Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148501) consono válasza A 2. Vesztes (#148500) üzenetére


consono
nagyúr

Igen. De agár a Google Drive, akár a OneDrive, akár a Dropbox is megoldás lehet. Mindegyik működik mindkét platformon. Én pl. OneDrive-ot már mindenen is használtam :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#148502) mobilizmo válasza A 2. Vesztes (#148500) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Adatokat, miért ne lehetne?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148503) mobilizmo válasza #90384640 (#148499) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem értem, pontosan milyen korlátozott fiókra gondolsz? Esetleg tedd már fel ezt a kérdést az Android szakmai topikban, mert nem igazán ide az alkalmazásokhoz való.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148504) A 2. Vesztes válasza consono (#148501) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Szuper, köszi! :R

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#148505) A 2. Vesztes válasza mobilizmo (#148502) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Csak még nem próbáltam, aztán ilyenkor mindig bizonytalan vagyok. De majd többet nézem a YouTubeon a Csernust.👍

Köszönöm neked is az ötletet! :R

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#148506) csako


csako
veterán

Üdv!
Play áruház appok frissítése során tud olyat, hogy párhuzamosan tölt le többet? Valahol valamikor olvastam erről, de nekem azóta is csak egyesével egymás után szedi őket...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#148507) HREH


HREH
senior tag

Köszi Google...

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#148508) Tesztelo.hu válasza csako (#148506) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Igen, pár éve téma volt ez, de azután nem vezeték be.

(#148509) Tesztelo.hu válasza HREH (#148507) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Azért ez várható volt. Végtelen tárkapacitásuk nekik sincs, és mindenki csak fotózgat, semmit nem töröl, a világ pénze nem lenne elég tárhelykapacitásra (és ne feledd, hogy mindezt backupolják is, tehát minden legalább 2x el van tárolva náluk). 1 évre 100 GB 7000 Ft. Nem kibírhatatlan összeg (a nagyobb tárhely meg arányaiban még olcsóbb).

(#148510) zhorvath válasza Tesztelo.hu (#148509) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Egyet értek veled. A baj az, hogy a magyar ember mindent ingyen szeretne.

(#148511) mobilizmo válasza zhorvath (#148510) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Sosem volt ingyen, legfeljebb pénzt nem kellett érte adni. :)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148512) csako válasza Tesztelo.hu (#148508) üzenetére


csako
veterán

Értem, köszi :R

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#148513) pube111 válasza zhorvath (#148510) üzenetére


pube111
senior tag

Az se lenne baj, ha rászoknának az emberek a képek szelektálására. Sokan észnélkül kattintgatnak, soha nem nézik vissza, tök fölöslegesen tárolnak rengeteg képet.

(#148514) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Tudtok olyan egyszerű de megbízható appot ami a Samsung J5 (6) telón híváskor az előlapi kamera melletti fényforrást villogtatja?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#148515) Eastman válasza Eastman (#148514) üzenetére


Eastman
őstag

Bejövő híváskor, bocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#148516) pube111 válasza Eastman (#148515) üzenetére


pube111
senior tag

Én is kerestem, nem találtam. Ha találsz, oszd meg léci.

(#148517) dokee78


dokee78
félisten

Egy ismerősnek kellene egy free zene lejátszó!
Melyik mostanában a legjobb free zene lejátszó?
Lehetőleg reklám mentes legyen.

Érdekes,mert megvan a Power Amp nekem,de hiába van megvásárolva.
Ha eltávolítom az unlockert akkor egyből azt írja,hogy a próba verzió lejárt.
Pedig azt írja 2 nap után eltávolítható.

(#148518) lomposfarkas válasza dokee78 (#148517) üzenetére


lomposfarkas
tag

(#148519) Viktor0610 válasza lomposfarkas (#148518) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jó a link.

Samsung Galaxy A54

(#148520) lomposfarkas válasza Viktor0610 (#148519) üzenetére


lomposfarkas
tag

Jaja, de már jó :)

(#148521) pube111 válasza dokee78 (#148517) üzenetére


pube111
senior tag

Az attól függ, hogy mi az igény. Ha egyszerűség, akkor ez a legjobb:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myskyspark.music

[ Szerkesztve ]

(#148522) dokee78


dokee78
félisten

Köszi az ajánlatokat.

(#148523) Fall-N válasza dokee78 (#148522) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem maradj a PowerAmp mellett, csak ne távolítsd el az unlockert. Sokkal jobb, mint az ingyenes alternatívák.

