Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148251) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
A Bitwarden automatikus kitöltés/auto-fill funkcióját életre lehet kelteni valahogy? Alkalmazást feltelepítettem, beléptem, alkalmazáson belül engedélyeztem ezt a funkciót (pontosabban az átnavigált a telefon beállításai közt a "kisegítő lehetőségek"hez) illetve letiltottam az akkumlátorkímélőt a Bitwarden alkalmazásnál. Amit tudtam, mindent lefrissítettem. Kipróbáltam 3 böngészővel (Chrome, Firefox, MI Browser), egyik se volt jó. Redmi 4X -ről van szó MIUI Global 11.0.2 (Android 7.1.2) rendszerrel.
Lehet ezzel kezdeni valamit?

Köszönöm!

(#148252) Viktor0610 válasza nzozz (#148251) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez a telefon topikjában jobb helyen volna.
De a szokásos MIUI-specifikus dolgok kellenek.
Lakatold le az appot a memóriában maradáshoz, legyen bekapcsolva az automata indulás.

Samsung Galaxy A54

(#148253) madmike válasza madmike (#148240) üzenetére


madmike
őstag

Köszi a segítséget mindenkinek. Felraktam egy régebbi verziót. Majd kiderül így jó e.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#148254) BigManus válasza nzozz (#148251) üzenetére


BigManus
addikt

Ha jó este felé, a fiamnak ilyen telefonja van, megnézem.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#148255) w.miki


w.miki
veterán

Zene lejátszó alkalmazást ajánlanátok néhányat?
Ami tud .m3u listát is lejátszani.
JetAudio-t használtam, de az nem nyitja meg, ha nem vele csináltam... :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148256) crok válasza w.miki (#148255) üzenetére


crok
Topikgazda

Musicolet
Pulsar
Foobar2000

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148257) w.miki válasza crok (#148256) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi. Foobar jó, de a többi nem úgy nyitja meg a .m3u lejátszási listát, mint PC-n...
Még pár app-ot kipróbálnék, ha van pár tipp...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148258) crok válasza w.miki (#148257) üzenetére


crok
Topikgazda

Osszefoglaloban levo cca. 8 appot nezted?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148259) w.miki válasza crok (#148258) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi AIMP még jobb .m3u-ra... :R :R
(igaz ott meg a programon belül mappákat nem tudtam hozzáadni, mint a JetAudio-ban... hogy miért nem lehet ezt a kettőt összehozni... :F )

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#148260) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami app vagy megoldás , hogy ha elinditok egy játékot akkor automatikusan tegye a telefont repülő módba?

Annyira Murphy , hogy pont akkor hivnak :(((

[ Szerkesztve ]

(#148261) kaciokos válasza w.miki (#148259) üzenetére


kaciokos
őstag

Emlékeim szerint a PowerAmp is lejátszik m3u-t.

(#148262) crok válasza WhiteWalker (#148260) üzenetére


crok
Topikgazda

Milyen készülék / ROM? Pl. Xiaomi-n MIUI-n meg egyes AOSP ROM-okban van un. Gaming mode (MIUI-n Game Turbo), mikor az értesítések megjelenítését le lehet tiltani, DND-be teszi a készüléket ha játszol.. ilyesmi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148263) p.t.r


p.t.r
aktív tag

A NewPipe nálatok működik? :F

(#148264) BigManus válasza p.t.r (#148263) üzenetére


BigManus
addikt

Nem

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#148265) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!
Lehet nem igazán jó helyen járok,de nemtaláltam megfelelő oldalt kérdésemre.
Használ valaki AccuBattery Pro Appot?
Kérdezném,hogy az előzmények oldalt azt lehet törölni?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148266) WhiteWalker válasza crok (#148262) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Bocs , kimaradt , P20pro - EMUI 10.

(#148267) ollie válasza gjoco1 (#148265) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látok törlésre lehetőséget.

***

(#148268) gjoco1 válasza ollie (#148267) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,ez a "gondom". Nincs...... :) Az a millió adat a memóriában szendereg? Mert ha igen,egy idő után célszerű újra rakni. (?) :U

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148269) ollie válasza gjoco1 (#148268) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Max 150 bejegyzést tárol visszamenőleg a pro-ban, az ingyenesben kevesebbet, szóval nem fog e miatt elfogyni a tárhely.

