Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145201) kaciokos válasza g_g_g (#145199) üzenetére


kaciokos
őstag

Én a Simple Pro-t használom erre a célra, de köszi az ajánlást, majd megnézem.

(#145202) g_g_g válasza k850 (#145200) üzenetére


g_g_g
őstag

Én az Egyszerűsített Messenger opciót kapcsoltam be és ott lehet az előzményeket látni és azt is amit korábban küldtem.

MIUI rendszert használok, szeretem, csak ezért nem tenném fel a Nova-t :)

(#145203) moma


moma
őstag

Nem szoktam telón játszani, de most felraktam egyet és akarta, hogy a Google Play Games legújabb verzióját, amit felraktam. De nem teljesen világos, hogy ez mi. Ez valami olyasmi, ami valami közös profil a játékohoz? Abból gondolom, mert játék indításakor kérdezte, hogy belépjen e valami googleös accountba, amit amúgy nem akartam, mert nem tudtam ez most mi.

Valaki, aki érti elmondaná nekem, mint egy kezdőnek? :D

we all deserve a bit of luck.

(#145204) nyisziati válasza moma (#145203) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez lényegében egy felhőtárhely, ahol a személyes adataidon kívül a mentett játékállásaidat is tárolja.
Ez ugye akkor fontos, ha telefont váltasz, vagy másik készüléken tolod az ipart (pl. tableten vagy emulátoron). Nem kell vacakolnod semmivel, az új telón egyből betöltődik a mentett állásod az első játékindításkor.

(#145205) g_g_g válasza g_g_g (#145202) üzenetére


g_g_g
őstag

Az X Icon Changer tökéletesen megoldotta az ikon cserét és az átnevezést.

(#145206) darvinya válasza g_g_g (#145199) üzenetére


darvinya
titán

Nekem egyáltalán nem jött be.
Képeket sehogyan nem jelennek meg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145207) g_g_g válasza darvinya (#145206) üzenetére


g_g_g
őstag

Nem vagyunk egyformák szerencsére.
Kinek ez jön be kinek az.
Nekem a képeket is tökéletesen betölti, egyre jobban tetszik, ahogy nézem végig a beállítási lehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#145208) darvinya válasza g_g_g (#145207) üzenetére


darvinya
titán

Ezen én is csodálkoztam miért nincs semmilyen kép.
Reklám blokkoló, stb. kikapcsolva, engedélyezve, de sehogyan nem tölti be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145209) 1egaly válasza darvinya (#145208) üzenetére


1egaly
aktív tag


Ez a kapcsoló hogy áll?

(#145210) darvinya válasza 1egaly (#145209) üzenetére


darvinya
titán

Mindegy hogyan áll, akkor sincs kép.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145211) WhiteWalker válasza darvinya (#145206) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam is rendben müködik , képeket is rendesen betölti.
- az egyik legjobb alternatíva szerintem

(#145212) moma válasza nyisziati (#145204) üzenetére


moma
őstag

Köszi!! :R
Ugye ismerőseimmel nem share-el dolgokat automatikus, hogy játsszon velem meg ilyenek? Gondolom nem, vagy legalábbis remélem :D, de azért megkérdem.

we all deserve a bit of luck.

(#145213) nyisziati válasza moma (#145212) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem oszt meg semmit automatikusan.
Maximum ha ő is játszik a játékkal, akkor látja, hogy te is tolod.

(#145214) cidalain


cidalain
veterán

Használ valaki Always on Edge progit?
Ez a kijelző szélét villantaná fel notification LED helyett. Nálam eléggé rapszódikusan működik sajnos. 3 napja tököltem vele egy órát, mire mindent belőttem, ment is szuperül. Ma meg már tojik a fejemre, és nem jelez semmire sem.
Aki használja, annak is ilyen tapasztalatai vannak vele? Ha valakinél stabilan megy akkor elárulhatná a trükkjét.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#145215) moma válasza nyisziati (#145213) üzenetére


moma
őstag

Köszi mégegyszer!! :R

we all deserve a bit of luck.

(#145216) petir


petir
senior tag

Sziasztok

Még tudja valaki mondani , hogy az opera melyik mappában tárolja a sütiket?

illetve másik kérdésem létezik olyan böngésző plugin ami kikapcsolt kijelző mellett újratölti a lapot megadott időközönként?

[ Szerkesztve ]

(#145217) szabi__memo válasza Bozek (#145190) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És vajon mi lehetett az ami miatt ez évekig nem volt????

(#145218) zeon.hu válasza cidalain (#145214) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nice lock-on belül van ilyen, 10-es droidra frissítés óta nem megy, külső appot kellett feltenni.

#?*@&!

(#145219) DonMarco válasza g_g_g (#145199) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! Valóban jó alternatíva.. :)

(#145220) darvinya válasza petir (#145216) üzenetére


darvinya
titán

Rendszer data és app data mappában, ezt root nélkül nem éred el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145221) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Milyen kamera alkalmazást ajánlanátok 16:9-es felbontásra. P30-hoz kellene.

