Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144551) fecus válasza Fred23 (#144539) üzenetére


fecus
őstag

Ez mit jelent? Én használom, de sohasem regeltem be (azt hiszem...). Mit lehet onnan ellopni?
Egy öreg tabletbe leheltem így életet, mivel a Google világ kiirtása után egész használható lett.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#144552) crok válasza andrás47 (#144548) üzenetére


crok
Topikgazda

Van, pl. a BetterBatteryStats (nem feltétlen kell hozzá root de ha nincs root akkor adb kell).
Ha az nem akkor egy bugreportból egy Battery Historiannal mindenképp minden hasznos infot ezügyben ki lehet nyerni. Keress rá itt arra, hogy "gyorsan merül" - ha nem haladsz írj rám privátban és juttass el egy bugreport.zip-et.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144553) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok, a Nova launcher prime tudja azt hogy 180 fokkal elforgatja a képernyőt ?

[ Szerkesztve ]

(#144554) punky10 válasza laleeee (#144553) üzenetére


punky10
addikt

Hogy érted?Szándékosan fejjel lefele mutassa a tartalmat,vagy ha Te szándékosan fejjel lefele tartod az eszközt,akkor azt rendesen mutassa?
Az elsőt tudomásom szerint nem tudja,a másodikat viszont igen.
4 opció van:
-alapértelmezett
-autómatikus forgatás
-álló kikényszerítés
-fekvő kikényszerítés

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#144555) Laci369


Laci369
friss újonc

Szép napot mindenkinek.
Nem tudom szabad-e ilyen kérdést ide írni, keresnék valakit aki tudna írni egy alkalmazást ami a telefonszámomat ide-oda átirányítgatja a Playaruhaz-ban nem találtam olyant ami megfelelő lenne.
Előre is köszönöm

(#144556) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Hogy tudom a háttérbe futtatni ezt az alkalmazást hogy vissza is töltsőn? Mert csak egy darabig fut a háttérben :F
Huawei Mate 20!

[ Szerkesztve ]

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#144557) 1egaly válasza laleeee (#144553) üzenetére


1egaly
aktív tag

Ez tud ilyet: [link]

(#144558) andrás47 válasza crok (#144552) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm segítséged, most kiserletezem még, ha nem jön össze, jelentkezem.

(#144559) kmarci25 válasza szita.erno (#144556) üzenetére


kmarci25
veterán

Szerintem a telefonod beállításai között keresgélj inkább, valószínűleg a memóriakezelő lövi ki a futó appok közül.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144560) crok válasza szita.erno (#144556) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezek nem segítenek esetleg?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144561) Fall-N válasza Bozek (#144488) üzenetére


Fall-N
veterán

Amúgy is ez fingreszelés. Ha fel telepíti az összes plugint akkor tud mindent. Én is a Silverből indultam ki. Lényeg hogy tudja az összes dolgot. Gondolom nagyon nehéz feltelepíteni a kiegészítőket mellé. :U

(#144562) pube111


pube111
senior tag

Van valami távoli vezérlés app, amivel a távoli készüléken nem kell jóváhagyni a vezérlést?

(#144563) crok válasza pube111 (#144562) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, instant hacker script kiddie-k, ide gyűjjetek :\

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144564) szita.erno válasza crok (#144560) üzenetére


szita.erno
aktív tag

Köszönöm a segítségeket :R idáig müködik ahogy kell. Energia takarékosság miatt ki lőtte az alkalmazást egy idő után.

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#144565) Somatom válasza pube111 (#144562) üzenetére


Somatom
veterán

Attól függ, hogy ezt mire érted. Anno a barátnőmnek (klasszikus szöszi) vettem egy telót, amit felkészítettem ilyenre. Amikor elsírta magát, hogy nem megy az x dolog, akkor csak wifin lerakta az asztalra, én meg távgyógykezeltem. De, legalább egyszer mindenképpen engedélyezni kell.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144566) punky10 válasza Somatom (#144565) üzenetére


punky10
addikt

A "távgyógykezeléshez" már tuti kell a...az is...
Hajrá !😀
Meg még sokminden!

