Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149101) zsoltzsolt válasza Bozek (#149100) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És tényleg :R :))

[ Szerkesztve ]

(#149102) woodworm válasza CsabaTompa (#149099) üzenetére


woodworm
veterán

Nekem a truphone oldotta meg, annak van saját hívóképernyője, ami rendesen működik.

(#149103) kaciokos válasza CsabaTompa (#149099) üzenetére


kaciokos
őstag

Régen én is sokat szöszmötöltem ilyen problémákkal, aztán egyszer fogtam és átírtam az összes kontaktot úgy, hogy minden a vezetéknév mezőbe kerüljön "Vezetéknév Keresztnév", vagy "Vezetéknév Keresztnév Cégnév", vagy egyszerűen "Anyu" formátumban. :) Azóta minden mindenhol jól jelenik meg.

(#149104) zhata válasza Tökimanó (#149071) üzenetére


zhata
senior tag

A DNS66 ingyé van, azt használom. Ugyanúgy reklámmentesít.

(#149105) lomposfarkas válasza kaciokos (#149103) üzenetére


lomposfarkas
tag

Pontosan, ez a hatásos megoldás a kontaktkezelők mocsarában a vezeték/keresztnév megjelenítési problémákra. Annyit hozzátennék, hogy a Gmail címjegyzékből ki lehet menteni csv formában, azt Excellel megbütykölni és vissza lehet tölteni a címjegyzékbe. Ha az illető barátságban van a táblázatokkal, 5 perc alatt megvan az egész :)

(#149106) Tökimanó válasza zhata (#149104) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Na igen. De egyrészt szerintem az AdGuard jobb és megbízhatóbb,másrészt ha minden igaz pc-n nem használható. Márpedig nekem ott is kell. De ízlések és pofonok ugye nem egyformák.

(#149107) Fall-N válasza Tökimanó (#149106) üzenetére


Fall-N
veterán

A DNS66 és a Blokada is ugyanolyan megbízható, mivel ugyanaz az elve mindnek. Privát VPN-t használ a telefonon, ami szűri a adatforgalmat. Inkább a hatékonyság, ami fontos, de az is attól függ milyen a blocklist, ami ugyanaz mindig. Tehát ugyanaz a hunfilter van mind a háromhoz.

[ Szerkesztve ]

(#149108) Probert75 válasza Narxis (#149065) üzenetére


Probert75
addikt

Hi! Meggondoltam magam az AdGuarddal kapcsolatban és eltávolítottam! DE ez jelent meg az értesítési sávot lehúzva:

Ha rábökök, akkor pedig ez jelenik meg, hogyan tudom teljesen megtisztítani a telepítéstől?

(#149109) Bozek válasza Probert75 (#149108) üzenetére


Bozek
nagyúr

Beállítások - Biztonság - Speciális - Titkosítás és hitelesítési adatok - Felhasználó hitelesítési adatai

Ott rányomsz az AdGuard Certificate-re és eltávolítod.

(#149110) Probert75 válasza Bozek (#149109) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R De nekem Samsung Note10-en nincs ilyen vagyis nem így van.
Beállítások/Biometrikus azon. és biztonság/Egyéb biztonsági beállítások/Biztonságos tanúsítványok megtekintése. De itt tele van a Rendszer fül biztonságos tanúsítványokkal és csak egyenként lehet kikapcsolni, törölni nem. Ezeket ki kell vagy lehet kapcsolni, nem zavar be a telefon működésébe? A felhasználó fül alatt van amit törölni lehet és töröltem is.
Valamint van egy olyan menü is itt, hogy Hitelesítési adatok törlése. Ezt megcsinálva el is tűnt a figyelmeztetés.

(#149111) Bozek válasza Probert75 (#149110) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A felhasználó fül alatt van amit törölni lehet és töröltem is"

Na, az volt az AdGuard. :) Amúgy meg nem írtad, hogy milyen telefonod van, így én a normál elrendezés szerint írtam. Arról nem tehetek, hogy a Samsung megkeveri az egészet.

