Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144051) w.miki


w.miki
veterán

Vágólap kezelőből létezik valami univerzális?
Ami esetleg a google fiókba, a számítógépre is átviszi a telefonon kijelölt szöveget?
Swiftkey-t nem lehet úgy beállítani, hogy 1 óránál tovább jegyezze meg a vágólapra került adatokat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#144052) icecave


icecave
nagyúr

Aquamail szakértők!

Hogy tudm beállítani,hogy ne vonja össze az üzeneteket az értesítéskor? Ha több jön, már csak így mutatja, és nem tudom egyesével lenyitni, hogy mondjuk olvasottá tegyem, vagy törölnem, csak egyben. Szeretném,ha külön, már itt kint ezt megtehetném, ne kelljen több üzenet esetén azonnal megnyitni mindig az Aquamail-t.

Most ez a helyzet, ezt nem szeretném, ha több üzenet jön egyszerre, szeretném itt az értesítésekben olvasottá jelölni vagy törölni őket külön-kölön (mint ahogy megjelennek ezek az opciók,ha csak egy szem mail jön):

Ha csak az jö, akkor ezt lehet csinálni, ezt szeretném akkor is, ha több mail jön:

[ Szerkesztve ]

(#144053) kmarci25


kmarci25
veterán

Van olyan app, ami a hangerő beállításokat finomítja? Home office-ban a régebbi telefonomról (Xiaomi Redmi Note4) hallgatok bt-n webrádiót. A gondom az, hogy viszonylag nagynak érzem a hangerő fokozatok közti különbséget, és így vagy túl hangos, vagy túl halk. Hiába állítom a hangfalon, az is a telefon bt hangerejét növeli, csökkenti, és nekem pont a kettő közé kéne belőnöm, úgy lenne kényelmes. Van erre bármi mód? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144054) Somatom válasza w.miki (#144051) üzenetére


Somatom
veterán

Az a baj, hogy leálltak a vágólapkezelők fejlesztésével, mert a Google a 10 -es Androidban letiltotta a háttérben való hozzáférést.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144055) crok válasza kmarci25 (#144053) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezzel (esetleg ezzel, XDA-n is fent van) nem finomhangolható?

Egyébként Magisk van? Lenne rá modul - ugyan Repoban nincs benne de itt van az XDA thread, letölthetőek a modul zip-el (a filenév végén van hogy mennyi lépcsőre állítja).

Vagy az MagiskHidePropsConfig modult felteszed (Busybox modullal egyetemben) és hozzáadod ezt a 4 build.prop-ot a rendszerhez (vagy simán hozzáadod/átírod magában a build.prop-ban egy jóféle editorral):
terminált nyitsz
su
props
4
n
megadod a build.prop nevét
megadod a build.prop értékét
y - elfogadod hogy továbbmész
nem restartolsz hanem hozzáadod a többit is ugyanígy
majd csak aztán restartoltsz -> profit

Itt vannak a build.prop-ok amiket lehet állítani:
ro.config.vc_call_vol_steps=30
ro.config.media_vol_steps=30
ro.config.alarm_vol_steps=30
ro.config.system_vol_steps=30
Nyilván annyi lépcsőt írsz be hogy a granularitás neked pont megfeleljen (:

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144056) Fall-N válasza szimi57 (#144026) üzenetére


Fall-N
veterán

Az alkalmazás csempéhez hozzá lehet társítani a Popup Widgetset? Az is a készítő saját programja és jól müködik bármilyen launcherrel. Most is a Niagara Launcherrel használom felugró widgetként.

(#144057) Jazz válasza Jazz (#144049) üzenetére


Jazz
veterán

Up. Köszi

free your mind

(#144058) kmarci25 válasza crok (#144055) üzenetére


kmarci25
veterán

A play-es appok nem működtek, de feldobtam a magisk-et, és a modult amit linkeltél, és tökéletes. Köszönöm! :R (Egyébként feltettem a mido-ra a 10-es androidon alapuló lineage romot, arról megy a rádió. Nyilván nem használom csak erre, de tetszik ez a rom, tiszta, egyszerű.)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144059) crok válasza kmarci25 (#144058) üzenetére


crok
Topikgazda

Szuper! Annyi, hogy az első megoldás kényelmesebb (flash and forget, csak ugye ha a Magisk template változik akkor vissza kell majd menni hogy frissítsd) a második megoldás univerzálisabb (egyszer a prop-okat hozzáadod, a modult meg frissíti a dev úgyis a Magisk-hoz (hivatalos segítője a Magisk dev-nek.. szóval.. érted.. ( : )).

