Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148701) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Tudnátok ajánlani az Sms Backup+ helyett valamit, ami szintén a gmail levelekbe menti egyenként az sms-eket és a hívásokat?

(#148702) Mcrazy válasza lomposfarkas (#148701) üzenetére


Mcrazy
őstag

Szuper mentés és visszaállítás (Super backup) A Gdrive-ba ment.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#148703) Viktor0610 válasza Mcrazy (#148702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, ő a Gmailbe (mint email) mentené az SMS-eit, ez arra szerintem nem képes.

Samsung Galaxy A54

(#148704) mobilizmo válasza lomposfarkas (#148701) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Attól tartok nem lesz olyan másik. Gondolom azért keresnél másikat mert ennél sem működik már, mert a Google lezárta a lehetőséget. Olyan van amelyik a Drive-ra szinkronizál, de a gmailt én is jobban szeretném.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148705) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A Duolingo appban volt egy ikon, kézi súlyzó. Azzal lehetett elindítani a gyakorlást. Kihagytam pár napot és eltűnt. Hogyan lehet visszaszerezni?
Eddig töröltem a chache-t, restart. Uninstalláltam a Duolingo-t, restart, telepítés, belépés a Google-al. Megnyitottam a töredezett leckéket és gyakoroltam, kijavítottam őket.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#148706) snowdog válasza mobilizmo (#148704) üzenetére


snowdog
veterán

Gondolom azért keresnél másikat mert ennél sem működik már, mert a Google lezárta a lehetőséget.

Ez tévedés. Továbbra is működik, csak a beállításokon kell változtatni.
Itt írtam róla hogyan. [link]

lomposfarkas
Végezd el a linken található módosításokat, és továbbra is használhatod a programot. [link]

[ Szerkesztve ]

(#148707) mobilizmo válasza snowdog (#148706) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én is próbálkoztam ezzel, de nem működik. Továbbra is hibát ír.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148708) zsoltzsolt válasza lomposfarkas (#148701) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mi a baj a Sms Backup+ progival?

(#148709) sphe


sphe
senior tag

Hírekben benne van, hogy bárkit lehallgathattak Messenger előző verzióján keresztül és az alkalmazás frissítése megoldja a problémát. Reklámok és értesítések jönnek, számos esetben kényszeríti a Messenger hogy frissítse a felhasználó egy kevésbé kedvelt vagy instabil verzióra, de most - ekkora biztonsági kockázatnál - semmi jelzés a Messengeren, hogy a felhasználó frissítsen? [link]

(#148710) lomposfarkas válasza zsoltzsolt (#148708) üzenetére


lomposfarkas
tag

Azért kérdeztem rá másik appra, mert ugyan régebben beállítottam az androi policos cikk alapján az imap jelszavas megoldást, ment is jó darabig, de tegnap észrevettem, hogy megint megállt és két hete nem menti és hiába cseszegettem.
De még tegnap éjjel rájöttem, hogy a telefonos Playban azóta van egy frissítés, ami javítja a problémát, ugyanúgy imap jelszavas marad, de 1 napja működik.
Itt az 1.5.11-es verzió van:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync
De a telefonos Play tudta frissíteni a 1.6.0.-beta2 verzióra.

(#148711) mobilizmo válasza lomposfarkas (#148710) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

"De a telefonos Play tudta frissíteni a 1.6.0.-beta2 verzióra."
Az melyik is? Nekem a telefon nem talál frissítést. Lehet be kell jelentkezni valami béta programra?
Esetleg fel tudnád tenni az apk-t drive-ra?

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148712) snowdog válasza lomposfarkas (#148710) üzenetére


snowdog
veterán

Nálam az 1.5.11-es verzió van fent, most indítottam, és rendben működik.


[ Szerkesztve ]

(#148713) mobilizmo válasza lomposfarkas (#148710) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mint írtam, eddig nekem nem működött ha megszakadtam akkor se. De most próbaképp új alkalmazás jelszót generáltam és így már működik.
Köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148714) lomposfarkas válasza mobilizmo (#148711) üzenetére


lomposfarkas
tag

(#148715) zsoltzsolt válasza lomposfarkas (#148714) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi a választ. Nálam rendben megy az 1.5.11.
A béta mit tud többet?

(#148716) lomposfarkas válasza zsoltzsolt (#148715) üzenetére


lomposfarkas
tag

A felület más, de a beálítások kb. ugyanazok.

