Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149801) Somatom válasza Bozek (#149800) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne? Ha az időkép meg tud enni naponta két gigát. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149802) kaciokos válasza Jakuu (#149764) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez is megvolt, meg adatok törlése is, de semmi nem segített. :(

(#149803) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Sorozatok követésére (mikor jön az új epizód) milyen app van most?
Régen iOS-en használtam egy nagyon tetszetőset, de nem emlékszem sajnos a nevére.

play-ből leszedtem a "TV Time" nevűt, de bekövetett rajta valami ismeretlen "szenny", így ment a levesbe rögtön...

Jó ha magyar, és nem egy spammel telerakott szar.

(#149804) ktomee válasza Drughi (#149803) üzenetére


ktomee
csendes tag

Szia!

Én a SeriesGuidet használom régóta és mindent tud ami nekem kell. [link]

(#149805) kalasz válasza Viktor0610 (#149267) üzenetére


kalasz
tag

Üdv!
Bocsi a bele vaú de, hogy lehet rávenni a simple calendart a szinkronizációra tablet és telefon között? Választ előre is köszönöm.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#149806) MC Pite


MC Pite
veterán

Sziasztok, 'normális' ékezetes billentyűzetet keresnék a Pixelekre.
Értsd: Xperia vagy huawei keyboard szerűt, ahol vagy van ékezetes sor, vagy pár extra gomb van csak. Az áruházból kipróbált archaikus könnyű magyar billentyűzet és a sok vacak app, ami a valóságban ugyanaz, nem játszik.
A sony/huawei féle is hasonló tudású mint a gboard, szmájlik, swype, stb stb.
Ha ezeket az appokat fel tudnám rakni a telefonokra, az is tökéletes lenne, de xperia keyboard nem hajlandó települni, a másikat meg nem is találom.
:R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149807) Aliendej


Aliendej
tag

Sziasztok,
olyan alkalmazást keresek mint a "hangváltó", elváltoztatja a hangot, ami egyből átváltoztatja. Szóval nem rámondom és visszahallgatom, hanem mondjuk messengeren egyből a változtatott hang megy át. Áruházban pár tucat ilyet kipróbáltam, de mind a rögzített tudja csak megváltoztatni.

Fordítva ülsz a lovon és a ló is patával felfelé van

(#149808) mizoli válasza MC Pite (#149806) üzenetére


mizoli
addikt

SwiftKey. Play áruházban elérhető.
Xperia bill. apkmirror-ról (elvileg) működik.

[ Szerkesztve ]

(#149809) Tökimanó válasza MC Pite (#149806) üzenetére


Tökimanó
senior tag

A gboard miért nem jó? Egyébként próbáld ki az AnySoft keyboardot!

(#149810) Viktor0610 válasza Tökimanó (#149809) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előbbiben nincs külön ékezet sor, utóbbit már rég próbáltam, de azt hiszem, abban sincs.

Samsung Galaxy A54

(#149811) Tökimanó válasza Viktor0610 (#149810) üzenetére


Tökimanó
senior tag

A gboardban is vannak ékezetes betűk ,igaz nem külön sorban hanem + gombok és csak rövidek. Az AnySoft Keyboardban viszont van külön sorban.

[ Szerkesztve ]

(#149812) Somatom válasza Tökimanó (#149811) üzenetére


Somatom
veterán

Az a sajtos csirkemell jól hangzik. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149813) Tökimanó válasza crok (#149797) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Az Activity Launcher segítségével letiltottam amiket írtál. Bár a systemet nem találtam. Helyette facebook app installer volt. Biztos ami biztos letiltottam azt is. Újratelepítettem a régi messengert is. Most várok . Pár nap múlva kiderül hogy bevált vagy nem. Mindenesetre a segítséget az eredménytől függetlenül köszönöm!

(#149814) Tökimanó válasza Somatom (#149812) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Én Yandexet használok. Ez az asszony billentyűzete és az ő telefonján fényképeztem le. Nem is figyeltem milyen szöveg van ott. De most hogy felhívtad a figyelmemet, azt hiszem leadom a hétvégi kajára a rendelést :DD :P

[ Szerkesztve ]

(#149815) Fall-N válasza HoTaZo (#149794) üzenetére


Fall-N
veterán

Pont az a baj, hogy a Theme Editoros témák nem megfelelően működnek csak a saját alkalmazásból letöltöttek. Nem véletlenül szedték ki a manuális téma betöltését. Nálam rendben átveszi a Nova a téma ikonjait, igaz a 7-es betéval nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#149816) HoTaZo válasza Fall-N (#149815) üzenetére


