Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144701) Rigormortiis válasza crok (#144698) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jogos....

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#144702) Bozek válasza zeon.hu (#144700) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos ugyanaz a Google-fiók? Nekem már a 3. eszközön megy a full (alapból 2-n egyszerre, csak volt egy telefoncsere).

(#144703) zeon.hu válasza Bozek (#144702) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Biztos!

#?*@&!

(#144704) crok válasza Rigormortiis (#144701) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem az a VoWIFI.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144705) zeon.hu válasza Bozek (#144702) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#144706) oska24


oska24
tag

Sziasztok! Van valamilyen alkalmazás arra, amivel az összes telepített appot le tudom menteni adataival együtt? A titanium backup lefagy. Lementi adatokkal együtt, de a visszaállításnál lefagy, bizonyos %-nál megakad. Ez azóta van így, amióta android 10-es rendszereken próbálom visszaállítani az appokat. Jó lenne valami megbízható alternatíva.

XIAOMI Mi 9T-->Redmi 5-->Nike zokni-->Puma alsó

(#144707) crok válasza oska24 (#144706) üzenetére


crok
Topikgazda

Mert a 10 nincs is meg TiBu-ban tamogatva rendesen..

Swift Backup - meg leszel elegedve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144708) oska24 válasza crok (#144707) üzenetére


oska24
tag

Köszönöm! :R

XIAOMI Mi 9T-->Redmi 5-->Nike zokni-->Puma alsó

(#144709) dbius válasza oska24 (#144706) üzenetére


dbius
veterán

Esetleg Migrate?

(#144710) crok válasza dbius (#144709) üzenetére


crok
Topikgazda

Customro customra.. Gyarirol vagy gyarira necces. Amugyja, jo otlet, tenyleg, ha csak koltozni akar.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144711) p.t.r válasza blueye (#144675) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Bakker! ...nagyon jó! Köszönöm szépen. Előtte a playen lévőt nézegettem, onnan jött a gondolat, de ez a v2.0 hatalmasat lépett. :R

(#144712) blueye válasza p.t.r (#144711) üzenetére


blueye
veterán

Orulok :)
En is regota kerestem ilyesmit, erre ez pont telitalalat.
A Playre is fel fog kerulni a 2.0.x az XDA topic szerint.

[ Szerkesztve ]

(#144713) mobilizmo válasza p.t.r (#144711) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én már hosszú idő óta használom a PixelPhone Pro-t, de már régóta nem fejlesztik és sajnos ez érződik is rajta. Ezért feltettem ezt és nagyon tetszik. Le is váltottam a régit.
Van (volt) még egy relatív ígéretes a Drupe. Vannak benne jó ötletek, de összeségében túl sokat akar és túl radikális. Valamint az ingyenes változata, folyamatosan azzal bombáz, hogy vásárold meg, ja és nem túl olcsó.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144714) p.t.r válasza mobilizmo (#144713) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Évek óta a PixelPhone 3.9.9.10 van fent az egyéni problémás dual sim használatom miatt. A gyári tárcsázó lecserélése mindig az első. Most ehhez a True Phone-hoz nagy reményt fűzök.

(#144715) woodworm válasza p.t.r (#144714) üzenetére


woodworm
veterán

Én a dw-t használom. Elég csúnya flat design és drágán adják, de a könyvtáras alcsoportkezelés megfizethetetlen és a szűrője is elég jó.

(#144716) zsoltzsolt válasza woodworm (#144715) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Én, az elég ronda egy alkalmazás. De az tényleg tudja, hogy hívás esetén, ha a füledhez emeled a telefont, akkor fogadja a hívást. Évekkel ezelőtt valamelyik mobilom tudta ezt és hiányzik ez. Melyik app tudhatja még ezt a fajta hívásfogadást?

(#144717) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Tudtok email alkalmazást ajánlani , ami olyan mint asztali gépen az Outlook? Gondolok itt arra, hogy a bejövő emailekre szabályokat hozni létre, hogy ha tárgy mezőben megjelenő bizonyos szavakat talál akkor automatán áthelyezze egy megadott mappába? Rengeteg emailt kapok naponta, napközben a telefon az iroda, szeretném a leveleket szűrni, hogy az érdektelen leveleket rakja mondjuk egyből spambe. ( a tárgymező mindig ugyanaz, rendszer-üzeneteket kapok sokat, pl frissítés, hozzászólás, ezek mennének spambe)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#144718) szimi57 válasza zsoltzsolt (#144716) üzenetére


szimi57
őstag

Apptól függetlenül meg tudod oldani így a hívás fogadást. Pl. a MacroDroid automatizálóval. Nálam működik.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144719) golyós válasza zsoltzsolt (#144716) üzenetére


golyós
őstag

Huawei, Honor tudja, tényleg hasznos, én is szetetem.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#144720) spiderpig820 válasza szimi57 (#144718) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Elkérhetem a makrót?