(#148717) mobilizmo válasza lomposfarkas (#148714) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148718) fecus


fecus
őstag

Tudtok olyan keresztrejtvény app-ot ami angolul adja a definíciót és természetesen angol szavakat kell megfejteni?
Mindenféle csiricsáré appot próbáltam ill. egy nagyon jót, de ott csak 5 másik nyelven adott meghatározást az angol szóra, angolul nem.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#148719) harry3


harry3
őstag

A Messenger üzenetek másnak is késnek? Sokszor vagy nem is jelez, vagy ha feloldom a telefont csak akkor ugrik fel, hogy mondjuk 2 órája küldtek. Általános hiba, vagy a MIUI hülyesége lehet?

(#148720) zsoltzsolt válasza harry3 (#148719) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Is - is, szerintem

(#148721) kidnou válasza harry3 (#148719) üzenetére


kidnou
senior tag

FB-n több telefonos csoportban is erre panaszkonak az utóbbi kb 2 hétben, nem csak miui alatt van ez

(#148722) rushty


rushty
senior tag

Mi annak az appnak a neve, amit megerinve kikapcsol a kijelző? A fizikai gombot helyettesíthető.
Sajnálom a fölösleges mondjuk 1 percet kivárni.

Revolut meghívó pü-ben

(#148723) Viktor0610 válasza rushty (#148722) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Screen off (and lock).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148724) p.t.r válasza rushty (#148722) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekem amely a legjobban bejött: Lock

(#148725) lomposfarkas válasza rushty (#148722) üzenetére


lomposfarkas
tag

Nova launcherban is van ilyen parancsikon lehetőség. (és a duplatapis bekapcsolással szinte ki lehet váltani a fizikai gombok nyomkodását)

(#148726) rushty válasza lomposfarkas (#148725) üzenetére


rushty
senior tag

igen, találkoztam már ezekkel
a vissza hosszanra programozás megoldás is tetszett

Revolut meghívó pü-ben

(#148727) Ablakos válasza lomposfarkas (#148725) üzenetére


Ablakos
őstag

A Nova-ban hol van ilyen screen off lehetőség?

(#148728) Probert75 válasza Ablakos (#148727) üzenetére


Probert75
addikt

Novában a Gesztusok és bemenet menüben a Dupla érintés alatt lehet beállítani a telefon lezárást a Képernyő zárolása opció kiválasztásával.

(#148729) Ablakos válasza Probert75 (#148728) üzenetére


Ablakos
őstag

Ezt eddig nem vettem észre. Bár beüzemelni nem sikerül. Hiába állítom be a rendszer/kiegészítő lehetőségeknél nem működik. (Honor10)

[ Szerkesztve ]

(#148730) Findzs


Findzs
addikt

Az a problémám hogy egy játék törli a gyorsitotárját miután leveszem a telot, tabletet a töltöröl. 20 perc mire ujbol betöltöget. Csak ez az 1 játék és csak töltés után.
Már az összes beállitást átnéztem. Engedélyeztem a futását a háttérben, és az optimalizáloban is kikapcsoltam hogy automatikusan ne nyuljon hozzá. Az akku beállitásokban is amit lehetett megtettem.
Nincs valami app ami zárolná az alkalmazást mint a fájl széf, hogy a rendszer ne piszkálhassa?
Az elozo telefonon, tableten nem volt ilyen. Az androidhoz lehet koze azokon korabbi verzio volt.
Köszi

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#148731) punky10 válasza Ablakos (#148729) üzenetére


punky10
addikt

A Nova beállítások/Haladó részén a Képernyő zárolási módszernél a kisegítő lehetőség be van jelölve?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#148732) Ablakos válasza punky10 (#148731) üzenetére


Ablakos
őstag

Most már be van :) Köszi.

(#148733) whbear


whbear
senior tag

Sziasztok!
Van egy apk amit külső forrásból telepítek mert nincs benne a social media rész. Telepítés után a Play Storeban megjelenik es lefrissíti magát a nem kívánt verzióra. Szeretném szignózni mint anno a nokiás időkben. Találtam egy leírást ami az "apk signer orijinal" alkalmazást ajánlja. Ezt viszont nem tudom letölteni sehonnan se. Tudnátok javasolni valami megoldást ,hogy ne jelenjen meg a Play Storeban az app? Köszönöm.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#148734) crok válasza whbear (#148733) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglalo vegen a hasznos holmiknal a zip signer?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148735) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Már kérdeztem egyszer , de nem nagyon jött válasz. A magyar(!) YT Kids-ban lehet valahogy korlátozni , hogy csak magyar nyelvű/régiós meséket jelenitsen meg? Vagy akár router szinten , akár IP korlát alapján , vagy bárhogyan , akár másik appal megoldva.

