Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149201) kaciokos válasza Drughi (#149200) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem ha azt a pöttyöt megbököd, ami visszaugrik a jelenlegi pozíciódba, majd megbököd még egyszer, akkor iránytűvé alakul az ikon, és szerintem akkor pont azt csinálja, amit te szeretnél.

(#149202) alec.cs válasza Oldman2 (#149198) üzenetére


alec.cs
tag

@Oldman2:
"Csak az érintett Google fiók van a problémás eszközön?"

Igen a tableten - amire telepíteném - csak az a google fiók van!

A telefonra simán fel tudtam telepíteni (mert ott vásároltam az appot), de mikor a tableten szeretném a Play Áruház - Saját alkalmazások és játékok - Könyvtár résznél a telepítés gombra kattintva telepíteni, akkor azt akarja, hogy vegyem meg még egyszer.

Persze, egyszer már megvettem, s ezt jelzi is a tabletra való telepítéskor.

Nem tudom mi lehet a gond!

Valamit rosszul csinálok?

(#149203) crok válasza alec.cs (#149202) üzenetére


crok
Topikgazda

Mi ez az app pontosan? Nem lehet hogy ket nagyon hasonlo approl van veletlenul szo?
PC-n vagy barhol bongeszoben ha belepsz ezzel az account-al Play-be es ott megkeresed az appot akkor a telepites helyett azt kell irja hogy telepitve mert valaha mar telepitetted es ha itt a telepitve gombra kattintasz akkor rakerdez melyik keszulekedre akarod feltetetni, valaszd ki azt amelyikre fel akarod tenni, ker egy jelszot es ennyi. Ez a folyamat hol hibazik nalad?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149204) Jakuu válasza alec.cs (#149202) üzenetére


Jakuu
őstag

Torold a play aruhaz adatait es a cache-t es inditsd ujra a tabletet.
Nalam is volt ilyen, utana jo lett az uj bejelentekezes utan.

(#149205) alec.cs válasza Jakuu (#149204) üzenetére


alec.cs
tag

@Jakuu:
Igen, ez lehetett nálam is a gond. Megcsináltam, s már működik is rendesen. :C

Köszönöm még egyszer a segítséget...
@Jakuu, @crok, @Oldman2: köszönöm

(#149206) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

A Play áruháznak ezt az értesítését, ki lehet kapcsolni valahol?
Az értesítéseknél már teljesen ki van kapcsolva, de ez az értesítés naponta jelez. Épp az kellene, hogy ez sem jelenjen meg!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149207) crok válasza Aurig@ (#149206) üzenetére


crok
Topikgazda

Rendszerfrissites rendszerertesiteset nem biztos hogy le tudod tiltani, eleg fontos, inkabb frissitsd le.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149208) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Szeretném megérdeklődni, létezik e olyan app amivel mérni tudom hogy az adott telefonszámon adott hónapban pl hány óra ki és bemenő perc beszélgetésem volt. Tehát egy összesítést csinál minden számról, és akár visszamenőleg 2 hónapra lebontva és listázható hogy összesen hány perc beszélgetés volt. Létezik ilyen?

(#149209) kiraly.andra válasza TODI1111 (#149199) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem ez volt a kérdés.

:a:

(#149210) kiraly.andra válasza SenorGrande (#149197) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

A szakmai topikban most válaszoltam rá.

:a:

(#149211) Aurig@ válasza crok (#149207) üzenetére


Aurig@
őstag

Ez nem rendszerfrissítéssel kapcsolatos értesítés, hanem csak alkalmazások frissítésére vonatkozik! Épp ezért lenne jó letiltani. Ha belépek a Play áruházba úgy is látni fogom.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149212) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Mindenkinek köszönöm a segítséget Authenticator-ral kapcsolatban.