4B

(#144721) zsoltzsolt válasza szimi57 (#144718) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt nem ismerem, de ahhoz gondolom előbb töltsem le az alkalmazást.
Van benne készen ilyen vagy nekem kell megoldani?

(#144722) Somatom válasza zsoltzsolt (#144721) üzenetére


Somatom
veterán

Az csak az alap program. A hívás "programozását" neked kell megoldanod. Vagy, ha vkinek van egy kész makrója, akkor elküldheti neked. Importálod és akkor nálad is működni fog. Illetve, tovább alakíthatod a saját igényeid szerint.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144723) Mcrazy válasza zsoltzsolt (#144721) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nem kell elkészíteni a makrót, mert nálam is meg van. Megosztom drive-ról szívesen a topikjában.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#144724) Ablakos


Ablakos
őstag

Valamikor volt a settings->apps-> running menü, ahol az éppen futó alkalmazásokat, service-okat lehetett megnézni. A 9-es androidban hol lehet ezt megtalálni.

(#144725) TODI1111 válasza Ablakos (#144724) üzenetére


TODI1111
addikt

Lehet, hogy a fejlesztői beállítások futó szolgáltatásokra gondolsz?

(#144726) crok válasza TODI1111 (#144725) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha bele van téve, nem nagyon teszik már bele gyári rendszerekbe.. lehúzott értesítési sávon pl. ki lehet tenni egy kis ikont erre.. vagy pl. úgy elő lehet szedni, hogy felteszed a Quick Shortcut maker-t és megkeresed azt az activity-t aminek az a neve, hogy:
com.android.settings/com.android.settings.Settings$DevRunningServicesActivity
Ha annyira keresel, hogy "running" (magyarul talán a "futó"-ra is kiadja..) akkor a Settings/Beállítások app-ban lesz.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144727) Jorge


Jorge
csendes tag

Sziasztok!
Hangfelvevő appot keresek szöveg felolvasáshoz. Két fő elvárás lenne: 1. Felvétel közben meg lehessen állítani, korábbi időponttól folytatni (ezt a Samsung gyári rögzítője tudja), 2.Lehessen a mentett felvételt a végétől folytatni
Van valami ötletetek?
Köszi

(#144728) Ablakos válasza TODI1111 (#144725) üzenetére


Ablakos
őstag

Köszi, ott van. Jól eldugták.

(#144729) zsoltzsolt válasza Somatom (#144722) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen!
(#144723) Mcrazy
Neked is! Ránézek a topikban!

(#144730) szimi57 válasza spiderpig820 (#144720) üzenetére


szimi57
őstag

Nem bonyolitottam túl. :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144731) spiderpig820 válasza szimi57 (#144730) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Valóban.
Köszönöm.
Mi történik, ha zsebben hordod és akkor hívnak?
A fentebb ajánlottat próbálgatom egyelőre.

4B

(#144732) szimi57 válasza spiderpig820 (#144731) üzenetére


szimi57
őstag

Legtöbb készülék alapból tudja a zsebben hordás funkciót. Ha jól tudom ilyenkor a kijelző nem kapcsol be. Meg lehet adni MD-ban, hogy csak akkor fogadja a hívásokat, ha a kijelző be van kapcsolva.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144733) ledger


ledger
tag

Sziasztok
Múlt héten írtam:
Mopria alkalmazással tudok csatlakozni a nyomtatómhoz, ha az TL-PS110u print serverrel lett csatlakoztatva?
Nyomtató: HP M1132MFP teló: pedig Mi A1
Laptopokkal vezeték nélkül működik rendesen a nyomtatás.
De okos-telefonnal nem akar, lehet egyáltalán ilyet?

Megtaláltam a megoldást, leírom hátha valaki hasznát veszi.
Ez a nyomtatószerver LPR protokollt használ, amelyet az okostelefonok nem támogatnak.
Ajánlottak két app-ot, ePrint vagy a PrintHand , az utóbbit próbáltam ki ,igaz fizetős de azzal gond nélkül megy a nyomtatás.

