Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144951) darvinya válasza Tökimanó (#144950) üzenetére


darvinya
titán

Tesztelő sosem mentettem, csak beírtam és egyből ott van.

Somatom

Közvetlenül menti G.Drive -ba, nem mentem máshova.
Exportáláskor feladja minden lehetőséget, megosztás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144952) Tökimanó válasza darvinya (#144951) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Basszus világosan látszik hogy nem ismeri ezért jelöli is. Szerinted én húztam alá kékkel nehogy neked legyen igazad? Másrészt megint nem arra válaszoltál amiről beszélünk. Egyiken elmentette másikon mégsem ismeri. Hol van az általad emlegetett központba mentés?
De mindegy is ,hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#144953) lovi27


lovi27
addikt

Frissült a FolderSync Pro v2.9.17-re.
A Play csak a frissítés dátumát jelzi, a verzióváltást nem. A Changelog se változott.

(#144954) Somatom válasza lovi27 (#144953) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam lekésett. Állok át Synchronize Ultimate -re.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144955) Somatom válasza darvinya (#144951) üzenetére


Somatom
veterán

Ez elég korlátozott funkcionalitás. A fejlesztéshez három dolog kell: pénz, szakértelem, jogosultság. Ezért nem szabad ilyen töketlen, csóró, hozzánemértő fejlesztő alkalmazását használni. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144956) WhiteWalker válasza Somatom (#144954) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1

Végre valami más téma ami nem a Gboard szinkronizálással kapcsolatos ;]

[ Szerkesztve ]

(#144957) blessbygod


blessbygod
csendes tag

Sziasztok!
Egy xiaomi mi a1 telóm és egy xiaomi mi box s-em van (chromecast támogatással). Azt szeretném, hogy videóknál a kép és a hang is játszódjon le tv-n is és telón is. (szóval hang és kép klónozás mindkét eszközön)
Próbáltam a cast módot vlc és xplayerrel telón, de ekkor a képet és a hangot is átviszi tv-re, telón se kép, se hang. A screen mirroring-gal pedig az volt a gondom, hogy a képet klónozta, de hangot átvitte tv-re, így telón nem volt.
Erre van valami speciális app, vagy alapból is tudja android csak a beállítások rosszak? Milyen appot ajánlotok rá? Vagy lehet nem is a cast/screen mirroring témakörben kéne keresgélnem, hanem más technika/módszer után?
Köszi a segítséget!

(#144958) darvinya válasza Tökimanó (#144952) üzenetére


darvinya
titán

Szerinted én honnét fogom tudni, hogy nálad másik telodon miért nincs.
Nálam már megjelent.
Amúgy kék mentet, piros ismeretlen.

Somatom

Örüljünk, hogy valamilyen formában menthető az egyedi szótár, s nem kell csillagállásra hagyatkozni. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144959) zsoltzsolt válasza darvinya (#144958) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem unalmas már az a billentyűzet téma??? Ha rosszat ír vagy javasol, akkor javítsátok, ennyi. De ezen ennyit rugózni :F :D

(#144960) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Ha valakit érdekel az elektronikus zeneszerkesztés Androidon, akkor most ingyen adják az egyébként közel 5000 Ft-ba kerülő G-Stomper Studio-t:
[link]

(#144961) zsoltzsolt válasza Trk.Adam87 (#144960) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

És ha ebbe beleírom egy együttes nevét, akkor a Gboard elmenti felhőbe? :DDD

(#144962) Trk.Adam87 válasza zsoltzsolt (#144961) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Nem kapcsolódik a Gbordhoz és semmilyen Google apphoz, ne aggódj, teljesen használható offline is.

Csekkold le, mobil apphoz képest nem egy gagyi játékszer.

(#144963) Somatom válasza Trk.Adam87 (#144962) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Telepítettem a tabomra. Beterítette kapcsolókkal a 11,6" -os kijelzőt. Húúú, bmeg!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144964) Trk.Adam87 válasza Diokhan (#144920) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

:R
Látom már te is ajánlottad, most vettem észre.

Somatom: Szívesen!