Leírom miket tapasztaltam azzal a pár alkalmazással, amiket próbáltam:
- Microsoft: hiába van benne felhő mentés, a hozzáadott plusz fiókokat nem mentette el és nem tölti be egy másik eszközön. Így kiesett. App lezárható, ujjlenyomattal vagy a telefon zárkódjával.
- Google: gmail-es fiók alapon nem lehet mozgatni, költöztetni az elmentett fiókokat. jó tudni, de engem zavar, hogy folyamatosan jelzi, hogy valaki exportálta, importálta a fiókokat. Exportálás után a másik eszközön a kód váltás 3-4 mp-el később történt. Sajnos az app nem zárható le.
- Authy: mobil számhoz rendelődik a hitelesítő, majd az email címedhez rendelve lehet titkosítani a fiókokat. Ez abban segít, ha valaki felveszi a te mobilod számoddal a hitelesítőt (megszerzi pl az sms-ben érkező kódot), akkor még mindig nem fér hozzá a fiókokhoz, mert azok kódolva vannak, amire emlékeztetőt a mail címedre kérhetsz. App lezárható, ujjlenyomattal vagy egyéni PIN kóddal. Pár órája használom és nem értem a play-es 3.8-as értékelést.

Én végül Authy-t állítottam be és Google authenticatort Magnat ötletével. Majd az idő eldönti, hogy melyiket használom hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

(#149213) Magnat válasza Sanyi.mTs (#149212) üzenetére


Magnat
veterán

Amikor áttetted másik eszközre, nem azért késett a ködváltás mert a két eszköz órája nincs teljesen szinkronban? Az előző telefonom egy Nokia 7 Plus volt, az képes volt vmennyit késni v sietni (már nem emléxem melyik) annak ellenére, h be volt állítva, h a szolgáltatói időt használja ... anyáztam egy darabig h mi a tök van a nassal mire rájöttem h nem is az a rossz :U :D

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149214) crok válasza Magnat (#149213) üzenetére


crok
Topikgazda

Google Auth. beallitasaiban van olyan hogy Idokorrekcio a kodokhoz - azzal lehet szinkronizalni a kodokat az eszkozok kozt, nem?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149215) Sanyi.mTs válasza crok (#149214) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Igen, de ez nekem nem segített a exportált fiókok elcsúszásában.

(#149216) Magnat válasza crok (#149214) üzenetére


Magnat
veterán

Most megfogtál, fogalmam sincs ... de sztem van vmennyi átfedés is a váltások között, mert nekem volt már, h láttam, h a telefonon már átváltott a kód amikor begépeltem a nason az akkor már régit és beengedett vele.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149217) crok válasza Magnat (#149216) üzenetére


crok
Topikgazda

Leiras szerint pont arra valo hogy az idokorrekciot megcsinalja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149218) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Átjöttem inkább itt boldogítani Crok-ot :D

Note9 PRO-n, MIUI12-n szeretnék M$ Outlook exchange-t használni, vállalati levelezés céljából. Hasznos volna, ha tudnám használni azon lehetőséget, hogy az AD-ból automatikusan kinyer olyan telefonszámokat, amelyek a telefonomban nincsenek benne - csupán a névrészlet gépelésével.
Azonban az sehogy sem akar sikerülni. Exchange fiókot kizárólag GMail keretein belül enged hozzáadni, az Outlook-ból hozzáadva a fiókot pedig nem jönnek fel ezek az opciók.
Névjegy-szinkronizáció stb. bekapcsolva az Outlook-ban.

Elszúrok valamit? Hogy lehetne mindezt működésre bírni?

Előre is köszönöm az esetleges segítségeteket!

(#149219) viewdetails válasza Peterhappy (#149218) üzenetére


viewdetails
addikt

AD-ból szerintem mobileszközkezelés nélkül nem fogsz semmit látni. Azt meg manapság Android for Enterprise-al szokás megoldani, vállalati IT-t nem kérdezted?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#149220) Peterhappy válasza viewdetails (#149219) üzenetére


Peterhappy
őstag

Koszonom. Fura.
De, kerdeztem, hozzajuk vezetett az elso utam es masnal tokeletesen mukodik, ugyanilyen telefonon.
Mar csak arra tudok gondolni, talan a miui11-ben meg MS alapon lehetett exchange fiokot hozzadni, 12-ben pedig nem - es a kollegak nem frissitettek...

Evek ota kezelem Xiaomi telefonokon a vallalati levelezest, eddig mindig mukodott az exchange...

