Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149701) Somatom válasza Dr.NX (#149700) üzenetére


Somatom
veterán

Ingyenes, mint kártyával?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149702) gahor72


gahor72
aktív tag

Sziasztok, még nem jártam itt, és egy kis segítségre lenne szükségem!
Nfc matricára szeretnék "írni".
Egyszerű dolgot akarok:ha hozzá érintem a mobilom akkor kapcsolódjon be a bluetooth és a teló csatlakozzon 1 hangszóróhoz, majd nyisson meg 1 appot.
Nfc tools prot 4.4et használok, nfc tasks-al. Ha csak egy feladatot írok rá, pl bth bekapcsolása az oké. De ha a tasks-al csinálom akkor nem kapcsolja be a bth-t, amíg nem engedélyezem a bekapcsolást,azért a appot megnyitja.
A teló Huawei mate 20 lite, Előre is köszönöm

(#149703) WhiteWalker válasza Somatom (#149689) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én tegnap vatera jutalékot fizettem Simple alkalmazással. Simán ment.

Érdekes , hogy ezt lehet fizetni Simplellel vagy bank kártyával. Nekem webkártya van betéve a Simple alá , így tudtam fizetni , viszont közvetlenül webkártyával nem lehetett. :DDD

(#149704) Dr.NX válasza Somatom (#149701) üzenetére


Dr.NX
addikt

A bankodtól és csomagtól függ, de meglepődnék, ha valakinek nem érne meg mondjuk 30 Ft-ot, hogy ne álljon sorba a postán.

Elfogadom a sütiket.

(#149705) Somatom válasza Dr.NX (#149704) üzenetére


Somatom
veterán

Kártyával meg ingyen volt, ugyanúgy fotelból. Nem a 30Ft a lényeg, hanem az a kellemes érzés, hogy ezt a pénzt sem tudta kihúzni belőlem a mocsok Erste. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149706) Magnat válasza WhiteWalker (#149703) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem azért, mert a Simple esetén már megvalósul a 2 faktoros azonosítás.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149707) S e t h


S e t h
nagyúr

Történt vmi a Solid explorerrel, hogy nem ismeri fel a korábbi mentéseket? Raknám fel újra az appot, de nem tud mit kezdeni a beállításokkal amiket elmentettem, viszont a 2016-os mentés nem probléma számára.
Volt vkinek hasonló tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149708) Aurig@


Aurig@
őstag

Kedden fizettem az Elmű és egy másik dijnet számlát, mindkettőnél Simple-vel, teljesen zökkenőmentes volt mindkét fizetés.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149709) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok
Auto szerelő alkalmazást keresnék amibe betudnam vinni az ügyfeleim autójának adatait es mikor mit végeztem el rajta dátummal esetleg az alkatrészek árával. Az csak hab lenne a tortán ha pc s változata is lenne.
Köszönöm

(#149710) Magnat válasza Somatom (#149695) üzenetére


Magnat
veterán

Az Icsekk mivel jobb egyébként mintha a Simple csekkbefizetőjét használod?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149711) Luissimo válasza Somatom (#149695) üzenetére


Luissimo
veterán

én több éve már az Icsekkel fizetem ben a csekkjeimet.
Felregisztráltam egy ERSTE WizzAir hitelkártyát, azóta egy pöttyintés a QR kód beolvasása és a csekkinfok eltárolása, és szépen esedékességi dátum alapján sorbarakja, sőt rámüzen, hogy holnap csekkbefizetés várható.
A fizetés az egy pöttyintéssel több, de szépen végzi a dolgát.

Azóta én amit lehet csekken kérek, mert így a legegyszerűbb befizetni, még utalgatni sem kell a sok felesleges számlaszám és ilyenolyan közlemény kitöltésével.
Csak akkor van gáz, ha nem QR kódos csekket küldenek.
Miota ez egyszer előfordult, azóta mindig mekérdem az új pénzbehajtó céget, hogy "milyen csekket küldenek, ugye QR kódost"

megvagyok vele elégedve.
Összekötöttem a díjnettel, azok is átjönnek az icsekkbe, azóta engem nemláttak a postán, csak ha át kell vennem a kínai sárgapiacról érkező fontos küldeményeimet :D
Ja és még van egy energia app, amiben a villanyszámlákat fizetem. Abban is a Simple pay ketyeg,
De Mobilfizetés appban is, amivel parkolok, autosztráda matricát veszek, stb.

ezvan, haladunk a korral (kórral)

[ Szerkesztve ]

(#149712) Somatom válasza Magnat (#149710) üzenetére


Somatom
veterán

Semmi különös, pár extra ficsőr.
Listázza a csekkeket (szolgáltató, esedékesség, függő, befizetett).
Lehet halasztani naptárbejegyzéssel.
CSV export.
Díjnet összekapcsolás.
Nem hiszem, hogy használni fogom. Egyébként a kőrözés miatt félbehagyott, majd a Simple -ben befizetett és visszaigazolt csekk az iCsekk szerint még mindíg befizetésre vár.