(#145222) Salex1


Salex1
senior tag

Tudnátok ajánlani ingyenes olyan programot, amivel tiltani lehet, hogy néhány programot ne használhasson a gyerek?
Sőt, jobb lenne, ha az engedélyezett egy két programon kívül máshoz ne férjen hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#145223) petir válasza darvinya (#145220) üzenetére


petir
senior tag

Ez rossz hír mivel root nincs.
Esetleg böngésző ami erre képes?

(#145224) darvinya válasza petir (#145223) üzenetére


darvinya
titán

Passz, talán automatizálóval.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145225) scream24 válasza castiels (#145221) üzenetére


scream24
senior tag

Gcam. :DDD :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#145226) castiels válasza scream24 (#145225) üzenetére


castiels
addikt

Tuti? Vagy poén? ;]

(#145227) zsoltzsolt válasza castiels (#145226) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tuti. Amire te gondolsz az a g pont :D

[ Szerkesztve ]

(#145228) castiels válasza zsoltzsolt (#145227) üzenetére


castiels
addikt

;]

(#145229) kovacs65


kovacs65
senior tag

Helló!
Hogyan és mivel lehetne a legegyszerűbben megoldani:
Telefon, tablet, 2 noti
A két droidos eszköz ugyanazzal az accounttal létezik.
Szeretném, ha bármelyikről bármelyikre tudnék üzenetet küldeni. Akár egyszerre az összesre, vagy célzottan csak az egyikre.
Elég lenne csak egy vágólap szerű megoldás is.
Az OneNote ehhez túl nagy és komoly lenne.
THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#145230) csipuka válasza kovacs65 (#145229) üzenetére


csipuka
senior tag

Milyen uzenetre gondolsz?
En anno hasznaltam a pushbullet-et arra, hogy szoljon a telomra, ha a tableten az akksi 20% ala megy, mert a gyerekert nem erdekelte hogy all az akksi.

(#145231) kovacs65 válasza csipuka (#145230) üzenetére


kovacs65
senior tag

Csak rövid szövegek esetleg képek a gépek között

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#145232) sopruk válasza kovacs65 (#145231) üzenetére


sopruk
aktív tag

Google Keep esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#145233) kovacs65 válasza sopruk (#145232) üzenetére


kovacs65
senior tag

Még sosem használtam. Kipróbálom. THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#145234) zhata


zhata
senior tag

Tesztelgetem a Maki Plus-t, nagyon tetszik. :C (Mind a Facebook, mind Messenger appokat utáltam.)

(#145235) trialboj


trialboj
őstag

Tudna valaki segíteni hogy lehet/kell a google aszisztenst hatékonyan használni? NIncs okos otthonom, ezért kb egyáltalán nem használtam még, az kötelező viccelődős teszteket leszámítva.

Most van egy wireless fülesem, amit tekerés közben szoktam használni, és próbáltam párszor utasításokat adni neki, pl indítson ilyen olyan zenét, vagy hívjon fel valakit, de nagyon kevés sikerrel.

Pl mindenhez netet kér, amit nem értek, alapból nincs a telefonon egy csomó sablon dumája? Pl mi a fenéért nem tud felhívni senkit ha nincs net? Az erdőben sosincs net, miért nem tudok felhívatni vele valakit? Ráadásul csak 2 kontaktot tud hívni aki úgy van beírva h mom meg dad, a többit rohadjak meg de nem tudom úgy kiejteni hogy neki jó legyen. Erre nincs valami elnevezés amit lehet használni? mint a gyorshívó?

Nem várom el hogy itt leírja valaki a kérdéseimre a választ, de nincs valami segédlet mire lehet pl sport közben használni ezt az amúgy okos dolgot? Annyira nevetséges hogy aszisztensnek hívjuk, de internet nélkül, annyit nem tud megtenni hogy feltárcsázzon nekem valakit. Amcsiban meg azt promózzák hogy asztalt foglal az étteremben.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#145236) Aurig@ válasza zhata (#145234) üzenetére


Aurig@
őstag

Sajnos nálam azt a hibát dobja fel /mivel FB fiók nincs, csak Messenger/, hogy nyissam meg a Messengert és úgy lépjek be a Maki-ba. Na de, hiába adom meg a felhasználónevet és jelszavat, nem enged be. Lehet ilyenkor valamit tenni, vagy ebben az esetben felejtős a Maki?

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#145237) Viktor0610 válasza Aurig@ (#145236) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem azért nem lehet vele belépni Facebook fiók nélkül, amiért jó eséllyel új készüléket sem tudnál már beüzemelni enélkül.
Megszűnt ez a lehetőség legjobb tudásom szerint.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#145238) Aurig@ válasza Viktor0610 (#145237) üzenetére


Aurig@
őstag

Ok, köszi!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#145239) Bozek válasza kovacs65 (#145229) üzenetére


Bozek
nagyúr

Join

Az említett Google Keep igazából egy jegyzet alkalmazás, értesítést nem küld, ha új információ került bele, és csak az egyikre nem lehet.

