Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148901) Probert75 válasza zeon.hu (#148900) üzenetére


Probert75
addikt

Ha DTS és AC3 miatt kellene, akkor innen töltsd le a telódnak megfelelőt.

(#148902) zeon.hu válasza Probert75 (#148901) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen és thx!
De vajon melyik kell nekem?
Mi Max 3, droid 10, MIUI 12.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#148903) scream24 válasza svgyula (#148899) üzenetére


scream24
senior tag

Ó, köszi. Nem is tudtam, hogy van ilyen topic . Köszönöm.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#148904) Probert75 válasza zeon.hu (#148902) üzenetére


Probert75
addikt

:) Töltsd le mind és tedd a telefonon a Download könyvtárba és majd használja valamelyiket.

[ Szerkesztve ]

(#148905) zeon.hu válasza Probert75 (#148904) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ezt kapom, mint eddig is:

#?*@&!

(#148906) Bozek válasza zeon.hu (#148902) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neon64

#148904Probert75: Az AIO-ban benne van az összes, szóval ha már mindent le akarsz töltetni vele, akkor elég csak azt az 1-et. :)

(#148907) zeon.hu válasza Bozek (#148906) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt szedtem le!

#?*@&!

(#148908) Bozek válasza zeon.hu (#148907) üzenetére


Bozek
nagyúr

És mi az, amit amúgy nem játszik le? Én mostanában nem használtam, de ha mégis szükségem volt rá, akkor sem tapasztaltam problémát. Pedig nincs letöltve egyéni kodek.

(#148909) zeon.hu válasza Bozek (#148908) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Avi, mkv, mp4, amiket most próbáltam.
Hang nincs egyiken se.
Másik lejátszóval ok.

#?*@&!

(#148910) Bozek válasza zeon.hu (#148909) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha fent átkapcsolsz HW (vagy HW+) módba, akkor sincs hang?

(#148911) zeon.hu válasza Bozek (#148910) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs.

#?*@&!

(#148912) MascarpHone


MascarpHone
csendes tag

Sziasztok! Ismeri, használja valaki az iCSsee alkalmazást? Vagy ha tudtok könnyen telepíthető univerzális IP kamera alkalmazást meghallagtom.

iCSee: Miért van az, hogy megjön a jelzés mozgásról, hogy fotózott, de hiába
kattintok a "message" feliratra holott ott van rajta a piros pötty.
Ezt írja: "no alarm pictures and videos"
Bent van a 64GB.os memória kártya. vissza tudom nézni az egész videót 0-24.be,
de nincs kép a "message" felirat alatt.
Kell-e, cloud storage" regisztrációt készíteni, ahhoz, hogy a "message"-re kattintással előadja a fotózott képeket?
Vagy ha bent a memória kártya akkor meg kellene jelenítenie a felvételeket
amiket mozgásra készített?

Köszönöm.

(#148913) Magnat válasza MascarpHone (#148912) üzenetére


Magnat
veterán

Szia Tiny Cam Monitort használom, a Free is nagyon jó.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#148914) mouzrr


mouzrr
őstag

az iCsekk appal nem tudok kifizetni egy csekket, tegnap óta be van ragadva utalás után és csak tölt. Nem vontak le pénzt viszont törölni se tudom a fizetést az appból, hiába töröltem és újratelepítettem már. Valami ötlet? :R

(#148915) crok válasza mouzrr (#148914) üzenetére


crok
Topikgazda

Írj nekik email-t info@icsekk.hu. Egyik ismerősöm is csak úgy tudta megoldani hogy "megoldották neki".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148916) Yeffy


Yeffy
veterán

Udvozletem,

Tud valaki olyan appot - fizetos, ingyenes, tokmindegy - ami megkozeliti, vagy akar be is eri a Pixeleken levo GCam vegeredmenyeit auto modban droidra?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148917) consono válasza Yeffy (#148916) üzenetére


consono
nagyúr

GCam? Millio telefonra van portolt változat.[link] De. Szerintem ugyan azt a minőséget nem a szoftver miatt nem fogod kapni, hanem a telefonban levő optika/szenzor miatt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#148918) Yeffy válasza consono (#148917) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, azt tudom, h van sok port, sajnos az en telefonomra meg nincs, gondoltam van hasonlo "univerzalis", mindenki szamara elerheto camear2api-s app?

nyilvan a szenzor/lencse, de a szoftver is hozzatesz boven az auto vegeredemenyekhez (is).

