Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148951) Yeffy válasza sphe (#148943) üzenetére


Yeffy
veterán

na megneztem, vagy egy oraig tokoltem, a "popular modders"-ektol leszedtem harmat, es felraktam, szinte mindegyik kilep/crashel, egyedul a cstark27nemelyik verziojaban tudok videozni (fotora vagy kilep, vagy ha sikerul is loni egyet, nem menti el), meg egy san1ty apk-ban megy a videozas, fotozas itt is kilep.

akkor ugy latom, marad a varakozas... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148952) crok válasza crok (#148948) üzenetére


crok
Topikgazda

Most sikerult fizetni - meglatjuk igy marad-e :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148953) spe88 válasza Magnat (#148936) üzenetére


spe88
senior tag

A Zello ugye egy app, de van webes felülete is, mint mondjuk a FB-messengernek meg millió más appnak. Na most, ha akarom használni a laptopomról a Zellót miközben dolgozom/netezek stb., akkor nem kell a telefont csesztetni, ezért használnám a Zellót webes felületen keresztül a laptoppal és így szeretnék kommunikálni az illetővel. Nyilván nem egy szokványos módja a dolgoknak, hiszen ez egy "walkie-talkie" app, és ez az arculat a szöges ellentéte a laptopon való ilyen kommunikálásnak. Azért gyanítom, hogy nincs is ilyen funkciója.

Igazából Zello.com-on ott van, be lehet lépni.

Azt hiszem így már körülírtam eléggé mire volna szükségem. :)

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148954) csipuka válasza gjoco1 (#148932) üzenetére


csipuka
senior tag

Appot nem tudok, de vegyel egy smart plug-ot, amit lehet taskerrel/ifttt vezerelni, ha a toltes eleri a 80%-ot, akkor kikapcsolod taskerrel/iftttvel.

(#148955) Magnat válasza spe88 (#148953) üzenetére


Magnat
veterán

De a webes felülete nem arra van, h azon walkie-talkizz, hanem adminisztrációra ... most beléptem megnézni, képet tudsz feltölteni ami a csatorna logója, moderátort hozzáadni, usert tiltani, illetve valami hangüzenetet feltölteni ami nem működött, de sztem az sem sima üzenet lesz hanem mondjuk egy üdvözlőhang ha vki belép a csatornára, de ez csak tipp ... de még mindig nem világos számomra, h miért nem töltöd le a notira a windowsos Zellot és használod azt?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#148956) rjg válasza kugli (#148940) üzenetére


rjg
őstag

A rendszer saját adatforgalom mérése nem jó? Beállítások - Adatforgalom

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#148957) Somatom válasza rjg (#148956) üzenetére


Somatom
veterán

Az egy nagy rakás szar. Pl. nem tudok roaming mérést, négy hónapos termint és app (pl. MyTV) kizárást megadni. Nálam, 9 -esen tökéletes a 3G Watchdog, de állítólag 10 -esen nem müxik, mert a Google letiltotta a hozzáférését.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148958) abw6291


abw6291
csendes tag

Sziasztok!

Milyen megoldással végezhetek (akár rendszeresen/automatizáltan) teljeskörű biztonsági mentést az Androidos telefonomról root és felhő nélkül?

(#148959) crok válasza abw6291 (#148958) üzenetére


crok
Topikgazda

Semmilyennel sajnos. Vannak meg megoldasok de azokkal nem minden mentheto mar evek ota (pl. adb + Helium).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148960) abw6291 válasza crok (#148959) üzenetére


abw6291
csendes tag

Hogyan lehet még ekkora hiányosság a telefonokban manapság? Szerintem ez sok embernek fontos lenne nem? :)

(#148961) szabi__memo válasza abw6291 (#148960) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem hiányosság. Biztonság