[ Szerkesztve ]

(#144965) Somatom válasza Trk.Adam87 (#144964) üzenetére


Somatom
veterán

Én másra gondoltam a zeneszerkesztőről. Ez inkább olyan villanyos zongora. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144966) lovi27 válasza Somatom (#144954) üzenetére


lovi27
addikt

Persze, mert mindenből az Ultimate-t szereted. ;]

(#144967) Siriusb válasza lovi27 (#144953) üzenetére


Siriusb
veterán

Ennyi van a Play-en a frissítésről:
Updated 3rd party libraries, removed non-supported or defunct cloud providers.
Removed support for MEGA because of crash issues when using their SDK. Contact us and request the previous version if you need support. Removed developer util LeakCanary which was included by mistake in production build.

Ebből nekem nem az jön le, hogy nagyon foglalkozni akar vele a fejlesztő. :(

[ Szerkesztve ]

(#144968) Somatom válasza lovi27 (#144966) üzenetére


Somatom
veterán

Főleg a piros ultimate -et. Az duplán fizet. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144969) iceQ! válasza Somatom (#144954) üzenetére


iceQ!
addikt

Mennyivel jobb mint a FolderSync?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144970) Somatom válasza iceQ! (#144969) üzenetére


Somatom
veterán

A fejlesztő aktív.
Utolsó frissítés: 2020. feb. 17.
"Újdonságok:
- Support for latest Android improved
- Fixed storage bugs
- Fixed cloud providers
- Updated engine
"

Láttad a Foldersync "újdonságait"?
Egyébként kb. ugyanazt tudja. Profi fejlesztő, profi munkája.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144971) iceQ! válasza Somatom (#144970) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem még, mit újítottt? :Y

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144972) blessbygod válasza blessbygod (#144957) üzenetére


blessbygod
csendes tag

Up!
Esetleg ha nem jó helyen tettem fel a kérdésemet, melyik topikot ajánljátok?

(#144973) Somatom válasza iceQ! (#144971) üzenetére


Somatom
veterán

Olvass vissza!
Tény, hogy egyszerűbb eltávolítani ami nem működik, csak hát...

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144974) Somatom válasza blessbygod (#144972) üzenetére


Somatom
veterán

Teljesen jó helyen van a kérdésed és kíváncsi vagyok, hogy lesz-e rá érdemi válasz, de nem hinném. Anno Kodival próbáltam elérni, hogy külön streamelje a képet és a hangot, de nem ment. Egy Kodi fejlesztő azt írta, hogy elvileg megoldható lenne, de aztán nem lett belőle semmi. Szvsz. nem sok esélyed van a sikerre.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144975) Bozek válasza Trk.Adam87 (#144960) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vótmá

Látom a vótmá is vótmá. :D

[ Szerkesztve ]

(#144976) Mcrazy válasza Somatom (#144970) üzenetére


Mcrazy
őstag

"Láttad a Foldersync "újdonságait"

És sajnos ugyanaz hiányzik is belőle, mint a Foldersync-ből. Nem lehet tallózni az Include/Exclude résznél a fájlokat. Ha valamit ki vagy bent akarsz hagyni, akkor neked kell megadni kézzel a fájlnevet, kiterjesztést, stb.. Ezt az egy hibát tudom felróni neki, de ez több mint kényelmetlen.

Üdv: Mcrazy

(#144977) lovi27 válasza Siriusb (#144967) üzenetére


lovi27
addikt

Megadnád a forrást a Play-en ahonnan ezt idézed?!

(#144978) Somatom válasza Mcrazy (#144976) üzenetére


Somatom
veterán

Mi lenne, ha bepróbálkoznál ezzel a fejlesztőnél?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144979) sopruk


sopruk
aktív tag

Sziasztok!
AnyDesk-el szeretném elérni szüleim tabletjét. Sikerül létrehozni a kapcsolatot, mindent látok amit csinálnak az eszközön, de én nem tudom irányítani. Mi lehet a gond? Valami beállítás hiányzik?
Annyi, hogy indításkor nem kérdezi meg azt, hogy telepítsen egy plugint, míg a telefonomon kér ilyet, hogy távolról irányítható legyen...

