Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145011) Diokhan válasza crok (#145007) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, de szerintem nem fog működni a válaszidő miatt. Nekem már az is komoly gondot okoz, hogy a Note8 képét kitegyem a Philips androidos tévére, smart view-al miközben infinite flight-al repülök, vagy CarX Drift Racing2-vel játszok, mert már ott elég nagy a késés. Ha nincs otthon, gyanítom, hogy akkora lesz a késés kép és akció között, hogy használhatatlan lesz. De ez csak az én véleményem.

(#145008) kmarci25: Szerintem ha ki akarod kapcsolni és nem tudod hogyan, akkor hagyd. Én csak eltenném, néhány nap múlva majd lemerül és magától kikapcsol. Amikor pedig tudod, hogy jönni fog hozzá az alkatrész, csak egy nappal előtte elő kell venni és feltenni töltőre.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.