Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#144651) darvinya válasza crok (#144649) üzenetére


darvinya
titán

Nem kötöszködésből írtam, csak szöveg környezetelből, azt szűrtem le, amit írtam előző hsz-emben.
Magyar nyelvi csavar tagadásos beszéd.
De hacsak nem 32bit-es…válaszd Arm64v8a
De ha 64bit-es…válaszd Arm64v8a

:D

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#144652) Dr.NX válasza darvinya (#144648) üzenetére


Dr.NX
addikt

Jól írta, te nem értelmezted jól. :W
Hacsak nem 32 bites van benne (tehát 64 bites van benne), akkor válassza az ARMv648a-t.

Elfogadom a sütiket.

(#144653) Aurig@ válasza crok (#144644) üzenetére


Aurig@
őstag

Köszönöm! :R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#144654) Somatom válasza lovi27 (#144646) üzenetére


Somatom
veterán

Csak kérdezem, mert ebben bizonytalan vagyok. Ez biztos, hogy a SOC -ot és nem a rendszert jelenti? Mert láttam már olyat, hogy a 64bites SOC -on 32 bites rendszer fut.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144655) bozont


bozont
veterán

Üdv
Tudnátok ajánlani valami jó tárcsázó/címjegyzékkezelő appot? Fontos hogy tudjon magyarul és tudja szűrni a telefonszám nélküli profilokat. Sajnos az utóbbit nem tudja a gyári emui (Honor 20).

(#144656) punky10 válasza bozont (#144655) üzenetére


punky10
addikt

Arra gondolsz,hogy hívószám kijelzését nem engedő számok ne hívhassanak?
Mert ezt tudja az EMUI tárcsázója,legalábbis 9-es droidig.Huawei P20 és Honor 20 Pron is próbáltam.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#144657) bozont válasza punky10 (#144656) üzenetére


bozont
veterán

Nem, hanem hogy a címlistában ne jelenjenek meg a telefonszám nélküli "személyek", mert teli van mindenféle email címmel is (ugye a google szinkronizáció miatt).

Erre gondolok (ez OP5 esetében):

[ Szerkesztve ]

(#144658) mobilizmo válasza bozont (#144657) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Dorado PixelPhone tudja, én régóta ezt használom. Apró probléma, hogy már régóta nem fejlesztik és a Play-en sincs fent.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#144659) dbius válasza bozont (#144655) üzenetére


dbius
veterán

True Phone link

Innen érdemes letölteni, mert fent van Play áruházban is, de ott még régebbi verzió és a daily buildekben nagyon sok hasznos újdonság van! Rovidesen frissulni fog Play áruházban is, amint kijön a végleges 2-es verzió.

[ Szerkesztve ]

(#144660) Jakuu válasza dbius (#144659) üzenetére


Jakuu
őstag

Pontosabban innen nem ? Mert ahogy nezem a playen 1.7.8-as verzio van, de az elso hozzaszolasban az xda-n meg a 1.6.5.1-es.

(#144661) dbius válasza Jakuu (#144660) üzenetére


dbius
veterán

Utolsó hozzászólások között keresd @exisapps hozzászólását, április 21-i build letöltési linkjével együtt. Itt is van link

Most nézem a linket, igen ez az!

[ Szerkesztve ]

(#144662) punky10 válasza bozont (#144657) üzenetére


punky10
addikt

Értem!Akkor még egy + a már említett True Phone-ra.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#144663) bozont


bozont
veterán

Köszönöm, ránézek. :R
Mondjuk jó lesz most a Play-es verzió is, nem az én telefonomra kell. Ahogy olvasom oda is két hét múlva érkezik az új verzió.

(#144664) lovi27 válasza Somatom (#144654) üzenetére


lovi27
addikt

SoC? Láttad!? Aha... ;]

(#144665) Somatom válasza lovi27 (#144664) üzenetére


Somatom
veterán

:F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#144666) Viktor0610 válasza lovi27 (#144664) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Redmi S2 pl. ilyen.
64 bites proci, 32 bites op.rendszer.

Ki is voltak bukva a felhasználók, mert a Xiaomi nem akart 64 bites rendszerfrissítést kiadni a telóra.

Samsung Galaxy A54

(#144667) nyisziati válasza Viktor0610 (#144666) üzenetére


nyisziati
veterán

Redmi Note 2 is ilyen volt emlékeim szerint.
2015 környékén volt a váltás.

(#144668) Fall-N válasza nyisziati (#144667) üzenetére


Fall-N
veterán

Rengeteg telefon így jött ki, mivel az ARMv8 előbb jött ki, mint a 64 bites Android. Sokáig nem is tartották a gyártók fontosnak a 64 bites Androidot a készülékeiken. Itt is mint sok esetben az adta a löketet, hogy az iOS átállt 64 bitre és ezt követték le. De az ARMv8 esetén is ez volt, azért irányult akkor a fejlesztés rögtön rá, mert az Apple az aktuális SoC-jét 64 bitesre tervezte akkoriban.