Ez egy Alcatel ONETOUCH PIXI 3 (10) tablet

Fizikailag nem vagyok mellette, távolról raktam fel a Paly áruházból...
Előre is köszönöm, ha van ötletetek!

(#144980) Fall-N válasza Somatom (#144954) üzenetére


Fall-N
veterán

Én is így tettem.

(#144981) Bozek válasza sopruk (#144979) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg ezt a plugint telepíti fel Android-nál, meg lehet próbálni kézzel felrakni. De nem garantált, hogy működni is fog, ha amúgy nem ajánlja fel.

[link]

(#144982) Tökimanó válasza rjg (#144925) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez User Dictionary Manager nagyon jó . Köszönöm hogy megosztottad itt! :R Letöltöttem ,majd a szavakat a drivera mentettem. Onnan, visszaimportáltam a gboard szótárba. Elvileg az már ott is marad ezután mindig. Azért 23 ezer szó nem kevés,úgyhogy nagy segítség lesz :) Igaz van azért köztük olyan is ami nem igazán magyaros,vagy helyesírásilag helytelen,de ne legyünk telhetetlenek :P Még egyszer köszönöm!

#144934) Narxis ! Próbáltam a leírtakat ,de nem jött össze. A gboardot rendszeralkalmazásként nem tudtam teljesen törölni a telefonról. Adatokat,frissítéseket töröltem,de nem ment a 6.0-ás verzió alá. Az apk mirrorról felraktam a telefonra ,de feltelepíteni az eredeti magasabb verzióhoz már nem tudtam. Ettől függetlenül köszönöm neked is hogy próbáltál segíteni! :R

Na és itt most mindenki örömére a gboard témát befejeztem :D :DDD

(#144983) Siriusb válasza lovi27 (#144977) üzenetére


Siriusb
veterán

Böngészőből nem látom, csak a Play Store app-ban, ott keress rá az alkalmazásra:

(#144984) lovi27


lovi27
addikt

Ma megint frissült a FolderSync és most már Changelog is. Az új verzió 2.9.19

Nem biztatok vásárlásra senkit, de aki megvette és szerette az még nyugodtan használhatja.
Kezelő felülete most is egyik legfelhasználóbb barát, nincs sallang és még mindig meglep, hogy pont annyit és azt az információt nyújtja amire épp szükségem van. Nincs felesleg. ;]
Persze korlátok vannak, mert a samba protokoll használata nem ajánlott, mivel csak az SMB1-et támogatja és ha működik is nagyon lassú. De lokális hálózaton, ahogy a többség szinkronizál pl. az FTP vagy WebDAV protokollal a többi app se nyújt nála többet.

(#144985) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék szépen.

Androidos telefonomon a micro sd kárytát véletlenül úgy választottam le, hogy csak kihúztam és nem szabályosan állítottam le előtte. Sajnos kb. fél évre visszamenőleg elveszett róla sok kép.

Tudnátok-e légyszíves ajánlani valami módszert / szoftvert, amivel vissza tudnám hozni az adatokat, képeket? Köszönöm szépen.

(#144986) zsoltzsolt válasza Orionk (#144985) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Recuva

(#144987) S e t h válasza rjg (#144925) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én már írtam róla ott párszor, de elfelejtődött ez az app.
Célszerű lenne az összefoglalóban szerepeltetni, mint személyes szótár appot, mert időről-időre felmerülő probléma a gboard sync.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#144988) Orionk válasza zsoltzsolt (#144986) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi

Az androidos telefonban hagyjam benne az sd kártyát és kábelen keresztül csatlakoztassam Windows-hoz, ahol fut a Recuva?

