Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145301) fjudors válasza consono (#145300) üzenetére


fjudors
aktív tag

hívóazonosító és spam védelem

(#145302) consono válasza fjudors (#145301) üzenetére


consono
nagyúr

Megvan miért nem találtam, mert a tárcsázó beállításában van, nem a rendszerében :) Köszi!

"In God we trust. All others must bring data"

(#145303) Goxi


Goxi
tag

Sziasztok! 

Poweramp Pro lejátszóm kapcsán lenne egy nagyon kellemetlen problámám, próbálom röviden:

Lejátszást szüneteltetve a kis lejátszást kezelő sáv eltűnik a notification sávról. 
Ez azért kellemetlen, mert mikor 1-2 perc múlva füles play/pause gombával újra indítom a lejátszást, a Poweramp nem indul el (helyette elindult a SoundCloud vagy a teló gyári zene lejátszója). 
Így fülessel gyakorlatilag használhatatlanná válik az app   
Már kétszer kiolvastam a beállításokat, de nem nagyon találtam semmit. 

Teló Huawei Mate 10 Pro. Notik, háttérben futás engedélyezve... 

Kérlek segítsetek ebben. Nagy köszönet előre is. 

(#145304) Viktor0610 válasza Goxi (#145303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tiltsd le a többi lejátszóban a gombok kezelését.

Samsung Galaxy A54

(#145305) Dr.NX válasza alex devil (#145296) üzenetére


Dr.NX
addikt

BIG Launcher

Elfogadom a sütiket.

(#145306) Goxi válasza Viktor0610 (#145304) üzenetére


Goxi
tag

Köszi a gyorsat. Az azért nem működne, mert SoundCloudot is legalább olyan gyakran használom, annak kezelesere is éppen annyira szükségem lenne. . Valamint attól még sajnos nem maradna ott a kezelője a PA-nak.

[ Szerkesztve ]

(#145307) Viktor0610 válasza Goxi (#145306) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ha a gombra indítást lekapcsolod a másik appokban, a zenevezérlés szerintem még menne függetlenül ettől.
Bár már rég hallgattam zenét mobilon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#145308) Taktoj


Taktoj
aktív tag

sziasztok lebego orosz billentyuzet kellene , de nem rendszeralkalmazásként, szerintetek van rá esélyem?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#145309) Prien válasza Indiant (#145294) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm a választ. Korábban sem volt rootolva az S9+? Knox 0x0?
Kíváncsi lennék, más típusú készülékeken mit figyel a böngésző app, ha mondjuk egy Huawei, Xiaomi, stb van moddolva. :U

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#145310) F.E.K.. válasza Goxi (#145303) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Nálam akkor csinált ilyet a poweramp amikor a telefon energia gazdálkodása bezárta a háttérben (ha nem fut, akkor nem kell alapon.)

Ellenőrizd le hogy nálad nem ez történik-e szintén.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#145311) pube111 válasza Goxi (#145303) üzenetére


pube111
senior tag

Ezek rendben vannak?
kép

(#145312) w.miki


w.miki
veterán

Lépés számláló, és zseblámpa alkalmazásból tudnátok ingyenes, de főleg reklám mentes változatot ajánlani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145313) pube111 válasza w.miki (#145312) üzenetére


pube111
senior tag

Samsung health, a lámpa meg ott van az értesítési sávon.

(#145314) w.miki válasza pube111 (#145313) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD ez igaz, a régi telefonon nem volt ott, itt van lámpa
Google fit nem jó lépés számolónak?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145315) kmarci25 válasza w.miki (#145314) üzenetére


kmarci25
veterán

Korábban használtam a Google fit-et, össze volt kapcsolva a Huawei Health appal, amihez tartozik egy karperec. Nagyon hektikus volt a GFit, vagy átvette az adatokat, vagy nem. Szerintem nem túl jó (volt, amikor használtam). Tegyél fel többet, akár a Huawei Health-et is, plusz Samsung health, aztán meglátod, melyik jobb, szebb, melyik tetszik jobban.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145316) w.miki


w.miki
veterán

Ok, köszi. :R Offline naviban még mindig Here az ajánlott?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145317) p.t.r válasza w.miki (#145312) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Lépésszámláló - GPS nyomkövető (most ingyenes) [link]
Én magam nem próbáltam, nem tudom milyen, viszont reklámmentes.

(#145318) sopruk válasza w.miki (#145316) üzenetére


sopruk
aktív tag

Jó még az Offline Maps & Navigation is, ami ugyan az mint a Sygic, csak ingyenes. Annyi, hogy kicsivel később frissül...
link

(#145320) w.miki válasza sopruk (#145318) üzenetére


w.miki
veterán

Nem jön be a linkre kattintva. Play Áruházban pedig több hasonló nevű is van.

