Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149451) gulyasa válasza kaciokos (#149450) üzenetére


gulyasa
őstag

És máris rájöttél, miért szeretnék másik lejátszót... :D

Jakuu: Kössz. Megnézem.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#149452) mobilizmo válasza gulyasa (#149451) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én PowerAmp-ot használok (nagy ritkán, mert alapból nem mobilon hallgatok zenét). Az tudja. Viszont nem tud hálózatról lejátszani, nekem ez a apró bánatom vele kapcsolatban.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149453) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Sziasztok,

A következő kérdésem lenne, az alany egy P30 Pro (updatelt rendszer és appok) :
Ez a Chrome, címsorból elérhető megosztás funkciója:
Az itt elérhető appok módosítására van lehetőség?
Mert ennek nincs köze az én szokásaimhoz... A Viber, amivel a Feleséggel csevegek, konkrétan ott sincs... :W (tudom, hogy elérhető, ha továbbmegyek)

(#149454) Viktor0610 válasza Sztyepadzso (#149453) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A sorrendet nálam a Xiaomi a használat alapján módosítja. (Talán a Samsungnál is így volt? 🤔 )
Ez úgy látszik, a Huaweinél nincs így. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#149455) Somatom válasza Viktor0610 (#149454) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ez apponként is eltérő. A G. Térkép megosztás menüjéből én még csak a Maps Coordinates -t használtam, mégis mindíg a lista végén van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149456) Viktor0610 válasza Somatom (#149455) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az is lehet.

Samsung Galaxy A54

(#149457) Sztyepadzso válasza Viktor0610 (#149456) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

@Somatom

Köszi mindkettőtöknek!

(#149458) Somatom válasza Sztyepadzso (#149457) üzenetére


Somatom
veterán

Mondjuk, az érdekes, hogy a Chrome és a Térkép is Google alkalmazás. Esetleg próbáld ki más böngészővel! A Firefoxban van olyan feature, hogy ha egy oldal megnyitható telepített alkalmazásban, akkor a címsor mellett megjelenik egy droid ikon. Arra bökve dob egy saját alkalmazásválasztót.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149459) Sztyepadzso válasza Somatom (#149458) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Sokáig a FFot használtam a teledonon és a gépen , de sok dolog felidegesített baltottam chrome - re, bár egy-két dolog miatt visszaraktam, meg oda-odahúz a szívem(most onnan írok -). Node, mert pp nincs benne nagy "történelmem" a telefonon, ezért igy néz ki

A fenti sort értem, mert mashol is be vagyok FFon jelentkezve, de alatta teljes, orbitális baromság, ráadáaul van képe kiírni, hogy nemrég használtam.

A 9gag.com - al próbáltam, amit írtál, mert annak van appja és fent is van nálam, de csak a Chrome - on is bejövő, szerintem az oldal által kiírt opció kön fel, hogy hol akarom nézni (böngésző vagy 9gag app) - ilyena reddit-en van még, amivel gyakran összefutok.

Ha már FF:
Az appban elérhetőek ilyen gyűjtemények, lapokból, amiket a PC-n nem találok. Azt merre kéne keresnem?

(#149460) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok. Android "gurukat" kérdezném, hogy adott egy Galaxy A40, ami le lesz cserélve egy Galaxy S10-re. Az A40 folyamatosan készítgeti a biztonsági mentéseket a készülék adatairól, beállításairól. Ha az S10-en beállítom ugyanazt a google fiókot, akkor az A40 beállításai "abszolválódnak" az S10-en? Vagy ez így nem fog működni? Két hasonló szoftverrel megáldott készülékről van szó. OneUI mindkettő, ugyanaz az android.
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#149461) gulyasa válasza Jakuu (#149449) üzenetére


gulyasa
őstag

Na kipróbáltam a jetAudio-t. Jónak tűnik, meg nem is... :F
Két album van jelenleg a "Music" mappában a telefonon.
Az egyik album FLAC fájlokat tartalmaz, ezzel nincs gond.
A másik mappa egy MP3 album. Maga a jetAudio egyetlen egyet sem lát az MP3-ak közül. :W
Pedig van még a telefonon jópár MP3, egyiket sem látja, minden más programban (Huawei Zene, Fájlmenedzser, stb.) látszanak.

Ez valami korlátozás lenne, ha nem vásárolom meg a programot?
Vagy valahol bekapcsolódhatott a fájl szűrés kizárólag FLAC-okra és csak én nem találom, hol lehet kikapcsolni? :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#149462) Jakuu válasza gulyasa (#149461) üzenetére


Jakuu
őstag

Nalam az osszes mp3at latja. Nem ertem nalad miert nem.

(#149463) Viktor0610 válasza gulyasa (#149461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telepítsd újra.
Nálam is minden zenét mutat, azonnal a telepítés után.

Samsung Galaxy A54

(#149464) kiraly.andra válasza WhiteWalker (#149444) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Pont ez változott meg pár hónapja. Mindig is így volt, ahogy te szeretnéd, de most már csak húzva lehet ugrani.

