Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148101) crok válasza Ittnemaz (#148099) üzenetére


crok
Topikgazda

Magisk!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148102) Zaji válasza ollie (#148095) üzenetére


Zaji
őstag

Rajtad kívül nem válaszolt senki. Köszönöm. :R

(#148103) kiraly.andra válasza libus (#148082) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

De hiszen pont a DCIM sorában van a Camera mappa (sor = vízszintes irány).

:a:

(#148104) Fall-N válasza Aurig@ (#148100) üzenetére


Fall-N
veterán

-1 a Kiwire. Rég nem frissült, elavult a Blink motor alatta. A desktop Chrome kiegészítők sem nagy számok, mert mobilra minek? Adblock, host blocking és követés tiltás van már sok böngészőben.

Vivaldi hasonló és frissül rendesen a Chromium alapján. Az UI is egyedi alatta.

Közben eszembe jutott a Samsung Internet is jó.

[ Szerkesztve ]

(#148105) crok válasza Zaji (#148102) üzenetére


crok
Topikgazda

Play-ben az automatikus frissiteset majd ne felejtsd el kikapcsolni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148106) Zaji válasza crok (#148105) üzenetére


Zaji
őstag

Ez volt az első dolgom.

(#148107) Ittnemaz válasza crok (#148101) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

:R köszönöm utánna nézek.

(#148108) Bozek válasza Fall-N (#148104) üzenetére


Bozek
nagyúr

Úgy egy hete frissült... Frissítve: 2020. október 10.

Bár azt nem tudom, hogy a motor alatta mikori. Ha meg lehet valahol nézni, akkor szólj és megnézem. De amúgy az egész projekt nyílt forráskódú.

(#148109) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Vanced élő stream nem tehető háttérbe?
Ha visszább tekerem, tehát nem live, akkor jó.

#?*@&!

(#148110) Aurig@ válasza Fall-N (#148104) üzenetére


Aurig@
őstag

Anno próbáltam /megnéztem/ a Vivaldit és a Samsungot is. A Vivaldi egyáltalán nem tetszett, a Samsung pedig nem lett volna rossz de, hogy minden /visszalépés, kedvencek, kezdőoldal stb./ alul van az nem jön be.

De kinek mi jön be.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#148111) libus válasza kiraly.andra (#148103) üzenetére


libus
őstag

Én meg azt hittem függőlegesen kell nézni.. :B
De még mindig nem tudom, mi és hol van az a sok GB-t ami a képeken és a videókon kívül ennyire foglalja a helyet. :(
Mondjuk a system data-ba nem tudom mi lehet az a 17,4GB. :F

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#148112) Fall-N válasza Bozek (#148108) üzenetére


Fall-N
veterán

kiwi://version

source branch is Chromium 77.0 + Kiwi backported fixes, will show 86.0.4240.75 to websites for compatibility reasons (64 bites)

Most a Chromium 86-nál tart, a Kiwi v77-nél. Egy kicsit frissített rajta, mert v68-nál hagyta abba. Nemrég kezdte újra a fejlesztést, de még nem érte utol magát. Amúgy tényleg jó böngésző, régen én is használtam.

[ Szerkesztve ]

(#148113) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Miért van az, hogy a facebook kb rendszeresen kidobál, h lejárt munkamenet, kérjük jelentkezzen be újra?
Android 10, Galaxy S10e, legfrisebb android app verzió.

(#148114) Viktor0610 válasza zolikaDB (#148113) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez Facebook oldali hiba.
Nekem a Redmi Note 5-ön játszotta ezt egy időben. Sem azelőtt, sem azóta nem találkoztam ezzel a jelenséggel.
Jelentettem nekik minden kiléptetéskor, változtattam jelszót (bár aktív a kétlépcsős azonosítás), semmi nem segített.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#148115) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Gyári böngészőt ami Mate 20. on van hogy tudom ráteni. Samsung A71 re?

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#148116) zsoltzsolt válasza szita.erno (#148115) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Pl. SdMaid appal nem lehetne az apk-t kimenteni és azt feltenni az A71-re?

(#148117) Fall-N válasza szita.erno (#148115) üzenetére


Fall-N
veterán

Huawei AppGallery + Huawei böngésző. De grafikai bugok előfordulhatnak, mert HMS-re van eredetileg.

[ Szerkesztve ]

(#148118) kiraly.andra válasza libus (#148111) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Mi lenne? Hát annyi helyet foglal a rendszer. Ezzel nincs mit tenni, de ott az a sok Gb videó és kép, amit átrakhatsz külső eszközre, és máris újra lesz szabad hely a telefonon.