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#144567) -szabi- válasza crok (#142237) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia
Kettő hónap elteltével érdekelne melyik FTP szerver-t ajánlanád?
üdv
szabi

(#144568) crok válasza -szabi- (#144567) üzenetére


crok
Topikgazda

Ennél jobban nem járnám már körbe a fileátvitel témát, ennél többet nem szeretnék rászánni, nekem ennyi elég, van benne FTP is.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144569) -szabi-


-szabi-
őstag

Közben kipróbáltam az általad korábban ajánlottak közül amik az áruházból elérhetők.
SimpleSSHD: Ebben nincs FTP vagy nagyon elrejtették.
FX File Explorer: 7 napos verzió és meg sem találtam az FTP szerver futtatását.
Servers Ultimate: Ebben végre találtam FTP szervert, többfélét is. Viszont nem csak a helyi hálózatra hanem a internetre is megoszt, az meg így nem tetszik.
Feltettem a TotalCommandert és az FTP plugint, de az csak kliens.
WiFi FTP szerver-t is kipróbáltam, de csak a telefon memóriáját tudja megosztani, könyvtár vagy a memóriakártya nem választható.
Ftp Szerver következett, de jelszavazik amire helyi hálózaton nincs szükségem.
Aztán itt egyenlőre meguntam.
Win-es telómra egy FTP szerver volt, elindítás után rákattintottam a főkönyvtárra vagy kijelöltem valamelyik könyvtárt és megosztás. Ennyit kellett csinálni és működött.
Egyenlőre az elszomorító tanuság számomra, hogy hiába van ennyi alkalmazás, ha egyik se használható.
Megint marad a play-en kivüli apk telepítés.

(#144570) Somatom válasza -szabi- (#144569) üzenetére


Somatom
veterán

Bocs, hogy belevau a nagyok vitájába! :)
Alap szinten sztem jó a MiX. A Servers Ultimate pedig egy profi fejlesztő, profi programja. A free verzió lehetőségeit nem ismerem. A pro -ban viszont biztosan beállítható, hogy belső, vagy külső hálós IP -n, vagy mindkettőn futtassa a szervert.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144571) -szabi- válasza Somatom (#144570) üzenetére


-szabi-
őstag

Nincs itt vita, kipróbálgattam egy csomót az áruházból aztán leírtam.
Tableten nálam is MiX van fenn, nem is értem az áruházból miért nem elérhető.

(#144572) crok válasza -szabi- (#144569) üzenetére


crok
Topikgazda

Az a poszt file-átvitelre vonatkozott, ez igaz, de mindhez odaírtam miért ajánlom.

A SimpleSSHd nem FTP hanem SCP, ezt írtam is - meg hogy miért jobb mint az FTP.

Az FX-ben WebDAV-ra vonatkozott az említés, amit szintén írtam, nem tudom minek próbáltad akkor ki.

A Wifi FTP-t én nem ajánlottam, soha nem is használtam.. soha még a telefonjaimon se volt.

Az utolsó - FTF Szerver - szintén zenész, sose használtam még, sose telepítettem, nem is ajánlottam..

Ellenben a legelső app amit említek (MiXPlorer XDA-ról, amit szerintem sokan mások is mondanának első körben) nálad meg sincs említve, pedig abban is van többek közt FTP szerver is. MiXPlorer Silver elérhető Play-ből természetesen, fizetős mert ingyen elérhető XDA-n (szól ha van frissítés) és a Play változat a fejlesztő támogatására van kitalálva - de gyakorlatilag ugyanazt tudja.

Az, hogy egy app nem fér hozzá csak a belső memóriához lehet jogosultság kérdés is (nincs belefejlesztve, nincs engedélyezve, Android verzióhoz kötött "sajátosság") de ettől még a program miért ne lehetne amúgy jó? A Wifi FTP Play-es leírása azzal kezdődik, hogy "On Android 5.0 & higher, to access external SD card, in app settings, click mount folder, select "custom" and then select the external SD card in the next screen." - ezt megcsináltad mielőtt el akartad indítani a szervert az SD kártyával?