[ Szerkesztve ]

(#149221) darvinya válasza Peterhappy (#149220) üzenetére


darvinya
titán

GMail app-ot használok Exchange-hez, mert dedikált app nem tud többet, így felesleges +1 app.
Névjegyek, stb. van, ez a fontos.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#149222) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Ismét PowerAmp kérdésem lenne. Bárki aki használja tapasztalt olyat, hogy az Android 11-re történő frissítés után nem talál egyetlen lejátszható zeneszámot sem? Nálam most ez van, hiába adom meg a zenéket tartalmazó mappát, azt írja, hogy nem megfelelő a tárhely, amit megadok neki. Persze lehet, hogy ez nem az Android hibája, de most csak ahhoz tudom kötni, mivel a frissítés óta tapasztalom ezt a hibát...

Mercury

(#149223) kidnou válasza Mr.Mercury (#149222) üzenetére


kidnou
senior tag

Nálam rendesen működik

(#149224) egykori válasza Sanyi.mTs (#149212) üzenetére


egykori
őstag

Én külön köszönöm az MS Authenticatorral és a többivel végzett kísérletezést és leírtad ide az eredményt.
Az érdekelne, hogyha a jelenlegi telefonomat újra kellene telepíteni, az Authenticator erre a telefonra azért visszaadná a hozzáadott plusz fiókokat? Ha nem, akkor nem sok értelme van a felhőbe mentésnek.

(#149225) Sanyi.mTs válasza egykori (#149224) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ha nem felejted el lementeni minden új fiókhoz tartozó kezdeti QR képet (és biztonságosan, kódolva elmenetni őket), akkor nincs akkora előnye a felhőbe mentőnek, viszont utóbbi ad egy kis kényelmet, mivel csak visszatöltöd hitrlesítő fiókod és ott van minden. Nem kell 8-10-12 fiókot újra felvenni. Nekem 13 fiókhoz van beállítva hitelesítő.

Viszont, hogy megszerezd a QR kódokat, az összes fiókodat újra be kell állítani, hogy le tudd menteni a QR kódokat.

(#149226) Peterhappy válasza darvinya (#149221) üzenetére


Peterhappy
őstag

Lehet, hogy adok neki egy esélyt, csak első nekifutásra baromi zavaró volt, hogy ugyanolyan értesítéseket kaptam a céges és a privát leveleimre, és azonnal kukáztam. De lehet, hogy adok neki még egy esélyt.

Kipróbáltam más tárcsázót és ott sem működik az exchange névjegy keresés. Titkon reméltem, talán az a ludas, de nem.

Hát... azért köszönöm szépen a segítséget!

(#149227) DonMarco válasza Mr.Mercury (#149222) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Nálam is jól működik !

(#149228) egykori válasza Sanyi.mTs (#149225) üzenetére


egykori
őstag

Nagyon köszönöm - a jótanácsot is!

(#149229) darvinya válasza Peterhappy (#149226) üzenetére


darvinya
titán

Állítsd át másik hangra, van rá lehetőség.
Rendszer szinten tudja a felhő névjegy kezelést.
App, csak akkor tud ilyet, ha fejlesztő engedélyt, stb. megkéri.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#149230) Magnat válasza Sanyi.mTs (#149225) üzenetére


Magnat
veterán

Igazából nem kell minden fiókot egyesével belőni Google Auth esetén sem, ha az exportáláskor megjelenő qr kódot (illetve kódokat, ha sok fiókod van) mented el, persze ha felveszel új fiókot, ezt mindig meg kell tenni ... Az egyetlen zavaró dolog, h a Google app nem enged screenshotot csinálni, így ha nincs rootod, egy másik eszközzel kell lefotózni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149231) user01 válasza egykori (#149224) üzenetére


user01
aktív tag

Az [Aegis] hitelesítőben az összes felvett fiókot a beállításokkal együtt ki lehet exportálni egy fájlba, majd szükség esetén visszaimportálni, akár új telefonon is.

(#149232) Aurig@


Aurig@
őstag

Kellemes ünnepeket!

Egy hétig akciós a Nova Launcher Prime, csak 129 Ft!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149233) Peterhappy válasza darvinya (#149229) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ezr nem tudtam, megnezem. Koszonom a remek otletet :R

(#149234) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok,
Van olyan app amelyik dual simes telefonoknál az adatforgalmat kapcsolgatja a kártyák között? Tehát ha az alapértelmezett kártyán nem elérhető a mobilnet átkapcsol a másikra.

