Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145901) whYz


whYz
addikt

Sziasztok

Van egy felesleges androidos telom es szeretnem atalakitani egy ideiglenes riasztorendszerre.

Van egy epitesi terulet eleg ertekes cuccokkal es szeretnem oda kirakni a telot, hogy figyelje a mozgast, illetve kuldjon video kepet ha mozgast lat. Valaki probalkozott mar hasonloval? Van erre a celra bevett app?

(#145902) oszy


oszy
veterán

A torque programot, hogyan lehet teljesen kigyomlálni egy doridos telefonból? Újra kellene telepíteni. Letöröltem, de újratelepítésnél benne voltak az előző adatok. :F

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145903) punky10 válasza whYz (#145901) üzenetére


punky10
addikt

Úgy tudom,az Alfred camera alkalmazás tuc riasztást mozgás esetén.Ezt a részét viszont még nem próbáltam,tehát nem 100-as.De egy próbág megér.
Egyébbkènt ag egyik legjobb kamera pl webkamerának,vagy bármilyen távoli kamerának.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#145904) crok válasza oszy (#145902) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy érted hogy benne voltak az előző adatok? Aktívan használom, segítek ha kell. De ha törlöm akkor eltűnik minden is. Van egy rejtett könyvtár a belső tárban .torque névvel (pont van az elején, ettől rejtett) - szerintem az marad fent nálad.. töröld vagy nevezd át.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145905) crok válasza whYz (#145901) üzenetére


crok
Topikgazda

Én is az Alfred-et javasolnám először.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145906) oszy válasza crok (#145904) üzenetére


oszy
veterán

El van mentve 3 profil és az benne marad újratelepítésnél.
Hogy és hol találom meg a rejtett fájlt? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145907) crok válasza oszy (#145906) üzenetére


crok
Topikgazda

Írtam: belső tárhelyen van egy .torque könyvtár mai rejtett, szóval valami olyan filekezelővel nézd meg ami meg tudja jeleníteni a rejtett file-okat, könyvtárakat.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145908) zsigomark3 válasza oszy (#145906) üzenetére


zsigomark3
tag

(#145909) whYz válasza punky10 (#145903) üzenetére


whYz
addikt

Koszi a valaszt, megprobalkozok ezzel az Alfred cameraval. :R

crok: Koszi.

(#145910) nyisziati válasza SzabóTamàs90 (#145900) üzenetére


nyisziati
veterán

Nyilván nem ez a legfontosabb szempont.
Arra írtam a megjegyzést, hogy Somatom 2019-es kamionjában is Gingerbread van.

(#145911) oszy válasza crok (#145907) üzenetére


oszy
veterán

Így már megvan. :) A TC-t töltöttem le. Harmadszorra meg is lett. Előtte két valamit találtam, de pénzt kértek a fájlok láthatóságáért. :D Utólag olvastam zsigomark3 javaslatát. Köszönöm neki is azért! ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#145912) Narxis válasza Prien (#145886) üzenetére


Narxis
nagyúr

Annak már megszünt a támogatása. Innen telepítheted az újat, azt meg törölnöd kell előtte. [link]

Thanos was right.

(#145913) Prien válasza Narxis (#145912) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm! Egyelőre jól működik minden eszközömön, így amíg használható, addig hagyom ezt.

A kevés is több a semminél.

(#145914) dokee78


dokee78
félisten

Ez az alkalmazás tudja mérni az USB-n megosztott netet?
Ha nem akkor tudtok erre való alkalmazást?

(#145915) DonMarco válasza Narxis (#145912) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Üdv ! A közvetlen Chromecast támogatást tudja az "új" vanced ? (Régebben tudta úgytudom)

[ Szerkesztve ]

(#145916) Narxis válasza DonMarco (#145915) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tudnia kellene de nem 100%, sose használtam.

Thanos was right.

(#145917) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Root nélkül van mód egy alkalmazás adatait menteni és visszaállítani?
(Waze. Régebben app és adat mentést a titanium csinálta, de nem működött visszaállítás után. Viszont talán csak adat működne, ha meg lehet oldani, csak most root nélkül.)

#?*@&!

(#145918) crok válasza zeon.hu (#145917) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha az app maga nem tud ilyet akkor 99% hogy csak root-al.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145919) zeon.hu válasza crok (#145918) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tud, csak a "kedvencek"-et menti és szinkronizálja vissza.
De az előzményekből rengeteg van, azt is át szeretném húzni.