Mert hiába van az adott magyar régiós fiók belépve , pár kattintás és folynak az idegen nyelvű - inkább b@romság "mesék" . :W

(#148736) crok válasza WhiteWalker (#148735) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért nem válaszoltam mert nem tudok róla, ami viszont biztos hogy se routerrel se IP korlátozással se egyéb mással nem tudod megoldani mert nem úgy működik, ezt a YT Kids kellene tudja sajnos.. full ki is iktattuk a repertoárból.. tele van a support fórum szülőkkel akik ugyanezt szeretnék elérni, de "kindly note" nincs megoldás:
"Note: while you can use Approved Content Only to select videos in a specific language, there isn’t a way to change the app to only show videos in a specific language at this time." -- ekkora értelmetlenséget én is régen láttam.. lehetdenemlehetbocsi..

Igen, sajnos ismerem a dolgot, mélységében.. tele az emberek hócipője vele, ha gondolod keress rá arra is hogy Elsagate mert mindig van lejjebb, hidd el a nyelv a legkisebb gond a YT Kids-el sajnos..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148737) whbear válasza crok (#148734) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönöm szépen a választ ,sikerült.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#148738) egykori válasza Ablakos (#148727) üzenetére


egykori
őstag

Ha egy olyan gombot szeretnél ami érintésre zárolja a képernyőt, akkor azt így tudod létrehozni a Novában:
Egy üres helyen hosszan nyomsz a képernyőn, majd választod a Modulok ikont, azután Nova művelet parancsikon. Ezt kihúzod a képernyőre és itt válaszd ki a Képernyő zárolása ikont.

[ Szerkesztve ]

(#148739) WhiteWalker válasza crok (#148736) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , nekem ez is elég , hogy zsákutca az egész.
Nekem se az idegen nyelv a bajom , hanem a sok bugyuta orosz / japán stb nyelvü idétlenségek. Hiába tiltom az adott csatornát tiz másik lesz helyette.:W

[ Szerkesztve ]

(#148740) laci laci


laci laci
addikt

Üdvözlet.Sajnos gyárilag kevés a Bluetooth hangerő.Van olyan app ami a Bluetooth hangerőt emeli,szintezi csak?Kerestem itt is,de nem találtKöszönöm a választ.am.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#148741) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

AdGuardot próbálom rátuszkolni egy eszközömre.

A HTTPS védelem beállításánál mindig elhasal a dolog. Az AdGuard azt írja, hogy telepítsem a tanusítványt, amit telepítek.

Utána viszont azt írja, hogy ha nincs biztonságos képernyővédelem beállítva, akkor nem működik. Képernyővédelmet viszont nem tudok beállítani, ilyet nem ismer az eszköz, mert ez egy TVBox, amin nem találok ilyen beállítási lehetőséget :(

Hogyan lehetne ezt a problémát megkerülni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148742) crok válasza Donki Hóte (#148741) üzenetére


crok
Topikgazda

Ugy, hogy Blokada-t hasznalsz pl. (:

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148743) Donki Hóte válasza crok (#148742) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Fent van a Blokada, azt lehetett különösebb problémák nélkül telepíteni, de nem hozta meg a kívánt eredményt :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148744) crok válasza Donki Hóte (#148743) üzenetére


crok
Topikgazda

A Play-es vagy a "rendes"?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148745) Donki Hóte válasza crok (#148744) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A Blokada? Az Play-es...

A megszokott magyar torrent oldalon nem találtam Blokadat :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148746) whbear válasza Donki Hóte (#148745) üzenetére


whbear
senior tag

blokada.org
Én ezt használom. Semmi erőforrást nem fogyaszt.
https://www.zenz-solutions.de/personaldnsfilter-wp/

[ Szerkesztve ]

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#148747) Donki Hóte válasza whbear (#148746) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Megpróbálom, köszi a tippet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148748) crok válasza Donki Hóte (#148747) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, az a rendes, semmi torrent.. (: A Play-ben a Blokada Slim van csak..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148749) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Sajna ez sem csinálja azt, amit szeretnék :(

Azt nem mondom, hogy nem működik a Blokada, mert működik, a PH!-ról tökéletesen eltávolítja a reklámokat (bocsi, hogy ezen tesztelem, de prémium tag vagyok, szóval elvileg nem gond).

Viszont amire főként hasznos lenne, a YT reklámok eltávolítása, az nem megy :(

Sajna a kütyüre a Vanced appot nem lehet telepíteni, ezért próbálkozom adblokkerekkel, amik működnek, csak éppen a YT valahogy kifog rajtuk :O

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148750) crok válasza Donki Hóte (#148749) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor eleve rosszfele indultal mert host/DNS alapu megoldassal YT-on belul nem lesz hatekony.

Akkor inkabb alternativ YT kliens, mint pl. a NewPipe. Csak tartsd frissen mindig, mert ahogy valtoztat a Google ugy kell kovetni neked is.. Amugy a Vanced miert nem megy fel?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.