Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149901) darvinya válasza Peterhappy (#149899) üzenetére


darvinya
titán

Megpróbálom, köszönöm.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#149902) w.miki


w.miki
veterán

Screen Lock alkalmazásból melyik ajánlott, reklámmentes? Vagy 100-at feldob a Play

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149903) p.t.r válasza w.miki (#149902) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Általam ez: [link]

(#149904) MC Pite válasza kovacs65 (#149871) üzenetére


MC Pite
veterán

Addig kerestem, amíg találtam működő verziót. Mondjuk még lehet hogy Android 9re felment, 10re meg már nem?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149905) MC Pite válasza Csabex (#149889) üzenetére


MC Pite
veterán

Nekem a sony és a pixel transfer appjai is átvették a wifi hálózatot, azt talán megpróbálhatod van e hasonló/ezeket feltenni.
Az említett telefonokon egyébként QR kóddal is meg lehet osztani a wifit, de a céges A41 ezt nem tudja, gondolom a tiéd se.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#149906) crok válasza crok (#149857) üzenetére


crok
Topikgazda

Youtube Vanced-hez jött egy kis info:

• This is for the information of all users,

If you are using old versions of Vanced manager (v2.2.0 or lower), please update to the newer version already (v2.2.1) for your own sake. Old versions are obsolete and won't work. Manual installation is required!

==================

• This is for root users only, if you are using magisk version 21.3 or lower, update it to latest available from magisk manager or magisk repository immediately. Make sure you are on v21.4 before you head to install root variant of YouTube Vanced/Music.

Szóval aki v2.2.0 vagy az alatti Vanced Manager-t használ az frissítsen mert olyan változtatások voltak a háttérben ami miatt nem fog menni a régi verzióval semmi - kézzel kell frissíteni. A másik, hogy aki root-al tett fel Vanced-et és a Magisk verziója V21.3 vagy alatti az frissítse a Magisk-et mielőtt root-os Vanced-et frissít (vagy tesz fel újonnan). Most a legfrissebb Magisk a V21.4, ők is ezt ajánlják.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149907) Csabex válasza mizoli (#149890) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, erre is gondoltam, csak ehhez nem ragaszkodik az ismerős, mert attól fél, hogy valamit el állítok, vagy elrontok, szóval kissé paranoiás, aztán ezért nem is nagyon erőltettem, de lehet ez lesz a vége... Valami T-Home fehér álló routere van, gondolom ezeknek az alján vagy hátoldalán van a címke a belépési adatokkal, ugye?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#149908) mizoli válasza Csabex (#149907) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem kettő routernek az alján van, egy modem+routernek meg a hátoldalán.
Különböző típosok.

[ Szerkesztve ]

(#149909) Csabex válasza crok (#149893) üzenetére


Csabex
őstag

Köszönöm ezt a részletes és kimerítő választ :R Azt a csőrtét megtaláltam, végig olvastam azt a vonalat is, épp te reagáltál akkor is rá :) A linken lévő topikot végig olvasva valóban az van, hogy értelmetlen babrálni a securestorage-ot, mert minden elvész ami eddig meg lett jegyezve. A Samsung - Huawei kompatibilitás kérdés sem egyszerű ahogy írtad és Android 6 vs Android 10, szóval tényleg elég nagy a verziók közötti különbség. Ezt a QR kódosmegoldást is kerestem, sőt találtam is appot, de ugyanúgy azt a legeneráltat tudja kiszedni a rendszerből, pedig gondoltam, hogy ismeri a titkosítást az app és eleve sima plain-be fogja kidobni a jelszót amit bedob egy QR-be. Kipróbáltam most egy Galaxy A20S-en (10-es) és ennél már QR-el megosztható, de ez lehet rendszer feature és nem Samsung :)
Kipróbálom az accountos verziót is, mert alapból még rajta van a saját acc-om, természetesen ez volt az előző telefonom, szóval jól gondoltad, h sajátom.
Teljes mértékben átlátom most már, hogy mi a helyzet, sok reményt nem is füzök ehhez, mert ha ez az acc-os verzió sem működik, akkor lehet majd egy router reset lesz ahogy fentebb írtam, de csak abban az esetben, ha megtalálom a belépési adatokat a hátoldalán, mert ha nem, akkor veszett ügy sajnos... Köszönöm még egyszer a segítséget :R