***

(#148270) gjoco1 válasza ollie (#148269) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszönöm! Azt nem tudtam,hogy mennyi az,amit tárol,de van limit ez a lényeg.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#148271) crok válasza p.t.r (#148263) üzenetére


crok
Topikgazda

NewPipe v0.20.2

Szerintem megoldottak:
Fixed[YouTube] Fixed crash when loading video TeamNewPipe/NewPipeExtractor#441

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148272) Digiflex


Digiflex
tag

Sziasztok!

Visszakeresgettem raktár-app-ra, de nem találtam túl sok infót. Igazából nem is raktár, hanem inkább valami állóeszköz nyilvántartó funkcióra keresnék appot. Kinek milyen tapasztalatai vannak a Play-en fellelhető cuccokkal, amiket az Inventory keresésre ad?
Leginkább számítógép-konfigurációk, nyomtatók, IT cuccok nyilvántartására kellene...

...

(#148273) szanysa


szanysa
csendes tag

Sziasztok!

CUBE ACR.

XIAOMI Redmi 8T esetében próbáltam több verziót, több féle beállítással VOIP felvételeket rögzíteni-eddig sikertelenül.

Bármire módosítom a hangforrást és még a normál hívásmódot is a VOIP hívásokhoz, mivel azt ajánlja a progi HA nem hallom a másik felet - de semmi , csak magamat hallom vissza.

Működik-e valakinek illetve mit rontok el?

Netalán mikor felajánl a telo RAM felszabadítást majd lefut és hasonlo tisztitások mennek végbe időnként talán AZ belepiszkál és azért nem rögzít?

Köszönöm a segítséget, ötletet!
Szép napot! :B

[ Szerkesztve ]

(#148274) Tökimanó válasza szanysa (#148273) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Próbáld ki a True Phonet! [link] Normál beszélgetéseket tökéletesen rögzít. Szintén 8T telefon. Android 9. A másik fél hangja egy kicsit halkabb,de azért érthető minden. VOIP hívások esetén nem tudom mi a helyzet. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#148275) p.t.r


p.t.r
aktív tag

#148271 crok
Köszi, minden oké, frissíteni kell :R

[ Szerkesztve ]

(#148276) pube111


pube111
senior tag

Viberen nem tudnak engem hívni. Se video hívással, se hanghívással. A hívónál egyet kicsöng, aztán kiírja neki, hogy nem elérhető.
Adatok törlése, eltávolítás, újratelepítés megvolt. Mit lehet még tenni?

(#148277) crok válasza pube111 (#148276) üzenetére


crok
Topikgazda

Hátha a Viber topikban gyorsabban kapsz választ [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148278) Viktor0610 válasza crok (#148277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez szerintem inkább telefonspecifikus kérdés.
A készüléken futó rendszer (pl. MIUI) külön beállításokat igényelhet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148279) S e t h válasza crok (#148271) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagy köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148280) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#148260) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Erre valaki? ( EMUI 10. rendszer)

(#148281) iceQ! válasza iceQ! (#148121) üzenetére


iceQ!
addikt

Erre esetleg valaki?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#148282) crok válasza WhiteWalker (#148280) üzenetére


crok
Topikgazda

Én erre gondoltam (csak olvastam róla valamikor),
hogy ez van-e neked abban az EMUI 10-ben amiről szó van:

Games Services - abban van uninterrupted mode [link] | [link]
Game Space - ebben is van uninterrupted mode [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148283) WhiteWalker válasza crok (#148282) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi! Ilyesmire gondoltam.

De mire felszenvedtem a telefonra az Appsegéd (10.6.0.301) funkciót... :W Mivel nekem nem volt rajta valamiért.
Aztán DND (ha jól írom) mód van csak benne , ami csak az értesítéseket tiltja ( ne zavarj mód):

Ez nincs benne , a teljes tiltás:

[ Szerkesztve ]

(#148284) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
Van arra valami trükk, hogy a képernyőfotó-tiltást bizonyos appoknál megkerüljem. Mi9 Android 10.