(#149112) Probert75 válasza Bozek (#149111) üzenetére


Probert75
addikt

"Amúgy meg nem írtad, hogy milyen telefonod van, így én a normál elrendezés szerint írtam. Arról nem tehetek, hogy a Samsung megkeveri az egészet."
Jogos!
:) :R
De a többit akkor nem kell kikapcsolnom?

(#149113) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Messengerből ki lehet valahogy irtani a reklámokat?

#?*@&!

(#149114) crok válasza Probert75 (#149108) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez egy teljesen altalanos ertesites azon appok ellen, amik ugyanezzel a modszerrel atfolyatjak magukon a forgalmat meg azok ellen a VPN szolgaltatok ellen akik "nagyon jutanyos" aron adnak neked VPN-n keresztul "anonim" Internethozzaferest.. sose fogom megerteni miert hasznalnak az emberek nevenincs VPN-eket, hat teljesen nyilvanvalo (kellene legyen) a VPN-en keresztul Internetezoknek hogy egy 3rd party szerverparkon folyik at a forgalom.. ez az ertesites arra valo hogy a felhasznalo tudataban legyen a dolognak. A VPN bizalmi kapcsolat, az SSL (TLS) kapcsolat tanusitvanyokon alapul. Ceges VPN-nel is igy van csak ott a ceges eroforrasokat ered el ami ceges forgalom.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149115) crok válasza Tökimanó (#149106) üzenetére


crok
Topikgazda

Az AdGuard DNS szervereit ugyanugy be tudod az otthoni routereden is allitani hogy utana megkapd DHCP-n, a PC-den is beallithatod kezzel, vagy barhol ahol van ra lehetoseg.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149116) Magnat válasza zsoltzsolt (#149101) üzenetére


Magnat
veterán

Nem, csak az első tap dupla amire ugrik 10mp-et, a következőre megint 10-et, tehát 13 a helyes szám :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149117) Magnat válasza crok (#149114) üzenetére


Magnat
veterán

Az a baj, h az átlag netezőnek fingja sincs arról, h mi az a tanúsítvány ... a userek 99%-a simán továbblép az érvénytelen tanúsítvány figyelmeztetés ellenére sztem még akkor is, ha a netbankjába akar belépni ... de egy Facebookra tuti.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149118) crok válasza Magnat (#149117) üzenetére


crok
Topikgazda

Szomorú.. :( :Y

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149119) Somatom válasza Magnat (#149116) üzenetére


Somatom
veterán

Megnyitottam az nPlayert, átállítottam az előreugrást 120 mp -re. Böngészőben a film kiválasztása után hosszú tapi -> TubeMate -> nPlayer -> előre ugrás. Közben számoltam a tapikat. 11 -ből megvolt. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149120) consono válasza Somatom (#149119) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor tényleg kevesebb :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#149121) Magnat válasza Somatom (#149119) üzenetére


Magnat
veterán

Akkor nem is értem, minek görcsölsz a Youtube kényelmetlenségén, hiszen meg tudod oldalni kevesebb macerával is a YT videók lejátszását ;]

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149122) Somatom válasza Magnat (#149121) üzenetére


Somatom
veterán

Keversz vkivel. Nem görcsölök rajta, írtam, hogy nem használom a klienst. Így még reklámblokkolóra sincs szükségem. Mások ragaszkodnak hozzá görcsösen. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149123) Magnat válasza Somatom (#149122) üzenetére


Magnat
veterán

Akkor sorry, tegnap v tegnapelőtt volt itt egy szál amikor vki arra panaszkodott, h minden lejátszó jobb mint a YT saját lejátszója, abból kerekedett ki ez a 10mp-es dupla tap dolog is amibe bekapcsolódtál, úgy emlékeztem h te indítottad,de akkor rosszul.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149124) Somatom válasza Magnat (#149123) üzenetére


Somatom
veterán

Ez akkor lenne panaszkodás, ha kényszerülnék a YT kliens használatára. Szerencsére erről nincs szó, így ez nem panaszkodás, hanem véleménynyilvánítás egy Androidos alkalmazásról. Meg is indokoltam a véleményemet. Tudod, erről szól a fórumozás. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149125) Magnat válasza Somatom (#149124) üzenetére


Magnat
veterán

Jah ok, én tényleg azt hittem, h nem te voltál.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#149126) chuck91


chuck91
tag

Sziasztok.
Létezik olyan alkalmazás androidra , ami automatikusan átváltja a mobil adat forgalmat a másik SIM kártyára , ha azon elmegy a hálózat?