HoTaZo
őstag

Akkor felejtős?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149817) MC Pite


MC Pite
veterán

Swiftkeynek sincsenek külön ékezetes betűk, az anysoft pedig őskövület. Swype, másodlagos karakterek (írásjelek, számok), siktálós gomb azért szerintem alap.
Ha valaki próbált swypeolni ékezetes betűkkel, akkor kiderül hogy ezerszer pontosabb eredményt hoz (mint akár a gboard).
Saját nyomorom tudom, de több mint 10 éve csak plusz ékezetes billentyűzetet használok (anno Nokia, majd Sony, nejemén a Huawei csinálta meg), és sokat kell vacakolni harmad annyi magánhangzóval. Párom szintén zenész...

Az xperia apk fent van, de nem települ (utóbbi két Sonyra is így rajtam fel, mert gyárilag már nem az volt rajtuk) :(

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149818) Bozek válasza MC Pite (#149817) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amikor megszűnt az Xperia billentyűzet, a Sony áttért a SwiftKey-re, most meg már GBoard-ot használ.

Amúgy csak most láttam az új nevét: Microsoft SwiftKey. :D

(#149819) KonzolKartel

Sziasztok!

Lehetséges olyan backup-ot készíteni, ami pl. lementi a mobilbankos belépésem is? Kéne már egy factory reset, de utána megint szívhatok a bankommal. Előre is köszi!

Rootolt telefon, így nem akadály a root hozzáférés sem

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#149820) crok válasza KonzolKartel (#149819) üzenetére


crok
Topikgazda

Swift Backup vagy Titanium Backup

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149821) KonzolKartel válasza crok (#149820) üzenetére

Ah, koszi szepen!

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#149822) kaciokos válasza kaciokos (#149802) üzenetére


kaciokos
őstag

Hátha mást is érdekel: írtam a fejlesztőnek, gyorsan válaszolt is, a hiba ismert, a Total Commander Android 11 alatt tényleg nem látja az OTG pendriveokat. Már dolgozik rajta, és adott egy workaroundot is: a "User-defined location" gombbal manuálisan hozzá lehet adni a pendrive-ot, de ezt minden alkalommal meg kell csinálni a pendrive rádugásakor.

(#149823) Magnat válasza MC Pite (#149817) üzenetére


Magnat
veterán

Mármint mi hoz ezerszer pontosabb eredményt, a Swype?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149824) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok! Ha megvásároltam egy alkalmazást és szeretnék elállni a vásárlástól, akkor mi a teendőm? Tegnap esti a vásárlás.

(#149825) crok válasza dzsordzs69 (#149824) üzenetére


crok
Topikgazda

Google Play visszatérítési policy:
Ha még nem telt el 48 óra az alkalmazás, illetve az alkalmazáson belüli termék megvásárlása óta, visszatérítést kérhetsz a Google Playen keresztül.

Minden egyéb le van írva a linken.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149826) tundermacko


tundermacko
csendes tag

Sziasztok!
Camscannerhez hasonló programot keresek. Office Lenset próbálgatom, de nem olyan jó mint a camscanner. Az meg ugye ha jól tudom, nem túl biztonságos. Van még alternatíva?

(#149827) dzsordzs69 válasza crok (#149825) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszönöm! :) :R

(#149828) crok válasza tundermacko (#149826) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem is olyan régen itt ajánlotta BigManus a Simple Scan-t, aztán ha a CamScanner-től tartasz de az Office Lens nem jó neked (mi volt a gond vele? hogy arra ne ajánljuk) akkor mondjuk az MDScan Lite vagy az MDScan teljes esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149829) rjg válasza tundermacko (#149826) üzenetére


rjg
őstag

Én a Notebloc pro verzióját használom, nekem bevált.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#149830) bomiki


bomiki
csendes tag

Sziasztok.

Valakit érdekelne esetleg kriptovaluta alkalmazás ? :)

(#149831) crok válasza bomiki (#149830) üzenetére


crok
Topikgazda

Esetleg itt?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149832) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok!

Pár napja érdeklődtem azzal kapcsolatban, hogy bele lehetne-e fabrikálni a google naptár appba az outlook fiókot, de nem találok rá azóta sem jó megoldást. Tudtok esetleg alternatívát ajánlani rá? biztonságos naptár appot? sajnos a teló alap naptárappja is csak gmailból épitkezik( mi calendar ). Outlook appnak a naptár részét nézegetem most, de ha külön parancsikont tudna rá gyártani akkor még oké, de így az sem igazán jön be. Felnéztem a playbe, de a falsabbnál falsabb appok jöttek velem szembe, akiknek nem igazán adnám meg a fiókom... :N

(#149833) Petyás


Petyás
tag

Sziasztok!

