Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144401) pube111 válasza Viktor0610 (#144397) üzenetére


pube111
senior tag

Ok, köszi.

(#144402) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Olyan kamera alkalmazást keresek, ahol egy képet áttetsző módon meglehet jeleníteni, hogy ahhoz lehessen igazítani a készítendő fotót. Korábban olvastam róla, de nem tudom, hogy tudnék rákeresni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144403) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#144402) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kamera szóra kerestem, majd az egyikre adott válasz ez volt. ;] Thx kovisoft:
"Open Camera: Camera Preview/Ghost Image, ennél ki lehet választani, hogy a legutolsó képet vagy egy kiválasztott képet jelenítsen meg félig átlátszóan."

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#144404) Ramos_ válasza crok (#144399) üzenetére


Ramos_
tag

nincs ilyen egyáltalán nekem
mivel Lg Q6-om van

(#144405) crok válasza Ramos_ (#144404) üzenetére


crok
Topikgazda

Mea maxima culpa, az eredeti kérdésedben a "q6"-ot félhomályban "g6"-nak sikerült látnom..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144406) Somatom válasza crok (#144405) üzenetére


Somatom
veterán

Marshmallow -tól a gyártón múlik, hogy engedélyezi-e a Miracastot. Stock Androidon a Google letiltotta (ha jól tudom, akkor a build.prop -ban). Moto Z Play -nél szembesültem vele. Biztos nem fogyott jól a Chromecast. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144407) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#144403) üzenetére


DrBubo77
addikt

Köszi. Már este volt nagyon. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144408) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! olyan applikaciot keresek amivel tudok segiteni idosebb edesanyamnak. Tavolrol kellene kezelnem a telefonjat neha napjan.
szoval androidos telora, ha valamikor be kell allitani valamit vagy ha telepiteni kell valami a telefonjan...
elore is koszonom a segitseget!
b

(#144409) DrBubo77 válasza bazsimano (#144408) üzenetére


DrBubo77
addikt

Anydesk, Teamviewer?

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144410) csipuka válasza bazsimano (#144408) üzenetére


csipuka
senior tag

Teamviewerrol jottem, Anydesk lett a vege.

(#144411) Levwi


Levwi
aktív tag

Hellosztok lenne egy kis gondom. Egyfolytában nem válaszol a képen lévő alkalmazás amiről fogalmam nincs, hogy micsoda. És nem is találtam semmit a neten róla. Remélem ti tudtok segíteni, hogy törölhető e vagy rendszer alkalmazás.

Huawei P20 Pro Black

(#144412) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ezt most vettem észre. Fiókomban a megvásárolt appjaim után odakerült egy "Visszatérítés kérése" szöveg. Ez mióta van így és mire jó? Ha jól tudom bármit veszek annak az árát 2 órán belül kell visszakérnem ha nem tetszik. Évek múlva ennek mi értelme van?

(#144413) crok válasza Levwi (#144411) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha van eltávolítás gomb (és nem csak letiltás/frissítések eltávolítása) akkor nem lehet rendszer app - vagyis törölhető. Érdekesebb kérdés hogy mi az app teljes app ID-ja, az nem látszik?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144414) crok válasza Tökimanó (#144412) üzenetére


crok
Topikgazda

Régen ott van az már.. Nem telepítetted ezeket most megint, mondjuk egy ú készülék belakásakor? Engem már sokszor megszivatott, hogy egy régen megvásárolt appom egy új ROM-on feltettem de meggondoltam magam hogy nem kell most és 10 percen beül töröltem - már jött is a "miért akarod visszatéríteni?" kérdéssel a Google automata..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144415) Levwi válasza crok (#144413) üzenetére


Levwi
aktív tag

Sajnos én nem látom csak haver küldte, hogy mi ez. Nekem a verziószám lett gyanús, meg az, hogy csak tárhely engedélye van semmi más.

Huawei P20 Pro Black

(#144416) Tökimanó válasza crok (#144414) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Voltak olyan appok amiket felraktam új telefonra aztán mégis levettem. Viszont vannak olyanok is amiket tuti hogy évek óta nem használok és nem is raktam fel sehová. De pl. a Swype Keyboardot ha akarnám sem tudnám már felrakni. A visszatérítés kérése szöveg mégis ott van.

(#144417) bazsimano válasza csipuka (#144410) üzenetére


bazsimano
őstag

mindenkinek koszonom aki valaszolt! holnap ki is probaljuk majd! :R :R

(#144418) svgyula válasza Levwi (#144411) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez a alkalmazás a kugli szerint első keresésre (spon.apk)
A játékoknál segíti az ujj morgás beállítását, vagy valami hasonló segéd.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#144419) gyuri81


gyuri81
veterán

A minap kaptam egy céges telefont, bizonyos lebeszélhető hívás kerettel.
Létezik valami app rá, hogy tudjam számlálni az eddigi kimenő hívásaimat? ( túl sok macera ha átlépem a keretet...)