(#149127) Probert75 válasza crok (#149114) üzenetére


Probert75
addikt

Soha nem használtam még ilyet! Elnézést, hogy nem születtem a tudás birtokában. De köszönöm az információ áradatot. :R Jó pap holtig tanul. :B

(#149128) Narxis válasza crok (#149114) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem mindenkinek kell VPN-nél "anonim" hozzáférés. Én pl. csak arra használom a VPN-t, hogy hozzáférjek az arte.tv, das Erste és a többi német online tartalomhoz mert magyar ip-vel egy csomó videó korlátozva van. Netflixnél is sokan ezért használnak csak VPN-t. Ilyenkor 2 dolog lényeges, a sebesség és a mennyiség korlát, hogy ezek ne legyenek.

Thanos was right.

(#149129) crok válasza Narxis (#149128) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak feleslegesnek erzem a panikkeltest egy szeg egyszeru rendszeruzenetnel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149130) Narxis válasza crok (#149129) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja azt én is.

Thanos was right.

(#149131) Robohun81


Robohun81
friss újonc

Sziasztok! Valaki olyan segítségét szeretném kérni aki otthon van a számítógép és mobil appokban. Telefonról vagy tabletről szeretnék vezérelni egy windo.. embed 6.0 pro oprendszert ami egy egyszerű kis számítógépen fut. Privátban ha lehet. Köszönöm.

(#149132) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

MakiPlus-ban link megnyitásakor gyors nézetben mindig ez jön fel :

Be lehet állítani valahogy , hogy egyből a beépített böngészőben vagy az alapértelmezett böngészőben nyissa meg a linket és átogrja ezt az ablakot?

(#149133) crok válasza Robohun81 (#149131) üzenetére


crok
Topikgazda

Anydesk Remote Control - távvezérlés, kb. bármiről bármire: Android, Windows es sok egyeb mas rendszerre.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149134) g_g_g válasza WhiteWalker (#149132) üzenetére


g_g_g
őstag

Én is kérdeztem ezt korábban, de nem jött válasz rá sajnos.

Hátha most lesz valakinek ötlete rá.
Bár mióta ez van én nem használom ezt a funkciót, pedig szerettem.

(#149135) szabi__memo válasza crok (#149115) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Beállítottam kíváncsiságból. Nos, youtube el se indul

(#149136) crok válasza szabi__memo (#149135) üzenetére


crok
Topikgazda

Es reklam van? Nincs. Success :D
Bar azt nem ertem mit ertesz ezen pontosan hogy a Youtube el se indul: az app nem indul, a weboldal nem tolt be vagy a video nem indul el? Egyikrol se hallottam meg :F

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149137) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
NewPipe-n kívül létezik még olyan alkalmazás, amelyben nem kell bejelentkezni YouTube-ra, de úgy is elfogadja a csatorna feliratkozásokat?
Köszi!

(#149138) szabi__memo válasza crok (#149136) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Az app elindul de semmit nem tölt be.
Csak gondoltam szólok hogy mégsem olyan egyszerű ez :)
Más oldalak mennek (gondolom azért máshol is lenne gond)

[ Szerkesztve ]

(#149139) WhiteWalker válasza g_g_g (#149134) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Már kettőnket zavar :D Hátha lesz válasz , de lehet inkább a fejlesztőnek kellene irni . :U

(#149140) Jabby válasza Somatom (#149077) üzenetére


Jabby
őstag

"...TubeMate -tel átadom a VLC -nek a lejátszást."