(#148962) crok válasza abw6291 (#148960) üzenetére


crok
Topikgazda

Miert a telefon hianyossaga ha a lehetoseget maga a fejleszto explicit tiltja le pl? Banki app engedje pl hogy offline adatmentese lehessen amiben utana lehet turkalni? Annyiszor megfutottuk mar ezt.. Igen, jo lenne, igen, akar titkositani is lehetne.. Akar felhobe.. de keress vissza a hsz-eimben arra hogy Helium es olvasd el miert nem lehet bizonyos appokat menteni. Regen, mikor az adatvedelem meg nem volt ennyire komolyan veve (Android 4.x, 5 korulig) addig adb-vel is lehetett menteni, a bmgr-nek is volt un. local transport metodusa.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148963) kugli válasza rjg (#148956) üzenetére


kugli
aktív tag

Szeretnék néhány alkalmazást nyomon követni napi szinten,pl ha dolgozom. Fix adatkeret van,ezt akarom figyelni,ne fogyjak el idő előtt.

(#148964) gjoco1 válasza csipuka (#148954) üzenetére


gjoco1
addikt

Hmm,ez új számomra.Viszont így leírva úgy jön le,hogy kapcsolgatnom kell.(?)
Ez eddig is megy,ha éppen nem alszom. :D Pont arra az időszakra szerettem volna.
Viszont elvagyok nélküle,csak gondoltam,ha úgy jön ki a lépés,hogy éjszaka kell tölteni,akkor jól jönne egy ilyen opció. De annyira nem gond,csak bevillant....

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148965) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Megoldást keresek egy problémára. Bozótirtással foglalkozom, és gyakran csinálok előtte-utána fotókat, viszont szeretném pontosan ugyanabból a szögből készíteni. Erre kellene egy program, ami a munka előtti képet beteszi az aktuális kamerakép elé, és egyezéseket keres, majd jelzi, mikor süssem el.
Samsung Galaxy S9-en használnám, ha ez jelent valamit. A gyári kamera alkalmazást használom, abban nem találtam ilyen funkciót.

Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#148966) crok válasza csabyka666 (#148965) üzenetére


crok
Topikgazda

Az OpenCamera tudja neked ezt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148967) csabyka666 válasza crok (#148966) üzenetére


csabyka666
addikt

Hú, és ugyanúgy kérdezi! :) Köszi szépen, megnézem! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#148968) Zaja2


Zaja2
senior tag

Helló!
Huawei P Smart 2019-en sem a Facebook app,sem a Facebook Lite app nem enged be a fiókomba.A Facebook App azt a hiauzit dobja,hogy: "Váratlan hiba tortent. Kerjuk Probald meg ujra a bejelentkezest."
A Lite App pedig semmi hibauzit nem dob,csak bejelentkezesre kattintva a folso allapotjelzo megall 99%-nal,és várat a végtelenségig a bejelentkeztetéssel.
-Próbáltam torolni a gyorsitotarat/adatokat mind a ketto appnál.
-Letoroltem,es ujra telepítettem mind a ketto appot.
-Ujra inditottam a telot tobbszor is - Torolve az alkalmazasokkal,es ujratelepitve az alkalmazasokkal.
-Letoltottem AppGallery-bol,Play Aruhazbol,ApkPure-rol .
Opera minin,chrome-on,huawei browseren ,illetve PC-n beenged a fiókba.
EMUI 10,Android 10. 2020 Oktober 1.-jei javitocsomag.

Nem akarom emiatt resetelni a telefont.

Koszi a segitseget elore is! :R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#148969) sphe válasza Zaja2 (#148968) üzenetére


sphe
senior tag

Esetleg böngészőből megynitva és a kezdő képernyőre egy ikont kiteszel, hogy adott böngésző a FB oldalát nyissa meg?

