Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149601) Jabby válasza Somatom (#149596) üzenetére


Jabby
őstag

Az elcsúsztatható alsó tálcaikonsor alatt a Nova beállítások --> Asztal --> Dokk --> Dokk oldalak -ra (>1) gondolsz?

(#149602) zhorvath válasza HoTaZo (#149589) üzenetére


zhorvath
aktív tag

A Xiaomi telonokon MIUI van. :) EMUI az Huawei, Honor.

(#149603) HoTaZo válasza Probert75 (#149598) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszi! Meglett. Még nagyítanám szívem szerint, de így se rossz.

(#149599) Somatom : Nem jelenik úgy meg nekem az a menü. :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149604) Somatom válasza Jabby (#149601) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Az is tud loopolni (deszépszó :DDD ).
Tök jól lehet vele egyszerűsíteni. Kb. 100 alkalmazáshoz ennyi a főképernyőm. Nincs is több oldal.
HoTaZo:
Akkor lehet, hogy az már prime ficsőr.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149605) Aurig@ válasza Somatom (#149604) üzenetére


Aurig@
őstag

Milyen alkalmazás, ami középen az adatkeretet mutatja?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#149606) Somatom válasza Aurig@ (#149605) üzenetére


Somatom
veterán

Az a roamingban használt adatmennyiség (itthon nem kell mérnem). 3G Watchdog pro. De, 9 -es droid fölött nem müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149607) looser


looser
addikt

Sziasztok!

Létezik reklámmentes ingyenes app, amely képes kártyánként a beszélt perceket mérni?

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#149608) bolic


bolic
őstag

Most megtudtam hogy Gboard-nek is vannak egyéb sötét témái, én sötét barnát választottam, olyan Commodore 64 feelingje van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#149609) HoTaZo válasza Somatom (#149604) üzenetére


HoTaZo
őstag

Lehet.
Még állítgatom a Novát.
Nekem bejön, ha főoldalon vannak a legfontosabb ikonjaim, S hogy a többit elérem lapozgatással.

Most az a legnagyobb gondom, hogy hogyan tudnám átmenteni a Huaweien használt ikonkészletemet a Xiaomira.
Erre van ötlete valakinek?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149610) Somatom válasza HoTaZo (#149609) üzenetére


Somatom
veterán

Tulképp nekem is a főoldalon vannak. A dokkom ikonjai tulképp mappák. Tematika szerint vannak rendezve bennük az alkalmazások parancsikonjai.
Muszáj pont az az ikonpakk? A Playen is sok van, de még ott van pl. a DeviantArt is.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149611) Submarine


Submarine
senior tag

Sziasztok!
A bekarikázott ikon mit jelent?
Tudom, hogy az oda-vissza nyíl a 4G-t amit használtam is, de most kikapcsoltam, ez meg maradt:

(#149612) TODI1111 válasza Submarine (#149611) üzenetére


TODI1111
addikt

Esetleg adattakarékos üzemmód?

(#149613) Submarine válasza TODI1111 (#149612) üzenetére


Submarine
senior tag

Nahát, igen az volt bekapcsolva.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#149614) HoTaZo válasza Somatom (#149610) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az nem rossz ötlet, hogy a dokkolóba rakod így.
Semmi sem muszáj, csak majd, ha a Kaszás jön, de úgy megszoktam őket. Még szerkesztették is a maszkokat hozzájuk stb. Végülis csak .png képek zippelve és átnevezve .hwt-re, de nem találom őket. Valószínű, hogy a MIUI-hoz át kéne nevezni a kiterjesztést valami, még nem tudom, hogy mire, csak úgy fogadná el a Saomi.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149615) SwissAirplan


SwissAirplan
aktív tag

Sziasztok!