Az, hogy neked nem kell user/pass az egy dolog, én pl. olyat fel se tennék aminél az az alap hogy az anonim hozzáférés engedélyezett.. pont nem érdekel hogy helyi vagy bármilyen hálózat, elég csak egy reptéri WLAN-ra gondolnom.. brrrr.. az is "helyi".. de a Servers Ultimate megoszt (ha beállítod akkor "figyel") az összes interface összes IP-jén.. az meg gond, a jelszó nélküli csatlakozás meg nem.. mondjuk ez kikapcsolható szerintem.

A Play-en kívül pedig egyrészt van élet másrészt egy FOSS app fejlesztője nem feltétlen akar pénzt adni azért, hogy az appot te ingyen letölthesd - hiszen ott van az F-Droid, csinálhat GitHub oldalt, ott release-eket.. arra pedig írhat update keresőt is. De ha csak Play Store akkor marad neked a szomorú valóság meg a ShareMe szerű appok - az egyszerű userek nem akarnak már FTP-t hanem idetapp-odatapp működik - valahogy. Na ez nem én vagyok, ilyet nem fogok ajánlani - pedig a Snapdrop - szimpla böngészővel - is hasonló.. de ahhoz is nyílt a forrás vagyis meg tudom nézni hogy hogy működik.

@Somatom: Szerintem ez nem vita. Szimplán ez van. Nem tisztem eldönteni ki mit ajánl. Max. érvelek mellette vagy ellene. Én leírtam erre a célra mit ajánlok. Neki is megvannak az érvei - ellene leginkább. Akkor már épp topikgazda voltam itt (vagy két hete?) de nem érzem úgy hogy megmondóemberként nekem kell jönni egy ilyen "rosszatajánlottál" dologgal, mert amúgy az appokhoz odaírtam hogy melyiket miért ajánlom, arra viszont jók. Ha nem tetszik az ajánlás majd jönnek még itt sokan segíteni találni megoldást. Play-en kívül - belül. Magam részéről körbejártam a file átvitel lehetőségeket az én szemszögemből és továbbra is tartom, hogy jók - szerintem.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144573) Somatom válasza crok (#144572) üzenetére


Somatom
veterán

Mint írtam, biztosan állítható.
Server -> General -> Listen on network interface.
Alapértelmezetten "all", de a legördülőben kiválasztható, hogy melyiken futtassa a szervert.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144574) -szabi- válasza crok (#144572) üzenetére


-szabi-
őstag

Azt érzem így távolról, hogy megbántódtál.
Azért nyugtass meg, hogy nem.
A play mögötti üzletet én nem látom át, amiket írsz arról nem tudtam.
Így már értem miért volt az ajánlatok között többnyire külső program és miért találok a play-en annyi reklámokkal tűzdelt haszontalan alkalmazást.
Múltkor azért nem próbáltam ki a többségüket, mert a tabletem egy öreg kínai csoda.
Viszont tegnap cseréltem a win telót droidra, ezért jöttem vissza a topikba.
Bizonyára nem ez volt az utolsó, hogy nem értek-tudok valamit, 5 év winphone használat után próbálok átállni.
Szóval nyugtass meg, hogy nem!? ;)

(#144575) crok válasza -szabi- (#144574) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs harag, semmiképp!

Igen, ezért van a sok reklámos app, ezért ajánlok olyat ami FOSS - ha lehet. A díj egyébként 25 dollár (ami nem sok az Apple-höz képest pl.). Nem sok de ha nem pénzt akarsz vele keresni akkor azért szemmel jól látható. Ha pénzt akarsz látni belőle akkor reklámok.. vagy fizetős app.. de a sáp 30%. Aztán a developer policy betartása.. pl. levették a koronavírusappokat mert hisztériát kelthetnek..? Máris bukta a 25 dollárt.. jó, talán nem sok pénz de vissza nem kapja..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144576) dbius válasza crok (#144547) üzenetére


dbius
veterán

Én értem mit mond.

Az a gondja, hogy hiába telepíti az új készüléken a google authenticatort, azzal nem kapja vissza a régi készülékre telepített google authenticatorban hozzáadott oldalak kétlépcsős azonosítós adatait.

