Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149501) gezatata válasza Bozek (#149480) üzenetére


gezatata
aktív tag

Van még egy kérdésem.

A "Beállítások - Kisegítő lehetőségek - A megnyitott lapok egyszerűsített nézete" - a megnyitott lapokat nagy kártyaként jeleníti meg egymás alá.

De volt egy olyan beállítás is amikor a kártyák kicsik voltak és csoportosítani is lehetett. Átnéztem a beállításokat de nem találtam meg ezt sem.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#149502) Roxkex válasza baloo79 (#149500) üzenetére


Roxkex
senior tag

Igen igen ! Azóta megtaláltam Én is azt az oldalt :)
A térkép amúgy elég baró ;) - Csak nagy kár, hogy az offline műhód nincs benne :\

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#149503) sopruk válasza Roxkex (#149502) üzenetére


sopruk
aktív tag

Ezzel előre le lehet tölteni különböző térképek részleteit. Arra már nem emlékszem, hogy műhold térképet is lehet-e, már régen használtam...
MyTrails

(#149504) Graphics válasza vgyuri (#149499) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És tényleg. De kipróbáltam azt is

A fene se gondolta volna :R

Kipróbáltam, de nagyon akadozott

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149505) svgyula válasza Graphics (#149491) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nézz körül a spam-ek között is mert nekem ott volt 2x olyan üzenet az elmúlt fél évben, amiben szépen le volt írva a felhasználónév és a jelszó! Ha ehhez hozzájut valaki akkor simán ki tud zárni a fiókodból.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#149506) Fall-N válasza svgyula (#149505) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem kaptam jelszó/felhasználó adatot soha sehonnan. Még ha emlékeztetőt kér az ember akkor sem küldik el a jelszót, hanem rögtön meg kell változtatni.

(#149507) svgyula válasza Fall-N (#149506) üzenetére


svgyula
addikt

Képzeld el! Megvan? Én soha sehova nem küldök sem jelszó emlékeztetőt sem egyéb információt! Eddig 4x törték fel a fiókomat. Ebből a hotmailt úgy, hogy ki is zártak belőle. Ez utóbbi kb 10éve volt azóta soha semmilyen információt nem adok sehova. De mégis van próbálkozás, a fiókadatok megszerzésére. Pedig ha tudnák, hogy minden hónapban leürítem és nem tárolok ott semmit! :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#149508) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Féláras az Fbreader, ha izgat valakit:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fbreader

(#149509) Bozek válasza lomposfarkas (#149508) üzenetére


Bozek
nagyúr

Majdnem feláras. A 2590-nek 1295 a fele. :DDD

Mondjuk engem nem érint, már Pocketbook-on olvasok, az jobb a szemnek.

[ Szerkesztve ]

(#149510) kiraly.andra válasza Roxkex (#149465) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Turistáknak egy kiváló alkalmazás a Locus Map. Az ingyenes (reklámos) verzió is sokkal több mindent tud, mint amit el lehet képzelni, és van hozzá offline térkép (többféle is). De műholdas megjelenítés nincs benne, az egy túra során szerintem teljesen felesleges.

:a:

(#149511) kiraly.andra válasza WhiteWalker (#149474) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem kipattant, ott van a cikkben a változás oka. Teljesen logikusan hangzik, bár kétségtelen, hogy - mint minden változás - nem feltétlenül tetszik az összes felhasználónak. Engem például egy kicsit zavart pár napig, de csak a megszokás miatt.

:a:

(#149512) canniball


canniball
nagyúr

Sziasztok!

Tudja valaki mi történt a 3g Watchdog-gal? Én évek óta használom, most páromnak is androidos telefonja lett amire szerettük volna feltenni de eltűnt a GPlayből. :F Elővarázsolható még valahonnan? Vagy tudtok alternatívát ajánlani (lehessen beállítani az elszámolási időszakot (ami nem hó elejétől hó végéig tart) és widgeten mutassa az adatforgalmat)?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#149513) fatal` válasza canniball (#149512) üzenetére


fatal`
titán

Nem tudom mi történt vele, de hirtelen ezt találtam, úgy látom widgetje is van:
Traffic Monitor & 3G/4G/5G Speed

Esetleg apkmirroron megnézheted, hátha fent van a legutolsó verzió.