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#149910) Csabex válasza MC Pite (#149905) üzenetére


Csabex
őstag

Köszi, nézelődők akkor Sony vonalon is. Huawei transfer appjával nem jártam sikerrel, ő sem viszi át... Csoda, hogy egyáltalán engedte feltelepíteni az S5-re :) Az lenne a leg kézenfekvőbb, vagyis a QR kódos megosztás, de sajnos az S5 nem tudja :(

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#149911) WhiteWalker válasza w.miki (#149902) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Van gyárilag widget ;)

(#149912) w.miki válasza WhiteWalker (#149911) üzenetére


w.miki
veterán

Van gyári widget? Hol találom S10e-n?
Most ez tűnik jónak: Turn Off Screen (Lock Screen)
Nem akad össze az ujjlenyomat olvasóval, és nem kér mindig kódot feloldásnál.

Reklám blokkolóból pedig ez: AdClear
Bár a magyar hufilter-t nem tudtam hozzáadni.
Blokada a BG app-on belül is tiltott le képeket :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149913) zhata


zhata
senior tag

A kezdeti bizonytalankodás után a RaiPay (v.1.9.1.0) alkalmazás kiválóan működik, rengeteget használom, egyszer sem hagyott cserben. :C

(#149914) crok válasza zhata (#149913) üzenetére


crok
Topikgazda

Szinten! Miota telefonaltam.. :DD

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149915) dokee78


dokee78
félisten

Olyan alkalmazást keresek,amelyik az általam be állított akku százalékot elérve riaszt,esetleg le is zárja a készüléket.

(#149916) crok válasza dokee78 (#149915) üzenetére


crok
Topikgazda

Riasztani tud az AccuBattery is, a leallitashoz root kell, ha van mondom mi megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149917) WhiteWalker válasza w.miki (#149912) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A képernyőn üres helyen nyomva tartod az ujjad , majd widget(minialkalmazások) és ott kellene lennie alul a képernyőzárnak 1x1 -es méret. Aztán oda rakod ahova akarod az ikonját.

[ Szerkesztve ]

(#149918) w.miki válasza WhiteWalker (#149917) üzenetére


w.miki
veterán

:( Nem találok ilyet az s10e-m widgetjei közt

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149919) Mcrazy válasza crok (#149916) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizalók is tudnak riasztani, a lezáráshoz ott nem kell root.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#149920) crok válasza Mcrazy (#149919) üzenetére


crok
Topikgazda

Lezaras alatt en a toltes leallitasat ertettem, arra kell root.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149921) Somatom válasza crok (#149920) üzenetére


Somatom
veterán

Vagy, külön hardver (okoskonnektor). Az talán egyszerűbb, mint a root.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149922) Mcrazy válasza crok (#149920) üzenetére


Mcrazy
őstag

Igen, sajnos félre értettem. Sorry!

Üdv: Mcrazy

(#149923) WhiteWalker válasza w.miki (#149918) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem ismerem a Samu UI-t , de MIUI és EMUI alatt ott van.

(#149924) dzsordzs69 válasza crok (#149906) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Mivel nekem múlt héten fastboot-ba ragadt a telóm a 21.4- től, így maradtam a 21.2-n. Ha fel akarom tenni a 21.4-et, akkor ez a menetrend jó: twrp-ből uninstaller, majd a 21.4?
Valamint egy Vanced kérdés: azzal mi tudok tenni, hogy a Play Áruház ne dobja fel a YouTube frissítését állandóan?
Köszönöm

(#149925) crok válasza dzsordzs69 (#149924) üzenetére


crok
Topikgazda

1. én így csinálnám. De legyen PC meg fastboot és TWRP img a közelben.