S23

(#148285) smithsys válasza alex devil (#148284) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ja... lefényképezed egy másik telóval. :DDD
Bocs! :B

(#148286) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

A Gmail appban kikapcsoltam a beszélgetési nézetet mégis úgy jelennek meg a levelek. Tehát kis számmal is írja, hány levél van benne, mert összevonja... miközben a PC-n lévő Outlook külön vesz három levelet, de a gmail app a telefonon egyként mutatja... ezt ki lehet valahogy kapcsolni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#148287) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni.
Olyan naptári appot keresek, amibe tudok feljegyzetelni az napravaló dolgokat.
A későbbiekben ebből ezt ki is tudjam nyomtatni, pl most az aktuális hónapot kinyomtatnám belőle, akkor ami napokhoz volt írva adat, azokat is látnám a kinyomatott lapon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#148288) mobilizmo válasza user26 (#148287) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Szerintem bármelyik naptár app tudja ezt. Esetleg ha magával az appal kell megoldani a nyomtatást is, akkor lehetnek kiesők. De például az aCalendar+ tudja azt is.

[ Szerkesztve ]

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#148289) Wolfskin


Wolfskin
őstag

heló, tudok olyan böngészőt, amelyik még megjeleníti a facebook üzeteket?

mára az operát is letarolta az új facebook vírus, és az üzenetek helyett átirányít a storba, hogy töltsem le a messengert. nem töltöm le. csak asztali nézetben tudom elolvasni, de ott folyton nagyítgatni kell. a tor még megjeleníti az üzeneteket, de eszement lassú

próbáljak visszatenni, valami 2-3 évvel ezelőttii böngészőt, még megvannak a régi APK-k. hátha arra már nem fejlesztették az FB vírust? :F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#148290) Viktor0610 válasza Wolfskin (#148289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Asztali nézet.
Ritkán van szükségem böngészős Messengerre, de akkor így oldom meg. (Chrome.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148291) user26 válasza mobilizmo (#148288) üzenetére


user26
aktív tag

Köszi!
Amit ajáottál tudok nyomtatni vele.
Lehet csak nekem nem jött össze eddig, de a gyári app-l ilyen opciót "nyomtatás" nem sikerült előhozni.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#148292) Wolfskin válasza Viktor0610 (#148290) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, köszi, úgy megy, csak macerás. tulajdonképp ezt az egy funkcióját használtam telefonon... eddig tudta az opera, mától nem.
:W

BTL________________________
klassz dolog ez a fészbuk. nagy királyok, egyre nagyobbak, kívánom is nekik, hogy a nagy királyságukban a méltán híres Oidipus király, az ő halhatatlan tettében méltó követőkre leljen bennük!
:C

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#148293) Szajo


Szajo
őstag

Android auto-ban nem tudjátok, hogy lehet megoldani hogy magyarul lehessen beszélni neki?

Ha a google app frissiteseit törlöm akkor androidauto-ban pl mapsban veszi magyarul ha rá mondom a címet de amint frissitem a google appot a legfrissebbre már nem... Valamint google segéd jön be a hírek helyett...

(#148294) Dr.NX válasza Wolfskin (#148289) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem Dolphin böngésző alatt bejönnek jól a FB üzenetek. User agent desktopra van állítva.

Elfogadom a sütiket.

(#148295) Wolfskin válasza Dr.NX (#148294) üzenetére


Wolfskin
őstag

desktopon nekem is. eddig mobilon is bejött. az operán legalábbis. csak a desktop állandóan nagyítgatni kell :(

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#148296) Dr.NX válasza Wolfskin (#148295) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dolphinban nem kell nagyítgatni, teljesen használható.

Elfogadom a sütiket.

(#148297) k850 válasza Wolfskin (#148295) üzenetére


k850
addikt

Nekem mobil rendezésben is működik Operán. Ha fontos az Opera, akkor telepítsed újra, hátha segít! 😊
Két kép, nekem így hozza.
[kép] [kép]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#148298) Wolfskin válasza k850 (#148297) üzenetére


Wolfskin
őstag

Woow és ez még a régi, a vírus előtti dizájn!!! Mester, hogy csinálod? :R Lehet, hogy a régi verziók immunisak?
@Dr.NX
Amúgy most megint jó at operán is. Bár amióta a skynet elfoglalta facét, ez óránként változik :D

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#148299) hodostamas válasza Szajo (#148293) üzenetére


hodostamas
addikt

egyenlőre sehogy :( (legalább nem találtam megoldást rá) mióta az assistens átvette a feladatot sz@rra se jó.

[ Szerkesztve ]

(#148300) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Nálad melyik opera van fenn?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.