(#149514) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok!
A Samsung gyári e-mail kliens beállításához kérek segítséget. Egy fiókhoz tartozó két alias-t hogy lehet beállítani? Most két külön fiókként állítottam be egyelőre, de így duplán értesít ugyanarról a levélről.
Válaszokat előre köszönöm.

(#149515) zhata


zhata
senior tag

Ma akadtam erre a [link] gyönyszem kalkulátorra, a Pro verzió 800 Ft, mindent tud!

(#149516) Dr V


Dr V
őstag

Sziasztok!

Adott egy Samsung note 8 és andorid auto. Kábellel összedugom, működik.
Viszont hogy tudom azt megoldani, hogy ne az andorid auto jöjjön be, hanem a telefon rendes menüje, az összes alkalmazással? Screen2auto-hoz hasonlóan, de ahhoz root kell, amit kerülnék, ezért keresek más megoldást.

(#149517) Somatom válasza canniball (#149512) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam bejön. Próbáld a weboldalukról! Nem lehet, hogy 10 -es Androidon próbálod?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149518) Peterhappy válasza gezatata (#149501) üzenetére


Peterhappy
őstag

EZT probald.
Nem az enyem az erdem, hanem a Kollegake, akik anno segitettek :)

(#149519) Roxkex válasza kiraly.andra (#149510) üzenetére


Roxkex
senior tag

Hát igazság szerint Én is így lennék vele. Habár Én országúton túrázok a bringámmal szóval nekem bőven megteszi a tipikus térkép is amit a Google Maps-al töltök le.
Viszont akinek lenne Ő szeret úgy túrázni, hogy olyan helyeken megy ahol még a madár SE járt így elég nagy eséllyel lenne olyan eset is amikor nincs kijelölt turista út, ezért is lenne jobb neki egy offline satelite-es térkép, mert ott még a "csapásokat" is lehet látni - ahogy Ő fogalmazott.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#149520) Jakuu válasza Graphics (#149486) üzenetére


Jakuu
őstag

Oneplus 5 ? Szerintem meg feltelepitetted a Bluestacks -et es futtattad a google fiokodat es sakat magadat lattad belepni. :P

(#149521) Graphics válasza Jakuu (#149520) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Yes :DD

Fentebb vótmá a megvilágosodás :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149522) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Xiaomi Note 4 telóm van miui global 11.0.2-es rendszerrel. Nem lehet valahogy kikapcsolni a SwiftKeynél hogy ne nyissa folyton meg ha ismeretlen szóba javítok bele azt, hogy kijelöli a szót és aláírja, hogy hozzáadás a szótárhoz, és ha nem nyomok vissza gombot akkor bejön egy ablak ahol a szót kéne menteni. Nem is értem az egészet, mert automatikusan ha beírok többször egy szót akkor elmenti, szóval egy értelmetlen bosszúság az egész. Kb 1 éve már hogy bejött ez a rosszság egy frissítéssel, azóta se találtam rá megoldást.

Üdv: Fishor

(#149523) Viktor0610 válasza Fishor (#149522) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kapcsold ki a helyesírás-ellenőrzést.
Vagy a SwiftKeyen belül vagy a telefon beállításaiban.