[ Szerkesztve ]

:a:

(#149465) Roxkex válasza zeon.hu (#149366) üzenetére


Roxkex
senior tag

Eddig még nem volt vele gondom ! :)
Se akksit nem húzott amennyire néztem se olyan nem volt, hogy nem ébreszt.
Ami furi, hogy amikor beállítok egy ébresztőt, akkor egy blank activityt megnyit aztán rögtön be is zárja.... De szerintem itt a reklám lenne, nem ?

Szerk.:
Az előzőtől eltérő kérdésem lenne. Keresek egy olyan térkép (ha navi is az nem baj!) programot ami OFFLINE is tud műhód képet. Létezik ilyen ? - Persze azért legyen megbízható a forrás is. Ha ilyen nincs akkor valami faja turista térkép, mert ismerősömnek kellene hisz sokat megy erdőben.
Lehetőleg ingyenes de ha csak fizus van ami még megbízható is akkor az is jó persze ! :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#149466) baloo79 válasza Roxkex (#149465) üzenetére


baloo79
tag

Ha offline turista térkép, akkor Openstreetmap Androidra (OsmAnd) a legjobb szerintem.

(#149467) gulyasa válasza Viktor0610 (#149463) üzenetére


gulyasa
őstag

:C
Egyelőre bejött az újratelepítési tipp.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#149468) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Installatam xbox games pass appot és az ikon nem jelenik meg?

Találkozott valaki ilyennel?

(#149469) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Nemrég találtam rá a Yandex Keyboardra. [link] Kimondottan jó. Főleg azok számára akik a swype írást részesítik előnyben. Nagyon kevés hibát vét . Ja és amit mondjuk magam sem értek hogyan lehet, szótár szerkesztésnél a gboard által használt szótár jön elő ,benne minden addig elmentett szóval.

(#149470) 1976ramones


1976ramones
tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan mobil adatforgalom mérő progit amibe be lehet idő intervallumot állítani? Köszönöm!

(#149471) Somatom válasza 1976ramones (#149470) üzenetére


Somatom
veterán

Hányas Android?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149472) 1976ramones válasza Somatom (#149471) üzenetére


1976ramones
tag

10

(#149473) Somatom válasza 1976ramones (#149472) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor passz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149474) WhiteWalker válasza kiraly.andra (#149464) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm!
Erről nem is hallottam :R

De most ez öszintén kinek az agyából pattant ki és volt aki rábólintott :W mekkora ötlet :((

(#149475) pube111 válasza 1976ramones (#149470) üzenetére


pube111
senior tag

A 10-esben már nincs a
beállítások, kapcsolatok, adathasználat, adathasználat figyelmeztető?

(#149476) k850 válasza 1976ramones (#149470) üzenetére


k850
addikt

Ha Android 10, akkor a beállításokban keresd!

[kép] [kép]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#149477) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
A szinkronizálás a Google beállításokra is vonatkozik teljesen? Tehát ha testre szabom a Google-t pl pc-n (hirdetések,helyelőzmények stb) androidon is azok a beállítások lesznek érvényesek anélkül hogy telefonon nem konfigurálom a Google-t? Jól gondolom hogy ez accounthoz kötött? Pl telefon cserénél belépek a megfelelő fiókba és az abban beállítottakat alkalmazza azon az eszközön is?

(#149478) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,

Valaki tudja esetleg, hogy hogy tudnám beállítani a Google maps Voice inputjat magyarra angol nyelvű rendszer esetén?
Ha a telefon nyelvét magyarra állítom, magyar lesz és tudok diktálni neki címeket, de ha a telefon nyelve angol, akkor nem tudom átállítani a Voice inputot magyarra.
Wazen lehet magyarul diktálni neki.
Előre is köszönöm.
Android.11 és pixel a telefon

(#149479) gezatata


gezatata
aktív tag

Sziasztok!
Tudna segíteni nekem valaki, a chrome-ban van valahol lehetőség arra, hogyan jelenjen meg a megnyitott weboldalak listája? Kb. 2 hete képeslapok voltak, most meg lista formában jelennek meg.
Vissza tudom hozni valahogy a képeslap megjelenítést?

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#149480) Bozek válasza gezatata (#149479) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Kisegítő lehetőségek - A megnyitott lapok egyszerűsített nézete

Innen vedd ki a pipát és elvileg utána már elvileg úgy lesz, ahogy szeretnéd.

(#149481) gezatata válasza Bozek (#149480) üzenetére


gezatata
aktív tag

Köszönöm szépen, ezzel a beállításal jó lett.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#149482) Roxkex válasza baloo79 (#149466) üzenetére


Roxkex
senior tag

Csekkolom ! Ez amúgy hivatalos openstreetmap app vagy valaki az API-t felhasználva csinálta ?