Magyarul "üres" a google authenticator az új készülékre történő telepítés után, Neked kell hozzáadnod kézzel megint, egyenként az oldalakat, amiken használod a kétlépcsős azonosítás ezen módszerét.

Korábban nekem is az volt a problémám a google féle authenticatorral, hogy ha elfelejtettem menteni a google authenticator programot az adataival együtt titanium backuppal telefon váltás előtt, akkor az új készüléken kezdhettem elölről az authenticator telepítése után az oldalak hozzáadását, mivel a programban nincs felhőbe szinkronizálás, vagy backup, export-import.

Én pár éve pontosan emiatt tértem át a google authenticatorról a Lastpass Authenticatorra, mert van benne olyan lehetőség (magát a Lastpasst is sok éve használom), hogy a hozzáadott oldalak kétlépcsős azonosító adatait elmenti a Lastpass accountba, így készülék elvesztése, lopása, vagy cseréje után simán visszaállíthatóak a kódok, nem kell bajlódni egyenként az oldalak ismételt hozzáadásával.

[ Szerkesztve ]

(#144577) Nerazim


Nerazim
őstag

Udv!
Jol gondolom h ez igy nem mukodik?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#144578) crok válasza Nerazim (#144577) üzenetére


crok
Topikgazda

Jól.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144579) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Van olyan app amibe, ha megadom az általam 10 leglátogatottabb oldalt, akkor az app mind a 10 oldal összes, vagy legfontosabbnak vélt híreit megmutatja? Tehát nem akarok mindig 10 lapot megnyitni a könyvjelzőből.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#144580) Jakuu válasza MikeWazowski (#144579) üzenetére


Jakuu
őstag

Uraim olyan aplikaciot keresnek, ami atiranyitja a telefonra erkezo hivast egy tabletre wifin keresztul. (Azert wifin keresztul, mert a tabletben nincs sim) Mint a Forward My Calls , de sajnos az nalam nem mukodik, gondolom azert mert mar ezer eve nem frissitettek.

[ Szerkesztve ]

(#144581) Nerazim válasza crok (#144578) üzenetére


Nerazim
őstag

Valamit lehet vele kezdeni? Portolt Miui 11 9.10.10. van fent moun kernellel, ha ez szamit, de ezt mar ugyis tudod :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#144582) mobilizmo válasza Nerazim (#144581) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

A Master Power-t nem lehet bekapcsolni?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144583) Dr.NX válasza Jakuu (#144580) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ha nincs a tabletedben SIM, akkor valószínűleg hanghívásra alkalmas keretrendszer sem.
Persze ha leírtad volna a tablet típusát, oprendszert, akkor nem kellene tippelgetni, de hát egy kicsit erőltessük meg magunkat mi is, nem?

Elfogadom a sütiket.

(#144584) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.
Tudna nekem valaki ajánlani valami hasznos költségvetés kezelő vagy pénztárca kezelő appot, amivel a kiadásokat és bevételeket átláthatóan tudnám kezelni?

Köszönöm szépen.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#144585) crok válasza Nerazim (#144577) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is a master switch-re nyomnék először, ha eddig nem tetted meg - ugyanis ki van kapcsolva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144586) Somatom válasza Dr.NX (#144583) üzenetére


Somatom
veterán

Egy rootolt Teclast M30 -a van. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144587) -szabi- válasza crok (#144575) üzenetére


-szabi-
őstag

Ennek örülök. :)
Most olyan alkalmazást keresek "run the map" váltására amivel szintén tudok gps útvonalat rögzíteni, gpx, kml fájlt exportálni SD kártyára vagy email címre.
Nem akarok olyat amihez külső oldalas regisztráció kell, mert csak ott megtekinthető.
Amit eddig próbáltam azok hozzáférést kértek a névjegyekhez vagy valami egyéb olyanhoz amit nem értettem miért szükséges (szerintem a helymeghatározásnak elégnek kellene lennie) ezt nem engedve meg nem használhatók.
Előre is köszönöm.