S23

(#149235) Jakuu válasza Peterhappy (#149226) üzenetére


Jakuu
őstag

Eredeti MIUI-t hasznalsz ? Mert pl a xiaomi.eu-s romnal. ami kinai alapu, ott a miui keresojenek ki kell dobnia a beirt szovegreszlet alapjan az osszes szovegreszletet tartalmazo lehetoseget, mint SMS,nevjegy,uzenet, Exchange fiok stb

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#149236) Narxis


Narxis
nagyúr

Az összes Adguard liszensz 40% kedvezménnyel vásárolható/megújítható most!

Thanos was right.

(#149237) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Köszi a hozzászólásokat! Jobban örültem volna, ha Nektek sem megy, persze nem azért, mert szemét vagyok, csak így akkor sajnos nálam van a baj... ;] :O
Esetleg ötlet, hogy mitől nem találhat egy zenét sem?

Update:
Közben csináltam egy alkalmazás "gyári visszaállítást" így most jó, de azért kíváncsi lennék mitől vesztett el minden zenét... :U

[ Szerkesztve ]

Mercury

(#149238) csyogames válasza p.t.r (#149169) üzenetére


csyogames
lelkes újonc

van e lehetoseg FACEBOOK-on keresztul megnyilo videokon kikapcsolni a reklamot?
15 perces videoban 6 perc reklam mar kezd nagyon sok lenni.

Sot a facebookrol nyilo videok osszecsusznak, egyszerre ketto indul el es nem lehet lealliani a hetterben szolot. Ha nyomok egy pauset magatol elindul amint elforditom a telefont.
A video lejatszasa utan meg nincs opcio kovetkezo videohoz, se lapozni nem udok, csak visszalepni, ami osszakutyulja a kepbeallitasokat, kezelhetetlen feluletre tesz vissza.

Van erre valami megoldas h a facebook videok valami esszerubb lejatszon keresztul nyiljanak meg, lehetoleg reklammentesen?

-

Newpipe eseten a youtube accountom sem lesz meg. Mentett lejataszasi listak, hozzaszolasok, kedvencek, stb...

Szoval microG + Vanced combo lesz a megfelelo...

(#149239) Jakuu válasza Mr.Mercury (#149237) üzenetére


Jakuu
őstag

Szerintem az olvasasi engedely hianya miatt.

(#149240) justmemory válasza Aurig@ (#149232) üzenetére


justmemory
senior tag

:R Köszi!

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#149241) Magnat


Magnat
veterán

Üdv, Playben van mód rá, h vki másnak vegyek meg egy appot?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149243) Viktor0610 válasza Magnat (#149241) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal nincs.

Samsung Galaxy A54

(#149244) Magnat válasza Viktor0610 (#149243) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149245) Peterhappy válasza Jakuu (#149235) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm szépen a válaszodat!

Eredetit használok, de global-t (12.0.1) , Lawnchair launcher-rel...

Most próbaképp visszállítottam a MIUI launcher-re, de csak Google keresőm van, MIUI keresőm nincs - abban pedig nincsenek sajnos olyan találataim, mint neked...

(#149246) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok! Boldog Karácsonyt! Segítségeteket kérném,ha lehetséges. A gyereknek van egy Xiaomi Redmi Note 9 Pro telója. Ehhez most vettünk neki, egy Imilab KW 66 órát. Letöltöttük a QR kód alapján az appot,de nem sikerül párosítani a telefonnal. :F Bluetooth-al kapcsolódik. Valami beállítás gond lehet? Köszönöm előre is!!! :R :R

(#149247) Jakuu válasza Pehi (#149246) üzenetére


Jakuu
őstag

A Glory fit appon keresztul ?

(#149248) Pehi válasza Jakuu (#149247) üzenetére


Pehi
senior tag

Igen.

(#149249) S e t h


S e t h
nagyúr

Kicsit meglepődtem, hogy felkerült a galaxy storeba a newpipe, sose rosszabb karácsonyi ajándékot!
Boldog karácsonyt nektek is!

szerk: mondjuk vmi nem kerek, mert eltérő a verzió száma, de nem engedi frissíteni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149250) geryboro


geryboro
senior tag

*Kellemes ünnepeket és Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!*

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.