Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148551) psg5


psg5
veterán

Üdv!
Milyen sms-üzenet mentő alkalmazást használtok, mellyel gond nelkul lehet uj telefonon elohivni a regi telefon uzeneteit vagy legrosszabb esetben PC-n visszanezni?

F.K.T.

(#148552) zeon.hu válasza psg5 (#148551) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#148553) snowdog válasza zeon.hu (#148552) üzenetére


snowdog
veterán

Én is ezt használom, de egy ideje már nem olyan egyszerű vele a Gmail-be menteni az sms-eket. Kicsit macerásabb lett a beállítás. A Gmail biztonsági beállításait is meg kell változtatni. De ha sikerül beállítani, akkor már rendben működik.

"Aug 12, 2019 Over the last week or so, the popular SMS to Gmail backup application SMS Backup+ has finally stopped working as a result of Google's Gmail API changes. .." [link]

[ Szerkesztve ]

(#148554) weiss


weiss
addikt

A light managerre azt írja a google play, hogy eltávolították, mert lopja az adatokat, de erről nem találtam más forrást. Mivel hasznos app, nem akarom eltávolítani, ha nem 100% a dolog. Láttatok erről valahol valami forrást?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#148555) szimi57 válasza Somatom (#148538) üzenetére


szimi57
őstag

Néztem a MacroDroidot. Lekapcsolt képernyőnél is működik a hardvergombok vezérlése. Amit beállítottam: hangerő fel hosszú nyomásra max. fényerő. Root természetesen kell.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#148556) psg5 válasza snowdog (#148553) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm mindkettotoknek.
Alternativa aminel nem szukseges gmail biztonsagot allitani?

F.K.T.

(#148557) Tökimanó válasza Viktor0610 (#148549) üzenetére


Tökimanó
senior tag

És #148548zeon.hu .Na ezt még nem csináltam eddig. Most megtettem. Kiderül mi lesz az eredmény. Az akkumulátor kímélő eddig is ki volt kapcsolva. Úgy gondoltam az elég.

[ Szerkesztve ]

(#148558) tomy86 válasza psg5 (#148556) üzenetére


tomy86
addikt

Super Backup. Régen nem használtam már, de ekkor jól működött.

(#148559) Mcrazy válasza szimi57 (#148555) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mint korábban irtam, ADB engedély is elegendő.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#148560) szimi57 válasza Mcrazy (#148559) üzenetére


szimi57
őstag

Ez a megoldás hogyan működik? Van némi ismeretem. 10-es androidon néztem.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#148561) kaisers válasza Somatom (#148540) üzenetére


kaisers
aktív tag

(#148562) Mcrazy válasza szimi57 (#148560) üzenetére


Mcrazy
őstag

Mélyen nem szeretnék itt belemenni, mert rengeteg leírás van a neten, de hamarosan közzéteszek egy leírást a Macrodroid topik összefoglalójában.
Nem szeretném ezt a topikot a leírással terhelni, mert nem ide tartozik. Ha gondolod keress meg privátban.

Üdv: Mcrazy

(#148563) Findzs válasza Somatom (#148540) üzenetére


Findzs
addikt

Most ezzel próbálkozom:
[link]

Videó felvételt szeretném elindítani de még nem találtam olyan alkalmazást amit a hangerő gombbal el lehet indítani. (melóhelyen sokat kell videózni csomagokat, munkafolyamatokat)
Meg persze a zseblámpa lenne még hasznos.

De ahogy látom a többiek is linkeltek pár megoldást a dologra.

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#148564) Somatom válasza kaisers (#148561) üzenetére


Somatom
veterán

Ez az első indításnál kiírta, hogy nem kompatibilis a telómmal. Egyúttal ajánlotta a fejlesztő másik alkalmazását, a Bixby Button Remapper -t, amiről kiderült, hogy már telepítve van. Na, ez az, ami csak feloldott kijelzővel kapcsol.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148565) psg5 válasza tomy86 (#148558) üzenetére


psg5
veterán

Koszi neked is. Ez csak egyszeri mentésre jo nem allandora ugye?

F.K.T.

(#148566) tomy86 válasza psg5 (#148565) üzenetére


tomy86
addikt

Nem biztos, hogy jól értem a kérdést, de lehet automatikus ütemezett mentést is beállítani, ha arra gondolsz.

(#148567) kaisers válasza Somatom (#148564) üzenetére


kaisers
aktív tag

Az jó, mert Note9-en is ezt használtam 🤔
Sajnálom, azt hittem ez segit.

[ Szerkesztve ]

(#148568) plejik


plejik
addikt

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresnék amivel tudom lockolni a home screent. Ezalatt azt értem, hogy csak azok a funkciók és alkalmazások legyenek elérhetőek amit Én engedélyezek. Létezik ilyen, vagy esetleg az android 10-en van rá más lehetőség is?