Ja és a Mido.. meglátjuk milyen lesz a hivatalos, jó úton van mindenképp, mostmár az ujjlenyomatolvasó dolog is megoldódott ugye szóval elvi akadálya nincs a hivatalos build-eknek. LOS-t minimum 4 ember is reszelget, meglátjuk mit hoz ki a forrásokból a hivatalos maintainer ( : merülési gondok még adódgatnak, de adtam tippeket nekik ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144060) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Play frissítést többször telepítettem már (többek között WhatsApp), de újra és újra ott van ugyanaz a verzió az új frissítéseknél.
(Ellenőriztem, screenshot is van)
Ez most wtf?

#?*@&!

(#144061) crok válasza zeon.hu (#144060) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez most split apk frissítés amiben az app ver. nem változik, csak a split egyik fele.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144062) zeon.hu válasza crok (#144061) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Értem, thx!

#?*@&!

(#144063) szimi57 válasza Fall-N (#144056) üzenetére


szimi57
őstag

Működik.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144064) Dluinet válasza Viktor0610 (#115377) üzenetére


Dluinet
nagyúr

10 percig kerestem. De nem találtam.
Köszi.
Itt a fórumban kellett volna kezdeni a keresést.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#144065) axer6907


axer6907
csendes tag

Sziasztok Tanácsért fordulok hozzátok. Android 7-t használtam, a teló összetört ezért váltottam android 9 -re. A jelenség: feltelepítek egy bizonyos magyar navit ami először tök jól megy majd eltelik valamennyi idő és indítás után csak fekete karikázás megy készülék újraindításig. Megint működik egy darabig aztán....... :R

(#144066) svgyula válasza axer6907 (#144065) üzenetére


svgyula
addikt

Nincs rá orvosság! A 6-os droiddal még használható. A 10-el meg el sem indul........... Jó pár verziót próbáltam. A kocsiban sem ment vagy úgy ahogy írtad. Volt olyan is, hogy menet közben behalt az egész redszer. Csak a reset segített. Pedig "elméletileg" 9-es droid van a fejegységben. Ezért maradt a kugli map és a sygic.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#144067) axer6907 válasza svgyula (#144066) üzenetére


axer6907
csendes tag

Általában már csak a wazet használom és ha házszám pontos navi kell akkor kapcsolom (kapcsolnám) be az öreget. Akkor szerinted sygic re kéne váltani? Elég pontossak a térképek ? próbáltál mást is ?

[ Szerkesztve ]

(#144068) Fall-N válasza szimi57 (#144063) üzenetére


Fall-N
veterán

Köszi! Így tényleg elég jó alternatíva és sokkal jobb, mint a Microsoft saját ötlete volt. Itt nem kötelező legalább a teljes csemperács, hanem szabadabb sokkal. Majd teszek egy próbát vele. Igazából a fejlesztő Total Launcher programját megvettem és most is fenntvan, elég igéretes az is.

[ Szerkesztve ]

(#144069) kmarci25 válasza axer6907 (#144067) üzenetére


kmarci25
veterán

A Waze tudja a házszámokat is. A sáv asszisztens az egyetlen, ami hiányzik, de azt meg a Google navi tudja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144070) Somatom válasza kmarci25 (#144069) üzenetére


