Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144101) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Képernyőzárra hogyan tudok nagyméretű órát tenni?

(#144102) szimi57 válasza user112 (#144101) üzenetére


szimi57
őstag

Kb. sehogy. Képernyőzár cserével, ha tovább képzed magad. :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144103) WhiteWalker válasza Indiant (#144084) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Android beállításában.

(#144104) user112 válasza szimi57 (#144102) üzenetére


user112
senior tag

Valahogy felkerült, mert már nagy órám volt. Factory reset volt és már nem tudom hogyan varázsolódott oda.

(#144105) zeon.hu válasza user112 (#144104) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Milyen telefon?
Téma tartalmazhat ilyet (pl Samun, Xiaomin, Huawei-en).

#?*@&!

(#144106) user112 válasza zeon.hu (#144105) üzenetére


user112
senior tag

Mi A2, nincs téma. Lehet, valamelyik launcher tud ilyent?

[ Szerkesztve ]

(#144107) zeon.hu válasza user112 (#144106) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

És nem is volt téma?
Mert le lehet tölteni belőle csak a zárképernyőt is.
Launcher csak olyan, ami erre van fejlesztve, pl C-locker.

#?*@&!

(#144108) user112 válasza zeon.hu (#144107) üzenetére


user112
senior tag

Több launchert próbálgattam, talán volt köztük témás is.

(#144109) szimi57 válasza user112 (#144108) üzenetére


szimi57
őstag

Lehet ezzel menne?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144110) Jakuu válasza user112 (#144101) üzenetére


Jakuu
őstag

https://www.miuithemez.com
Keresgelj magadnak, megfelelot. Kepek alapjan kitudod valasztani, melyik tetszik neked.
A temakon belul, pedig hozzaadhatod csak a lockscreent.

[ Szerkesztve ]

(#144111) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Olyan alkalmazást keresek, amivel távolról segíteni tudok. Pl szüleim telefonját irányítani (ha ők is segítséget kérnek), de ami fontosabb, hogy nagyim leendő androidos tv-jét szeretném távolról irányítani, úgy hogy lássam a képernyőt.
A tv-nél egy alhálózatra tudok jutni a tv-vel (vpn)

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#144112) crok válasza ArthurShelby (#144111) üzenetére


crok
Topikgazda

Anydesk-re keress vissza, egy probat megerhet.. nem tudom TVre lesz-e plugin :/

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144113) Bozek válasza Somatom (#144095) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyébként valami más lehet a probléma, mivel a Kodi-s addon se működik. Tegnap felraktam telefonra, és az is kidob, miután kiválasztottad a minőséget...

(#144114) Bozek válasza zeon.hu (#144100) üzenetére


Bozek
nagyúr

És más értesítéseket megkapsz?

(#144115) Fall-N válasza Bozek (#144113) üzenetére


Fall-N
veterán

Persze hogy van oka. Az EU-s kérés gondolom rájuk is vonatkozik, hogy rontsanak a sávszélesség miatt a minőségen. Netflix és a YT is így tett.

(#144116) zeon.hu válasza Bozek (#144114) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Most átjött az értesítés. Alapból be volt állítva, hogy csak wifin küldje...
Képet viszont nem küld át, csak értesít róla, illetve megnyit egy böngésző ablakot.
A sima értesítés meg nem látszik a join-ban, csak a legördülőn. Mondjuk ott is jó.

#?*@&!

(#144117) Bozek válasza Fall-N (#144115) üzenetére


Bozek
nagyúr

Aha, a hivatalos alkalmazás is azért dob FC-t, mert rontottak a sávszélességen... PC-n a Kodi addon simán működik, bármilyen felbontást is választok, csak Android alatt dob ki. Szóval nem, nem ez a probléma.

Amúgy meg nem rontottak a minőségen, csak alapból gyengébb felbontásban indul el. Netflix-et nem ismerem, de YT-nál simán át tudod kapcsolni akár 4K-ra is.

(#144118) Bozek válasza zeon.hu (#144116) üzenetére


Bozek
nagyúr

És honnan is szedné a képet? Az eredeti Messenger értesítésben sincs kép.

A Join-ban meg nem is fog megjelenni az értesítés, mert minek. Nem az alkalmazást fogod nézegetni, így ott felesleges is. Ha visszamenőlegesen akarsz értesítéseket nézegetni, arra meg ott az Értesítési napló.