Előre is köszi a segítséget.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#148569) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

A Spotifyt használom a telefonomon az autóban, transmitterrel.
Az a problémám, hogy mindig kikapcsol a képrenyő.Sajnos nem tudom beállítani, hogy a kijelző ébren maradjon.Létezik valami App, ami ébren tartja a kijelzőt, amikor zenét hallgatok?

(#148570) crok válasza lacuska74 (#148569) üzenetére


crok
Topikgazda

Erre a célra sok app van Play Store-ban.. ha közben azért töltöd is a kocsiban a telefont akkor nem feltétlen kell még app se: a fejlesztői opciók közt szokott lenn egy Tartsd ébren töltés közben opció, ekkor max elsötétül a kép a timeout végén (a lezárás/képernyőkikapcsolás helyett).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148571) Luissimo válasza crok (#148570) üzenetére


Luissimo
veterán

Nem elsötétül, hanem kb. harmadára csökken.
Nagyon juzerbarát funkcio vezetés közben 😃

(#148572) lacuska74 válasza crok (#148570) üzenetére


lacuska74
tag

Szuper, a fejlesztői beállítások megoldotta! Köszi

(#148573) crok válasza Luissimo (#148571) üzenetére


crok
Topikgazda

De ha neki eleg ennyi.. :U

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148574) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni programválasztásban sim nélküli android 6.0 tabletre?
Sajnos bejött az online oktatás nálunk.
Olyan programot keresnék amin saját okostelefonomról el tudnám érni gyermekemet tabletjén míg én dolgozom.
Hívást illetve videóhívást tudjunk bonyolítani.
Teljesen zártnak kellene lennie az ő részéről.Vagyis hozzáadni felhasználókat ne tudjon illetve hívni csak az általam megadott személyek tudják.
Létezik valami észszerű lehetőleg magyar nyelvű dolog erre a célra?

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#148575) Jabby válasza hódmaci (#148574) üzenetére


Jabby
őstag

Family Chat?
Úgy látom Android 4.1-től telepíthető.

(#148576) hódmaci válasza Jabby (#148575) üzenetére


hódmaci
senior tag

Köszönöm.
Sajnos azzal kezdi, hogy adjam meg a tel. számom.
:(

[ Szerkesztve ]

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#148577) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Két kérdésem volna.

Visszakeresve láttam, hogy többen érdeklődtek Chrome alternatíva után.
Olyan alternatívát esetleg tudtok ajánlani, ami kezeli a Google fiókot és szinkronizál a Chrome desktopos változatával?
Tudom, hogy vannak a Chrome-nál talán jobb böngészők (néztem a Kiwi-t és sokáig szemeztem reklámmentes böngészőkkel), de nagyon nagy segítség, hogy látom a böngészési előzményemet, a könyvjelzőimet, hogy mentve vannak a jelszavaim és oda-vissza tudok küldözgetni eszközről-eszközre lapokat, így erről nem szeretnék lemondani.

A Chrome beta-t használom egy ideje és ehhez kapcsolódik a másik kérdésem.
Telefont váltottam a napokban. A régi telefonomon (Redmi Note 7) a Chrome beta-ban automatikusan működött a lapok csoportosítása, míg a mostanin (Note 9 pro) nem és nem is tudom, hogy kell(ene) bekapcsolni.
Ráadásul a régi telefonon a bal oldalon van az új lap gombja, míg az újon ott található az inkognitó mód kapcsolója (amit nem szoktam használni), mondanom se kell, egyfolytában arra kattintok reflexből... :) :W
Ami a fura, hogy ugyanazt a verziót használom mindkét telefonon... (87.0.4280.60)

Volna ötletetek alternatív böngészőre és/vagy arra, ezeket a funkciókat hogy tudnám az új telefonból kinyerni?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#148578) kmarci25 válasza Peterhappy (#148577) üzenetére


kmarci25
veterán

A csoportosítás kikapcsolására itt a megoldás.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#148579) M3oH válasza Peterhappy (#148577) üzenetére


M3oH
addikt

Sajna, olyan andriod böngésző nincs, ami google fiók szinkront csinál. Ha jól tudom ezt maga a Google nem engedi. Épp ez miatt használok én is chromet, mert a szinkron nekem is fontos. De ha valaki tényleg tud jó alternatívát, ne tartsa magában.

(#148580) Peterhappy válasza kmarci25 (#148578) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hopp, így nem kerestem rá, köszönöm :R
Így működik most minden, ahogy megszoktam, és ahogy Faby írta, tényleg kellett a bezárás-újraindítás, sima újraindítás kevés volt. Köszi még egyszer (Fabynak is)!

