Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149151) Bozek válasza dokee78 (#149150) üzenetére


Bozek
nagyúr

Esetleg kérdezd meg itt is: [link].

(#149152) dokee78 válasza Bozek (#149151) üzenetére


dokee78
félisten

VLC tudja.
Közben kipróbáltam!

(#149153) Jabby válasza dokee78 (#149150) üzenetére


Jabby
őstag

..

[ Szerkesztve ]

(#149154) csyogames


csyogames
lelkes újonc

Sziasztok!

Androidra keresek valodi adblockert ami megallitja a youtube app reklamokat.
Az sem baj ha minden oldalon en bongeszon leallotja, de a youtube a lenyeg es a videolejetszas alatt legaabb ne jonnek be idegesito reklamok.
redmi note 8 pro mobiloim van, ha ez szamit
android version 10

A korabbi teelfonomon be tudtam allitani, vamait at kellett allitani, engedelyeztetni egy appot, es megoldotta, de nem talalom melyik volt az. A youtubeon volt kb 2-3 eve. Most nem talalom, azota tele van a yourtube, hasznalhatatlan tanacsokkal. :W

Kerlek irjatok hogy szabadulok meg a reklamoktol

Koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#149155) Somatom válasza csyogames (#149154) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass vissza! Az utóbbi 1-2 oldalon erről megy a műsor.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149156) csyogames válasza Fall-N (#149107) üzenetére


csyogames
lelkes újonc

szoval rekmammentesiteshez androidra ezeket latom toletek:

DNS66, Blokada es Adguard.

Melyik ingyenes es leszedik e a youtube reklamokat is?

Kell e csinalni elotte valamit, es honnan toltsem le? Siman a play storebol vagy valami kulso forras jobb?

TubeMate-rol is irtatok korabban, de ha jol latom akkor az off tipic, mert asztali gepre van, nem okostelefonra. Vagy TubeMate megy a mobilomon is?

koszi a valaszokat elore is :R

(#149157) consono válasza csyogames (#149156) üzenetére


consono
nagyúr

Vanced.app Elmész ide, felteszed, örülsz:)

"In God we trust. All others must bring data"

(#149158) Somatom válasza consono (#149157) üzenetére


Somatom
veterán

Lemaradt a link.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149159) Fall-N válasza csyogames (#149156) üzenetére


Fall-N
veterán

YT-re egyik sem igazán jó. YouTube Vanced vagy Newpipe kell neked. Az előbbi esetben az egy reklámmentes, módosított YouTube, olyan gyakorlatilag mintha lenne YT előfizetésed. Le kell még tölteni hozzá a Micro G-t, hogy be tudj lépni a Google fiókoddal.

[ Szerkesztve ]

(#149160) janakbacsi válasza Somatom (#149149) üzenetére


janakbacsi
őstag

"Utána, ha egy linkre hosszan böksz, akkor az átadásnál ott lesz a TubeMate. Vagy, vágólapra másolásnál is megjelenik az ikonja, ha ez engedélyezve van a beállításaiban és a rendszerben. Amikor a TubeMate megkapja a linket, akkor feldolgozza, majd dobja a felbontásválasztót. Kiválasztod amelyiket szeretnéd és ráböksz jobb oldalon a sárga lejátszás piktogrammra"
nálam ilyen nem történik. linkre hosszan bökés után ezt látom:

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149161) Somatom válasza janakbacsi (#149160) üzenetére


Somatom
veterán

Fura, hogy nincs megosztás opciód, de így sem veszett ügy. A beállítások -> felhasználói felületnél engedélyezd a másolási link felderítését! Lehet, hogy a rendszerbeállításokban is engedélyezned kell, hogy a TubeMate megjelenhessen más alkalmazás fölött. Ha ezután a screenshotodon a másolás opcióra böksz, akkor meg kell jelenjen jobb alul egy TubeMate parancsikon.
Ha ez túl bonyolult neked, akkor megpróbálhatod a NewPipe -ot is. Úgy emlékszem, hogy abban is van átadás feature és automatizálható. Én azért használom a TubeMate -et, mert más felbontást használok itthon és mást roamingban.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149162) consono válasza Somatom (#149158) üzenetére


consono
nagyúr

[vancedapp.com]

"In God we trust. All others must bring data"

(#149163) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Melyik authenticator-(oka)t ajánlanátok, ha több eszközön is szeretném használni?
Google félével az a bajom, hogy ha meghal a telóm, buktam a belépéseket.