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148919) consono válasza Yeffy (#148918) üzenetére


consono
nagyúr

Megpróbálhatod a Lightroom-ot is, azzal nekem jó képek készültek. A fiam régi telefonjára meg az OpenCamera-t tettük fel, az is megér egy próbát (ebben van camera2api támogatás) .

"In God we trust. All others must bring data"

(#148920) Yeffy válasza consono (#148919) üzenetére


Yeffy
veterán

nahat, a Lightroom-mal fotozni is lehet? lol, en aszittem', "csak" szerkeszteni, mint a PS-el pl.
ebben van auto mod is?

meglesem majd az utobbit is, most kifejezetten auto modra, point-and-shoot modra erdeklodok, manual/pro mod eleg jo a keszulekemben, azzal is jo neha elbohockodni, de az esetek kbg. 2/3-aban leginkabb gyors autoexponalasra van idom (vagy kedvem :D)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148921) consono válasza Yeffy (#148920) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, van benne fényképező :) Alapból autó módban fényképez, de már rég használtam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#148922) spe88


spe88
senior tag

Zellóval tudok úgy kommunikálni, mint mondjuk messengerrel, hogy megnyitom a PC-n, felveszem barátnak a Zellóban az illetőt rámegyek és elküldöm neki amit akarok.

Csak csatornákat tudok létrehozni Zellóban, de nem hinném, hogy az kell nekem, mert csatornakategóriát is kér stb. és olyat nem találtam, hogy mondjuk Private.

Messenger is jó volna, de ez a része olyan instabil, hogy a fél-, egyperces
hangüzeneteket sem küldi el, csak megy a karika. :/

tx

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148923) Bozek válasza consono (#148919) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én inkább az OpenCamera-t ajánlanám, ha több kamera van a telefonban. A LightRoom a Sony-n megfekszik, amint váltani akarok. Igaz, csak a fő kamera esetében engedélyezett a RAW, de attól még nem kellene összeomlani. Az OpenCamera simán vált köztük.

(#148924) Jabby válasza spe88 (#148922) üzenetére


Jabby
őstag

Szerintem Zelloban csak üzeneteket és képeket lehet küldeni.
Csatornát létrehozni azért jó, mert azt hívsz meg akit akarsz. Olyan, mint egy chat szoba.

(#148925) spe88


spe88
senior tag

azt hogy érted, hogy csak üzeneteket? Hangüzenetre gondolsz? Mert a Zello az pont erről szól, hogy olyasmi mint egy Walkie Talkie csak éppen nem klasszikus rádiófrekvencián megy, hanem interneten. Én nekem pont erre lenne szükségem. Akivel beszélek, ő vezet és egyszerűbb igy mint olvasgatnia. Viszont ahogy említettem is a Messenger stabilitása erre alkalmatlan, a Zellot meg erre találták ki.

Tehát ha létrehozok egy csatorna, oda meghívom a Zello appal rendelkező ismerőst egyedül, akkor csak ő hallja és ennyi, mindenképpen kell egy csatorna és oda csak vmi random kategóriát megadok, mindegy mit, jól mondom?