@M3oH: Köszönöm, akkor marad a Beta. Esetleg a dev, bár a Beta szimpatikusabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#148581) zeon.hu válasza M3oH (#148579) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kérdés, mit akarsz szinkronizálni?
Könyvjelző szinkron könnyen megoldható a Samsung böngészőben:
Asztali gépre kell egy Chrome kiegészítő, be kell jelentkezni a Samsung fiókba, utána mobilon is a Samsung böngészőbe.. Ezután szinkronizál.
(Nem kell hozzá Samsung eszköz! )

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#148582) dokee78


dokee78
félisten

Bevásárló lista alkalmazást keresek.
Ami 2 telefon között szinkronizál is.

Például anyám ha módosít akkor nálam is megjelenik.
Nem hátrány,ha tud magyar nyelven.

(#148583) zsoltzsolt válasza dokee78 (#148582) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Keep?
Nem pont bevásárló lista, de tudja

(#148584) dokee78


dokee78
félisten

Ismerem a Keep-et használom is jegyzetekre.
Tudom,hogy listát is lehet benne csinálni,mégis külön alkalmazást szeretnék erre használni.

(#148585) tibike8 válasza dokee78 (#148584) üzenetére


tibike8
őstag

Mi a feleségemmel a OneNote-t használjuk erre. Ha eszébe jut valami, beírja és nálam megjelenik.

(#148586) aradebil2


aradebil2
senior tag

Elindult a Google Pay!
[link]

(#148587) atike válasza aradebil2 (#148586) üzenetére


atike
nagyúr

[link]

Itt is (lapcsaládon) van róla hír/cikk... :U

[ Szerkesztve ]

(#148588) zsoltzsolt válasza aradebil2 (#148586) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van valahol leírás, hogy ez miért is jó és csóváljam a farkam örömömben? Tényleg érdekel

(#148589) tomy86 válasza dokee78 (#148582) üzenetére


tomy86
addikt

Én a Bevásárlólista pro verzióját használom, bár utoljára volt gond a szinkronizálással, de lehet hogy csak nálam jelentkezett. A Listonic a másik, ami emlékeim szerint tudja a szinkront több eszköz között az ingyenes változatban is.

(#148590) Somatom válasza zsoltzsolt (#148588) üzenetére


Somatom
veterán

Telóval is lehet fizetni és a Gpay a tapasztalatok szerint gyorsabb, mint az egyéb banki megoldások. De, talán még jobb, hogy kompatibilis okosórákkal is müxik, tehát elég csak a csuklódat odatartani a pénztárnál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148591) zeon.hu válasza Somatom (#148590) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Persze a Gear S3 nem kompatibilis...
Kizárólag Samsung Pay van rá, az meg nem fogadja el a magyar bin-es Curve kártyát.

#?*@&!

(#148592) Somatom válasza zeon.hu (#148591) üzenetére


Somatom
veterán

A Talkband B5 -tel sem lehet fizetni. Viszont, amíg 8-10 ezer Km -t vezetek havonta, addig marad a Talkband, mert nagy segítség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148593) aradebil2 válasza zsoltzsolt (#148588) üzenetére


aradebil2
senior tag

- Ha eddig az OTP Simple Payt használtad OTP-sként, akkor valószínüleg neked ez most nem egy húdefontos hír.
- Ha eddig az OTP Simple Payt használtad, de nem OTP-sként, akkor most már van lehetőséged limit nélkül NFC-zni olyan bankoknál is, ahol nincs NFC-s fizetés Androidon (pl. én CIB-es vagyok, nekem szuper.) Ehhez csak a cikkekben is említett fintech cégeknél lesz szükséged egy kártyára, nálam ez a Revolut volt. [ez az opció eddig csk akkor működött, ha nem magyar bin-es kártyád volt ezeknél a fintecheknél]
-Ha órával szeretnél fizetni, és van WearOS-es kütyüd, akkor most már tudsz vele fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#148594) zeon.hu válasza Somatom (#148592) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefonálni én is tudok az órával, de csak Michael Knight módban :D

#?*@&!

(#148595) kmarci25 válasza zeon.hu (#148594) üzenetére


kmarci25
veterán

Kell hozzá egy fekete Pontiac Firebird Trans Am? :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#148596) Somatom válasza zeon.hu (#148594) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem az ultragáz. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148597) zeon.hu válasza Somatom (#148596) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Munka közben jól jön.

#?*@&!

(#148598) Somatom


Somatom
veterán

Van vkinek egy friss Google Paye? Az apkmirroros frissítésért nyavajog, az aptoide meg a saját alkalmazását akarja telepíttetni a Pay helyett.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#148599) crok válasza Somatom (#148598) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos nem tudok most adni - de azért érdekes, hogy az APKMirror aktuálisan elérhető 117.1.8 beta verziója az konkrétan mai, Nov 17-edikei kiadású.. az nyavajog frissítésért? Az előtte levő az a 116.1.9 beta, az Nov. 4-edikei. Esetleg APKPure-on?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#148600) iguana válasza dokee78 (#148584) üzenetére


iguana
őstag

[Bring! Élelmiszer Bevásárlólista]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.