(#149164) Indiant válasza consono (#149162) üzenetére


Indiant
addikt

Ezt a fost. Ebből a managerből nem tudja lekérni a legújabb programverziókat és nem is frissíti. Kuka.

(#149165) consono válasza Indiant (#149164) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam tökéletesen mőködik a program és a manager is, nálad lesz valamilyen hiba...

"In God we trust. All others must bring data"

(#149166) rjg válasza Indiant (#149164) üzenetére


rjg
őstag

Az app nálam is működik, már többször frissült rajta keresztül a Vanced és a MicroG is. Nem lehet, hogy nálad van letiltva valamilyen jogosultság?

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#149167) csyogames válasza Fall-N (#149159) üzenetére


csyogames
lelkes újonc

koszi,

szoval leszedem a microG-t elsokent, aztan meg a Youtube Vance vagy Newpipe

Ezek utan toltsem le mind a harmat vagy eleg az egyik is:

DNS66, Blokada es Adguard.

A fecebookon is tul sok az idegesito reklam, es most mar a facebook viedok is tele vannak reklammal Azokat melyik szedi le? Nincs szuksegem semmifele reklamra

(#149168) Fall-N válasza csyogames (#149167) üzenetére


Fall-N
veterán

A Micro G csak a Vanced mellé kell. Newpipe nem tud Google logint, csak a csatornákat lehet betenni.

Facebook reklám ellen csak a másik kliens ami hatékony.

[ Szerkesztve ]

(#149169) p.t.r válasza csyogames (#149167) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Csak a Newpipe-ot tedd fel, semmi más nem kell, nem lesz reklám.

(#149170) Magnat válasza Sanyi.mTs (#149163) üzenetére


Magnat
veterán

Google Authenticatorbam át tudod tenni másik eszközre az összes accountot.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149171) palesz53 válasza Sanyi.mTs (#149163) üzenetére


palesz53
senior tag

A Microsoftét, azt tudod restoreolni hard reset után is, telócsere után is. (A Google félét nem.)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#149172) Sanyi.mTs válasza palesz53 (#149171) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Az MS féle elmenti MS fiókba?

(#149173) egykori válasza Sanyi.mTs (#149172) üzenetére


egykori
őstag

Nézd meg, hogy a Beállításokban be van-e kapcsolva a Felhőbeli biztonsági mentés.

(#149174) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok!
iPhone-t váltottam egy O8t-re és segítségre lenne szükségem. Szeretném egy naptárban látni a saját eseményeket és a céges dolgokat.
Most a gmail van fent mint privát levelező és az Outlook mint céges. De ezen a telefonon alapjáraton Google calendar van, és nem tudom beállítani oda a céges eseményeket. Az Outlook naptár meg nagyon nem tetszik.
Létezik erre valami megoldás?

(#149175) Sanyi.mTs válasza egykori (#149173) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"A" mobilomon kipróbáltam az MS Authenticator-t. Volt MS fiókom, azzal léptem be. Biztonsági mentés bekapcsolva. Felvettem egy gmail-es cím hitelesítést.

Majd "B" mobilra is feltettem az MS Authenticator-t. Visszaállítást választottam az elején. De csak az MS fiók jelenik meg a listában, a google-os nem. Mit ronthatok el?

(#149176) Sanyi.mTs válasza Magnat (#149170) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi, ránéztem. jól sejtem, hogy ez csak telefon váltásban segít (amire tökéletes)?
én arra keresek most megoldást, ha a telefon elveszne, elromlana.

(#149177) user01


user01
aktív tag

Én ezt használom: [Aegis]
Van benne helyi, jelszavas mentés fájlba és visszaállítás.

(#149178) Magnat válasza Sanyi.mTs (#149176) üzenetére


Magnat
veterán

Az elején azt írtad, h olyat keresel amit több eszközön is lehet használni, én arra írtam, h ezzel át tudod tenni másik eszközre a fiókokat ... mondjuk ha a az összes eszközödet ellopják egyszerre akkor sajnos tényleg nem használ :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149179) mobilizmo válasza Magnat (#149178) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Vagyis inkább nem lesz rá szüksége, kisebb baja is nagyobb lesz annál. Egyébként a google-nél lehet gyártani egyszerhasználatos kódokat, ha jól el tudod rejteni akkor az használható elvesztés esetén.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#149180) Sanyi.mTs válasza Magnat (#149178) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha jól értem: mindent beállítok GA-ba (google auth) majd exportálom. Így már két eszközön mehet egyszerre? Tehát az első GA-t tudom sokszorozni több eszközre?