Luissimo:
Ezzel az a bibi, hogy kell egy cím, ahol fizikailag meg kell jelenjen a csekk és ezen a ponton nálam zavaros a szitu. Jobban szeretem az online számlákat, amiket kártyával a világ bármely netes pontjáról be tudok fizetni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149713) Fall-N válasza Dr.NX (#149700) üzenetére


Fall-N
veterán

Elméletben igen, én is így rendeztem a számlákat. Csak sokszor nem tudja az ember hirtelen az ilyen-olyan szerződésszámokat vagy azonosító kódot, amit meg kell adni az utalás megjegyzés rovatában, hogy tudjanak azonosítani. Nem beszélve a bankszámla számtól ahová kellene utalni és sokszor még az internetet bújva sem találni meg a számlaszámot. Cetelem áruhitelnél is úgy kellett telefonálgatni emiatt, mert infó nem volt semmi róla.

Egyébként vérzik az összes pénzügyi dolog itthon. Nekem a MyTelenor mondta be az unalmast múlt héten, ezért kénytelen voltam személyesen befizetni náluk. A Barion működött volna csak a Telenor fiókba nem lehetett belépni. A többi befizetési hely a város másik felén van, a Telenor bolt meg két utcával alrébb.

(#149714) Aurig@


Aurig@
őstag

A Díjnet 2007-es indulása óta, amit lehet azon keresztül fizetek. Van, amit viszont csak az adott szolgáltató oldalán keresztül lehet fizetni. Így végre nincs fizikai, papíralapú csekkem, semmilyen. Mindent ki lehet fizetni online. Ha fizetnének érte, akkor sem használnék papíralapút.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149715) Luissimo válasza Aurig@ (#149714) üzenetére


Luissimo
veterán

Nekem az nem papiralapu, amikor kijön a digis részletes számla és bennevan a csekk a QR koddal.
Rányomok és Icsekkben kifizetem

(#149716) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Megvettem a Nova Prime-ot, de semmi extra funkciót nem látok :(((
Ha az alkalmazások közt bökök rá, akkor ezt az ablakot hozza ki. Viszont, ha a főképernyőre kikerült ikonra, akkor egy ablakban azt írja, hogy nincs telepítve.
Mi a helyzet ilyenkor?
Szeretném tudni megcsinálni Somatom javaslata alapján az ikonkép cserét, mert megvannak a Huaweien használt ikonjaim! :D
Vagy hova kell tenni a belső tárhelyen a , milyen kiterjesztéssel a Huaweies ikoncsomag mappát, hogy a Nova lássa és megjelenjen az ikon csomagok közt?

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149717) mobilizmo válasza HoTaZo (#149716) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Be is van állítva launcher-nek? Beállítások között keresd az "Alapértelmezett kezdőalkalmazás"-t, vagy valami hasonlót. Utána tudod állítgatni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149718) Somatom válasza HoTaZo (#149716) üzenetére


Somatom
veterán

Tucc egy jó screenrecorder appot? Egyszerűbb lenne megmutatni, mint leírni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149719) Somatom válasza HoTaZo (#149716) üzenetére


Somatom
veterán

Csináltam videót (Gdrive link).
Mindegy, hogy hova teszed. Én csináltam egy tesztmappát, abba beraktam egy képet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149720) WhiteWalker válasza Magnat (#149706) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Passz , lehet.
De a webkártyát már használtam máshol közvetlen fizetésre.

(#149721) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni?
Van olyan app ami a telefon bekapcsolása után autómatikusan elindít egy alkalmazást?

A Samsung Galaxy wearabre-t szeretném használni, de hiába töltődik be maga a program ,nem kapcsolódik az órámhoz, csak akkor ha manuálisan elindítom.. :-(

Előre is köszönöm a segítséget!

(#149722) HoTaZo válasza mobilizmo (#149717) üzenetére


HoTaZo
őstag

Igen.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149723) HoTaZo válasza Somatom (#149719) üzenetére


HoTaZo
őstag

Király! Működik! :DD :R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149724) Viktor0610 válasza Keraa (#149721) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen telefon, milyen rendszer? Ez inkább valami beállítási, engedélymeg(nem)adási probléma lehet. És mint ilyen, a telefonod topikjában jobb helyen van.