Vettünk egy Samsung Tab A SM-T290 tabletet...
kibont.. feltelepit... pinkod beir ( csak képernyő, mert sim nincs benne) aztán letesz...
pár nap után, ma reggel megint elövettem ( addig nem) irnám be a PIN-kódot hát nem jó..
irtam minden pinkódot amit eddig használtam.. (5 féle) egyik se jó..
Na gondoltam akkor Factory reset.. igen ám... de factory reset után kiirja hogy jogosulatlan törlés és jelentkezzek be egy olyan fiokkal ami regisztrálva volt a tabon....
Minek utána email cimet használok, és mind a hármat elutasította, utánna egy kicsit tanácstalan lettem....
Mi ilyenkor a megoldás?

(#149616) Viktor0610 válasza SwissAirplan (#149615) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azzal az email címmel lépj be, amit a törlés előtt használtatok a tabon.
Ha nincs meg, akkor passz. Talán a szerviz segít.

Samsung Galaxy A54

(#149617) spe88


spe88
senior tag

Olyan todo appot keresnék, aminél van olyan opció, hogy be tudok állítani egy sablont és amikor egy taskot állítok be, akkor az ébresztés minden egyebet nem kell beállítgatnom újból. Pl. beállítom hogy este 19.00 és akkor csak rákattintok arra a sablonra. Nyilván egy ilyen sablonba minden egyéb dolgot lehetne beállítani.

Másik elvárás, hogy helyalapú módon tudjon ébreszteni. Megyek haza érzékeli a GPS koordinátákat és el kezd ébreszteni.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#149618) Somatom válasza HoTaZo (#149614) üzenetére


Somatom
veterán

Csinálj róluk screenshotot és rakd át a Xiaomira! Az előbb kiraktam egy alkalmazás parancsikont a főképernyőre. Aztán ráhúztam egy másikat, így mappa lett. Hosszan nyomtam rá, megjelent az ablak és ott a képre böktem. Ez a mappa képét szerkeszti. A lehetőségek között megjelent a galéria, amiben a telón lévő bármelyik képből választhattam és az lett a mappa képe a főképernyőn. Ugyanez működik alkalmazás parancsikonnal is. Tehát, nem kell Xiaomi specifikus kiterjesztés, ha van egy képed arról az ikonról, azt Novaban hozzárendelheted a parancsikonhoz, mappához..

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#149619) HoTaZo válasza Somatom (#149618) üzenetére


HoTaZo
őstag

Azok alfacsatornás .png-k, kell az átlátszó felület! :D
Valószínűleg ez a funkció Prime ficsőr, nekem nem adja ki a kép opciót.

Most meg belefutottam egy másik dologba is: van a KWGT alkalmazásom, egy widgetet csináltam vele. A Huaweiről át tudtam menteni az elkészült widget teljes beállítását, de nem úgy jeleníti meg, mint ahogy kéne, csak ha hosszan rányomok. :F

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149620) Viktor0610 válasza HoTaZo (#149619) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A KWGT-nek és az összes kapcsolódó alkalmazásnak adj meg minden jogot, egyebet (pl. autó indulás), szerintem az megoldja.

Samsung Galaxy A54

(#149621) ktomee


ktomee
csendes tag

Re: #149617 (bocs nem a válaszra nyomtam)

Szia!

Én hosszas keresgélés után a TickTick -t használom szerintem mindent tud amit írtál

[ Szerkesztve ]

(#149622) HoTaZo válasza Viktor0610 (#149620) üzenetére


HoTaZo
őstag

Megadtam, de nem lett jó. Így újra csináltam az alkalmazással a widget. Újra kellett tanulnom az alkalmazást. De most jó. :)

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149623) Bozek válasza HoTaZo (#149614) üzenetére


Bozek
nagyúr

És honnan szedted ezt az ikonkészletet? Mert kép alapján nehéz megtalálni, és mivel írtad, hogy szerkesztették, tehát nem gyári.

(#149624) HoTaZo válasza Bozek (#149623) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, azt már nem tudom megmondani. Talán valami Huawei ikonkészletben. Otthon rátalált párom a gyűjteményemben, de csak dinamit ikon néven mentették el akkor.
Én magam szerkesztették bele, alfa csatornákat átalakítva (mappa ikonnál), színeket cserélve (beállítás ikonnál)...

