Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145251) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok google chromebe, hogy tudom beállítani a helyesírás ellenőrzés?

(#145252) Viktor0610 válasza dunc (#145251) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez op.rendszer és/vagy billentyűzet függő.
Nálam Gboardban van helyesírás-ellenőrzés.

Samsung Galaxy A54

(#145253) dunc válasza Viktor0610 (#145252) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi

(#145254) p.t.r válasza rlazol (#145250) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nálam ez úgy megy, hogy be van állítva az 'átirányítás ha nem elérhető' részben a másik szám. Ha kikapcsolom vagy repülő módba állítom a telefonom, akkor átmegy a bejövő hívás a másik számra. Ha be van kapcsolva, akkor meg csörög.

(#145255) Kempetlen


Kempetlen
tag

Az AnySoftKeyboard-ot próbálgatom, sok jó funkciója van. Javaslatok nélkül, é és á gombok kirakásával használnám. Egyetlen dolog zavar, hogy a szóközre információkat ír a váltható billentyűzetekről. Ez kikapcsolható valahogy, vagy van olyan téma, ahol ez a szöveg nem jelenik meg? Úgy elrontja az összképet, pedig amúgy perfekt lenne.

Prien: Oké, próbálgatom, aztén max osztok screenshotot, ha nem jönne össze. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#145256) Prien válasza Kempetlen (#145255) üzenetére


Prien
addikt

Sima fekete témával használom, qwertz 4 soros magyar billentyűzettel, nekem nem jön elő ilyesmi a szóközre. (Note9, 8.1)

A kevés is több a semminél.

(#145257) Somatom válasza Kempetlen (#145255) üzenetére


Somatom
veterán

Biztos, hogy kikapcsolható, mert nálam sincs ilyen (szürke/fekete megjelenés). A kérdés az, hogy hova dugták a kikapcsolóját. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145258) Viktor0610 válasza Somatom (#145257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem, ha egy billentyűzetkiosztás van beállítva, akkor nem jelenik meg, ha több, akkor igen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#145259) Somatom válasza Viktor0610 (#145258) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem, mert nálam két kiosztás van és a felső sor jobb oldali gombjával tudok váltogatni közöttük. Szóközre csak szóköz van, nincs más funkció.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145260) Bass válasza cidalain (#145249) üzenetére


Bass
addikt

Magyarország de nem is találom az ország listában. Most átálitottam a gyerek születését h 15 éves legyen. Most a sima youtube-ot látom ,el is kezdi telepiteni de valamiért kilép. Vicc h a facét engedné de letiltottam itt meg a meséket nem lehet nézni.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#145261) Kempetlen válasza Somatom (#145259) üzenetére


Kempetlen
tag

Lehet az a baj, hogy nálam az alapbeállítás van egyelőre arra belőve, hogy váltson a rendes és az alternatív gombok közt, mégpedig a szóköz jobb-ra balra húzgálásával. Tetszik ez a feature, de max átállítom másra...

(#145262) Mcrazy válasza g_g_g (#145199) üzenetére


Mcrazy
őstag

Két évvel ezelőtt próbáltam a sima Maki-t. Akkoriban volt elég nyügje és nem tudott többet a többi alternatívától. Mostanra jól kikupálódott. Az hab a tortán, hogy a beépített messengerrel lehet videóhívást létrehozni. Mondjuk ebben némi hiba is van nálam, mert a saját kamerám képe elcsúszik álló módban (nem igazán tudom, hogy mit mutatok a másik félnek).

Üdv: Mcrazy

(#145263) Somatom válasza Kempetlen (#145261) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, el lehet/kell játszadozni a beállításaival, mire belövi magának az ember. Viszont, szerencsére van mentés/visszaállítás.
Egyébként alul, a nyelvet, majd abban a tweaket választva láttam pár lehetőséget a szóközre vonatkozóan. Nálam egyiknél sincs pipa

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145265) g_g_g válasza Mcrazy (#145262) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem továbbra is nagyon tetszik.
Egyrészt a fekete mód amoleden, másrészt a híren hosszú nyomásra kis abalkban megjeleníti a cikket, az baromi jó.
A videóhívásra nem tudok mit mondani, nem használtam még itt, de majd lehet teszek egy próbát.

(#145266) Viktor0610 válasza Somatom (#145263) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

SzabóTamàs90:
Csak aláhúzza a szerinte hibás szavakat.

