és utálod hogy a te magánéleted után kutatnak. Mivel én pont egy ilyen megoldást javasoltam, te - saját megfogalmazásod szerint - nem finomkodva mondtad ki ami az eszedbe jut.
Tudod itt a fórumban alapvetően egy csomó jóindulatú ember van akik a szabadidejükben segíteni próbálnak azoknak akik valamilyen oknál fogva nem tudnak egy problémát megoldani. A te hozzállásod nem igazán segíti ezt.
Egyébként a fiók használata valóban nem elengedhetetlen a telefon használatához, de nagyjából anélkül az értelmét veszti. Az a nagyon egyszerű nokia is értelmetlen így. Ha neked csak a telefonálás fontos, sokkal jobban jársz, ha veszel egy "buta" telefont. Telefonálásra tökéletes, nem kell naponta tölteni, nem lesz kíváncsi a magánéletedre.
De ez már nem ennek a topiknak a témája.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149397) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Kezd betelni a pohár. Eddig is ha volt kedve jelzett a Messenger Lite (a Messenger is), ha nem akkor nem jelzett. Egy ideje már egyáltalán nem akar megszólalni ha üzenet jött. Elég sok emberrel ezen kommunikálok és nincs kedvem percenként ránézni hogy jött e üzenet. Van valami megoldás hogy üzenetnél hang is legyen? Néztem a Vibert ,de ott is hasonló problémáról írogatnak. Van esetleg olyan alkalmazás ami működik is ahogy kell?

(#149398) Viktor0610 válasza Tökimanó (#149397) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tegnap kezdtem el intenzívebben használni a WhatsAppot. Pont az ilyen gondok miatt a Viberrel.

Eddig szuper.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#149399) Somatom válasza Viktor0610 (#149398) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyon sajnálom, hogy nálunk a Viber az elterjedtebb. A Whatsapp -nak talán az egyetlen hibája az, hogy ragaszkodik a telefonszámhoz. Egyébként szerethető.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149400) WhiteWalker válasza Tökimanó (#149397) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam teljesen jól müködik a Messenger .
"A hiba az Ön készülékébe van".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.