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149625) Bozek válasza HoTaZo (#149624) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Én magam szerkesztették"

Ez egy szép magyaros mondat. :D

(#149626) HoTaZo válasza Bozek (#149625) üzenetére


HoTaZo
őstag

:((( , Lemaradtam a javítással.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149627) weiss


weiss
addikt

Olyat láttatok már, hogy Aliexpress app nem kompatibilis a telefonnal? LG G7 Fit, Android 9.0. Telefonon Play nem is listázza.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#149628) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
Akku tesztelésre melyik appot ajánlanátok?
Szeretném tudni milyen állapotban van, mennyit romlott a kondíciója.

S23

(#149629) gyulank


gyulank
addikt

Mivel lehetne használni mondjuk az userstyles témákat? A mobilos chrome-ban nem találok kiegészítőket. Szeretnék sötét témát mondjuk a keresésre.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#149630) Baldrick


Baldrick
csendes tag

Megoldható az v.milyen aplikációval, vagy android beállítással, hogy podcast hallgatás és játék közben a játékban feljövő reklámok ne állítsák le a podcast lejátszót? Van néhány reklám amikor együtt szól, van amikor vissza kapcsolja magától a reklám után, de többnyire kézzel vissza kapcsolni...

(#149631) Fall-N válasza Baldrick (#149630) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem hinném. Magát a reklámot kéne tiltani, mert az veszi el a fókuszt. Az meg már nem mindig egyszerű, főleg root nélkül.

(#149632) crok válasza alex devil (#149628) üzenetére


crok
Topikgazda

Pl. [Accubattery] - [olvass ebbe bele, a linkekbe is]. De csak annyira pontos mint a mérésre használt chipek a készülékedben de rengeteg egyéb faktor van még (hőmérséklet töltés alatt és merülés alatt, áramleadás, áramfelvétel, töltés módja (sok rövid, kevés hosszú, keverve, fast charge/quick charge), mennyi százalékról mennyi százalékra, ésatöbbi, olvass bele amiket abba amit linkeltem).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149633) iceQ! válasza weiss (#149627) üzenetére


iceQ!
addikt

Fentebb írtam:

Paradox appja (Insite Gold) ugyan ezt csinálja egy tableten. 2.4.4 verziót lehet telepíteni attól följebb már nem, pedig Andorid 8.1 van rajta. :(((

Ezt a választ kaptam a problémémámra:

I would like to let you know that for Android tablets, Google decides the compatibility with Insite Gold based on the hardware and services. If a device is not supported, it will not show in Google Play and the install button will not be available. (like in your case).

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149634) crok válasza Fall-N (#149631) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem mindig egyszerű de azért vannak lehetőségek root nélkül is (:

@#149630 Baldrick
[Ez] egy próbát megérne.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149635) weiss válasza iceQ! (#149633) üzenetére


weiss
addikt

Kösz. Ez eléggé WTF...

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#149636) Fall-N válasza crok (#149634) üzenetére


Fall-N
veterán

Létezni léteznek, de az alkalmazáson belüli reklám már nem nagyon szokott összejönni az adblockereknek. Ha nem kell internet a játéknak akkor meg kell vonni tőle az elérést, csak ilyen egyre kevesebb van, a fejlesztők sem hülyék. Ha van reklámmentes, fizetős változat, akkor egyszerűbb megvenni.

(#149637) crok válasza Fall-N (#149636) üzenetére


crok
Topikgazda

Ja, hát ha van reklámmentes változat akkor 100% hogy az az egyszerűbb :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149638) Fall-N válasza crok (#149637) üzenetére


Fall-N
veterán

Csak sajnos sokan nem veszik meg, inkább szenvednek a teljes képernyős reklámokkal. Én fel sem rakok olyan programot, amiben nem lehet eltűntetni valahogy a reklámot. Vagy inkább keresek reklámmentes alternatívát.

Egyedül a Xiaomi Témák alkalmazásban vagyok kénytelen elviselni a prémium témáknál.

[ Szerkesztve ]

(#149639) crok válasza Fall-N (#149638) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is így vagyok vele - csak én még Xiaomi témákat se használok..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149640) iceQ! válasza weiss (#149635) üzenetére


iceQ!
addikt

Ugye? Ugyan ezt gondoltam én is...