(#144588) Nerazim


Nerazim
őstag

(#144582) mobilizmo & (#144585) crok
Köszönöm igen az volt a gond. Fatal error :R

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#144589) tomy86 válasza -szabi- (#144587) üzenetére


tomy86
addikt

GPS logger csak a helyadatokhoz kér hozzáférést, ha jól emlékszem (régebben használtam).

(#144590) crok válasza tomy86 (#144589) üzenetére


crok
Topikgazda

@-szabi- @tomy86
Megnyitva a Play-ben ha legörgetsz legalulra akkor van olyan, hogy jogosultságok, meg lehet nézni előre hogy mihez kér hozzáférést: jelen esetben a pontos helyzethez, file tároláshoz és előtérben futás + hálózat + alvó módba lépés megakadályozása van még a listán összesen (ezek meg úgyis mind kellene egy folyamatos útvonalrögzítéshez). Ha a készülékben van valami akkukímélő mód akkor abból ki kell majd venni hogy ne zárja be háttérben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144591) DrBubo77 válasza -szabi- (#144587) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én a Speedometer GPS-t használom. Van ingyenes verziója is, szokott lenni a pro is ingyenes akcióban. Csak helymeghatározástm és tárhelyet kér. Lehet menteni SD kártyára vagy felhőbe is az adatokat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144592) crok válasza DrBubo77 (#144591) üzenetére


crok
Topikgazda

Azért görgesd majd végig erre az app-ra amit a feletted levő hsz-ben írtam, 4x több dologhoz kér jogosultságot, és ha csak belegondolsz: hogy ment felhőbe ha nincs hálózathoz hozzáférése?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144593) Diokhan válasza crok (#144592) üzenetére


Diokhan
addikt

Bizony ám:
Vajon miért kell ennyi minden?

This app has access to:
Location
approximate location (network-based)
precise location (GPS and network-based)
access extra location provider commands
Photos / Media / Files
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Storage
read the contents of your USB storage
modify or delete the contents of your USB storage
Camera
take pictures and videos
Wi-Fi connection information
view Wi-Fi connections
Other
read Home settings and shortcuts
read Home settings and shortcuts
receive data from Internet
view network connections
connect and disconnect from Wi-Fi
full network access
draw over other apps
control vibration
prevent device from sleeping
install shortcuts
uninstall shortcuts
Google Play license checkread
Google service configuration

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#144594) darvinya válasza crok (#144592) üzenetére


darvinya
titán

Pedig van teljes hálózati hozzáférése.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144595) crok válasza darvinya (#144594) üzenetére


crok
Topikgazda

Tudom, pontosan azért írtam mert én (is) megnéztem és nyilvánvaló hogy kell - de az eredeti állításban csak a hely és a tárhely volt említve.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144596) szimi57 válasza Diokhan (#144584) üzenetére


szimi57
őstag

Ezt használom.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144597) siskad


siskad
őstag

Sziasztok! Van egy Huawei Nova 5T telefonom aminek a kijelzőjének a szélénél van egy kisebb folt, ami világosabb. Annyira nem zavaró, de mégis jobb lenne ha kevésbé/semennyire nem lenne látható, így egy olyan alkalmazást keresek, amivel oda rakna egy kis sötétebb foltot, ami mindig ott lenne. Tehát gyakorlatilag egy screen filter, de csak egy kis pontban kellene. Nem tudom van e egyáltalán ilyen alkalmazás, én szétnéztem, de egyelőre nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13

(#144598) mobilizmo válasza szimi57 (#144596) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Ennél mindent be kell gépelni, vagy esetleg tud a bankból szinkronizálni? Ha a második igaz, akkor mely magyar bankokra tudja?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144599) szimi57 válasza siskad (#144597) üzenetére


szimi57
őstag

Úgy látom a világosabb folt körül viszont van egy sáv ami sötétebb a többi résznél. Nem valószinű, hogy össze lehet hozni.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144600) siskad válasza szimi57 (#144599) üzenetére


siskad
őstag

Jól látod, viszont az inkább képen látszik, élőben nem igazán.

Xiaomi 13

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.