Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145351) Somatom válasza Bozek (#145349) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Az előbb kipróbáltam Telenor MyTV -vel és beléptetett (sőt, több fiókot is meg tud különböztetni). Két baj van vele. Az egyik, hogy ujjnyomatos azonosítás hiányában először a LastPass -ba kell belépni "manuálisan". A másik, hogy a LP beléptető felületének csak álló nézete van, nem fordul fekvőbe. Így elég szenvedős belépni egy fekvő nézetű eszközön. Egyszerűbb kihagyni a LP -t és egyből az alkalmazásba bejelentkezni. Ha ezt a plusz procedúrát ki lehet hagyni ujjnyomatos azonosítással, akkor viszont királyságos.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145352) Somatom válasza MikeWazowski (#145350) üzenetére


Somatom
veterán

Gyáva népnek nincs hazája. Telepítettem a telómra. Kért pár engedélyt, megadtam neki, aztán próba-cseresznye. A PH -n a logoutot használom (vagyis, a régi fórumfelületet). Ráböktem a belépésre (el volt már mentve a LP fiókomban). Le kellett húzni a rolót, volt egy olyan, hogy "autofill LastPass" arra ráböktem, kérte az ujjnyomatot, aztán kitöltötte. Szóval, müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145353) Narxis válasza Bozek (#145348) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#145354) Bozek válasza MikeWazowski (#145350) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, ha hozzá van rendelve az alkalmazás, akkor biztosan. De elvileg rá is lehet keresni, ha csak maga a weboldal van benn a listában.

(#145355) MikeWazowski válasza Bozek (#145354) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De hogyan működik? Megadtam minden engedélyt, Chrome inditasanal már ott is az ikonja fent. Aztán mikor belepek nem kérdi meg hogy mentem e. Akkor hogy tölti ki automatikusan? Bocsánat hogy sokat kérdezek de sose használtam ilyen appot. Csak a Samu sajátját de ott egy oldalon ahogy bejelentkeztem kérdezte hogy mentem-e és onnantól már mindig automata volt ujjlenyomat után.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145356) mobilizmo válasza Bozek (#145349) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Na azt nem tudom.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145357) Foose


Foose
addikt

Srácok, olyat lehet csinálni SwiftKey-el, hogy rábökök a vesszőre, beírja, de ne tegyen utána szóközt? Bár mondjuk a beírt szó után meg pont jó hogy tesz szóközt. Sok éve vettem meg, akkor még fizetős volt. Azóta próbálom használni, de mindig gboard lesz a vége. Lassan kell írni (Flow) vele hogy felismerje amit akarok, ez gboard esetében szépen működik. Tehát, vessző esetén ne tegyen szóközt csak a szavak után. Lehetetlen ugye?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#145358) Bozek válasza MikeWazowski (#145355) üzenetére


Bozek
nagyúr

A kisegítő lehetőségeknél be van kapcsolva a SafeInCloud?

De egyébként ha a SafeInCloud beállításaiban rámész, hogy Automatikus kitöltés, akkor ott van a Chrome-os és az alkalmazásos is, amikor rányomsz, a megfelelő menüpontba visz a telefonodon. Ott kell bekapcsolni ezeket.

(#145359) MikeWazowski válasza Bozek (#145358) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez mind be van kapcsolva. Úgy kéne működnie hogy megadom egyszer és a kovnel már kitöltési magától?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145360) alberttt


alberttt
tag

Sziasztok! Olyan programot keresnék, ami dual sim esetében külön, kártyánként méri/mutatja a felhasznált mobiladat mennyiséget. Android 10. Feltétel lenne még, hogy a havi számlázás kezdőnapját is be lehessen állítani. Előre is köszi a segítséget!

(#145361) Somatom válasza alberttt (#145360) üzenetére


Somatom
veterán

10 -es droidom nincs, de a 3G Watchdog pro évek óta tökéletesen működik minden készülékemen (a dual SIM -eseken is). Az app írja, hogyan kell használni. Ha nem ismerné fel automatikusan a két kártyát, akkor mindkettőt meg kell neki mutatni az 1 -es slot -ban. Természetesen mindenféle paramétert beállíthatsz. Kezdő dátumot, adatmennyiséget, külön roamingot, kivételezett alkalmazásokat, stb., stb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145362) alberttt válasza Somatom (#145361) üzenetére


alberttt
tag

Köszönöm szépen, kipróbálom. Eddig a Data Counter Widget programot használtam, de android 10-en csak összesítve mér. A Google kivette a 10-ből a dual támogatást, azt írja a program.