(#144119) user112 válasza Jakuu (#144110) üzenetére


user112
senior tag

Sajna ezek MIUI-hez vannak, nekem viszont Android Öné van.

(#144120) oszi666


oszi666
őstag

Sziasztok
Tusom h ki lett mar targyalva, hogy a novaba be lett epitve a tesla reader es vmi uj szabaly miatt nem tud ertesiteni rendesen app badgekkel
Van valakinek valami alternativ javaslata erre?
Galaxy s7, nova prime
Annyit szeretnek, hogyha az ertesitest felulrol ki is torlom, akkor is latszodjon rendesen az appon a jelveny h bizony ott van meg egy olvasatlan email, kulonben az egesznek semmi ertelme szerintem.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#144121) Viktor0610 válasza oszi666 (#144120) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs erre lehetőség.

Samsung Galaxy A54

(#144122) oszi666 válasza Viktor0610 (#144121) üzenetére


oszi666
őstag

Remenykedtem hatha tudtok valami titkos dologrol ami meg nem lett itt kitargyalva...
Ennek annyira nincs ertelme, miert kellett ezt most megvaltoztatni.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#144123) Jakuu válasza user112 (#144119) üzenetére


Jakuu
őstag

Akkor probalkozzal valamelyik lock screen appal, mint pl ACDisplay , Hi Locker , LokLok stb.

(#144124) Somatom válasza oszi666 (#144122) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem automatizálóval össze lehet hozni. Szép kihívás. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144125) Probert75 válasza oszi666 (#144120) üzenetére


Probert75
addikt

(#144126) oszi666 válasza Probert75 (#144125) üzenetére


oszi666
őstag

Szia sikerult!!
Koszonom a segitseget :)
De valami biztonsagi oka van, hogy ezt nem lehet? Illetve az ujabb android verziokban sem engedelyezett?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#144127) Karcub


Karcub
senior tag

Helló! Tud valaki olyan alkalmazást, amivel a telefon képernyőjét át tudom kűldeni tv-re? Pl ha nézek egy live-ot facebookon akkor azt nagyba nézném tvn. Egy Samsung galaxy s10+ a teló

(#144128) Somatom válasza Karcub (#144127) üzenetére


Somatom
veterán

Öööö... De, a TV honnan fogja tudni, hogy telepítettél a telóra egy alkalmazást? Egyébként a gugli szerint az S10 támogatja a Miracastot. Vagy, HDMI adapter.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144129) Viktor0610 válasza Karcub (#144127) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alapból mennie kell.
Ez az ikon:

Ugyanazon a wi-fi hálózaton kell legyen a két eszköz.

Samsung Galaxy A54

(#144130) egykori


egykori
őstag

Üdv, szeretném megkérdezni, hogy a Gsam Battery Monitor Pro használati diagramja visszamenőleg mennyi időre mutatja az infót.

(#144131) crok válasza egykori (#144130) üzenetére


crok
Topikgazda

Az attól függ melyik diagot nézed, mert amúgy folyamatosan menti az install óta, de bele lehet nagyítani is. Pl. a töltésről levétellel az akkuszázalék diagram oda ugrik ahol levetted töltőről - de 2 ujjal összecsípve a diagramot és utána balra görgetve végig vissza lehet menni időben a diagramon, akár addig is amikor telepítetted (ebből csinálja a legtöbb átlag statisztikát).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144132) iceQ! válasza Karcub (#144127) üzenetére


iceQ!
addikt

Samsungnál a SmartView lesz a te barátod :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144133) egykori válasza crok (#144131) üzenetére


egykori
őstag

Nem tudtam hogy két diagram van. Nekem arra lenne szükségem, hogy legalább 2-3 hétre visszamenőleg lássam a használatot. Erre vonatkozóan nem találtam infót. Köszi

(#144134) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ez mi lehet? Az alkalmazások között van, törölhetem nyugodtan?

(#144135) Somatom válasza zsoltzsolt (#144134) üzenetére


Somatom
veterán

Vmi Telekomos szolgáltatói konfiguráció (216 = Magyarország, 30 = Tkom). Én békén hagynám. Sok vizet nem zavar.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144136) zsoltzsolt válasza Somatom (#144135) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!