:a:

(#148119) szita.erno válasza zsoltzsolt (#148116) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszi szépen :R sikerült :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#148120) cellpeti


cellpeti
veterán

köszi, kipróbálom az Operát is és a Kiwi-t is. :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#148121) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Észrevettem hogy ha mobilneten keresztül indítok hívást a Telegramban, x idő közönként megszokad a net, majd visszajön. Ez végig fennáll a hívás alatt. Úgymond le-fel kapcsolgatja a netet. Mi okozza a hibát? Tapasztalt más is ilyet?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#148122) libus válasza kiraly.andra (#148118) üzenetére


libus
őstag

35GB-ot foglal a rendszer? Ugye, ez csak vicc akart lenni?
25GB-ot foglalnak a videók és képek és a zene, a 64 GB-ból!
Ha a többi rendszer lenne, akkor aki 32GB-os verziót vesz, az már semmit nem tudna tárolni a telefonján! :DDD

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#148123) WhiteWalker válasza libus (#148079) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A rejtett mappák ( fájlok) mutatása be van kapcsolva a Solid Explorerbe?

[ Szerkesztve ]

(#148124) libus válasza WhiteWalker (#148123) üzenetére


libus
őstag

Szia!
Ez a fájl kezelő nem volt feltelepítve nekem, de feltettem és bekapcsoltam a rejtett fájlok mutatását, sőt az is, hogy mutassa a könyvtárak méretét.
Ezzel sem látom a hiányzó GB-kat! :(



Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#148125) crok válasza libus (#148124) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha a system 17GB-jét kergeted az root nélkül nem lesz meg, max. annyit csinálj hogy SD Maid-el (root nélkül is akár) megnézed van-e felesleges rendszer tartalom (thombstones, egyebek) és jó ha tudod hogy a DCIM pl. tartalmazhat ponttal kezdődő .thumbnail könyvtárat amiből láttam már 8GB+ nagyságút is, az is rejtett valamint ha akarsz még érdekesen nagy appokat látni akkor nézd meg pl. a Google Play Services rendszerapp teljes nagyságát, szerintem azon is meg fogsz lepődni (most épp fél giga környékén van). Valamint ahogy látom Solid-ot használsz, a jobb felső sarokban levő ... menüben van lehetőség megnézni és csökkenőbe rendezni melyik könyvtára a belső tárban mekkora helyet foglal. Aztán ott van, hogy hogy néz ki az eMMC-d partícionálása, hogy "hova tűnik" az amit nem érsz el.. meg hogy a /data és a /data/media az ugyanaz a partíció de nem mindegy mit érhetsz el belőle file kezelővel (ahova képet, zenét, videot, egyebet lehet másolni).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148126) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Halihó!
Insta appot keresnék kép és story letöltési lehetőséggel. Valaki használ ilyesmit ?
Root / magisk van, ha esetleg akadna valami jó modul.
Köszönöm előre is a segítséget !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#148127) crok válasza meridaharcos (#148126) üzenetére


crok
Topikgazda

[1] [2] gyors keresés a topikban - esetleg ezek?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148128) meridaharcos válasza crok (#148127) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm a segítő szándékot !
Magam is találtam több megoldást is, igazából gyakorlati tapasztalat érdekelne.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#148129) tahepa válasza kovacsit (#147587) üzenetére


tahepa
senior tag

True Phone Dialer & Contacts & Call Recorder - Playból telepítettem
Nekem ez működik most Mi10 Lite 5G-n ( Miui 12 - Droid10)
Nagyon jól személyre szabható és fel is veszi a hívást ( eléggé el van rejtve a hívás felvételének aktiválása menü de ha egyszer megtaláltad akkor örülsz :) )

/ program -> beállítás -> Hívásképernyők -> lefelé görgetsz -> Hívás rögzítése /Híváskor alapból indul a felvétel..legfeljebb a hívó képernyőn ki tudod kapcsolni a rögzítést. Lejátszani a felvételt egy bármelyik más lejátszó programmal tudod

[ Szerkesztve ]

(#148130) kezman


kezman
őstag

Üdv, tárcsázót keresek ami a hívás befejezésekor ( ha én hívok és ha engem hívnak akkor is) visszalép a fő oldalra, Kösz a segítséget, az állandó véletlen hívások miatt kellene.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#148131) spiderpig820 válasza kezman (#148130) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Automatizálóval oldottam meg, konkrétan a MacroDroiddal.

4B

(#148132) kezman válasza spiderpig820 (#148131) üzenetére


kezman
őstag

Kösz, esetleg le tudnád írni privibe szájbarágósan, elég béna vagyok hozzá, nagyon megköszönném. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#148133) kugli


kugli
aktív tag

Sziasztok!
Ha nem ide tartozik elnézést és tölölhető!
Telekomos feltöltős sim kártyával vásárolható google play-on alkalmazás? Természetesen egyenleg feltöltés után értem.

(#148134) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok !

Valaki esetleg nem tud olyan naptár programot, amelyik a meg nem nézett eseményeket tudja úgy jelezni, mint egy hívás esemény emlékeztető program ? (tehát amíg el nem olvasom, mondjuk 10 percenként csippan egyet)

(#148135) dzsordzs69 válasza FeZ... (#148134) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

A Business Calendar tudja ( link ), bár én nem használom. (Nekem a pro van, nem tudom számít-e?) Ránéztem, van pl. 10 másodperces lehetőség is.

(#148136) Füleske


Füleske
addikt

Alapból egy androidos telefonnak tudnia kellene a 180 fokos átfordulást álló módban ? Tehát a töltő csatlakozó van felül és a szöveg ne fordítva legyen látható. Programmal (Rotation Control) átfordul, de magától nem hajlandó. Ez így normális ?

[ Szerkesztve ]

(#148137) scream24 válasza Füleske (#148136) üzenetére


scream24
senior tag

Ha forgatás nincs kikapcsolva, akkor igen. Bár a ph appban nem fordulát, de chrome, fb pörög rendesen.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#148138) lomposfarkas válasza kugli (#148133) üzenetére


lomposfarkas
tag

Igen, univerzális egyenleg terhére lehet. Régen használtam már, arra nem nagyon emlékszem, hogy a hívószám gugli fiókba megadása után milyen hamar jelent meg a fizetési mód. És ez csak a telefonos Playon érhetőe el, a pc-n nem jelenik meg a fizetési módok között.

(#148139) Somatom válasza scream24 (#148137) üzenetére


Somatom
veterán

Amikor legutóbb próbáltam (kb. egy éve), akkor a PH app még 90 fokban sem fordult. Viszont, ha rákényszerítettem, akkor hibátlanul jelent meg fekvőben. Jeleztem a fejlesztőnek, de úgy látszik, hogy még nem volt rá ideje.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148140) Füleske válasza scream24 (#148137) üzenetére


Füleske
addikt

Ha ki van kapcsolva a forgatás akkor 90 fokot sem fordul. Közben megnéztem a gyári kamera appot, ott forognak az ikonok maguktól 180 fokot is. A chrome, fb viszont nem hajlandó 180 fokon működni fordító app nélkül.

(#148141) schor válasza FeZ... (#148134) üzenetére


schor
tag

A DigiCal naptár app is tudja ezt. Mióta mobilom van, ezt használom,. Pro verzióban hihetetlenül testreszabható, érdemes megvenni a prot-t,bár szerintem az ingyenes verzió is tudja, amit keresel.

(#148142) Viktor0610 válasza Füleske (#148140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egyik telefonom kijelzője sem fordult 180 fokban.
Max. roottal/külön appal.

Samsung Galaxy A54

(#148143) ollie válasza Füleske (#148136) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen telefonfüggő.

***

(#148144) Füleske válasza Viktor0610 (#148142) üzenetére


Füleske
addikt

Köszi, akkor nem hibás a telefon. Bár nem értem ezt a funkciót miért tiltják le.

(#148145) kugli válasza lomposfarkas (#148138) üzenetére


kugli
aktív tag

Köszönöm az infót! :R Mit jelent az hogy univerzális egyenleg? Mit figyeljek ha töltöm az egyenleget?

(#148146) scream24 válasza Somatom (#148139) üzenetére


scream24
senior tag

Különösebben nem zavar, álló helyzetben használom. Mindenesetre érdekes, hogy áll, mint katiban, s nem forog. Azért 90 fokot illene alapból fordulnia...

@Füleske

Milyen telefon , egyébként? Csak furcsa, hogy manapság ez nincs benne alapból, van néha, hogy én is fordítva fogom a telefont, hiszen olyan jellegtelenek lettek a készülékek.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#148147) FeZ... válasza schor (#148141) üzenetére


FeZ...
aktív tag

dzsordzs69, Orsi72 !

Köszönöm, kipróbálom őket ! :)

(#148148) lomposfarkas válasza kugli (#148145) üzenetére


lomposfarkas
tag

Ha dominóra töltesz, az univerzális lesz, vagyis többféle célra lehet használni, nem csak a beszéd/mobilnet, hanem mobilvásárlásokra is. De előfizetésesre is rá lehet tölteni pl. bankautomatánál, és az így keletkezet univ. egyenleg a rendes havi számlától független lesz.

(#148150) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hello!

Milyen androidos VOIP alkalmazást ajánlotok?
Olyan app kéne, amin relatív alacsony a latency, nem folyamatos a hangátvitel, hanem bizonyos jelszintre aktivizálódik amit az appon belül állítani lehet.
Ennek a 2 a kritériumnak egyedül a Teamspeak felelt meg eddig, de most új telóra váltottam (Mi A1 -> Mi Note 8T) és ezen iszonyat bugos: folyamatosan lefagy, újraindul, használhatatlan.
Próbáltam még a Discordot, ott sajnos a másik végponton akadtak problémák, pedig jó lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.