(#144420) g_g_g válasza gyuri81 (#144419) üzenetére


g_g_g
őstag

Az adott szolgáltató alkalmazása szerintem mindegyik tudja.
A Telenoré biztosan tudja.

(#144421) gyuri81 válasza g_g_g (#144420) üzenetére


gyuri81
veterán

Telekomos a kártyám.

Gondoltam van olyan app ami összesíti a hívásokat... :)

[ Szerkesztve ]

(#144422) DrBubo77 válasza gyuri81 (#144421) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én régen ezt az alkalmazást használtam erre: DroidStats.
Elég részletesen be lehet állítani.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144423) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Posta nyomkövetés másnál se megy?
Amiket eddig tudott követni, most azoknál is azt írja, hogy jelenleg nem található követési információ.

#?*@&!

(#144424) crok válasza zeon.hu (#144423) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs most csomagom tesztelni.. de a weboldalon se ad eredményt?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144425) zeon.hu válasza crok (#144424) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ott ad, épp ezért keresem a hibát.
Teszteld le ezzel: UW473824344CN
(Elvileg már a csomagelosztóban van)

#?*@&!

(#144426) crok válasza zeon.hu (#144425) üzenetére


crok
Topikgazda

Nekem mutatja ezt a csomagot, ugyanazzal az infoval mint a weboldalon.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144427) zeon.hu válasza crok (#144426) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hmmm... Most már nálam is.
De eskü, tegnap este óta nem ment :D

(Szakmaiban volt egy gsm hívás hiba kérdésem.
Nincs ötleted rá?)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#144428) FeZ... válasza DrBubo77 (#144422) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Meg akartam nézni, de sajnos azt írja a Play, hogy Az elem nem található.

(#144429) DrBubo77 válasza FeZ... (#144428) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ez érdekes, az otthoni gépemen betölt, a munkahelyi gépen nem található. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#144430) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Kalória számláló appot keresek. Mivel én saját excel táblába írom, hogy miből mennyit eszek, és mobilon nekem ezt macerás pötyögni, ezért nem szeretném külön írni, hogy mi volt a reggeli, ebédek, vacsorám, stb. Beírok egy étkezést, ami a napi összeset jelenti (kcal, zsír, telített zsír, ch/cukor, fehérje, rost). Illetve jó lenne, ha edzést lehetne bele vagy írni, vagy szinkronizálhat akár Stravával, vagy Fittel. A napi kalória kalkulátor app egész jó, még statisztikát is mutat, csak edzést nem tudok beleírni. Nagyon sokat próbáltam, de még többet nem. Próbáltam Pl YAZIO, Kalóriabázis, Myfitnesspal Calorie, LifeSum, EasyFit. Köszönöm :)

(#144431) Narxis válasza HoldfenyLuna (#144430) üzenetére


Narxis
nagyúr

KalóriaBázis [link]

Thanos was right.

(#144432) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
Android 8 ra,tud valaki exfat kezelo appot.Ami ingyenes?
Es nem kell root.

[ Szerkesztve ]

(#144433) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok, technikai segítség kéne.
Galaxy s7, android 8-at használok.
Hogyan tudom azt elérni, speciálisan az elmű energia app mérőállás bejelentő alkalmazásnál, hogy a rendszer megjegyezze a jelszavamat és a felhasználó nevemet.
Sírba visz, mert több mérőórát is én jelentek be, és megőszülök az állandó név/jelszó bepötyögésekkel.

Előre is köszönöm szépen a segítséget

(#144434) Wanderlust


Wanderlust
tag

Üdv,

Pár napja frissítettem a facebook-ot és az Instagram appot a Sony Z5 Compact-omon. A telefon kikapcsolt wifivel (vagy mobilnettel) is 42-44 fokra melegedett, ha nem kapcsolom ki akkor tovább is...Alapból 25-26 fokos szokott lenni kb. 0% proci használattal. Töröltem mindkettőt de ugyanúgy melegszik a telefon. Van bármilyen app ami megmutatná melyik rohadék dolgoztat a CPU-Z szerint 5 magot is 50-90% között? Én csak olyat találtam ami az épp használt RAM mennyiségét mutatja alkalmazásokra lebontva ill. elméletileg ki is lövi őket. Rengeteg alkalmazást töltöttem le az elmúlt 4 évben de ilyen problémám soha nem volt. Rootolni nem szeretném a telefont, igazából nem is értek az ilyesmihez. Valami egyszerűbb megoldás létezik? Köszönöm! :)

(#144435) Fred23


Fred23
nagyúr

CX File Explorer miért nincs az ajánlottak között az összefoglalóban? Csak kíváncsiságból kérdem, mert mostanában egészen gyakran használom teljes megelégedettséggel.

(#144436) Narxis válasza Fred23 (#144435) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert nincs aktívan szerkesztve, valaki egyszer összeírta, talán 1-2 app még később hozzá lett adva de nem nagyon foglalkozik vele senki.