A Join-nal akár még egy weboldalt is meg tudsz nyitni a másik eszközön, anélkül, hogy bármit másolni kellene. Már ha szükséged van rá.

(#145240) Bass


Bass
addikt

Sziasztok a lányom telefonját össze hangoltam az enyémmel a family linken keresztül és a youtube app ot nem találom ,ott sem ahol lehet engedélyezni. Hogy tudnám telepíteni? A play áruházban nem látható de ha pl a chrome-on keresztül telepíteném akkor kiírja hogy a szülői felügyelet miatt nem telepíthető,de nem találom h hol tudnám visszavonni. Köszönöm

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#145241) kovacs65 válasza Bozek (#145239) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ennek van Win-es kliense is?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#145242) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

2016-osm Samsung A3, Android 7.0-val.
Szükségem lenne arra, hogy a bejövő hívásokat egy adott számra továbbítsam. Mindig ugyanarra. Nem maga a továbbítás a kérdés, hanem hogy létezik-e olyan megoldás, hogy egyetlen gombnyomással tegye ezt meg?
Tehát egy app, amire rábökök és már továbbítva is van a hívás az adott számra, nem kell mindig beütni, stb.
Létezik ilyen?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#145243) cidalain válasza Bass (#145240) üzenetére


cidalain
veterán

Family link alatt a sima youtube nem használható, csak a youtube kids. Viszont ennek állítólag elég erős a szűrője alapból, de majd tudsz felvenni kivételeket, illetve pl csatornákat tehetsz az engedélyezett listára.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#145244) Bass válasza cidalain (#145243) üzenetére


Bass
addikt

Szia arra meg azt írja h nem áll rendelkezésre az én országomban. :F

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#145245) Bozek válasza kovacs65 (#145241) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van Windows-os kliens és Chrome beépülő is. Előbbi kevesebbet tud, viszont nekem a Chrome-al az volt a bajom, hogy ott az értesítések nem jelentek meg, ha teljes képernyős módban futtattam valamit (pl.: játék, videólejátszó).

Viszont a Chrome kiegészítő nem csak azt tudja, hogy átküldöd telefonra a weboldalt, hanem linket/képet letölteni is lehet vele. Valamint kép esetében akár PC-ről is beállíthatod háttérképnek, hozzá se kell nyúlni a telefonhoz. :)

Én most próbaként egy Linux Mint-et indítottam el, épp tölti a telefon (fogalmam sincs, hogyan lehetne leállítani). :D Az APKMirror-ról csak download.php névvel mentette az APK-t, tehát azt még át kellene nevezni, mielőtt telepíted, de alapvetően működik ez is.

[ Szerkesztve ]

(#145246) Probert75 válasza rlazol (#145242) üzenetére


Probert75
addikt

A gyári átirányítás miért nem jó? Megy gombnyomogatás nélkül is.
1X átirányítod oszt kész! :)

(#145247) Bozek válasza Probert75 (#145246) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert gondolom nem mindegyik hívást akarja átírányítani, azért kell a gombnyomás. De amúgy az Átírányítás, ha foglalt megfelelhet ennek, mert csak lenyomja. Viszont ha épp beszél, és olyan hívja, akit nem akar átírányítani, akkor megint bukta.

(#145248) Prien


Prien
addikt

Sziasztok! Van egy knox ugrasztott (pár éve rootolt) Samsung J7 2016, gyári 8.1-el. Már rég nincs rootolva, reset megvolt, a Samsung böngésző mégsem engedi a Titkos mód bekapcsolását,mert rootoltnak látja a telefont.
Van erre valakinek ötlete? Gondolom a böngésző a knoxot figyeli, nem a jelenlegi állapotot.

A kevés is több a semminél.

(#145249) cidalain válasza Bass (#145244) üzenetére


cidalain
veterán

Milyen országban vagy? Itthonról kellene mennie.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#145250) rlazol válasza Bozek (#145247) üzenetére


rlazol
addikt

Nem egészen.
Bizonyos helyzetben át szeretném irányítani a telefonom egy másik számra, hogy az összes hívás fogadva legyen de nekem kelljen foglalkoznom vele. Normál helyzetben viszont én fogadom az összes hívást.
Pl.: 8-kor átirányítom a hívást, majd 10kor visszaveszem, aztán 2kor megint ás és 3kor vissza. 8-10 és 2-3 között a telefon nincs a kezemben, nem áll módomban ránézni se. 10-2 között viszont én veszek fel mindent.
Tehát azt szeretném, ha 8-kor és kettőkor megnyomok egy gombot és onnantól nem kell a telefonommal foglalkoznom, amíg 10kor vissza nem veszem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.