[ Szerkesztve ]

(#144669) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Call screen appot keresnék és találtam is play-en rengeteg, mindenféle csicsás vackot. Létezik vagy tudtok ajánlani esetleg valami tök egyszerű appot, ami dual sim esetén más-más színű hátteret ad a hívó képernyőn? Egyáltalán engedné ezt nekem a MIUI11? Persze root az nincs.

[ Szerkesztve ]

(#144670) LK


LK
addikt

Sziasztok! Régi telefonról költözök újra. A régi appokat szeretném lementeni, de az adataikkal együtt. Super Bacupot használok kapcsolatok,sms,híváselőzmények mentésére, de ez csak az APK-t menti el. Tudnátok segíteni? Köszi

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#144671) crok válasza LK (#144670) üzenetére


crok
Topikgazda

Csak ha van root..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144672) LK válasza crok (#144671) üzenetére


LK
addikt

:R :O

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#144673) crok válasza LK (#144672) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezesetben esetben marad a próbálkozás pl. Heliummal de az ma már szinte biztosan nem megy bizonyos appokkal.. Lehet próbálkozni a Google saját felhőmentésével de ugyanazért nem fog mindenre működni mint a Helium.. Lehet próbálkozni azzal, hogy az appok saját megoldását használod (ha van, export-import) vagy az appba Google Games / Facebook / egyéb account hozzárendelésével lépsz be és úgy csinál maga az app/játék mentést és a másik készüléken ugyanígy belépve visszaállítod.. Más meg nem nagyon van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144674) LK válasza crok (#144673) üzenetére


LK
addikt

Köszi. A régi telefont meghagyom amíg minden appot végig nem próbálok. Játékokkal nincsen gond. Jegyzettömb progival van gáz. Elmentem a saját könyvtárából az adatokat, és reménykedek, hogy a fog működni az új telón is, ha visszarakom manuálisan. Köszi

Csak reménykedtem, hogy van kevesebb vesződséggel járó progi. :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#144675) blueye válasza p.t.r (#144669) üzenetére


blueye
veterán

True Phone 2.0

[ Szerkesztve ]

(#144676) blueye válasza LK (#144674) üzenetére


blueye
veterán

A Jegyzettömb saját könyvtára merre van androidon?

(#144677) LK válasza blueye (#144676) üzenetére


LK
addikt

Belemész a progi beállításaiba,és tárolási hely, manuálisból kitudod olvasni. (Fastnote könyvtár)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#144678) lovi27 válasza Viktor0610 (#144666) üzenetére


lovi27
addikt

Ebben az esetben nem használhatók a 64 bites utasítások hiába olyan a SoC, mert az alkalmazások nem közvetlenül a SoC-cal, hanem rendszerhívásokon keresztül kommunikálnak, ami nincs erre felkészítve.

Ez egy Xiaomi baromság, de ha kiadná a kernel forrását az xda fejlesztők tudnák úgy módosítani a kernelt, hogy fusson rajta a 64 bites Android. A SoC nem lehet gond.
Legfeljebb nem a MIUI lesz az, hanem a Lineage OS.

(#144679) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok !

Kérdezném egy Android 10 Gurutol ! :R

Huawei P30-om van ( Android 10 ) ! Szeretném feltelepiteni a Facebook Dark apk-t ( egy külső oldalrol [Ezt a Darkot ] ) és természetesen a Facebook Messenger-t !
Na most a gondom az ,hogy egyszerre a kettőt nem tudo telepiteni , ha felteszem a Facebook Dark-ot előszőr akkor nem engedi a Messengert ! Ha fel installálom a Messenger-t előszőr akkkor a Facebook Dark-ot nem engedi !

Ennek mi lehet az oka ???? A furcsa az ,hogy elsőre sikerült feltennem a Facebook Darkot a messenger után , De miután töröltem a Messenger-t ,mert ujra felakartam tenni nem engedte se külsöleg se a Google Playről amig nem töröltem a Facebook Dark-t !

Kb 15x probáltam a sorrendet felcserélni ,hogy melyiket telepitem előbb ,de mindegy ha az egyik fent van a másikat nem engdi telepiteni !4

A hiba megoldásáért egy csésze finom kávéra vagy Cappucniora vendégem az illető ,ha megnyilik a Kávéház ahol dolgozom ! :R :R

[ Szerkesztve ]

(#144680) lasse001 válasza manokaki (#144679) üzenetére


lasse001
senior tag

Nem lehet hogy az a gond hogy ez file már 1000 éves? Úgy értem több éves és nem android 10 kompatibilis?

(#144681) manokaki válasza lasse001 (#144680) üzenetére


manokaki
őstag

Ha ez lenne a gond ,akkor külön se engedné feltelepiteni szerintem, meg irtam ,hogy elsőre engedte, de miután töröltema Messenger-t , utána már nem engedte ,hogy mindkettőt felrakjam vagy ez vagy az :O

(#144682) crok válasza manokaki (#144681) üzenetére


crok
Topikgazda

Az az apk 2019 augusztusi. Miert szeretned feltenni? Egy moddolt FB APK, gyanitom az alairasa miatt nem megy fel. Messengerben van alapbol dark mode kapcsolo (de szerintem mar mintha a FB appban is lenne..), ;) kapcsold be aztan tedd melle ezt az APK-t ha szeretned de biztos ez kell neked?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144683) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Feltettem a névnapp alkalmazást, de napok óta Béla van.
Érdekessége, hogy a tableten jól működik.
Aktuális névnapok kijelzésére mit ajánlanátok?
üdv
szabi

(#144684) manokaki válasza crok (#144682) üzenetére


manokaki
őstag

Felraktam amit fent ajánlotok Swipe Facebook-ot , ezzel legalább nem eszik annyi Ram-ot :)

Egyébként mi a Különbség a sima és Pro változat között a Swipe Facebook-nál , a fizetésen kivül !?