(#144989) Satyricon válasza Jakuu (#144902) üzenetére


Satyricon
addikt

Néztem pár app-ot a play áruházba, de eddig egyiket se lehetett kipróbálni vásárlás előtt. Na meg regisztráljak, és adjam meg hozzá a liszenszkulcsot. Hát egyszer már megszívtam fizetős app-pal. Megvásároltam, aztán pár napra rá kiderült, hogy már nem is adnak ki rá frissítést, így használhatatlanná vált. Na mindegy, keresgélek akkor, Köszi, mindenkinek, aki próbált segíteni! :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#144990) sbwolf válasza Satyricon (#144989) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Office lens+ word.

(#144991) iceQ! válasza lovi27 (#144984) üzenetére


iceQ!
addikt

Lefrissült és smb-n keresztül megy a loká sync. Semmi gond idáig.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144992) lovi27 válasza Orionk (#144988) üzenetére


lovi27
addikt

Nem, azt ki kell venni és egy kártyaolvasóba téve csatlakozni a PC-hez.
Ha épp olvasást megszakítva veszed ki a kártyát akkor semmi nem sérül rajta, ha épp írást akkor az a fájl veszik el. De hogy emiatt már fél éve kiírt fájlok vesszenek el...
Elég valószínűtlen. Ott más valaminek is lenni kell. De majd írd meg.

(#144991) iceQ!
A Changelog szerint nem nyúltak a samba-hoz és én se írtam, hogy nem működik,
csak Supported SMB1 only (legaul).

[ Szerkesztve ]

(#144993) Somatom válasza lovi27 (#144992) üzenetére


Somatom
veterán

Jó, de ez is csak vmi Windows nevű, alternatív oprendszer esetén probléma. Aki ilyen noname vackot használ, annak persze, hogy örök küzdelem az élete. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144994) Lejszi


Lejszi
senior tag

Sziasztok!

A gyereknek szeretnem oda adni a tabletet, hogy ebook-ot olvasson rajta, amit elozoleg ramasoltam. Viszont azt szeretnem hogy kozben ne a youtube-on logjon vagy netezzen. Mivel szeret trukkozni :) ezert le szeretnem tiltani a netet vmi app segitsegevel ami termeszetesen jelszoval van vedve (esetleg jelkod v barmi) amig hasznalja.
Tudtok ilyet mondani?
Magyaran CSAK EN tudjam ki/be kapcsolni a wifit a tableten .
Koszonom.

(#144995) WhiteWalker válasza Tökimanó (#144982) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én elkezdtem importálni de valami tetű csiga lassú... Van hogy a rendszer kilövi az appot , annyira lassan megy.
Hogy sikerült neked?

(#144996) Tökimanó válasza WhiteWalker (#144995) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Küldtem privátot.

(#144997) Bozek válasza Lejszi (#144994) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vegyél egy olcsóbb e-book olvasót, azon majd nem néz YouTube-ot. És a szemét se teszi tönkre.

(#144998) svgyula válasza Somatom (#144993) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Rossz hírem van a noname vacakról. Nekem 2db 16GB pendrive-ot vágott haza(itthon üzletben vásárolt MAXEL) egy rossz USB port. De halálozott el számtalan micro sd samsung, scandisk, noname, a GPS-ben. Volt egy átalakítóm amit szintén itthon üzletben vettem(nem a legolcsóbb volt) az kb 3 hónap használat után hazavágott 2db 32GB-os micro SD kártyát...Mondjuk a kocsiba többek között ezért vettem olyan androidos rádiót ami "mindent :DDD " tud és nincs kint az ablakban.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#144999) Somatom válasza svgyula (#144998) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értettem a válaszodat. Visszaolvastam A reagálásom a Foldersync -re és az SMB1 only -ra vonatkozott, nem az SD kártyára. Idéznem kellett volna, mert így félreérthető volt. Elnézést!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145000) Diokhan válasza Orionk (#144985) üzenetére


Diokhan
addikt

A hiren's boot cd-n van egy get data back nevű program. Engem néhányszor már kihúzott a bajból. Amíg nem formázod a kártyát, vissza tudja hozni róla az adatokat. Mondjuk függ attól, hogy mi az oka annak, hog eltűntek a képek, mert ahogy már írták előttem, attól, hogy nem választod le a kártyát semmi baja nem lesz.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.