#?*@&!

(#145920) DonMarco válasza Narxis (#145916) üzenetére


DonMarco
aktív tag

Lehúztam,tudja ! Szuper,akkor marad a cucc... :)

(#145921) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Milyen titkosítást végző alkalmazás ajánlott?

(#145922) Somatom válasza aclandiae (#145921) üzenetére


Somatom
veterán

Mire? Mit szeretnél titkosítani?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145923) aclandiae válasza Somatom (#145922) üzenetére


aclandiae
senior tag

Mint pl. a Bitlocker Windows PC esetén.

(#145924) Somatom válasza aclandiae (#145923) üzenetére


Somatom
veterán

Wi -micsoda esetén?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145925) lovi27 válasza Somatom (#145924) üzenetére


lovi27
addikt

Fájlrendszer (meghajtó) titkosítása.

(#145926) kovisoft válasza aclandiae (#145923) üzenetére


kovisoft
őstag

Ami a Bitlockerhez hasonló Androidon, az talán az EDS Lite. Ez olyasmi, mint a TrueCrypt Windowson.

Szerk: létre tudsz hozni benne egy titkosított konténerfájlt, ebbe tudod bemásolni a titkosítandó fájljaidat.

[ Szerkesztve ]

(#145927) tylerddd


tylerddd
veterán

Helló! Kaptam egy smart keyring-et. A javasolt iTracing2 alkalmazás nem látja, iOS-en egy iTracing nevű azonnal beazonosította.

Tudnátok hozzá javasolni valamit? Elvileg más szoftverrel is mehet, esetleg nem minden funkció fog működni. Ez még mindig jobb lenne, mint most a semmi. Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#145928) Bozek válasza lovi27 (#145925) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az tudtommal van alapból az Android-ban, bár alapesetben csak a belső tárhelyet titkosítja.

(#145929) Narxis válasza Somatom (#145924) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye. :)

Thanos was right.

(#145930) Somatom válasza Narxis (#145929) üzenetére


Somatom
veterán

Próbálom megértetni az emberekkel, hogy egyáltalán nem alap, hogy vki ismeri/használja a Windows -t, de úgy tűnik, hogy ennek megértéséhez az emberiségnek még kell párszáz év. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145931) Bozek válasza Somatom (#145930) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vannak, akiknek párszáz év kell, hogy megértsék a Windows-t. Ezért nem is használják. :D

(#145932) Somatom válasza Bozek (#145931) üzenetére


Somatom
veterán

Párszáz???? :Y
Az én életmódom mellett a 70 éves élettartam is túlzó optimizmus. Ebből már azt is soknak tartom, amit eddig a Win megértésére pazaroltam. :O :N

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145933) iceQ! válasza Somatom (#145932) üzenetére


iceQ!
addikt

Reggelig mesélhetnék, hogy ki mit ért meg a Windows alatt (kb felhasználók 95%-a semmit.)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#145934) scream24 válasza iceQ! (#145933) üzenetére


scream24
senior tag

A mai világban a felhasználók nagy többsége egy routert vagy egy tv-t sem tud beállítani. Mégis mit vártál?! 🙂

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#145935) iceQ! válasza scream24 (#145934) üzenetére


iceQ!
addikt

Kérdezik tőlem, milyen telefont vegyek? Válaszom:
-Ha hülye vagy hozzá, iPhone
-Ha értesz hozzá Android. :D

TV-t? Ismerek olyan "férfiakat" akik egy szeget nem tudnak elütni, vagy egy IKEA-s széket(!!! )nem tudnak összeszerelni :DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#145936) Bozek


Bozek
nagyúr

Vicces ez a CamScanner. Bár megvettem a fizetős verziót, de bizonyos dolgokhoz Prémium kellene. Ha az nincs, akkor is megoldható elvileg, csak videót kell nézni (könyv scannelését néztem, ott 5 oldalt ad egy videóért). Na és itt jön az igazán vicces rész: AdGuard nem engedi át a videót, így egyből megkapom a scannelési lehetőségeket. :D Remélem nem veszik észre, és csukják be a kiskaput.

(#145937) Narxis válasza Bozek (#145936) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na most, hogy leírtad ide, holnapra már be is lesz csukva a kiskapu. :D

Thanos was right.