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148926) Magnat válasza spe88 (#148925) üzenetére


Magnat
veterán

Szia, nem kell csatorna, tudtok face to face is beszélni: rányomsz a kontaktra és ott lesz a beszédgomb.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#148927) Yeffy válasza consono (#148921) üzenetére


Yeffy
veterán

na, az kiraly, megnezem akkor, koszi! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148928) sphe válasza Yeffy (#148916) üzenetére


sphe
senior tag

A gcam fejlesztőjét kisebb zseninek tartják az ötletei miatt, a Google Pixel az egyetlen telefon amelyik képes egy ős régi szenzorral még mindig a top kategóriában maradni képalkotásban. Innentől a gcam alternatívája egyelőre csak a gcam.

Bátorítalak, hogy tölts le minden verzióból (cstark, Urnyx, stb. van vagy 10 port) egy friss és egy vagy két verzióval régebbit. Próbáld végig mindet hátha. Nekem több telefonon és a családban úgy működik, hogy a telefonok nem szerepeltek a kompatibilitási listában.

(#148929) Yeffy válasza sphe (#148928) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, point and shoot-ra kivalo lenne, emiatt lett majdnem P5-om.
tesztelgettem ezt a Lightroom-ot kicist, utanakutattam, van bekapcsolhato HDR is benne, de egyelore nem latok nagy kulonbseget a standard kameraapp-hoz kepest, plusz ez ugy latom csak a fo lencsemhez fer hozza.

probalgattam joparat, sajnos eddig mindegyik vagy el se indult, vagy megakadt az indito fekete kepernyon kis feher kameraikon-nal.
elvileg mar uton van a fejlesztes, de majd kesobb raprobalok nehany masikra is.

egyebkent olyan telefonon, amin tobb, mint 2 lencse van, azon mukodik az app mindegyik lencsevel? mivel hogy ugye a Pixeleken eddig max 2 lencse volt/van. vagy ez nem attol fugg?

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148930) crok válasza Yeffy (#148929) üzenetére


crok
Topikgazda

"sajnos az en telefonomra meg nincs" - nem említed milyen készülékre keresel éppen (vagy én nem találom?).. de XDA-n van egy Google Camera Port Hub nevű gyűjtemény ahol egész sok készülékhez meg vannak adva a GCam portok és hozzá XML config ha esetleg azt is ajánlanak hozzá.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148931) Yeffy válasza crok (#148930) üzenetére


Yeffy
veterán

igaz, az lemaradt, mea culpa.
Xperia 5 II, sajnos ugy latszik, meg fejlesztes alatt van.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148932) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!
Tudtok hasonló alkalamazást,mit az AccuBatteryPro de a beállított 80%-nál megállítja a töltés,ha rajtahagyom?
Köszi!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148933) crok válasza gjoco1 (#148932) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak ha van root.. akkor pl. a Battery Charge Limit jó app, ha meg nem áll messze tőled a Magisk és a terminálhasználat akkor Advanced Charging Controller (ACC) modul amihez van egy app is aminek AccA a neve. Ha nincs root nincs lekapcsolás.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148934) gjoco1 válasza crok (#148933) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszönöm a gyors válaszod! Marad így.Root kizárva. :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148935) spe88 válasza Magnat (#148926) üzenetére


spe88
senior tag

De épp ez az, hogy én nem látok semmi ilyet webes felületen, te igen?

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#148936) Magnat válasza spe88 (#148935) üzenetére


Magnat
veterán

Milyen webes felületre gondolsz, screenshotot v linket tudná betenni?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#148937) Magnat válasza Magnat (#148936) üzenetére


Magnat
veterán

tudnál
Most egyébként lepróbáltam mert Win alatt nekem nem volt telepítve, működik mind a két irányból (Android - Windows).

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#148938) kiraly.andra


kiraly.andra
aktív tag

Tunnelbear-t használnék, de nem tudom bekapcsolni. Azért nem, mert nem jutok el odáig, hogy megadjam neki a szükséges jogosultságot. Jön a "Permissions needed" felület, rajta, hogy "To encrypt your data, VPNs need access to your internet traffic. This requires permission from you", majd amikor a [Continue] gombra nyomok, azonnal visszatér az alkalmazás felülete, és persze "disconnected" állapotban vagyok.