Olyan alkalmazás, amivel légvonalban lévő távolságokat lehet mérni, olyat tud valaki?
Vagy ezt a google térkép is tudja, csak még nem jöttünk rá, hogyan?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145321) S e t h válasza Kumblee88 (#145274) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az ösztöneid nem csaptak be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#145322) sopruk válasza w.miki (#145320) üzenetére


sopruk
aktív tag

Igen, én is volt hogy alig találtam meg a hasonló nevek miatt. De ez az, amelyiknek magyarul van a neve: Offline térképek és navigáció

[ Szerkesztve ]

(#145323) kovisoft válasza w.miki (#145320) üzenetére


kovisoft
őstag

Google térképpel úgy lehet távolságot mérni, hogy hosszan nyomva kijelölsz egy pontot, alul ráböksz a kijelölt hely nevére, és ott lesz egy vonalzó és olyasmi szöveg, hogy távolságmérés (nekem angolra van állítva, ott "measure distance" felirat van.

(#145324) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Először is elnézést, ha rossz helyre írnék. Ez esetben útbaigazitást kérnék. :)
Van egy régebbi androidos telefonom (Coolpad F1) amin a gyerek játszik csak.
Újraindításnál nem akart betölteni, csak újraindulgatot. Ekkor feltettem YGDP-vel a gyári ROM-ját, és egy recoveryt (2.8.1.0). Recovery-ben akartam rátenni egy Costum ROM-ot és innentől ezek a bajok lettek:
Olyan problémám van vele, hogy Recovery-ben 0MB-nak látja a belső tárhelyét.
Ezeket a hiba üzeneteket kapom:
unable to mount storage, cache, system, data
error changing file system
error repairing file system
Azon már túl vagyok, hogy formázok, a cache, system, data-n pedig módosítom a particiót mondjuk F2FS-re, vagy EXT2-re és újra EXT4-re tenném, de akkor sem változik semmi. úgyan azok a hiba üzenetek jönnek: "unable to mount storage, cache, system, data"
Valakinek van más ötlete/javaslata? :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#145325) crok válasza libus (#145324) üzenetére


crok
Topikgazda

1, Android szakmai ;)
2, valószínűleg amiatt nem tudja, mert nem tudja decrypt-elni talán.. de a recovery.log-ot a TWRP-ből ha kinyered (a /cache-re teszi általánban) mondjuk MTP-n valahogy akkor megnézem. Egyékbént formázd vissza arra aminek lennie kell (F2FS-re pl. csak akkor formázd ha a kerneled is támogatja, gyári kernel gyanítom nem fogja..).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145326) libus válasza crok (#145325) üzenetére


libus
őstag

:R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#145327) sopruk válasza SzabóTamàs90 (#145319) üzenetére


sopruk
aktív tag

Az alábbiakban van kerékpáros útvonaltervező is:

Osmand korlátozott a térkép letöltések és a frissítések száma. Illetve megoldható a netről letöltve és telefonra másolva az új térképadatbázis... Nagyon részletes, sok funkcióval.
Osmand+ Időnként akciózni szokták, most is épp féláras (emelték az árát, én még 1500-ért vettem fél áron). (Nem ugyan az mint az Osmand Live, amire az appon belül lehet előfizetni!)

A MAPS.ME -ben is van kerékpáros útvonaltervezés...

(#145329) Dexter68


Dexter68
addikt

Sziasztok, automatizálásra manapság melyik a legjobb app? Ilyesmire gondolok pl.: felismeri a kocsi bt-rendszerét, beállítja a fényerősséget, a hangerőt, elkezdi lejátszani az XY playlistet, és elindítja a waze-t. Az e-robotot használtam eddig, de mostanában tele van hibaüzenettel.

[ Szerkesztve ]

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#145330) Somatom válasza Dexter68 (#145329) üzenetére


Somatom
veterán

Ha megy az angol, akkor Tasker, ha nem, akkor Macrodroid. Az utóbbi logikája hasonló a Robotéhoz. A Tasker -rel még küzdök, nehezen áll rá az agyam a Robot után.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145331) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

ISO kiterjesztésű dvd-t mivel lehet lejátszani, amivel a menü is működik, lehet nyelvet, felíratot válatni, szóval ami olyan, mint egy azstali DVD lejátszó. A VLC-t próbáltam, de nem minden filmnél működik. Van valami ultimate mindenre jó app?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#145332) Somatom válasza petymeg (#145331) üzenetére


Somatom
veterán

Kodinál komolyabb nem nagyon van. De lehet, hogy a többszintű menün még az is elhasal. Az egyszerű menüt biztosan viszi.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145333) ratobi válasza SzabóTamàs90 (#145319) üzenetére


ratobi
senior tag

Én a Locus map-ot használom, az ingyenes verzió is jól használható, emlékeim szerint.