(#148970) Zaja2 válasza sphe (#148969) üzenetére


Zaja2
senior tag

Nem akarok szorszalhasogato lenni,de akkor az appok meglete lenyegtelen lenne.
Kenyelmetlen is bongeszobol csekkolni. Folyton frissit,nem ugy adja vissza.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#148971) sphe válasza Zaja2 (#148970) üzenetére


sphe
senior tag

Áthidaló megoldásként ajánlottam segítség gyanánt és nem azért hogy túlzással élj, mert számos applikációt nem lehet böngészővel kiváltani de a Facebookot igen; és ha a folyton frissít az oldal akkor nagyon rossz böngészőt használsz. :K

Amúgy áthidaló megoldásként ott van még a friendly app, mint Facebook kliens. Nézd meg azzal hátha működik és kevesebbet is fut a háttérben, nem olyan csilivili, de nem is telepszik rá annyira a telefonra és nekem bevált.

(#148972) Zaja2 válasza sphe (#148971) üzenetére


Zaja2
senior tag

ez nem a gyári facebook kliens? mert azt írtam,hogy nekem az is tropa....

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#148973) Aurig@ válasza Zaja2 (#148968) üzenetére


Aurig@
őstag

Maki+ ?
Simán ki lehet váltani az említett appot.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#148974) Zaja2 válasza sphe (#148971) üzenetére


Zaja2
senior tag

na,koszonom a hasznos valaszt. eddig ugy tunik a friendly be fog valni. bár továbbra is keresem a megoldást a probléma forrására. :R

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#148975) sphe válasza Zaja2 (#148974) üzenetére


sphe
senior tag

Örülök hogy működik.

(#148976) woodworm


woodworm
veterán

Az ajánlóban szereplő egy szem hívásblokkoló nem tud kezelni hívócsoportokat, van esetleg olyan, ami tud ilyet? Eddig a DW Contacts szűrőjét használtam, de most lehet áttérnék a True Phone-ra. Abban pedig csak sima fekete lista van.

Van valamilyen megoldás a Youtube Music castolására a helyi hálózatban? A lejátszón mpd fut. Vagy egyszerűbb lenne, ha kap egy bluetooth adaptert?

(#148977) Jabby válasza crok (#148966) üzenetére


Jabby
őstag

Hol található ez a funkció?

(#148978) crok válasza Jabby (#148977) üzenetére


crok
Topikgazda

Nyisd meg a linket, ott van a kérdés és a válasz is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148979) Jabby válasza crok (#148978) üzenetére


Jabby
őstag

:R
Vak voltam!

(#148980) spe88 válasza Magnat (#148955) üzenetére


spe88
senior tag

tudod miért nem töltöttem le? Mert most világosítottál fel róla, hogy ehhez van ilyen szoftver. :D Azt hittem simán olyan, mint a Messenger, hogy simán belépek és tudok is beszélni a kontaktokkal. :)

Ezek szerint ilyen sügér voltam, hogy nem vettem észre, hogy ennyi az egész :W . Ki is próbálom. :)

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148981) csipuka válasza gjoco1 (#148964) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem. Illetve kikapcsolni nem, csak be :)
Pont az lenne a lenyeg, hogy az automatizalo az figyeli az akksi toltottseget, es ha eler egy bizonyos szintet, akkor jelet kuld a smartplug-nak, hogy kapcsolja le az aramot. Vagyis a kikapcsolas az automatikus lehetne. Persze ha felrakod tolteni a telot, akkor be is kell kapcsolni, de nekem eddig mindegyik smartplug-on volt fizikai kapcsolo.

(#148982) gjoco1 válasza csipuka (#148981) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszönöm a magyarázatot(ezt nem ismertem),futok vele egy kört.Szerintem jó lesz. :)
Ha nem warez,tudnál javasolni,ami nem horror ? :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148983) spe88


spe88
senior tag

Pushbullet Google Chrome kiegészítésénél van olyan opció, hogy a telefonon kapott push értesítéseket egy kattintással eltünteti? Nemigen találom és egyesével kell kiikszelgetni.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148984) crok


crok
Topikgazda

Azt hiszem Messenger-es problémákra mára itt lesz a válasz, meglehetősen áll a szolgáltatás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148985) csipuka válasza gjoco1 (#148982) üzenetére


csipuka
senior tag

A tengeren tul vagyok, nem ismerem az otthoni kinalatot. Nekem Wyze es Kasa plug-om van, bar csak az elobbit hasznalom. Mindketto tudja az ifttt-t.