2. pl. adb-vel letiltanám az eredeti Youtube appot.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149926) dzsordzs69 válasza crok (#149925) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

1. Oké, köszi, megpróbálom, van minden a közelben. Még friss az élmény. :)
2. Nincs eredeti YouTube app. :)

(#149927) Cyrin válasza dzsordzs69 (#149926) üzenetére


Cyrin
addikt

Robot után titanium backuppal fagyasztottam, de lehet vele törölni is véglegesen.

(#149928) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
A YouTube és a Vanced alternatívájaként, mennyire ajánlott a MetaTube?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149929) dzsordzs69 válasza Cyrin (#149927) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

De nincs mit fagyasztani, törölni, mert nincs fenn eredeti YouTube alkalmazás a telefonon. Csak a Vanced verzió, és erre dobja fel a Play Áruház a frissítést.

(#149930) w.miki


w.miki
veterán

Vágólap kezelő alkalmazásokból melyikeket érdemes kipróbálni?
Van olyan ami PC-vel is szinkronizál, pl. a felhőbe feltölti egy clipboard.txt file-t, és ahhoz adja hozzá az új kijelöléseket a telefonról?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149931) Cyrin válasza dzsordzs69 (#149929) üzenetére


Cyrin
addikt

Titanium backup tud olyat, hogy a felhasználói és rendszeralkalmazások leválasztása a play áruházból..

(#149932) crok válasza Cyrin (#149931) üzenetére


crok
Topikgazda

Az mar itt nem is eleg, az elavult. A TeMeFi tud levalasztast de itt nem ez a baj, nincs is fent Youtube app, a Vanced egy modositott YT es arra mondja hogy van frissites. En csak kikapcsolom a frissites ertesitest meg az automatikus frissitest Playben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149933) Cyrin válasza crok (#149932) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem is fent van a vanced, a youtube-ot meg fagyasztottam, és semmilyen frissítési értesítő nem jön.

(#149934) crok válasza Cyrin (#149933) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet o a root valtozatot hasznalja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149935) Somatom válasza w.miki (#149930) üzenetére


Somatom
veterán

Szólj, ha találsz értékelhetőt! A Clipper+ -t használtam. Imádtam, tökéletes volt. Aztán a Google a 10 -ben letiltotta a vágólap hozzáférést. Ezért (sok más fejlesztőhöz hasonlóan) a Clipperé is bedobta a törölközőt. 9 -en vagyok, az app még működik, de a szinkron már leállt, anélkül meg nincs sok értelme. Azóta nem találok normális vágólap kezelőt. Az összes többi külön alkalmazásként nyílik meg. A Clipper -nél lehúztam a rolót, ráböktem a vágólapra és tudtam szerkeszteni anélkül, hogy az épp fókuszban levő alkalmazást (vagyis, amihez a szerkesztett vágólap tartalom kéne) kilőné a rendszer. Kiléptem a Clipperből és az addig használt app ugyanúgy ott volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149936) w.miki válasza Somatom (#149935) üzenetére


w.miki
veterán

Ez azt jelenti, hogy Android 10 felett nemcsak a szinkronizálás, de maga a vágólap kezelés sem működik, egyik apppal sem?
(Néha felmerül bennem, hogy mi az ami JOBB az egyre újabb, és újabb Androidokban?)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#149937) Somatom válasza w.miki (#149936) üzenetére


Somatom
veterán

Konkrétan a háttérben hozzáférés lett letiltva. Fókuszban levő app kezelheti a vágólapot. Pl. egy billentyűzet alkalmazás. A Gboard -ban van is vágólap opció. De, ez nagyon karcsú. A vágólap egy nagyon jó kapcsolódási pont volt alkalmazások közötti adatátvitelre. Pl. automatizálóknak is meg lehetett adni eseményként x tartalom megjelenését. Értem én, hogy biztonság, de a fejlesztés az lenne, ha lenne rendszer szintű, biztonságos alternatíva. Önmagában a letiltás nem fejlesztés, hanem butítás. A Google pedig semmilyen alternatívát sem kínált. Vannak gyártói megoldások, pl. használhatnám a telómon a Samsungét. De, hogyan szinkronizáljam a csájnatabommal?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149938) Jabby válasza HoTaZo (#149928) üzenetére