(Tévedésből ment Somatomnak. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#145267) Mcrazy válasza g_g_g (#145265) üzenetére


Mcrazy
őstag

Nekem is jobban bejön, mint az alternatívái. Korábban használtam Faceslim-et, Frost-ot, stb...de eddig ez viszi a primet.
A Frost fejlesztőinek írtam, hogy a 15 perces frissítési időköz kissé sok. Tegyenek már bele 5 perceset is. Kb mintha a szomszéd kutyáját kértem volna meg.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#145268) Somatom válasza Viktor0610 (#145266) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ezt nem nekem szántad. :) Én nem használok ilyen hókuszpókuszokat. Csak, amit nettó bepötyögök.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145269) Viktor0610 válasza Somatom (#145268) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, tényleg.
Én sem használok semmilyen javító/kiegészítő szolgáltatást, csak a helyesírás-ellenörzést, de az is csak aláhúz, nem javít.

Samsung Galaxy A54

(#145270) user01


user01
aktív tag

Egy végtelenül egyszerű, kis méretű (535 KB) billentyűzet:
- külön számsorral
- hosszannyomással CSAK magyar ékezetes betűkkel
- kurzormozgatás szóköz-simogatással

[link]

A leírással ellentétben természetesen a qwertz kiosztást is tudja.

[ Szerkesztve ]

(#145271) crok válasza user01 (#145270) üzenetére


crok
Topikgazda

Keress ra az OpenBoard-ra is ;)

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145272) Kempetlen válasza Somatom (#145263) üzenetére


Kempetlen
tag

Megnézem, kösz!

[ Szerkesztve ]

(#145273) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Sziasztok par napja a chrome nem akar működni hiaba nyitom meg nem tolti be a weboldalakat! Az uj frissires óta csinalja ezt nekem! Érdekes mert párom telefonján működik! Masnal is van ilyen hiba? Ha egy regebbi verziot rakok vissza azzal működik!

Segitsegeteket elore is köszönöm!

(#145274) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Szerintetek a swiftkey vagy a gboard a jobb? Mindkettőt probaltam mar de nekem valahogy a gboard gyorsabb gördülékenyebb és kézreàllobb!

(#145275) Šolaire válasza Kumblee88 (#145273) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem is szarakodik a chrome. Újratelepítem hátha.

“Praise The Sun” \[T]/

(#145276) Kumblee88 válasza Šolaire (#145275) üzenetére


Kumblee88
csendes tag

En is ujraraktam de semmi!!

(#145277) rlazol válasza p.t.r (#145254) üzenetére


rlazol
addikt

Sajnos ez nálam több okból nem megoldás, mert pl éjszakára kikapcsolom a készüléket és nem szeretném ha akkor átirányítódnának a hívások.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#145278) trialboj válasza Kumblee88 (#145274) üzenetére


trialboj
őstag

egyértelmű hogy a swiftkey a legjobb :D egyetlen óriási hibája hogy valami rejtélyes oknál fogva droidosok nem kapták meg a spacebaron keresztül való kurzos mozgatást. Ez elengedhetetlen főleg azoknak akik sok hibával gépelnek.
Én nem tudom ékezetekkel érni, rettentő lassúnak tartom, ezért úgy használom hogy elkezdem írni a szót, és 90%ban kijavítja ékezetesre még mielőtt befejezném. Talán azért hibázik sokszor, mert 3 nyelvet használok egyszerre, és ezáltal 2 másik szótárból is keresgél.

Másik nagy előnye, hogy képes megjegyezni mit írtam, és ha valami hiba folytán, ugyan azt kellene begépelnem, akár egy teljes mondatot is szavanként vissza tud hozni elég csak az első szót beírni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#145279) lomposfarkas válasza trialboj (#145278) üzenetére


lomposfarkas
tag

Én bekapcsoltam a jobbra/balra/le/fel nyilak megjelenítését, így lehet közlekedni a szövegben.

(#145280) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Olyan fájltitkosító alkalmazást keresek, amibe át tudok helyezni képeket, videókat, tudok jegyzetet létrehozni stb. és tudok róluk Google Drive-ba mentést csinálni. A Samsung Biztonságos mappája ezt tudja, de csak a Samsung Cloud-ba tud menteni, az meg véges. Nem szeretnék 200GB-os Google Drive mellé ott is előfizetni a nagyobb tárhelyért. Köszi a tippeket!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#145281) Csúszóbiga válasza Somatom (#145263) üzenetére


Csúszóbiga
újonc

Meg tudnád mondani hol találom a mentés ,visszaállítás opciót az AnySoftKeyboard -ban?