(#144137) crok válasza zsoltzsolt (#144134) üzenetére


crok
Topikgazda

Hagyd meg, elég sokmindenre használ(hat)ja a szolgáltató is meg a készülék is (kitolhat mobilhálózatbeállítást (APN/IMS (LTE)) meg le is kérhet a telefon, pl. SIM-ből lekérhet adatokat és az alapján határoz meg pl. olyat hogy milyen régióban vagy, kb. csak boot-kor meg akkor fut le egyszer, mikor SIM-et teszel bele / cserélsz kikapcsolás nélkül - AOSP forrása itt van).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144138) zsoltzsolt válasza crok (#144137) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi neked is!

(#144139) Melorin


Melorin
addikt

Sziasztok!
Egy ideje a google ambient töltés közben mutogatja a képernyőmön a képeimet. Nem tudom kikapcsolni ezt a funkciót, tudnátok segíteni hogy hol kell? Köszi!

(#144140) Fall-N válasza Bozek (#144117) üzenetére


Fall-N
veterán

Tudom, hogy YT-n át lehet állítani, csak a YouTube állít kisebb felbontást, mint az elérhető legjobb. Netflix csak a bitrátát vette lejjebb, a felbontás maradt. Nagyon észre sem venni szerencsére a változást.

(#144141) Probert75 válasza oszi666 (#144126) üzenetére


Probert75
addikt

EU jogszabály miatt nem lehet. Ugyan azért, amiért a hívott fél hangját sem lehet rögzíteni.

(#144142) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Melyik a legjobb FTPS kliens Android-ra? A sebesség és a biztonság fő szempontok, mert távoli eléréshez lenne.
A Total Commander FTP Plugin-ja elég jó ehhez?
Ill. olyan FTPS app nincs esetleg, ahol oda-vissza működik a dolog, tehát Server is és Kliens is egyben?

(#144143) katarn67


katarn67
csendes tag

Android 2.2.2-re létezik még olyan böngésző, ami betölti a weboldalakat?

(#144144) crok válasza katarn67 (#144143) üzenetére


crok
Topikgazda

Ami a saját webview-t használja az gondolom okay.. meg a ROM sajátja.. nem?
Mi a gond? Az se megy? Az a baj, hogy amit még fejlesztenek és még menne az pl. a Via és az mBrowser pl, de a Via is meg az mBrowser is 2.3-n indul minimum. Esetleg ezeknek vagy az Opera Mininek (vagy) hasonlónak nagyon régi változata APK-ból, APKMirror-ról vagy másik APK letöltő oldalról?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144145) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Galaxy S10e, gyari kamera nem tamogatja a beepulok telepiteset, Android 10.
Tudtok ajanlani olyan kamera appot, ami egyszerre mukodteti a hatlapi es elolapi kamerat?

(#144146) iceQ! válasza zolikaDB (#144145) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez engem is érdekel.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#144147) katarn67 válasza crok (#144144) üzenetére


katarn67
csendes tag

2019 decemberig működött a böngészés legújabb Naked Browser Pro-val és UC browser régebbi verziójával, aztán bevezettek egy új SSL, TLS protokollt vagy micsodát amit a régebbi böngészők nem támogatnak és azóta a weboldalak 95%-át nem tölti be. Play áruházból már kipróbáltam az összes böngészőt.

Huawei Ideos S7 Slim gyári rom, volt hozzá barkácsolt 2.3, de a linkek halottak.

(#144148) flash-


flash-
veterán

üdv
olyan appot keresek ami egy megadott kontaktnak értesítést küld ha pl elmegyek futni a telefonnal, és megállok több mint 5 percig(tehát ilyen baleset megelőzés szempontjából)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#144149) crok válasza flash- (#144148) üzenetére


crok
Topikgazda

Life360-al lehet nézni ki hol van - bár hogy megállásra értesítést.. azt nemigen tud az se, ilyenről nem hallottam még.
Olyan van, hogy vezetésközben felismeri ha balesetet szenvedhetett (a vezetést felismeri mert gyorsabban halad mint gyalog vagy bringával és úton halad a térképen, meg felismeri ha hirtelen megáll (meg USA-ban tud nézni baleseti híreket)).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144150) Dr.NX válasza flash- (#144148) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez hogy előzi meg a balesetet?

Elfogadom a sütiket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.