(#149181) Sanyi.mTs válasza mobilizmo (#149179) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem csak gmail-nek van beállítva a kétlépcsős, hanem másnak is pl.: NAS, VPN, stb. NAS-nál sajnos nincs tartalék kód. csak a gmailessel teszteltem.

(#149182) windlord


windlord
őstag

Tabletre keresek ajanlott ebook readert.

(#149183) rjg válasza windlord (#149182) üzenetére


rjg
őstag

Moon Reader. A Pro változat fel is tudja olvasni a könyveket.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#149184) windlord válasza rjg (#149183) üzenetére


windlord
őstag

Megtalaltam az osszefoglaloban. Koszonom!

(#149185) kovacs65 válasza windlord (#149182) üzenetére


kovacs65
senior tag

AllReader, ReadEra

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#149186) Magnat válasza Sanyi.mTs (#149180) üzenetére


Magnat
veterán

Bármelyik eszközről tudod és sztem bármennyiszer.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149187) Drag77 válasza Lanash (#149174) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia, link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#149188) kiraly.andra válasza Sanyi.mTs (#149163) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Authy

:a:

(#149189) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv.!

True Phone esetén érdekelne a következő dolog, hogy megoldható e?
Adott egy dual SIM-es telefon. Eddig csak egy Telekomos kártya volt benne, de lett mellé egy céges is, sajnos.
Az érdekelne, hogy bizonyos számokhoz hozzá lehet rendelni, hogy melyik kártyáról hívhssam elsődlegesen?
pl.: van egy szám a 20-123-4567 ezt ha kiteszem gyorshívásként a kezdőoldalra csak a Telekom kártyáról hívhassam? Azért érdekelne, hogy véletlenül se legyen az, ha hívok valakit a cégnél, akkor a privát, magán számomról hívja.
A céges számokat pedig a céges SIM-hez állítanám be.
Gyorshívásként jelenleg is kint vannak az ismerősök, de így a cégessel együtt már oda kell figyelni, hogy SIM1 vagy SIM2-ről menjen ki a hívás. Viszont, ha megoldható lenne, az adott számok SIM-hez rendelése, akkor nem lenne véletlen hívás.

Remélem érthetően írtam le, hogy mit is szeretnék.

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149190) antal750 válasza Aurig@ (#149189) üzenetére


antal750
aktív tag

A válasz rövid igen. De jobb ha megveszed a reklám mentes verziót

(#149191) Elemental válasza Sanyi.mTs (#149163) üzenetére


Elemental
addikt

Authy-t használom. Több eszközön fent van, pc, mobil.

(#149192) Aurig@ válasza antal750 (#149190) üzenetére


Aurig@
őstag

:R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149193) crok válasza Sanyi.mTs (#149180) üzenetére


crok
Topikgazda

Elmondom én hogy szoktam csinálni Google Authenticator-al - ez ugyan olyankor már nem segít ha megtörtént a baj.. és elég paraszt (és annyira biztonságos amennyire azzá teszed!) megoldás.. de ha valami megy akkor megy.. csak előre kell gondolkodni.

Ha egyik készüléken sincs root:
Google Authenticator-ban van olyan, hogy export, ekkor egy QR kódot mutat amit be kell olvasni az új eszközön import-ként. Ez egy ideje már védve van az ellen hogy simán screenshot-al menteni lehessen (FLAG_SECURE) de egy másik készülékkel vagy pl. root-ot használó screenshot app-al azért megoldható, hogy az export-nál mutatott QR kódot elmenthesd (lefotózd) egy képbe amit import-nál visszaolvashatsz. Ennek egy hátulütője van, mégpedig hogy ha hozzáadsz egy account-ot akkor érdemes minden egyes hozzáadott account után csinálni egy QR kód screenshot-ot és azt megfelelő helyre eltenni (én pl. a saját kis KeePass file-omba is meg BitWarden-be is elteszem (BitWarden-be a jpg-t base64-el átalakítva text-ként tárolom)). Ha nincs másik készülék hogy a QR kódot lefotózd akkor PC-vel pl. scrcpy-vel adb-n keresztül is elmenthető egy screenshot-ként a QR kód. Scrcpy-t tud pl. a Lovi27 által is linkelt WebADB: Chrome extension is - betegen egyszerű a dolog vele! De van még más megoldás is, mint pl. a ez az adb-n keresztüli kontrol megoldás (ami szintén az scrcpy-ra alapul) vagy pl. a Google Assistant-t is be lehet állítani arra hogy nézze meg mit lát a képernyőn.. azt meg le lehet menteni.. én ezt mondjuk nem használnám de kétségtelen, hogy megoldás.. több info erről a kettőről itt. Meg hát Smali Patcher-el kiiktatható..