Jabby
őstag

Tegnap crock bejegyzése után frissítettem a YT Vanced-et, az új verzióban nem működik a letöltés, ezért nekem alternatívként YT letöltésre a TubeMate maradt. :((

(#149939) crok válasza Jabby (#149938) üzenetére


crok
Topikgazda

IDM + Youtube letolto bookmark script, en most ezt hasznalom. A TubeMate se rossz. De ilyenrol sehol nem szolt a fama hogy kivettek a Vanced-bol a letoltest, ha van de nem megy akkor le kell jelenteni hogy kovessek le a Youtube valtoztatasat (altalaban azert nem szokott menni).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149940) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
A google fotók alkalmazásból hogyan tudom letölteni az összes képet? Betelt az ingyenes hely, így mindent lementenék a gépre, majd törölném és akkor az újak mennének fel. Amit meg lementettem megy SD kártyára, meg külső HDD-ra.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#149941) dzsordzs69 válasza crok (#149925) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, felment simán a 21.4. :)

A Vanced-ra: igen, rootolt verzió van fenn, én is kikapcsoltam az automatikus frissítést, szóval lehet vele együtt élni, csak gondoltam, hátha kiküszöbölhető a dolog.

(#149942) Beaumont válasza MikeWazowski (#149940) üzenetére


Beaumont
aktív tag

[link] kivalasztod a google fotokat es leszedi neked

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#149943) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok,

A Smart YouTube TV Android alkalmazàs egy ideje megzakkant és ujra megjelennek benne a reklámok.
Igyaztán semmi előnye az originális youtubeal szemben.
Ilyenkor mi a teendo?
Masnal is eztcsinalja vagy csak engem szivat?

koszi a visszajelzeseket😃

(#149944) MikeWazowski válasza Beaumont (#149942) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm. Jól látom, hogy ahány év annyi mappába szedi le?
Valamint ha innen letöltöm, akkor ugye nem törli még le a felhőből, csak menti lokálisan?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#149945) Beaumont válasza MikeWazowski (#149944) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Nem hasznaltam meg ezt a reszet, nekem nem csak az ingyenes resze van meg. De googlet ismerve igen. Valoszinu ott marad minden. :D

[Ezt] talaltam egyelore csak. Szoval bongeszobol kijelolessel tudod torolni...

[ Szerkesztve ]

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#149946) HoTaZo válasza Jabby (#149938) üzenetére


HoTaZo
őstag

Nekem nincs igazán szükségem a letöltés funkcióra, de nagyon zavar, hogy ha olyan videót kezdek el lejátszani, amin nem sok nézni való van, de a szöveg érdekel és behunyt szemmel csak hallgatom és egyszercsak beleüvőlt egy idióta zenéjű reklám.
Gyerkőcöm használja, már kezd jobban képbe lenni, mint én. De szeretem szakértők véleményét kikérni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149947) MikeWazowski válasza Beaumont (#149945) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#149948) Jabby válasza crok (#149939) üzenetére


Jabby
őstag

Lehet, hogy nem rootolt a telefonom, azért nem megy a letöltést.
Mert a letöltési lehetőség adott, de ezt dobja fel (utána pedig az az üzenet, hogy nem tudja megnyitni ezt a linket):

(#149949) sumsang


sumsang
aktív tag

Sziasztok!
A cerberus lopásgátló app létezik még, vagy megszünt? Mivel nem találom a letölthetőséget.

(#149950) FeZ...


FeZ...
aktív tag

Sziasztok ! Valaki használja az Android Auto-t ? Olvastam, hogy fejegységre tükrözéshez kell a telefonra telepíteni. Ugyan a fejegységem még nincsen meg, de gondoltam azért feltolom a telefonomra, (a cikkben azt írták, hogy csak telefonon is el lehet indítani.) és kipróbálom. A Play áruházban viszont így nem találom. Azt is írták, hogy régió függő lehet a telepítése, de pl. apkmirror-ról telepíthető. Amiket ott találtam, azokat viszont frissítésnek írja amikor telepíteni akarnám és nem is mennek fel. Valaki ebben tudna segíteni vagy a témában felvilágosítani kicsit ? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.