Azaz nem jutok oda, ahol megadhatnám a jogot (nem kizárt, hogy ezen a telefonom még egyszer sem használtam, de ez mellékes). Ha az alkalmazás adatai között megkeresem a jogosultságokat, akkor "No permissions allowed" látszik, és ki tudom ugyan listázni, milyen jogokat kaphatna (have full network access, view network connections, stb.), változtatásra ott nincs lehetőségem.

Van valamilyen opció arra, hogy kérés nélkül adjak meg jogokat (ha már szerencsétlen nem tudja kérni valamiért)?

Huawei P30 Lite, Android 10, Blokada kikapcsolva, private DNS kikapcsolva.

:a:

(#148939) mouzrr válasza crok (#148915) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi a tippet. Egy app frissítés megoldotta egyébként, szóval nem kellett írnom nekik. :R

(#148940) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Mobilnet adat ellenőrzésre keresek alkalmazást. Valami egyszerű de nagyszerű esetleg reklemmentes app ami pontos?
Köszi :R

(#148941) Bozek válasza Yeffy (#148929) üzenetére


Bozek
nagyúr

És az említett OpenCamera alkalmazást is megnézted? Én Xperia 5-ön azt használom, ha RAW kell. Ha jó a sima JPG, akkor nekem megfelel a gyári alkalmazás is.

(#148942) Yeffy válasza Bozek (#148941) üzenetére


Yeffy
veterán

hopp, ez kimaradt, pedig tegnap eszemben volt. :B
nezem :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148943) sphe válasza Yeffy (#148929) üzenetére


sphe
senior tag

A pixel portok jó részében akár 4 lencséig is kapcsolható és egyenként beállítható a lib patcher. A feleségem snapdragonos Samsung Galaxy s10e telefonján több mint 10 verziót telepítettem fel egymás után, amíg megtaláltam melyik stabil. Úgyhogy vagy a kitartó próbálkozás, vagy a türelem legyen veled!

(#148944) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok, nektek androidon működik az OTP app?
Honor 20, android 10, minden legfrissebb. Az app is, és ha böngészőből nyitnám meg, akkor ott is azt írja, hogy a Wifim nem megfelelő. Laptopról böngészőben szintén, firefox és chromenál is.
Nemrég lett új net beköttetve, telekomos.
Van valami tippetek?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#148945) justmemory válasza oszi666 (#148944) üzenetére


justmemory
senior tag

Szia,

a SmartBank nekem sem megy, se wifi-n, se mobilneten; a Simple-be belépve feldobja, hogy akadozik a fizetési felület, a hiba elhárításán dolgoznak.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#148946) Bozek válasza oszi666 (#148944) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha be akarok lépni, akkor kiírja, hogy ellenőrizzem az internet-kapcsolatot. Ha kikapcsolom az AdGuard-ot, akkor meg azt, hogy a kiválasztott WIFI hálózat nem megfelelő a SmartBank használatához...

(#148947) Yeffy válasza sphe (#148943) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt jo tudni, nekiugrok azoknak is hamarosan, csak el vagyok kisse havazva :))
irok majd, hogy sikerult

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#148948) crok válasza justmemory (#148945) üzenetére


crok
Topikgazda

Se iCsekkben (DijNet) se Simple-ben nem tudok most en se se csekket se szamlat se semmit befizetni.. FYI.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148949) justmemory válasza crok (#148948) üzenetére


justmemory
senior tag

:R Valami nagyon összerongyolhatta magát...

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#148950) kovacs65


kovacs65
senior tag

https://telex.hu/gazdasag/2020/12/08/technikai-okok-miatt-nem-mukodnek-az-otp-elektronikus-szolgaltatasai

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.