Samsung Galaxy A54

(#149524) 67tuareg


67tuareg
tag

Sziasztok!
Kellene nekem egy kis segítség tárcsázó alkalmazással kapcsolatban! Eddig a True Phone Dialert használtam, de minden baj van vele droid 11 frissítés óta. Söt már 10-nél is: ha letettem ,vagy a másik fél letette, még másodpercek múlva kapcsolt szét. 11-nél már teljesen le is fagyott, nem tudtam a kijelzőn semmit csinálni, se letenni, sem kilépni. Szerintem valamivel összeakad, pedig csak pár alkalmazást szoktam telepíteni :Budapest bank, OTP My telenor, My voda,viber,messenger angol szótár, google fordító, dynafleet, samsung music. A telót /samu s20+/ hard reseteltem, nem történt változás. Nem szoktam a True-t sem bonyolult dolgokra használni, nem szoktam szinkronizálni /sem face, sem viber, sem google /, nem készítek hangfelvételt, minden engedélyt megadok neki. Nem szeretnék másra váltani, mert ezt teljesen személyre tudtam szabni.

(#149525) mobilizmo válasza 67tuareg (#149524) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

10-en semmi gond nincs vele.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149526) consono válasza Dr V (#149516) üzenetére


consono
nagyúr

Root nélkül nincs full screen mirroring, én legalább is nem találtam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#149527) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Insite Gold (Paradox saját appja) nem lehet frissíteni. Eddig 2.4.4 volt feltelepítve egy Tabletre (Samsung SM-T580, Android 8.1).

Ezt a hibát dobja. Fura. A saját tablet-en (Samsung Galaxy Tab S6 Lite10-es droid), tökéletesen fut. Valaki tudja mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149528) Dr V válasza consono (#149526) üzenetére


Dr V
őstag

Kár érte.

(#149529) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem hogy melyik alkalmazás generál a legkisebb adatforgalmat amivel online lehet hívást intézni. Itt nem videó hívásra gondolok hanem sima hívásra.
Köszönöm szépen a segítséget!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#149530) w751230


w751230
tag

Üdv mindenkinek.

Eredetileg olyan Wi-Fi chat programot kerestem amivel két telefon között lehet írni és/vagy hívni, hogy a pár szobával arrébb lévő mozgássérült fater mindíg el érjen, így persze ingyen.

Most látom, van olyan hogy mesh hálózat, ami akár több kilométer távra is megy, persze több telefonon keresztül, Wi-Fi only.

Kérdés, kinek van ezekről tapasztalat? Programokat találtam sokat, de nem akarok annyira szét telepíteni a telefonon, hátha van konkrét infó valakinek.

Előre is köszönöm a választ.

(#149531) OmniaI900


OmniaI900
tag

Az eredeti facebook app nem akar semmit sem jelezni ha valami hozzaszolás erkezik valamekyik csoportba , A születésnapi figyelmeztetés ma reggel jött de semmi más, elvileg be van állítva minden. Mi lehet a gond ?? Note 20 ultra a keszulek meg android 10 el

(#149532) iceQ! válasza iceQ! (#149527) üzenetére


iceQ!
addikt

Megjött a válasz a hibámra. Azért ez mekkora kib*szás a Google részéről. Erre van amúgy valami megoldás, hogy bypassoljam ezt a problémát?

I would like to let you know that for Android tablets, Google decides the compatibility with Insite Gold based on the hardware and services. If a device is not supported, it will not show in Google Play and the install button will not be available. (like in your case).

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149533) Graphics válasza iceQ! (#149532) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Próbáltad letölteni csak az apk-t a netről, és azt feltenni?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149534) iceQ! válasza Graphics (#149533) üzenetére


iceQ!
addikt

Persze. Nem tudja frissíteni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149535) w.miki


w.miki
veterán

Milyen videólejátszók tudnak SaMBa szerveren keresztül videót lejátszani?
VLC-t használok, de meggyűlik a baja az FHD videók HD tévére konvertálásával, rendszeresen megakad :( s912-es TV box. Kipróbálnék néhány más alternatívát.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149536) crok válasza w.miki (#149535) üzenetére


crok
Topikgazda

Amlogic S905, S912 processzoros készülékeknek van egy remek topikja és egy borzasztóan kimetítő összefoglalója, 34. Hálózati megosztás, NAS pont alatt van az SMB rész és a Kodit ajánlják. Lehet ott típusspecifikusan kapnál hasznos választ.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149537) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Régebben használtam egy pszt! nevű apk-t, ami egy adott időre lenémítja a telefont. Sajnos új teló, android 10-en nem müködik, de az play áruházban sem látom. Tudnátok ilyen apk-t ajánlani? Előre is köszönöm.