[ Szerkesztve ]

(#145363) Somatom válasza alberttt (#145362) üzenetére


Somatom
veterán

A 3G Watchdog akkor is működött, amikor a Google még bele sem tette a támogatást. Ha jól tudom, akkor úgy működik, hogy lekéri a kártya adatait. Ha olyan adatforgalmat észlel, ami nem Wifi és nem tartozik hozzá kártya infó, akkor logikusan csak a másik kártya forgalma lehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145364) Csabex


Csabex
őstag

10-es androidra keresek Fake Call alternatívát, ismer valaki? :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145365) Narxis válasza Csabex (#145364) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ejnye. ;]

Thanos was right.

(#145366) Csabex válasza Narxis (#145365) üzenetére


Csabex
őstag

Naaaa :D Nem vagyok tini, csak rengetegszer kimentett olyan helyzetekből ahonnan nem tudtam, vagy nem illett volna kulturáltan kibújni, így hát egy érkező hívásra lehetett hivatkozni :) Alap, hogy telefont másik fél által is jól látható helyre kell tenni és hiteles is a "kegyes hazugság" :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145367) Bozek válasza MikeWazowski (#145359) üzenetére


Bozek
nagyúr

Fel kellene ajánlana a mentést alul.

(#145368) MikeWazowski válasza Bozek (#145367) üzenetére


MikeWazowski
addikt

De nem ajánlja fel. :( Kell a fizetős vagy tudja az ingyenes is? Ha igen, mit rontok el? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145369) Bozek válasza MikeWazowski (#145368) üzenetére


Bozek
nagyúr

Most néztem, nekem is csak alkalmazások esetén ajánlja fel, weboldalnál nem. Valószínűleg ez a része így nem működik. Sose próbáltam korábban, mert PC-n elvileg mindig felajánlja a Chrome beépülő (bár már ebben de vagyok biztos).

(#145370) MikeWazowski válasza Bozek (#145369) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm, akkor nem bénáztam. :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#145371) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Olyan programról, applikációról vagy online megoldásról tud valaki, hogy automatikusan elküld egy üzenetet (pl. email) egy beállított címre, ha NEM nyomok meg egy gombot (vagy írok be egy jelszót) minden héten/hónapban?
Tehát ha azt akarom, hogy küldje el pl. az email fiókom jelszavát, ha mondjuk nem resetelek egy számlálót a megadott határideig.

Elfogadom a sütiket.

(#145372) Mcrazy válasza Dr.NX (#145371) üzenetére


Mcrazy
őstag

Automatizálóval megoldható. Pld: Macrodroid, Tasker

Üdv: Mcrazy

(#145373) Narxis


Narxis
nagyúr

Ma megjelent a stabil 3.4-es Adguard androidra és megkapta a teljes magyar nyelvet is ha jól látom. Valaki itt mindig kérdezgette, hogy mikor lesz magyar nyelv, nem tudom már ki volt de most már telepítheti. :D

Szerk: kösz akkor Gépész66 fórumtársat kéretik a topikba. :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#145374) junior11 válasza Narxis (#145373) üzenetére


junior11
veterán

Gépész66 fórumtárs :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#145375) Somatom válasza Bozek (#145369) üzenetére


Somatom
veterán

De, akkor Androidon hogyan lehet beadni neki egy új, weboldalas beléptetést?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145376) kovacslevi98


kovacslevi98
csendes tag

Sziasztok, bocsi a lvl1 kérdésért, de egy videóból hogyan tudnék képeket kivarázsolni?
Eddig Screenshot-al csináltam, de nincs más megoldás (app), hogy jobb minőségű legyen a kép?
:R :R

(#145377) Csabex válasza Dr.NX (#145371) üzenetére


Csabex
őstag

Akár a gmailt is használhatod, ő is tudja az időzített mail küldést :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145378) pube111 válasza kovacslevi98 (#145376) üzenetére


pube111
senior tag

Van egy csomó ilyen app. Próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#145379) Astery válasza Dr.NX (#145371) üzenetére


Astery
senior tag

+1 ... gmail-re ... lehet a beállított időpontot módosítgatni, halasztani.

(#145380) alberttt válasza Somatom (#145361) üzenetére


alberttt
tag

Sajnos nem működik, de azért köszönöm szépen.