(#148986) gjoco1 válasza csipuka (#148985) üzenetére


gjoco1
addikt

Ok,utána nézek itthon mit ajánlanak.
Köszi!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148987) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Időjárás alkalmazást keresnék.
Feltétel, hogy legyen értesítése a legördülőn és hőmérséklet jelzés az értesítésin.
Valamint automatikusan frissüljenek is ezek, ha állítható az intervallum, annál jobb.
(Jelenleg az Időjárás & Radar van, de az egyszerűen nem frissül, amíg meg nem nyitom az alkalmazást. Szokásos MIUI procedúra természetesen megvolt, de hiába.)

#?*@&!

(#148988) M3oH válasza zeon.hu (#148987) üzenetére


M3oH
addikt

Próbáld ki ezt:
link
Miui nálam is, működik amire vágysz.

(#148989) justmemory válasza zeon.hu (#148987) üzenetére


justmemory
senior tag

Én egy időben ezt használtam.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#148990) gjoco1 válasza zeon.hu (#148987) üzenetére


gjoco1
addikt

Weawow egész jó alkalmazás,amit M3oH linkelt. Launcherhez használtam sokáig.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148991) Fall-N válasza zeon.hu (#148987) üzenetére


Fall-N
veterán

Today Weather, Weawow, AccuWeather.

(#148992) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

1000 :R

#?*@&!

(#148993) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Join kérdés:

Saját telefonról írok Join-on keresztül sms-t, amit így a céges teló küld el.
Viszont ez MMS-ként megy.
Mi lehet az oka?

#?*@&!

(#148994) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Google Calendar-t használok. Be lehet valahogy állítani, hogy jelezze, ha aznap valamely ismerősömnek születésnapja van? Keresgéltem, de értelmes, működőképes megoldást nem találtam sem az app-ban, sem a webes felületen.
Egy korábbi telefonomon ez tökéletesen működött, minden nap 10.00-kor jött értesítés - de akkor szerintem más, gyári naptárat használhattam...

(#148995) Somatom válasza Peterhappy (#148994) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem értem. Adott napon felveszek egy új eseményt, vagy emlékeztetőt, beírom, hogy X,Y szülinap, beállítom éves ismétlésre és ennyi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148996) viewdetails válasza Peterhappy (#148994) üzenetére


viewdetails
addikt

Ezt nézted már?
Vagy megjelenik a kontakt születésnap, csak nem értesít?

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#148997) spiderpig820 válasza viewdetails (#148996) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem a névjégynél hozzá van adva a születésnap. Az megjelenik a naptárban, de külön értesítés nem jön róla.

4B

(#148998) Peterhappy válasza Somatom (#148995) üzenetére


Peterhappy
őstag

Van kb 300 kontaktom, ebből nagyon minimum 100-nál (nem vicc) megadva a születésnap. Nem csinálnék ezekre emlékeztetőt, ha nem muszáj. :N

@viewdetails: Köszönöm, igen. Megoldást ez sem jelentett.

Lehet, hogy a gyári Xiaomi naptár app jelenti a megoldást, szerintem azzal működött anno, kipróbálom majd, ha úgymond "telefon közelbe" jutok, csak két naptár appot azért nem szeretnék használni, mert akkor meg összeakadnak az értesítések és duplikálva jelennek meg (szintúgy tapasztalat).

(#148999) viewdetails válasza Peterhappy (#148998) üzenetére


viewdetails
addikt

Szerintem ha Google névjegyzékbe szinkronizálsz, nem fog értesíteni. (Én is oda szinkonizáltatok.) Úgy rémlik, ha a Xiaomi/Samsung saját felhőjébe kerülnek fel a kontaktok, a Xiaomi/Samsung naptár jelez.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#149000) Peterhappy válasza viewdetails (#148999) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ebben lehet valami, régebben tényleg használtam a Xiaomi felhő szinkronizációt.
Elgondolkodtattál, köszi szépen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.