Ha legalább a régi készüléken van root akkor root-ot használó screenshot app lementi neked a képet amit visszaolvastathatsz ha eltörik a készülék vagy ellopják..

Ha mindkét készülék root-olt akkor nyilván nincs kérdés.. Swift Backup, Titanium Backup, MyBackup.. bármi egyéb.. egyiken mented, másikon visszaállítod - 100% profit. Nem kell Smali pacher meg EdExposed kutyafüle se. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149194) alec.cs


alec.cs
tag

Sziasztok!

Van egy telefon és egy tablet ugyanazon google fiókkal.

Meg lett vásárolva egy alkalmazás az adott fiókkal, s a telefonra fel lett telepítve az.
Ha a tableten is szeretném ugyanazt a megvásárolt alkalmazást telepíteni, akkor ismét azt akarja, hogy vegyem meg, hogyha telepíteni akarom azt. Ha megpróbálom megvenni, akkor meg azt írja ki, hogy már meg van vásárolva!

Mi a gond ilyenkor?
Hogy tudom telepíteni a tabletra a már megvásárolt appot?

Elméletileg, ha egyszer megvettem az appot, akkor az olyan készülékeken amiken az adott fiókot használom, akkor azokra fel tudom telepíteni azt.
Jól tudom?

(#149195) Sanyi.mTs válasza crok (#149193) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

+ mindenki, aki segített tanácsaival.

Köszönöm.
Valószínűleg ez a megoldás lesz nálam a nyerő. Lefotózom a QR-t és biztonságba rakom. Nincs root.

Aki már próbálta a Google Authenticator export-importot, csak nálam csinálja, hogy a két eszközön nincs szinkronban a két visszaszámláló? Ott ahova importáltam 3-4 mp-cel később vált a kód.

Holnap még ránézek az Authy-ra is.

(#149196) Magnat válasza crok (#149193) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem ha nincs root meg másik eszköz fotózni akkor egyszerűbb azt csinálni, h azokat a kódokat fotózod le amit az accountok és eszközök állítanak elő, amire a 2 faktorost csinálod. Én amíg nem volt export/import a Google Auth.-ban, legalábbis azt találtam egyszerűbbnek.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149197) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Sziasztok.
Szeretném a telefonomat gyári állapotra visszaállítani, a kérdésem pedig a kétlépcsős hitelesítésekkel kapcsolatos.
Minden app/weblap/szolgáltatás kétlépcsős hitelesítését ki kell kapcsolnom, utána FR, vissza az appok, és újból beállítani? Vagy mi ennek e menete?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#149198) Oldman2 válasza alec.cs (#149194) üzenetére


Oldman2
veterán

Csak az érintett Google fiók van a problémás eszközön?

(#149199) TODI1111 válasza SenorGrande (#149197) üzenetére


TODI1111
addikt

A készüléken törölj minden biometrikus azonosítást. Ezután lépj ki minden fiókból (gmail, viber ha mondjuk samsung készülék akkor abból is, stb.) Ezek után mehet a visszaállítás és minden olyan lesz mintha most vennéd ki a dobozból.

[ Szerkesztve ]

(#149200) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Google Maps-en szeretnék úgy "navigálni", mint a waze-ban:
Ha elindítom a wazet, de nem állítok úti célt, akkor szépen mutatja, hogy merre járok, látom a forgalmi adatokat, trafit stb
Ugyanez maps-en nem működik. Mintha régen lett volna erre egy külön modul, vagy kiegészítő app.
Van erre megoldás?
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.