Melyik TubeMate alkalmas erre? Honnan szerezhető be?
Play áruházban ilyeneket találok csak:
Real HD Video Player 4K - HD Video Downloader All,
TubeMedia Downloader,
TubeMote,
stb.

(#149141) fkenny


fkenny
senior tag

Sziasztok!

Évek óta használom nem hivatalosan az Android Auto alkalmazást. Eleinte csak telefonon, pár hónapja pedig már natívan az autó fejegységén is. Egy nagy problémám van. Korábban gyönyörűen lehetett angolul beszélgetni a google segéddel az autóban, de az utóbbi (talán fél évben) elkezdett érthetetlen nyelven magyarázni valamit és bármit kérek tőle mindig ugyan azt mondja. A vicc az, hogy korábban hibátlanul működött angolul évekig. Tudom, hogy nálunk nem elérhető hivatalosan (ami ismét csak vicc, szemben az apple termékekkel és az ott használatos Carplay szolgáltatással). Kérdésem az volna, hogy van lehetőség újra szóra bírni a google segédet?

"Minden sikeres férfi mögött van egy nő aki jól járt. "

(#149142) Somatom válasza Jabby (#149140) üzenetére


Somatom
veterán

A TubeMate -et nem találhatod a Playen. Play alkalmazás volt, de a fejlesztője nem volt hajlandó fejet hajtani a Google egy új regulájának (a YT -ról letöltés lehetőségének tiltása), ezért az app száműzve lett a Play -ről. A tubemate.net a hivatalos oldal, ott mutatja, hogy mely oldalakról tölthető le a hivatalos verzió. Én az apkmirror -t használom. Utána az app jelzi, ha frissítés érhető el és pár bökéssel frissíthető.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149143) kovisoft


kovisoft
őstag

FolderSync Pro egy hétig harmad áron van.

(#149144) Somatom


Somatom
veterán

Kis érdekesség. Minap átregisztráltam az új TVGO -ra.
Jó hír:
A régivel ellentétben ez már a képet és a hangot is kiadja HDMI -n.
Rossz hír:
A csatornaválasztó felület érzéketlen az egérbevitelre, tehát tapis eszköz (HDMI képes teló, tab) kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149145) Zeki


Zeki
nagyúr

Lehet- egy Samsung A51-en céges és magán profilt létrehozni hogy 2 sim kártyával jól elváljon a kettő felület?

(#149146) D1L1ZS válasza kovisoft (#149143) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszi az ajánlást! Be is húztam! :R

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#149147) Jabby válasza Somatom (#149142) üzenetére


Jabby
őstag

Köszi, sikerült letölteni.
Gondolom a megosztásnál kell átküldeni a lejátszást a VLC-nek?
Egy próba után annyi a gondom, hogy bejövő hívás után a megszakadt lejátszást nem tudja folytatni, előröl kezdi a YT lejátszást, s még az előre tekerés sem tiszta számomra.

(#149148) janakbacsi válasza Somatom (#149077) üzenetére


janakbacsi
őstag

Hogyan kell átadni a lejátszást másik appnak, pl. Mx playernek?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#149149) Somatom válasza janakbacsi (#149148) üzenetére


Somatom
veterán

Először TubeMate -ben jobb felül három pötty -> fogaskerék (beállítások) -> felhasználói felület -> belső lejátszó kikapcs. Utána, ha egy linkre hosszan böksz, akkor az átadásnál ott lesz a TubeMate. Vagy, vágólapra másolásnál is megjelenik az ikonja, ha ez engedélyezve van a beállításaiban és a rendszerben. Amikor a TubeMate megkapja a linket, akkor feldolgozza, majd dobja a felbontásválasztót. Kiválasztod amelyiket szeretnéd és ráböksz jobb oldalon a sárga lejátszás piktogrammra. Ha nincs beállítva a rendszerben alapértelmezett lejátszó, akkor dobja az alkalmazásválasztót. Onnantól a kiválasztott lejátszó lehetőségei érvényesülnek. Tehát, pl. VLC -ben csúsztatással lehet ugrani.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149150) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan appot amelyik látja a PC-s Serviion megosztott mappákat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.