(#145381) Somatom válasza alberttt (#145380) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnálom! Akkó kapja be a Google! Tuti nem frissítek 10 -re, csak a szopás van vele.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145382) gps76


gps76
őstag

Sziasztok. Tudtok megoldást arra, hogy P9 Lite 2017-en Chrome-on az m.facebook.com-ot használom(ugyanazt tudja mint az alkalmazás, de nekem ez jobb megoldás, nem kell felesleges dolog a telefonra, ha elérem böngészőből is), kétujjal tudok nagyítani benne. Sok más telefonon ezt nem tudom megcsinálni.(ahogy észrevettem a csúcsmodell telefonok valahogy tudják ezt, érdekes). Van erre megoldás, hogy akármilyen telefonon lehessen ezt?

(#145383) Bferibörs válasza gps76 (#145382) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem tud mindent sajnos. Egyébként nekem sem kellene az app.

Csináld meg PC-n ha lehetőség van rá.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#145384) Prien válasza gps76 (#145382) üzenetére


Prien
addikt

A Samsung böngésző és a Kiwi is tudja ezt nem csúcs telefonon.

A kevés is több a semminél.

(#145385) Bozek válasza Somatom (#145381) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tehát ha egy fejlesztő nem frissíti az újabb Androidra az alkalmazását, már azért is a Google a hibás?

Hozzáteszem, itt tényleg a Google a hunyó, mivel Android 10-től a nem módosítható azonosítókhoz csak rendszeralkalmazás fér hozzá. Ilyen az IMSI is, ami azonosítja a SIM-et. Anélkül szerintem nehezen tudná megállapítani az alkalmazás, hogy épp melyik kártya hol van.

Viszont ahogy én értelmezem, az se megoldás, ha valamit root segítségével rendszeralkalmazássá teszünk.

link

[ Szerkesztve ]

(#145386) Somatom válasza Bozek (#145385) üzenetére


Somatom
veterán

Azért hibás a Google, mert hiába frissítené a fejlesztő. Ismét egy csodás korlátozás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145387) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!

A poweramp unlocker ikonját hogy lehet eltűntetni az alkalmazástárból?
Úgy emlékszem, hogy korábban volt erre lehetőség a poweramp menüjében, de most sehol sem találom (android 10).

[ Szerkesztve ]

(#145388) Bozek válasza -B- (#145387) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szerintem nincs rá mód már, max. a launcher tudja eltüntetni. Én Nova Launcher-t használok, az tudja ezt.

(#145389) -B- válasza Bozek (#145388) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ!

(#145390) #40047616 válasza -B- (#145387) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha jól értelmezem a telepítéstől számított 2 nap után törölheted ha akarod.

(#145391) alberttt válasza Somatom (#145381) üzenetére


alberttt
tag

A Google miatt van sajnos. Van ami jobb a 10- ben, van ami rosszabb, de tényleg kapja be! 😃

(#145392) sopruk válasza sopruk (#145322) üzenetére


sopruk
aktív tag

Egy ideje nem használtam, így nem is frissítettem az Offline térképek és navigáció appot, de most látom az értékelések között, hogy sajnos fizetősek lettek ebben is azok a funkciók, ami eddig ingyenes volt a Sygic-hez képest. Gondolom megvárták míg sokan kezdik használni, aztán mindig lesz aki megvásárolja, mert megszerette...

[ Szerkesztve ]

(#145393) -B- válasza #40047616 (#145390) üzenetére


-B-
senior tag

Igen, ezt láttam, csak korábban még a menüben lehetett kikapcsolni az ikonját. Ezek szerint ez megváltozott. Na majd 2 nap múlva letörlöm, aztán kiderül.

(#145394) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Ha valakit érdekel! Sokszor téma volt már a hívás rögzítés. A mostani frissítéssel a True phone [link] használók fel tudják venni a beszélgetéseket. Először fogadni kell a hívást utána rányúlni a felvétel jelre . Azt nem tudom hogy minden verzión működik vagy nem. Nekem Android 9 van a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

(#145395) pube111 válasza Tökimanó (#145394) üzenetére


pube111
senior tag

A felvételeket el tudja nevezni a hívó nevével?

(#145396) Goxi válasza pube111 (#145311) üzenetére


Goxi
tag

Fantasztikus volt a tanács, köszönöm. Probléma megoldódott :R

(#145397) Tökimanó válasza pube111 (#145395) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Igen.

(#145398) zsoltzsolt válasza Tökimanó (#145394) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem 10-es droidon nem jelenik meg. Ez a Play-es verzió?
Update: megvan :)

[ Szerkesztve ]

(#145399) pube111 válasza Tökimanó (#145397) üzenetére


pube111
senior tag

De, ha a névjegyzékből hív valaki, akkor a nevét adja a felvételnek? Csak azért, mert ez szünt meg más appoknál.
Mi az ára?

(#145400) pube111 válasza Goxi (#145396) üzenetére


pube111
senior tag

Váljék egészségedre. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.