(#144734) crok válasza ledger (#144733) üzenetére


crok
Topikgazda

Köszönjük! : )

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144735) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Tudnátok egy nem fapados tárcsázó/névjegyzék app-ot ajánlani? A Huawei-é valahonnan beszerezhető?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#144736) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Érdeklődnék, hogy valaki így videó alapján ránézésre ráismer-e, hogy milyen videoszerkesztőt használnak a készüléken! Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#144737) mobilizmo válasza sharp4 (#144735) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nem tudom neked mi nem fapados, de nemrég volt szó a Truephone-ról, remek app.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144739) blueye válasza mobilizmo (#144737) üzenetére


blueye
veterán

En hoztam fel az app-ot, de nem ezt a verziot, belinkeltem korabban az XDA topic-ot, ott mar a 2.0 feletti verziorol van szo, en is azt hasznalom.

(#144740) Viktor0610 válasza blueye (#144739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, csak elfelejtetted linkelni, így a kismillió hasonló nevűből nem lehetett kiválasztani, melyikre is gondoltál. ;]

Vagy frissítetted a hozzászólásod, miután olvastam, vagy nem tudok értőn olvasni. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#144741) Med1on


Med1on
aktív tag

Sziasztok!

Elég spéci appot keresnék, az sincs kizárva, hogy lehetetlen a dolog. Szóval androidos telefonomat (Samsung S10) szeretném elérni távolról, mobilinterneten keresztül. Egész konkrétan a kamerát szeretném használni ilyen módon.

Szerintetek megoldható a dolog?

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#144742) crok válasza Med1on (#144741) üzenetére


crok
Topikgazda

Mire akarnad hasznalni? Alfred-et nezted mar?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144743) mobilizmo válasza lomposfarkas (#144738) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nagyon megéri, a teljes árat is.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144744) Med1on válasza crok (#144742) üzenetére


Med1on
aktív tag

Kint lenne a teló "lespozícióban", és akkor távolról tudnék fotókat készíteni. :DDD

Nem néztem még, ez a progi szerinted fut mobilnetről vagy csak WiFi-ről?

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#144745) kovacs65 válasza Med1on (#144744) üzenetére


kovacs65
senior tag

Igen. Fogod tudni használni mobilnettel is.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#144746) Med1on válasza kovacs65 (#144745) üzenetére


Med1on
aktív tag

Köszönöm a tippet! :R

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#144747) Mcrazy válasza szimi57 (#144732) üzenetére


Mcrazy
őstag

"Legtöbb készülék alapból tudja a zsebben hordás funkciót."

Az én Samu készülékeimben egy forintot nem ér ez a funkció. Beteszem a nadrágzsebbe előre a telefont lezárt kijelzővel (Smart lock viselésérzékelés kikapcsolva) és fél óra múlva ugy el van nyomkodva, ahogy csak lehet.

A "hívásfogadás bekapcsolt kijelzőnél" című feltétel azért nem jó, mert amikor bejön a hívás, alapból bekapcsolódik a kijelző. Én a "Készülék helyzete" feltétellel oldottam meg, de bíztos lehet még fokozni.

Üdv: Mcrazy

(#144748) Eastman


Eastman
őstag

#144612 Eastman 2020-04-22
Sziasztok!
Google Play-ből lehetséges feltöltőkártyás telefonszámmal (arra elegendő egyenleggel) vásárolni?
Köszönöm!
E.

#144613 D1L1ZS válasza
Szia! Telekomos feltöltőkártyás vagyok, én tudok egyenleggel fizetni!

#144619 Eastman válasza
Köszönöm, ez megnyugtató.
Nálam SIM1 telenor előfizetéses, SIM2 telekom feltöltős. A Google Play fizetésnél csak a telenort látja, a telekomot nem. Akkor sem, ha SIM1-et kikapcsolom a hálózatból. Én a SIM2-ről fizetnék.
A G. postafiókomhoz egyik telefonszám sincs hozzárendelve.
Ebbe a problémába futott már bele valaki közületek?

A megoldás:

Dual SIM telefon esetén az egyes slotba kell tenni azt a sim-et, amivel vásárolni szeretnél. Tehát működik így a telekom domino google play áruház -ból történő vásárlás is. A neved, címed kell megadni, aztán simán levonja a G. az összeget a feltöltött egyenlegből.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#144749) Zola007


Zola007
veterán

keresek Redmi 8-hoz hívásrögzítő appot.
Redmi 4A-ban gyárilag volt, valami hasonlót, ami a beszèlgetèst mp3-ba felveszi
köszönöm:R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#144750) szimi57 válasza Mcrazy (#144747) üzenetére


szimi57
őstag

Viszont, ha müködik a zsebes része akkor a kijelző zárt és nem fogadja a hivást mert a feltétel a bekapcsolt kijelző. Vagy nem jól tudom? Két különböző Xiaomi készüléken is igy működik.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.