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#149641) D.Orion válasza weiss (#149627) üzenetére


D.Orion
veterán

A telefonodon az Application manager-ben keresd meg a google play-t és clear data, clear cash. Hátha csak bug.

(#149642) Bozek válasza Fall-N (#149638) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért az AdGuard elég sok alkalmazásban el tudja tüntetni a reklámot.

Én is általában megveszem a reklámmentes verziót, de azért van olyan, aminél ezt a lehetőséget kihagyom. Erre nagyon jó példa a Solitaire Megapack. Anno megvettem, mert a Free-ben kevesebb variáció volt. Aztán változott a fejlesztő, aki ingyenessé tette, viszont rakott bele reklámot. De ez még csak egy apró probléma, mert egyszeri IAP-al eltüntethető, amit meg is tennék annak ellenére, hogy egyszer már fizettem érte. Csakhogy 16 ezer Ft-ot kér érte... Azért már PC-re már nem csak passziánszt, hanem AAA-s címet veszek.

(#149643) crok válasza Bozek (#149642) üzenetére


crok
Topikgazda

Jo, de azert ez az eset messze durvan kiugroan roflcopter eset.. netto szemetseg. 16K egy passzianszert az a nevettseges kategoria, mint az ingyenesse tett de IAP-os appok, akkor meg foleg, mikor meg az arat is 10K folottire allitjak : D Kethetente latok ilyet tuti : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#149644) weiss válasza D.Orion (#149641) üzenetére


weiss
addikt

Nem segített sajnos.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#149645) svgyula válasza weiss (#149627) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A hiba a készülékedben van! Az ali jelenleg 6, 9, 10-es droidon kifogástalanul megy. Próbáltad esetleg direkt az ali-ról letölteni? Az LG telók amúgy is különlegesek ilyen téren. Volt pár a kezemben...

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#149646) weiss válasza svgyula (#149645) üzenetére


weiss
addikt

Próbáltam. Átvisz a playbe, ahol azt mondja, nem kompatibilis.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#149647) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Költözgetek át a G8-ról a Note 9 Pro-ra és kénytelen voltam képernyőzárat beállítani a G8-ra a rövid memóriám miatt, hogy láthassam az egyik elmentett jelszavamat. S nem tudom visszaállítani a feloldásnál, hogy ne legyen.
Itt és a szakmai topikban is volt már kérdés, sőt régebben már belefutottam és sikeresen megoldottam. De arra sem emlékszem, hogy hogyan. Cák az rémlik, hogy a Hitelesítési adatok törlésén túl volt még egy feltétel, műveletet, ez ment ki a fejemből.
Maga a törlés nem elég neki. Odáig merészkedtem, hogy a Készülék felügyeleti eszközöknél inaktívvá tettem a Screen lock service-t, de újraindítás után valami visszakapcsolja.
Ez alapján még a Google fiókjaimat is töröltem. Az se volt elég neki.
Eljátszottam, hogy a mintát elrontom és majd jelszót kér, hátha... 40 rontásig jutottam, nem kért jelszót. :(
Szeretném elkerülni a hadd resetet.
Tudnátok valamit tanácsolni, vagy emlékeztek arra a műveletre, ami kiesett számomra?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#149648) Dendytv


Dendytv
senior tag

Sziasztok olyan jegyzet appot keresek a munkám az olyan, hogy a TAB-ommal járok úgy mond munkát vállalni s oda írom fel az adatokat , de viszont ezeket az adatokat vezetnem a laptopomon is , és kényelmetlen mindig mindent át írigálni van-e esetleg olyan app amit mind a két eszközömre letöltök és szinkronizálnak egymás között ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#149649) sopruk válasza Dendytv (#149648) üzenetére


sopruk
aktív tag

Google Keep nekem bevált...

[ Szerkesztve ]

(#149650) svgyula válasza HoTaZo (#149647) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azt hiszem a képernyőzár beállítása. Annak működése húzással akkor oldja fel a jelszót(ha beütöd) utána elméletileg már nem kéri.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.