Ezeknek az appoknak -megfelelő engedélyek, beállítások esetén- külső beavatkozás nélkül kell fussanak.
Sosem kellett egy telefonomon sem manuálisan elindani az óra szoftverét.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#149725) kaciokos válasza Somatom (#149699) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi a tippet, ez utóbbit meg akkor megkérdezem a Tasker topikban.

(#149726) Keraa válasza Viktor0610 (#149724) üzenetére


Keraa
aktív tag

Viktor0610

Android 9.1.0 Huawei Mate 20. Minden engedély meg van adva neki....:-( Xiaomi-t használtam korábban azzal nem volt gond...

a Samsungnál is ha már egyszer bekapcsoltam és csatlakozott .és utánna elveszíti a jelet (ha távolabb megyek a telefontól vagy újra indítom az órát) akkor már magától csatlakozik...

Ezért nem gondolnám , hogy az engedélyekkel lenne gond... :F

[ Szerkesztve ]

(#149727) HoTaZo válasza Somatom (#149719) üzenetére


HoTaZo
őstag

S,azt meg lehet csinálni, hogy a naptár ikon aktív (dinamikus) legyen? Hogy úgy működjön, hogy váltsa a dátumot, mert ahhoz is megvan minden kép.
Mert most csak a fő lista ikonja van, az pedig fix képes.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149728) Viktor0610 válasza Keraa (#149726) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az a baj, hogy kidobja a memóriából a rendszer.
Ezt találtam korábban a témában:

Samsung Galaxy A54

(#149729) Somatom válasza HoTaZo (#149727) üzenetére


Somatom
veterán

Csak tippelni tudok. Sztem meg lehet csinálni, de ehhez a Nova kevés lesz. Legalábbis én nem találtam ilyen beállítást. Vagy, vmi külső beépülő kéne hozzá, vagy nem is ikon, hanem 1x1 -es widget, amit widgetszerkesztővel tudsz kreálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149730) HoTaZo válasza Somatom (#149729) üzenetére


HoTaZo
őstag

:(((
Nem mintha olyan élet szükséglet lenne ez a funkció, csak ha már minden megvan hozzá gondoltam...

Akkor a naptár ikonok végülis widgetek?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149731) Keraa válasza Viktor0610 (#149728) üzenetére


Keraa
aktív tag

És IGEN!
Köszönöm szépen! Viktor0610! Működik! :-) :R

(#149732) tibike8


tibike8
őstag

Sziasztok, most, hogy a 3G Watchdog meghalt, van valami hasonló alternatíva az adatforgalom managelésére? Próbáltam párat, de a watchdoghoz képest mindegyik 0.

(#149733) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!

Szüleim tabletjén a YouTube alkalmazás nem akar működni. Újratelepítés után először néhány óráig jó, aztán indításkor "A YouTube alkalmazás nem válaszol" hibaüzenet érkezik.
Felraktam a Vanced-et, de ugyan ez történt. Egy darabig működött aztán az se indul el...
Mi lehet a gondja? :F

Alcatel One Touch Pixi 3 (10)
Android verzió: 5.0.1

Köszi előre is!

(#149734) Bozek válasza sopruk (#149733) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Android 5.0.1.

(#149735) Somatom válasza HoTaZo (#149730) üzenetére


Somatom
veterán

Az ikon, az egy parancsikon, a widget pedig egy minialkalmazás.

tibike8:
Jó kérdés. Ez engem is érdekelne. Roaming adatforgalmat szeretnék mérni az egyik sloton.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149736) crok válasza sopruk (#149733) üzenetére


crok
Topikgazda

Volt használva az a készülék mostanában?
[Eszerint] Youtube ver. 12.13-n volt egy kis csavar és jópár jogosultságot kellett megadni pluszban. A 12.13-s verzió 2017 áprilisi, ezért kérdezem mikor volt használva a készülék.
De nem lennék meglepődve ha simán csak a TLS lenne a baja.. egyéb más megy rajta? Böngészőben amúgy megy a youtube.com?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149737) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Olyan alkalmazást keresek ami a mobil térerőt figyeli és rögzíti egy logban az eseményeket pl.: eldobta a hálózatot majd ha visszatért akkor azt is.

Esetleg tudtok ilyen alkalmazást? Jó lenne ha ingyenes lenne.

(#149738) crok válasza bozsozso (#149737) üzenetére


crok
Topikgazda

Network Signal Guru
Cell Info Lite
Emlékem szerint mindkettő tud logolni,
lehet az elsőhöz már most kér root-ot a működéshez,
a második szerintem nem kér ennyiért root-ot.