A kérdés azért még fent áll, hogy ha valaki tud olyat aminek van OFFLINE MŰHÓD nézete térkép jelleggel, akkor azt is fogadom ! :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#149483) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!
Megvettem a a Play Áruházból letöltött True Phone androidos app-ot, viszont még kódot nem kaptam hozzá. Aki megvette, meg tudná mondani, hogy mikor kapott feloldó kódot? Vagy csak az ünnepek miatt van a késlekedés? A pénzt persze abban a pillanatban levonta. :(((

(#149484) TODI1111 válasza poirot (#149483) üzenetére


TODI1111
addikt

Én már elég régen volt, hogy megvásároltam de nem emlékszem, hogy kódot kaptam volna. A beállítások névjegynél ha rákattintasz ezt kellene látnod.

(#149485) poirot válasza TODI1111 (#149484) üzenetére


poirot
senior tag

Mikor megvettem, akkor egy kódot kellett volna beírnom, most is ott volt az a menüpont, meg akartam nyitni, de most már csak annyit írt ki, OK. Ismét megnéztem, az általad javasolt menüpontot, és már nekem is kiírja a reklámmentes verziót. Érdekes megoldás, mert az minek is kattintana naponta a kód beírására, ha nincsen kód? Vagyis nincs kód tulajdonképpen, hanem többször kell ellenőrizni a kód beírásának menüpontját. Nyilván, mikor van NET, egyszer csak feloldja.

Köszönöm a segítségedet. :R

(#149486) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

NEm tudom hová írjam a storyt, de egy érdekes dologra lettem figyelmes.

Pár napja néztem a fiókomat droidon, és feltűnt, egy olyan eszközről történő bejelentkezés, amihez közöm sose volt, egy Oneplus 5-ös volt a listában.

Még csak értesítést se kaptam a belépésről, vagy "ügyesen" törölte aki belépett.

Utána átnéztem a fióktevékenységet, biztonsági dolgokat is, és 6 kritikus jelszót vélt felfedezni a Google.

Később kutatva ezt találtam. Természetesen módosítottam a jelszavaimat is, ahol tudtam.

[link]

Érdekesebb rész: Az általunk figyelt adatvédelmi incidensek megtekintése


Ellenőrizzük a különféle adatvédelmi incidensek során hozzáférhetővé vált jelszavak és felhasználónevek kombinációit, de előfordulhat, hogy az általunk ellenőrzött adatvédelmi incidensek listája hiányos. A listánkon különféle források szerepelnek, többek között a következők:


Itt fel van sorolva pár általam régebben használt oldal. Adobe, Dropbox pl.

Találkozott valaki ilyennel mostanában?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149487) mobilizmo válasza Graphics (#149486) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Igen mostanában volt ilyen akció. A feltárt visszaélésekre felhívják a figyelmet, hogy meg tudd tenni a szükséges lépéseket.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149488) Graphics válasza mobilizmo (#149487) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Átpörgettem azért a tevékenységnaplómat is, hogy volt-e valami gyanús, de nem találtam semmit.

Fura volt az ismeretlen eszközről történő bejelentkezés is.

Tegyek még valami óvintézkedést ebben az ügyben? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149489) mobilizmo válasza Graphics (#149488) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ahol nem tudtad módosítani a jelszót, azt töröld ki.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149490) Viper26


Viper26
nagyúr

Chronus-t megvettem korábban, most meg elfejeltette, vissza lehet állítani valahogy? Amikor próbálom valami olyasmit ír, hogy a vásárlás nem lehetséges. :F

Pixel 7 | FR955

(#149491) Graphics válasza mobilizmo (#149489) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát holnap lecserélem mindenhol

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#149492) zhorvath válasza Viper26 (#149490) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Valamelyik frissítésnél írták, hogy ha gond van és eltűnik a "pro" verzió, akkor írni kell a fejlesztőknek. Szerintem írj!

(#149493) Foose


Foose
addikt

Google play nektek megy? Nekem sem wifivel, sem mobilnettel nem lép innen tovább. A jelenleg telepített dolgokat sem látom. [kép]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#149494) crok válasza Foose (#149493) üzenetére


crok
Topikgazda

Nálam megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149495) sopruk válasza Foose (#149493) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nálam nincs gond vele, betöltötte a listát...

(#149496) justmemory válasza Foose (#149493) üzenetére


justmemory
senior tag

Nálam is működik.

--- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

(#149497) szabi__memo válasza Foose (#149493) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Rakás szar, nálam hónapok óta ezt csinálja. Állítsd le a Play-t. Legtöbbször elsőre jó utána, de van hogy többször kell próbálkozni

(#149498) Foose


Foose
addikt

igaz majdnem 1 óra eltelt,de most már nálam is jó. köszi.....

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#149499) vgyuri válasza Graphics (#149486) üzenetére


vgyuri
őstag

Bluestack android emulátort nem próbáltad ki mostanában? Ez jelent meg nálam OnePlus 5 telefonként.

(#149500) baloo79 válasza Roxkex (#149482) üzenetére


baloo79
tag

Jó kérdés, mennyire hivatalos.
Szerintem ez csak egy app a sok közül, ami az OpenStreetMap-et használja (lévén, hogy az is közösségi szerkesztésű térkép).
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.