(#144685) Viktor0610 válasza -szabi- (#144683) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez készülék-specifikus gond.
Minden jogot megadtál az appnak? Autó indulás, memóriában tartás, mindenféle engedélyek, stb...

Samsung Galaxy A54

(#144686) szimi57 válasza -szabi- (#144683) üzenetére


szimi57
őstag

Ez működik normálisan, nem kell buherálni semmit.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#144687) Viktor0610 válasza manokaki (#144684) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nincs különbség közöttük.

Samsung Galaxy A54

(#144688) -szabi- válasza Viktor0610 (#144685) üzenetére


-szabi-
őstag

Erre nem emlékszem.
Ezeket kérte play szerint:
Címtár
Fotók/Médiaelemek/Fájlok
Tárhely
Egyéb
-run at startup
-control vibration
-prevent device from sleeping
Persze azt nem értem egy névnap alkalmazásnak miért kellenek a képek.
Kipróbálom amit szimi57 ajánlott.
Köszi.
üdv

(#144689) JoseGee válasza -szabi- (#144683) üzenetére


JoseGee
tag

Nálam is tökéletes. Valami gebasz van nálad

Ami késik, az nem jön időben

(#144690) -szabi- válasza JoseGee (#144689) üzenetére


-szabi-
őstag

Feltettem a másikat, majd holnapra kiderül vált e.

(#144691) tomy86 válasza -szabi- (#144683) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem a legegyszerűbb, ha ezt beimportálod egy google naptárba és akkor nem kell külön programot telepíteni: magyar névnapok 2018
Persze, ha egy névnap widgetet keresel, akkor az más.

[ Szerkesztve ]

(#144692) -szabi- válasza tomy86 (#144691) üzenetére


-szabi-
őstag

Erről már olvastam, ha ez a névnap működni fog nekem elég lesz.
Mindenesetre köszönöm. :)

(#144693) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Üdv mindenkinek! Olyan programot keresnék Note 10+ - ra, amivel hozzá tudok rendelni, sim kártyát a névjegyhez, és utána azzal hívni, anélkül, hogy hívás előtt ki kellene választani, melyik kártyát szeretném használni. Köszönöm!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#144694) spiritex válasza fjudors (#144543) üzenetére


spiritex
veterán

Figyu, nagyon köszönöm a tippet! Kipróbáltuk barátnőmmel (hozzáadtam a fekete listához) és nincs 1 pillanatnyi foglaltság sem! Azonnal jön az Ezen a számon előfizető nem kapcsolható! Néztem a telefonját hívás közben, de én nem láttam semmi dolgot, amiből észre tudná venni a másik fél, hogy át lett irányítva. Te mire gondoltál azzal, hogy ha ügyes, akkor észre tudja venni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#144695) Bozek válasza spiritex (#144694) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alul szokott feljönni egy toast üzenet, hogy át van irányítva. Még a hívás elején, mint ahogy azt is jelzi, ha várakozik a másiknál a hívás.

(#144696) fjudors válasza spiritex (#144694) üzenetére


fjudors
aktív tag

Az elején van egy pici szünet, amikor átirányít a telefon.
nehéz észrevenni.ha kipróbálod kikapcsolt telefonnal, amikor a szolgáltató irányít át, akkor észreveszed a különbséget.

egyszer emberek bejelentettek a szolgáltatónál, vonal kivizsgálásra, mert nem tudod felhívni rejtett számról, akivel előtte beszéltem.
ne kérdezd, miért hívott mindenkit rejtett számról az illető...

(#144697) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az LG telefonokon (k50s) mit jelent az értesítési sávban, jobb oldalon, a wifi/mobilnet állapotjelző mellett található kis telefon ikon?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#144698) crok válasza Rigormortiis (#144697) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem-e a VoLTE/VoWIFI? Esetleg nyíl van benne vagy hasonló, vagy a kézibeszélőn van egy "wifi" jel? Esetleg hívásátirányítás? Screenshot-al picit könnyebb lenne, mert van minimum 6 olyan dolog ami lehet..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#144699) blt.62


blt.62
őstag

Szio. Van a Google-ben a 3D képnéző. Nekem nem kapcsolja be a fényképezőt hozzá. Mi lehet a baj? Egy samsung símán csinálja.
Huawei mate 10 pro-m van.

MegtorloXp

(#144700) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Join:

Megvettem a fizetős verziót, de csak azon az eszközön lett full, amin megvettem. Másikon nem, pedig ugyanaz a Google fiók.
Ötletek?

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.