De csak emiatt nem tennék fel egy appot, inkább generálnék egy bugreport.zip-et és egy Battery Historian-ban PC-n megnézném hogy hogy alakult a jelszint / hálózat egy töltési ciklus alatt. Ha gondolod [itt] keress rá hogy "Battery Historian", leírtam hogy lehet bugreportot csinálni meg hol van elérhető Battery Historian ha nem akarod telepíteni. Látnál egy ilyesmi diagrammot, jó sok adat.. de most ebből neked csak a Mobile network type meg a signal strength sorok lennének érdekesek, a többi sort törölheted is vagy csak simán ignorálod viszont ott lenne időre pontosan hogy milyen jel és hálózat volt használva, csak végig kell vezetni az egeret a színes sávokon, de egyébként a sor elején ott van hogy melyik szín mit jelent adott sorban.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149739) FeZ... válasza tibike8 (#149732) üzenetére


FeZ...
aktív tag

10-en én most egyelőre a Data Counter Widget-et használom helyette, de nekem nincsenek extra igényeim, csak a hónap mérési időpontjának a beállítása.

(#149740) tibike8 válasza Somatom (#149735) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg kivételeket szeretnék hozzáadni a méréshez. Nem tudom mi lett a watchdoggal, de piszkosul jól paraméterezhető app volt. Nem sajnáltam megvenni.

(#149741) bozsozso válasza crok (#149738) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszönöm szépen, megnézem az ajánlásaid.

(#149742) Somatom válasza tibike8 (#149740) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, amíg nem volt korlátlan netem, addig én is használtam a kivétel opciót (MyTV).
Ahogy én tudom, Android 10 -től a Google korlátozta a SIM adatokhoz hozzáférést. Ezért sem frissítek 10 -re.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149743) Jabby válasza OmniaI900 (#149709) üzenetére


Jabby
őstag

A helyedben egy táblázattal oldanám meg, a kívánalmadnak megfelelő mezőkkel, tudnád használni/szerkeszteni PC-vel, telóval, szinkronizálhatod, stb.

(#149744) Fall-N válasza HoTaZo (#149716) üzenetére


Fall-N
veterán

Alapból a Nova kezeli a Huawei és Xiaomi (EMUI ls MIUI ikoncsomagjait. A trükk az, hogy nem a Novéban kell beállítani - ott csak a rendszer ikont kell - hanem a telefon Témák alkalmazásában. A Nova felismeri, mint rendszerikont. Nem minden Android verzió működhet, legalább is Android 9 alatt még nem így volt, most MIUI 12 és Android 10 alatt nekem müködik a dolog. Huaweiről úgy rémlik, hogy müködött már nekem EMUI 5 és Android 8 alatt is évekkel ezelőtt.

(#149745) Allien


Allien
veterán

Speckó kérdésem lenne. Adott Samsung galaxy Note 9, és tv megjelenítőt szeretnék belőle. Azaz, bemenetnek hdmi-ről, valahogyan, és ugye kellene hozzá progi is, gondolom. Ez hogyan kivitelezhető, és nem rútolható telefon... :-) :B :R

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#149746) tibike8 válasza Somatom (#149742) üzenetére


tibike8
őstag

Én meg most váltottam S8+ -ról MI 10-re ami alapból 11-es droid.

(#149747) Somatom válasza Allien (#149745) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt most csak én nem értem? HDMI forrásból szeretnél tévét nézni a telón? Az nem fog menni külön stream eszköz nélkül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149748) Allien válasza Somatom (#149747) üzenetére


Allien
veterán

Pont ez a lényeg! Az érdekel, hogyan! :DDD Mi a megoldás? Hdmi a forrás, mindegy, mi, de setup box lenne amúgy. Amúgy, van videó capture usb-s kártyám, valami ilyesmi:
[link]
Otg toldóm is van. Valahogy még se jött még össze, hogy tudjam nézni a hdmi képét... :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#149749) HoTaZo válasza Somatom (#149735) üzenetére


HoTaZo
őstag

OK, de akkor mitől tudja a naptár ikon váltani a a dátumot az ikonok?

Puszta kíváncsiság vezérel. Van a Huaweies ikoncsomag mappában egy config.xml fájl, aminek a tartalma ez:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<hwtheme>
<useavgcolor>fault</useavgcolor>
</hwtheme>

Lehet ezzel kezdeni valamit a Xiaomin?

Másik kérdés: hova kerülnek azok a letöltött témák, amikből a Nován belül ki lehet választani, hogy melyik ikon csomag, téma legyen aktív? Valami Total Commanderies útirányra gondolok.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149750) crok válasza Allien (#149748) üzenetére


crok
Topikgazda

Telefonod megtápolja egyáltalán azt az USB capture card-ot? Az a kártya UVC-re "fordítja" a videot ahogy olvasom - de UVC-t tud a készüléked? Ha igen akkor VLC is meg tudná jeleníteni. Ha nem akkor semmi mert nem az appok miatt nem megy hanem a készüléked miatt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.