Adott egy Samsung A40-es telefon két SIM-mel.
Megoldható, hogy külön tudjam állítani a SIM-ekre az üzemmódot? (hangos, néma, rezgő...)
Illetve ugyanígy a beállítani a ne zavarjanak üzemmódot?
Köszönöm!

(#149834) Magnat válasza kkdesign (#149832) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Nem az a baj, h Outlook, hanem h valszeg vmi vállalati account és az Policy szinten nem engedi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149835) kkdesign válasza Magnat (#149834) üzenetére


kkdesign
senior tag

Sima outlook.hu s peivat email cimem lenne. Eddig samsungon az alap samsung naptarral lazan mukodott. Almás tableten a naptar appban is mukodik. Itt sajna nem

(#149836) Magnat válasza kkdesign (#149835) üzenetére


Magnat
veterán

Jah, akkor az más lehet ... meg sem jelenik az account a naptárban?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149837) kkdesign válasza Magnat (#149836) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nem sajnos. Felvettrm gmail mellé is a gmail appban, ugy sem, gmailify vgy mi a banat azon keresztül sem sajnos. :(

(#149838) Magnat válasza kkdesign (#149837) üzenetére


Magnat
veterán

Outlookban beállítások, Outllok.hu accountot kiválasztod, ott van vmi opció (sajnos már emléxem mert töröltem az accountot, a cégesem meg nem mutatja), h a naptár megosztása v ilyesmi. Elhúzod a kapcsolót és megjelenik a többi naptár appban.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149839) kkdesign válasza Magnat (#149838) üzenetére


kkdesign
senior tag

Megvan megtaláltam, működik köszönöm szépen! :R

(#149840) MC Pite válasza Magnat (#149823) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha nem 5, hanem 14 magánhangzó használatával swypeolsz. De nyilván swype nélkül is gyors, de így elsőre jó kb az összes szó.

Arra van tipp miért nem tudom telepíteni a pixelre az appot? Más utasítás készlet, vagy egyéb?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149841) crok válasza MC Pite (#149840) üzenetére


crok
Topikgazda

Gyanítom nagyon régi lehet már az az APK és a manifest-ben levő android:maxSdkVersion miatt nem tudod feltuszkolni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149842) Magnat válasza MC Pite (#149840) üzenetére


Magnat
veterán

Úgy értem, h melyik alkalmazásra mondtad, h szted jobb a swype-ja a Gboardnál, mert nem egyértelmű, a Swype-ra?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149843) S e t h válasza Magnat (#149842) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is arra próbálok rájönni. :D

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149844) MC Pite válasza Magnat (#149842) üzenetére


MC Pite
veterán

A fent említett két billentyűzet, főleg az xperia keyboard. Gboard ügyes, az öt magánhangzóhoz képest (swiftkey és Samsung billentyűzetnél szerintem jobb ebben).

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149845) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Otthoni belső hálózaton lévő smb megosztást el tudok érni valami módon android alól (Samsung A41, Android 10-es verzió)? Filmek vannak rajta főleg.

Let the Zone take me if I am.

(#149846) rjg válasza kutga (#149845) üzenetére


rjg
őstag

Bármilyen normális fájlkezelővel. Én most a Smart File Manager pro verzióját használom, de jó a Mi Explorer, Total Commander, a File Manager + és biztosan találsz még párat az összefoglalóban is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#149847) kutga válasza rjg (#149846) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez jó hír köszi, próbálkozom.

Let the Zone take me if I am.

(#149848) Magnat válasza MC Pite (#149844) üzenetére


Magnat
veterán

Én nagyon sokáig a Swype-ot használtam, de ugye az már csak apk-ból telepíthető és a végére el is b@szták ... egy fél éve átálltam Gboardra, korábban is próbáltam, ahhoz képest rengeteget javult a swype-ja (én leginkább úgy gépelek), de sztem sem ér fel a Swype-pal. Az Xperia elérhető hivatalos forrásból vagy csak Sonykon van?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149849) Viktor0610 válasza Magnat (#149848) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már nem az alap a Sonykon sem.
Két éve is fel kellett már tenni az XZ2 Compactra. Asszem, Swipe volt rajta az alap.

Samsung Galaxy A54

(#149850) Magnat válasza Viktor0610 (#149849) üzenetére


Magnat
veterán

OK, de nem Sony telefonra fel lehet tenni hivatalos forrásból?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.