Thanos was right.

(#144437) mobilizmo válasza Fred23 (#144435) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mert ES klón, az ES-nél meg kiderültek turpisságok, ami miatt kikerült a play-ről. Meg van sokkal jobb.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144438) mobilizmo válasza Narxis (#144436) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Igazad is van, meg nem is. Aktívan valóban nem foglalkozunk vele, mert úgy érezzük, hogy szinte senki nem olvassa. Legtöbbször csak beesnek lés rögtön kérdeznek. Nem annyira rég óta vagyunk mi ketten Tg-k, azért javaslatra már volt módosítás. Továbbá elkezdtem jelölgetni a reklámokra, fizetésre és egyéb érdekes tulajdonságokat. Javaslatra változtatunk is ha jogosnak érzi a többség.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144439) Narxis válasza mobilizmo (#144438) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja akkor bocs. Akkor akinek van javaslata az ne tartsa magában. :)

Thanos was right.

(#144440) Bozek


Bozek
nagyúr

Van remény, bár ki tudja, mikor kapunk Android 11-et. A leírás szerint nem csak a hívást veheti majd fel az alapértelmezett tárcsázó, hanem abba audiót is bejátszhat. Ez például üzenetrögzítőnek jó, régen volt a Sonykban ilyen lehetőség.

link

(#144441) Narxis válasza Bozek (#144440) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na Somatom örülni fog. :D

Thanos was right.

(#144442) soldi3r


soldi3r
veterán

Tudnátok olyan hívásblokkolót mondani, aminél országhívót lehet whitelistre tenni, minden mást tiltani? Lehetőleg reklámmentes és olyan kellene, ami nem veszi át a telefonkönyv szerepét.

E30 (oo=[][]=oo)

(#144443) zhata válasza Bozek (#144440) üzenetére


zhata
senior tag

Végre megmozdult valami a Guglinál.

(#144444) iceQ! válasza zhata (#144443) üzenetére


iceQ!
addikt

Jól emlékszem hogy régen Nokianal volt ilyen opció, hogy hívás közben tudtam zenét vagy bármilyen audiot lejátszani?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144445) Somatom válasza Narxis (#144441) üzenetére


Somatom
veterán

Majd ha egyszer lesz 11 -es droidom. Az összes ismeretlen számról hívó végighallgathatja a hívásrögzítésre vonatkozó összes paragrafust. Ha lesz türelme kivárni, akkor egye fene, utána beszélgethetünk.
"Sajnos, most minden fülem foglalt. De, hívása fontos számomra. Kérem, tartsa a vonalat ... trallalallala..."
Vagy, keressen meg személyesen! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144446) Fred23 válasza mobilizmo (#144437) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pontosan mit takar ez, hogy ES klón, és tartani kell tőle? A Play-en megtalálható a CX. Van bármi konkrét bizonyíték bármi rosszra? Az/azok fejlesztik, aki/akik az ES-t?

Tényleg csak nyomós indok miatt dobnám a CX-et, mert pont megfelelő számomra.

[ Szerkesztve ]

(#144447) Mcrazy válasza soldi3r (#144442) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálóval megoldható. Ha megveszed reklámmentes lesz, de az ingyenes is tud a háttérben dolgozni úgy, hogy nem kell nézni a reklámokat. pld: Macrodroid

Üdv: Mcrazy

(#144448) soldi3r válasza Mcrazy (#144447) üzenetére


soldi3r
veterán

Koszi, megnezem mit tud, bar most talaltam egyet ami 1 fontert reklammentes.

E30 (oo=[][]=oo)

(#144449) mobilizmo válasza Fred23 (#144446) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Azért nevezem klónnak mert kísérteties a hasonlóság a kettő között. De semmiféle bizonyíték nincs arra, hogy tartani kellene tőle, sőt az hogy fent van a play-en tulajdonképpen jót jelent. Látom hogy nagy erőbedobással fejlesztik. Egyedül ez elgondolkodtató számomra: Fejlesztő cx.fileexplorer@gmail.com, lehet persze egy magányos harcos, a korábbi ES csapatból. Mint írtam az is számít, hogy ebben a kategóriában még mindig van ennél nagyobb tudású, ingyenes, teljesen reklám mentes app. De ha neled ez tetszik használd tovább és adj hírt róla, később bekerülhet az ajánlottak közé.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144450) Somatom válasza mobilizmo (#144449) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem semmi baj sincs az ajánlott listával. A főbb dolgokhoz én is az ajánlottak valamelyikét használom. Nem csak az számít, hogy jó-e az adott alkalmazás, hanem az elterjedtsége is a helyi support miatt. Ha vkinek kérdése lenne, akkor ne csak 1-2 ember tudjon rá válaszolni, mert ha ők épp nem érnek rá, akkor a levegőben marad a kérdés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.