(#148524) Viktor0610 válasza Fall-N (#148523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ismerősnek keres ingyenes appot, nem saját részre. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148525) siege5


siege5
aktív tag

Sziasztok! Sajnos olyan problémába ütköztem, hogy új telefon vásárlás majd belakás közben a Messenger applikáció elkezdte bizonyos időközönként fagyasztani a telót. Ilyenkor egy újraindítás segít. Sajnos ez egy olyan app ami kapcsolattartás miatt fontosabb eszközöm. Próbáltam a lite verziót használni ennek tesztelése folyamatban azonban ebben nincs alkalmazások felett megjelenő szövegbuborék. Vagy csak nem tudok róla.
Kérdésem az lenne, hogy volt e valakinek hasonló problemaja, volt e rá megoldás, pl régebbi Messenger verzió. Alternatív Messenger re épülő app, szövegbuborék feltupirozása litera stb?

(#148526) Viktor0610 válasza siege5 (#148525) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Lite jó alternatíva lenne pedig.
Sosem értettem, miért olyan fontos a chat-fejek? Az első funkció, amit kikapcsolok telepítés után.

Samsung Galaxy A54

(#148527) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Ismerős törölte a Google Play áruházat.
Nem tudom hogyan sikerült neki.
Hogyan tudja feltenni újra?
Köszönöm

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#148528) Viktor0610 válasza Orlin (#148527) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem törölhette, max. elrejtette az ikonját.
Ez pedig telefon specifikus kérdés lévén a telefon topikjában jobb helyen volna.

Samsung Galaxy A54

(#148529) siege5 válasza Viktor0610 (#148526) üzenetére


siege5
aktív tag

Kényelmi szempont, más alkalmazások mellett tudom úgy használni, hogy egyébként azokat a háttérbe kellene raknom. Magyarán párhuzamos használat.

(#148530) lomposfarkas válasza Fall-N (#148523) üzenetére


lomposfarkas
tag

Egy leárazásban megvettem valamikor a Powerampot, kicsit használtam, aztán maradtam a Musicoletnél. Speciel az én gyakorlatomban semmi pluszt nem ad a Poweramp, úgyhogy mindenkinek a Musicoletet ajánlom :)

(#148531) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok, létezik olyan app ami egy megadott időintervallumban kikapcsolja az értesítést? Es ezt az időintervallumot csak adott applikaciora használja?

(#148532) k850 válasza Jumbozorz (#148531) üzenetére


k850
addikt

Nem találtam az Google Playben, de ettől függetlenül lehet. Nekem Sony Android 10-ben benne van alapból ez a lehetőség. Nem hinném, hogy márka specifikus. Szoktam használni, jó dolog.
Melyik Android verziót használod?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#148533) Jumbozorz válasza k850 (#148532) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi, hogy megnézted. 10-est használom. Már megoldottam máshogyan. A lényeg az volt, hogy ne jöjjenek céges emailek otthon és hétvégén. Beállítottam egy munka Profilt a telefonra. Azt ha kikapcsolom nem jön céges email, ha be, akkor jön. EZ nekem elegendő

(#148534) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

#148514-re van tippetek? Kérdeztem a típus topicjában is, de néma csend.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#148535) Bozek válasza Eastman (#148534) üzenetére


Bozek
nagyúr

Legközelebb linkeld a hozzászólást, egyszerűbb megtalálni. :)

A kérdésre válaszolva, talán a LightFlow-t meg lehetne próbálni. Kérdés, hogy az első vakut is tudja-e kezelni, a hátsót biztosan.

(#148536) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

van valami hatásos módszer a "letöltés függőben" hiba javítására? Már mindent kipróbáltam, de órákig, napokig kell várni egy hogy letöltés a gplay-ről egyszer csak magától elinduljon.
- töröltem a két letöltés app frissítéseit gyórsítótárjait a rendszer alkamazások között
- töröltem a gplay gyorsítótárját
- van egy csomó szabad hely
Telefon: redmi note 3 pro kate

Köszi!

free your mind

(#148537) Findzs


Findzs
addikt

Sziasztok!

Bújtam a netet de nem találtam megoldást a problémámra.
Lecseréltem a régi telót mert döglődött és azon volt okos gomb. Tehát egy olyan gomb aminek testre szabható volt a funkciója. Más-más alkalmazás elindítását lehetett vele megoldani hosszan nyomva tartással duplán lenyomva illetve egyszer lenyomva.
Az új telókon persze már egyiken sincs ilyen.