Somatom
veterán

"az egyetlen, ami hiányzik"
Mármint neked. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144071) darvinya válasza kmarci25 (#144069) üzenetére


darvinya
titán

Mi az a sáv asszisztens?
Több sávos úton megmondja melyik sávba sorol be?
Ha igen, akkor én ezzel nem találkoztam G.Térképben, ellenben sok hibával igen.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144072) consono válasza darvinya (#144071) üzenetére


consono
nagyúr

Pontosan ezt jelent, és Budapest környékén biztosan működik benne. Persze nem mindenhol jól pl. a 6-os M0-ás felhajtójánál szerinte mindkét sávból lehetne balra fordulni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#144073) darvinya válasza consono (#144072) üzenetére


darvinya
titán

Max. Autópályán működik, de gyorsforgalmi többsávos úton egyáltalán nem.
És van jó pár hiba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144074) Somatom válasza darvinya (#144073) üzenetére


Somatom
veterán

A városban is működik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144075) Somatom


Somatom
veterán

Kellene egy olyan alkalmazás, ami ingyenes, apk -ból telepítve is müxik, a helyi napkelte/napnyugta alapján állítgatja a kijelző fényerőt és ezt legalább kijelző bekapcsolásonként ellenőrzi. Esetleg kamera fényérzékelőt is használhat. Akkuhasználat (ébrentartás) nem szempont.
Mit érdemel az a bűnös (flottakezelő), aki kifejezetten autós használatra, fényérzékelő nélküli tableteket vásárol? :((

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144076) darvinya válasza Somatom (#144074) üzenetére


darvinya
titán

Hát ez Bp-en nem igazán tapasztaltam.
Ja…de, a üllői útnál tudja mondani a felüljárót, azaz tartson balra.
Viszont, Lágymányosi hídnál tartson jobbra a felüljáróra, a Soroksári útra navigálásnál.
Igaz, felüljáró nem ott van és nem odavissz, hanem első lejárat.
Másik óriási hiba, mikor 150m múlva kell jobbra kanyarodni, közben van egy kereszteződés, de nem a itt kell jobbra kanyarodni, viszont szól, hogy kanyarodjon jobbra.
Persze távolság mérését vagy autóról veszed le, vagy megsaccolod.
Kedvencem, mikor közli, hogy forduljak valamelyik égtáj felé.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144077) Somatom válasza darvinya (#144076) üzenetére


Somatom
veterán

A sávokat nem mondja, hanem mutatja.
Az égtájazás meg tipikusan amerikai szokás. Reméljük, hogy ezt egyszer "regionalizálja" a Google.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144078) zeon.hu válasza Somatom (#144075) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Macrodroid nem jó erre?
Van benne napkelte/napnyugta esemény.

#?*@&!

(#144079) darvinya válasza Somatom (#144077) üzenetére


darvinya
titán

Mutatja :Y , egy kék vonallal összes útvonalon :D .
Legközelebb lövők egy SC-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144080) Somatom válasza zeon.hu (#144078) üzenetére


Somatom
veterán

Ezen van GPSZ, viszont nincs megadva Google fiók és nem is adhatok meg. Nem tudom, hogy mit szólna a Macrodroid ahhoz, ha fiók nélkül, apk -ból telepíteném.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144081) turbulencia8 válasza #30610944 (#140653) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Proton vpn-nel van tapasztalatod?

(#144082) zeon.hu válasza Somatom (#144080) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy próbát megér!
Talán csak pro verziód nem lesz, ha fiókhoz van kötve.

#?*@&!

(#144083) Somatom válasza zeon.hu (#144082) üzenetére


Somatom
veterán

Mi a különbség? Ha időkorlátos a free, akkor cumi.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144084) Indiant válasza WhiteWalker (#144032) üzenetére


Indiant
addikt

Köszönöm, ezt az útvonalat melyik programban kellene megtalálnom?
PC-FB, Messenger (android) és FB app (android) én nem találok ilyet.

(#144085) dzsordzs69 válasza Somatom (#144083) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Tudtommal a Macrodroid nem időkorlátos, hanem a makrók száma limitált.

[ Szerkesztve ]

(#144086) zeon.hu válasza dzsordzs69 (#144085) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jaja, 5 makro max.

#?*@&!

(#144087) kmarci25 válasza Somatom (#144070) üzenetére


kmarci25
veterán

Ugye olvastad, hogy mire válaszoltam? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#144088) Somatom válasza kmarci25 (#144087) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Offline IGO helyett, online Waze ajánlásra ajánlottál egy másik online -t. Vannak ott még bőven hiányosságok.

dzsordzs69:
Köszi, akkor kipróbálom!