(#145282) szimi57 válasza Csúszóbiga (#145281) üzenetére


szimi57
őstag

Az appot megnyitva jobb felül 3 pötty.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#145283) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

Olyan appot keresek, amivel a képek köré fehér keretet lehet szerkeszteni többféle méretben. Tudnátok ajánlani?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#145284) Somatom válasza Csúszóbiga (#145281) üzenetére


Somatom
veterán

Már fölösleges. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145285) kovisoft válasza tylerddd (#145280) üzenetére


kovisoft
őstag

Én az EDS Lite-ot használom ilyen célra, de nem biztos, hogy mindenben megfelel az igényeidnek. Olyasmi, mint asztali gépen a TrueCrypt: létre tudsz hozni benne egy titkosított konténer fájlt, ebbe tudsz bemásolni fájlokat. Ezt a konténer fájlt felmásolhatod Google Drive-ba is, de sajnos minden változásnál a teljes konténert újra fel kell másolni.

(#145286) kiraly.andra válasza sharp4 (#145283) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem tökéletes, de talán megfelel majd neked is: Gallery KK

:a:

(#145287) Bozek válasza sharp4 (#145283) üzenetére


Bozek
nagyúr

mcgyver alkalmazását tudom ajánlani.:)

link

(#145288) Somatom válasza Bozek (#145287) üzenetére


Somatom
veterán

Ezen mindíg elmosolyodok. "dev.macgyver" Mekkora arc lehet a csávó? :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145289) dzsordzs69 válasza Mcrazy (#145267) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Nekem egy dolog hiányzik a Messenger részből: nem tudom némítani a beszélgetéseket adott időre, csak teljesen a szűrt üzenetekbe tenni.

(#145290) Csúszóbiga válasza szimi57 (#145282) üzenetére


Csúszóbiga
újonc

Köszönöm! Nem volt egyszerű előkeríteni a mentést. Telefonon nem is találtam meg hová mentette. Laptopra csatlakoztatva sikerült csak.

(#145291) Prien


Prien
addikt

Samsung böngésző felhasználókat kérdezném: mit kellene tennem, hogy ne vegye figyelembe a knoxot :F egy böngésző...
Már a rendszert is újra húztam gyári 4 fájlossal, jelenleg semmi root nincs, mégis kiírja a böngésző titkos módnál, hogy rendszergazdai jogosultság észlelése miatt nem lehet bekapcsolni, az én érdekemben. :D
(Valamikor évekkel ezelőtt ugrasztottam, 2016-os teló)

Ötleteket kérnék!

Chrome inkognito mód simán működik... :U

A kevés is több a semminél.

(#145292) lovi27


lovi27
addikt

FolderSync tulajokat kérek, kipróbálnák, hogy a beállításokat, az adatbázist ki tudják-e menteni fájlba, majd visszatölteni? Rövidebben, működik-e a backup és restore database funkció? A Beállításokban a legalsó két lehetőség.

Fontos! Csak olyan próbálja ki akinek nem okoz gondot, ha esetleg nem sikerül a visszatöltés és ezért újra be kell állítania a Fiókot (Accounts) és a Mappapárokat!!!

[ Szerkesztve ]

(#145293) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ebből a SwitKey témából,vagy bármelyikből a gombokról ki lehet valahogy kapcsolni a szimbólumokat és a számokat? Tudom van olyan amelyiken alapból úgy van. Viszont nekem sötét kellene és hogy legyen a gomboknak szegélye. Amit egyénileg lehet csinálni az nem tetszik mert nem lehet variálni a színeket.

(#145294) Indiant válasza Prien (#145291) üzenetére


Indiant
addikt

S9+-on Android 10 alatt működik. ADB bekapcsolva. Root nincs. Sajnos így nem tudom a választ.

(#145295) Somatom


Somatom
veterán

F-Stop Gallery key most akciós.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145296) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok
melyik launchert ajánlanátok időseknek? Olyat keresek amin ki lehet kapcsolni az értesítési sávot is és véletlenül nem lehet elállítgatni dolgokat.

S23

(#145297) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Tudtok esetleg olyan videó rögzítő app-ot ajánlani, ami nem állítja meg a zenét lejátszáskor? Pl.: Almára van ilyen, szóval ehhez hasonlót.

Megyen!

(#145298) xigris


xigris
őstag

Sziasztok! Tudja valaki,hogy alkalmazás e vagy mitől lehet az,ha a telefonkönyvben nincs benne egy szám de a neten van valamihez kötve(pl: cég) akkor a telefon kiírja a nevét. :R

(#145299) fjudors válasza xigris (#145298) üzenetére


fjudors
aktív tag

Szia!

én tudom
;]
pl hiya

[ Szerkesztve ]

(#145300) consono válasza xigris (#145298) üzenetére


consono
nagyúr

Samsungon van gyárilag ilyen, a hiya.com-ot használja. Valahol ki lehet kapcsolni, de most nem találom.

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.