(#145334) Luissimo


Luissimo
veterán

sziasztok,
általános kérdés,

hogy tudok egy frissített alkalmazást visszacsinálni és visszaállni vele a frissítés előtti verzióra, ami rendesen működött ?
köszi

(#145335) pube111 válasza Luissimo (#145334) üzenetére


pube111
senior tag

Mi az app?
Ha gyári, akkor az beállítások/alkalmazások ban le kell tiltani, így visszaáll gyárira a verzió.
Ha telepített, akkor csak úgy, ha keresel hozzá korábbi verziós telepítő apk-t.

(#145336) mobilizmo válasza Luissimo (#145334) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Alternatív oldalak valamelyikéről töltöd le az általad preferált verziót és azt telepíted a már letörölt verzió helyett. Aztán nem hagyod, hogy frissüljön.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145337) Somatom válasza Luissimo (#145334) üzenetére


Somatom
veterán

Megszerzed a kívánt verziót. Gyári appot vissza tudsz állítani alapra, majd a megszerzettre frissíted manuálisan. Felhasználói appot pedig eltávolítod és telepíted a megszerzettet.

Vazze! De gyorsak vagytok! :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145338) Luissimo válasza Somatom (#145337) üzenetére


Luissimo
veterán

köszi,
Smart Youtube TV verziorol van szó és a következő a helyzet.
-nemtudom annak a verzionak a számát, amely a frissítés ráengedése előtt rajta volt és stabilan működött. :W
-tegnap megfrissitettem a boxon, erre a videok lejátszása helyett fogja magát és kilép.
-másik verzioja, hogy "váratlanul leállt" üzenettel bármilyen aktivitás nélkül kilövi magát.

Aki használja, annak melyik a stabil verziója, ami müxik ??
kösz

szerk,
megnéztem, most a 6.17.350-el próbálkozom, uptoide-ról, de a MiBox-on ezis azt csinálja, pedig eddig ment rendesen.
mondjuk, a lejátszási listából véletlenszerűen az első számot néha lejátsza (egy Bob Dylan) a másodiknál már kilép (Tankcsapda)
érthetetlen, eddig működött.

[ Szerkesztve ]

(#145339) Luissimo válasza Luissimo (#145338) üzenetére


Luissimo
veterán

gyorsitótár törlése nem segít

(#145340) Luissimo válasza Luissimo (#145339) üzenetére


Luissimo
veterán

a 6.17.579, amire stabil verziot ir , azzal is ilyen véletlenszerű lett a működés.

egy éve használom a 6.17.350-et, saját fiókkal és nem volt semmi gond vele,
most egyszerre 3 boxon kergült meg

(#145341) Tökimanó válasza Tökimanó (#145293) üzenetére


Tökimanó
senior tag

(#145293) Erre valaki?

(#145342) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Mivel egyre jobban nem vagyok megelégedve a samu böngészőjével, vissza akarok térni a cromre-ra. A samu böngészőjével viszont egyik jelszó tároló progi sem volt kompatibilis, szerencsére ott volt a pass. Kérdésem az lenne, hogy ki melyik jelszó kezelő appot ajánlja a Chrome-hoz? Nem baj ha fizetős, de havi díjas ne legyen.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145343) szimi57 válasza MikeWazowski (#145342) üzenetére


szimi57
őstag

Én ajánlom az Opera böngészőt. Sötét mód, kétujjas nagyítás, jelszavak mentése, kezelése.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#145344) mobilizmo válasza MikeWazowski (#145342) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Lastpass, szerintem minden komolyabb browserbe van beépülője. Bizonyos korlátozásokkal, de magán célra ingyenes.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145345) MikeWazowski válasza szimi57 (#145343) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, de maradnék a Chrome-nál.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145346) MikeWazowski válasza mobilizmo (#145344) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És akkor amikor a Chrome-ba megnyitok egy oldalt, akkor automatikusan kitölti az adataimmal, ujjlenyomat ellenőrzést követően? Samunál így volt és imádtam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145347) Somatom válasza MikeWazowski (#145346) üzenetére


Somatom
veterán

Kiegészíteném a kérdésedet. Esetleg más böngészőben (Opera, Firefox)? Van egy Oreos tabom. Nincs ujjnyomatolvasója, használhatatlan a LastPass. Ha ujjnyomattal működőképes Android 9 -en, akkor felraknám a Note9 -re.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145348) Bozek válasza MikeWazowski (#145342) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a SafeInCloud-ot használom telefonon és PC-n is. Igaz, fizetős a Pro, de van 2 hét próba az ingyenes verzióban is.

(#145349) Bozek válasza mobilizmo (#145344) üzenetére


Bozek
nagyúr

A LastPass be tudja illeszteni a jelszavakat alkalmazásokba is?

(#145350) MikeWazowski válasza Bozek (#145348) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szia, és az be tudja illeszteni a mail címem es a jelszavam amikor ide akarok írni? Tehát megnyitom a bejelentkező oldalt akkor ujjlenyomat után kitolti?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.