(#145938) hanti válasza Bozek (#145936) üzenetére


hanti
senior tag

Miért nem rakod fel az Office programot, annyit scannelsz amennyit akarsz.

(#145939) Kumblee88


Kumblee88
csendes tag

Szerintem is sokkal jobb az office lens! Anno használtam camscannert jo volt de nem az igazi!

(#145940) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Tudnátok ajánlani olyan videórögzítőt amivel a játékok hangját is tudom venni?

(#145941) Bozek válasza hanti (#145938) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert azt például nem tudja, hogy ha egy könyv oldalait akarod bescannelni, akkor kettévágja a két oldalt. Persze, megoldható, de sokkal macerásabb, mint CamScanner-rel.

[kép]

(#145942) hanti válasza Bozek (#145941) üzenetére


hanti
senior tag

Nagyon régen használtad, pdf- ként sorba lehet rakni egy file-ba és egy keretbe illeszti a teljes oldalt, nincs széle, jobb mint egy scanner. Én mindenre ezt használom!

(#145943) Bozek válasza hanti (#145942) üzenetére


Bozek
nagyúr

Biztos ugyanarról beszélünk? Ha lefotózol egy kinyitott könyvet (egyszerre mind a két oldalt), akkor az 2 oldal lesz a PDF-ben? Mert a CamScanner a szaggatott vonalnál kettészedi.

(#145944) kiraly.andra válasza sch_a (#145804) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nyilván nem segít, de megemlítem, hogy ez nálam is így van. A tabletemen csak akkor kapcsolom be a netet, amikor kezembe veszem, és két használat között több nap is eltelik néha. A wifi aktiválása után megjön minden* olyan értesítés, ami időközben történt, függetlenül attól, hogy azokat a telefonomon már megkaptam, láttamoztam.

Ennek biztosan nem így kellene lennie, hisz semmi értelme, így ezt hibának tekinthetjük.

* talán nem minden, de a legtöbb

:a:

(#145945) Bozek válasza KisTücsök (#145940) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én már nem tudok ilyen alkalmazásról, ami régen volt, az is csak roottal ment. Bizonyos telefonokban van erre lehetőség, nekem például Sony Xperia 5-ön van a Játékoptimalizáló, azon belül van felvételi lehetőség belső hanggal.

(#145946) hanti válasza Bozek (#145943) üzenetére


hanti
senior tag

Én oldalanként szoktam, soha nem próbáltam az általad ajánlott módon, de így olyan mint egy gyári.

(#145947) dokee78


dokee78
félisten

Köszi szépen a segítséget a 2 korábbi kérdésemre!
Biztos láthatatlan a hozzászólásom! :(((

(#145948) nyisziati válasza dokee78 (#145947) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, az USB tether méri az átvitt adatokat. Csatlakozáskor a widget aktiválódik.

(#145949) crok válasza dokee78 (#145947) üzenetére


crok
Topikgazda

Egyikre se tudok mit mondani - akkor írjam meg hogy elolvastam de nem tudok rá mit mondani? Ha mindenre megírná mindenki elég sok lenne a törölt off.. Az Exceles kérdésnél pl. nem látok fejlécet, általában a fejlécre szoktak sorrendet állítani de persze enélkül is menne ha lenne adatfeldolgozási lehetőség az appban, talán azért nem lehet. Mondjuk én az Excelt meghagytam PC-re, Android-on SOHA nem kellett még Excelt nyomorgatnom. Ha kellene én először az AndrOpen Office-t, aztán a sima Microsoft Excelt majd a Google Sheets-et próbálnám meg (nem tudom mennyire szabad ilyen külső appokat használnod, mennyire szenzitív az adat).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145950) tpeter77 válasza KisTücsök (#145940) üzenetére


tpeter77
addikt

sziasztok,

Hasonló programot keresek én is.
Sniper 3D videót rögzítenék, de a játék hangját nem rögzíti a képfelvétel program, csak a saját hangom.
Huawei P9 telóm volt, abban a zárképernyőt lehúzva volt olyan ikon, ami a képernyőképet rögzítette, de a mikrofonból vtte a hangot, nem a játék hangját rögzítette.
Most viszont telót váltottam Xiaomi Mi A1 van, és itt a zárképernyőn nincsen képrögzítő program.
Azt szeretném, hogy vegye fel a videót a program, de ne a mikrofonból vegye a hangot, hanem a játék hangját rögzítse.
Ilyen progit sem tudtok ajánlani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.