Kerestem a play aruházban olyan alkalmazást amivel megoldható lenne a hangerő gomb programokhoz való társítása. Vagy akár a bekapcsoló gombhoz.
De nem találtam ilyet. De lehet, hogy csak rosszul kerestem :U

Ha esetleg valaki találkozott már ilyen progival megköszönném a segítségét :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#148538) Somatom válasza Findzs (#148537) üzenetére


Somatom
veterán

Vannak ilyen megoldások, de root nélkül csak bekapcsolt kijelzővel működnek. Egyébként most is vannak programozható hardvergombos telók.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148539) Findzs válasza Eastman (#148514) üzenetére


Findzs
addikt

Ebben az alkalmazásban lehet állítani melyik fény villogjon:
[link]

Somatom:
Huawei y5II volt azon volt ilyen gomb. Az új teló p smart 2019. Nem találtam olyan elfogadható telót amin van ilyen gomb.
Keresgélés közben belefutottam egy videó felvevő progiba amit el lehetett indítani hangerő 2x fel gombal.
Kíváncsiságból letöltöttem kipróbáltam és működött, tehát root nélkül is megoldható.

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#148540) Somatom válasza Findzs (#148539) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor írd majd meg lécci, hogy hogyan oldottad meg!
Az enyémen ott a Bixby gomb, de az is csak feloldott kijelzőnél kapcsolja a zseblámpát.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148541) Eastman válasza Findzs (#148539) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm, továbbítom, megpróbáljuk.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#148542) Mcrazy válasza Somatom (#148540) üzenetére


Mcrazy
őstag

Macrodroidban, ADB hack-el 8-as droidon működik lezárt kijelzőnél a hangerőgombbal a lámpa kapcsolás. Gondolom, hogy ebből kifolyólag akkor bármilyen parancs hozzárendelhető.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#148543) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

MIUI12 és Android 10-re frissítettem a Xiaomi Redmi Note 8T telefonomat. Most gondban vagyok az AdGuarddal. Hiába aktiválom az alkalmazást állandóan kikapcsol vissza. Az akkukímélő ki van kapcsolva de mégis minden alkalommal arra hivatkozik minden kilépés után. Mi a jó francot csináljak hogy aktív maradjon? Felteszem a kérdést a telefon topkjába is,de hátha itt tudja valaki a megoldást.

(#148544) zeon.hu válasza Tökimanó (#148543) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Esetleg egy gyári visszaállítás segíthet.
MIUI 12 nálam is kilőtt mindent kb, de FR után jó lett.

#?*@&!

(#148545) Tökimanó válasza zeon.hu (#148544) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Hú,bocsánat! Én hülye kihagytam belőle hogy pont azóta van ez mióta frissítés után gyári visszaállítást csináltam.

(#148546) crok válasza Tökimanó (#148543) üzenetére


crok
Topikgazda

Az AdGuard-ban nincs olyan keepalive mint a Blokada-ban? Ha nincs.. akkor használd a Blokada-t mert abban is van AdGuard DNS beállítás.. meg keepalive. De nagyon fura ez nekem, mert mintha az AdGuard-nak is lenne állandó értesítése, márpedig az pont "arra való" (jó, programozástechnikailag nem..) hogy ne lőhesse ki a programot a memóriakezelő (olyan könnyen).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148547) Viktor0610 válasza crok (#148546) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem nincs gondom MIUI 12 alatt Android 10-en az AdGuarddal. Redmi Note 9 Pro MIUI 11, droid 10 alatt sem volt semmi probléma.
A MIUI-kanosszát eljártam, természetesen. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148548) zeon.hu válasza Tökimanó (#148545) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

MIUI optimalizálás ki van kapcsolva?

Ha van értesítés (ahogy crok írja), akkor annak állítsd magasra a fontosságát.

#?*@&!

(#148549) Viktor0610 válasza zeon.hu (#148548) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs köze a MIUI optimalizáció állapotához.
Nálam minden készüléken bekapcsolva marad ez az opció.

Samsung Galaxy A54

(#148550) crok válasza Viktor0610 (#148547) üzenetére


crok
Topikgazda

Hát gondolom "a kanosszát" ismeri és el is járta.. :B :))
Jó lenne ha végre felfogná a Xiaomi amúgy, hogy ez így nem annyira jó..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.