(#149538) zsoltzsolt válasza poirot (#149537) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ne zavarj! nem jó? A rendszer része

(#149539) iceQ! válasza zsoltzsolt (#149538) üzenetére


iceQ!
addikt

Vagy Bixby Routines.

Azzal lehet ütemezni is (mondjuk a Ne zavarj! módot is)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149540) w.miki válasza crok (#149536) üzenetére


w.miki
veterán

... ami nekem egy picit kínai...
más lejátszó, ami még ismeri a Samba-t?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149541) m_kovacs válasza w.miki (#149540) üzenetére


m_kovacs
tag

nplayer

(#149542) kiraly.andra válasza Roxkex (#149519) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem tudom, manapság mi a helyzet, de régebben az elérhető műholdas képek több évesek voltak, így semmivel sem jobbak, mint egy jó minőségű, részletes, rendszeresen frissített offline térkép. A Locus-on sok olyan ösvény is rajta van, amelyiken egy ember is alig fér el. Betölthető a TuHu térkép is, melyet hazai önkéntesek fejlesztenek (ha még csinálják egyáltalán). Ezeknél jobb csak egy élő műholdkép lenne, de ilyen nyilván nincs.

:a:

(#149543) poirot válasza zsoltzsolt (#149538) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek, még átnézek minden opciót.

:)

(#149544) w.miki válasza m_kovacs (#149541) üzenetére


w.miki
veterán

nplayer is meg-meg akad... :( Talán a kódolással van valami gondja... (1080p_50fps_128kbAAC) Egyéb, ajánlott SMB-t ismerő videólejátszó?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149545) tibike8 válasza Somatom (#149517) üzenetére


tibike8
őstag

Most néztem, én sem látom már a playben. 9-es droid Samu S8+. Anno megvettem a prot.

(#149546) m_kovacs válasza w.miki (#149544) üzenetére


m_kovacs
tag

hol van a forrás? a világ másik végén? saját hálózatban pc-n? saját hálózatban NAS-on, box-on sd kártyán? box-ban usb hordozón? ezer dolog miatt akadozhat. az nplayer nél nem kell jobb. a 912es boxon vidáman megy a 4k!
crok által ajánlott fórum olvasása igen hasznos lehet!

(#149547) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Olyan fényképező alkalmazást keresek amiben az elkészült fotó fájl nevét meg lehet határozni.
Pl.: valami előtagot tenni a dátum és idő elé

Gyári alkalmazásban sem honor 8 sem galaxy s20-ban nem találtam. Alapból majd Xiaomi telefonra kellene, de azt jelenleg nem tudom megnézni. Valamelyik xiaomi 9-es hogy most redmi vagy note vagy melyik azt nem tudom.

Lényeg a fájlnév paraméterezhetőség, de az sem hátrány ha a kép minősége nem romlik a gyári alkalmazáshoz képest. Csak egyszerű képek készítése a cél.

(#149548) crok válasza bozsozso (#149547) üzenetére


crok
Topikgazda

Footej vagy Open Camera? Mindkettőben lehet egyéni filenév prefixet megadni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149549) bozsozso válasza crok (#149548) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi, megnézem.

(#149550) Fishor válasza Viktor0610 (#149523) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

A SwiftKey ben nem lehet, de a telefonban valóban van egy gboard helyesírás ellenőrző bekapcsolva, amit most kikapcsoltam és végre nem szivat, ahogy eddig. Ezer köszi! Hálás vagyok, nagyon régóta bosszantott már.

Üdv: Fishor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.