Más.
Ne frissítsétek az 1.3.0029 -es MyTV -t! Az 1.3.0030 -as felbontás-váltásnál FC -vel elszáll.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144089) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Join hogyan vehető rá, hogy olyan alkalmazás üzeneteit is átküldje, amik nincsenek telepítve a másik eszközön?
Próbálom állítgatni, de semmi eredmény.
Konkrétan most a messenger üzenetek kellenének.

#?*@&!

(#144090) Bozek válasza zeon.hu (#144089) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt most nem értem? Azokat is átviszi, mivel csak értesítést küld át. Hogy próbálod állítani?

Settings - Notification - Notification Apps-nál jelöld ki a Messenger-t. A Notification Devices-nél meg az legyen kipipálva, amelyikre át akarod küldeni.

Mondjuk azért az nem épp logikus, hogy az SMS-eknél és a hívásoknál azt kell kiválasztani, melyikre ne küldje át, itt meg az ellenkezőjét.

(#144091) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Előre is elnézést kérek! Nem igazán ide kellett volna írnom de mivel a SafelnCoud jelszókezelő androidos telefonokra is telepíthető,talán valaki tud segíteni. Tökéletes és telefonon nincs is gondom vele. Ha szükség van rá,ujjlenyomat és kész,már benne is vagyok. Viszont laptopon állandóan be kell írni a jelszót,és ettől agybajt kapok. Be lehet valahogy állítani hogy ne kéregesse állandóan? Legszívesebben ki is iktatnám belőle,de az se baj ha naponta egyszer kellene csak beírni. Mivel csak én használom a gépet számomra felesleges hogy mindig írogatni kell.

(#144092) smithsys válasza Somatom (#144088) üzenetére


smithsys
aktív tag

"Ne frissítsétek az 1.3.0029 -es MyTV -t! "

Köszi!

(#144093) Bozek válasza Tökimanó (#144091) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jobb egér a Chrome kiegészítőn, majd Beállítások és ott a Jelszó szükséges, minden:-nél ezt be tudod állítani. Nekem Alkalmanként egyszer van beállítva, amíg nem indítom újra a gépet, addig működik.

(#144094) Bozek válasza Somatom (#144088) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te nem Kodit használsz telefonon? Akkor minek MyTV alkalmazás? :)

(#144095) Somatom válasza Bozek (#144094) üzenetére


Somatom
veterán

Nem olyan ecccerű ez. Kodit akkor használok telón, tabon, ha kiadom a képet. Illetve, csak használnék, mert DeX alatt nem megy a Kodi. A MyTV -re meg azt mondja, hogy nem kompatibilis a DeX móddal, mert érintőképernyőt igényel. Évek óta használom a MyTV -t monitoron, egérrel is és most kellett megtudnom a Samsung -tól, hogy nem kompatibilis. :F
A Kodis MyTV addonnal roamingban az a bibi, hogy csak SD/HD felbontás közül lehet választani, míg az eredeti kliensalkalmazásban több konkrét érték közül választhatok. Azaz választhatnék, ha az új verzió nem szállna el ilyenkor. Az előző verzió pedig telepítésnél fut errorba. Az 1.3.0027 -es felment, most azt használom.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144096) Viktor0610 válasza smithsys (#144092) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 1.3.0030 sem jó. :(((

Samsung Galaxy A54

(#144097) Tökimanó válasza Bozek (#144093) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm!

(#144098) Somatom válasza Viktor0610 (#144096) üzenetére


Somatom
veterán

Mi az, hogy "sem"? Csak az nem jó. Az 1.3.0029 -es tökéletesen müxik, csak 1.3.0030 -ra frissítés után apk -ból sem lehet visszatenni. Ezért nem szabad frissíteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144099) Viktor0610 válasza Somatom (#144098) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ja, bocs, nem tudok értőn olvasni! :))

Samsung Galaxy A54

(#144100) zeon.hu válasza Bozek (#144090) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Így van beállítva, mégsem jön értesítés...

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.