Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145551) crok válasza darvinya (#145550) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet ez is.. de inkább tippelném hogy emiatt van:
Truecaller Data Breach – 47.5 Million Indian Truecaller Records On Sale in Dark Web
Akkor data breach hogy több kamion egymás mellett is megfordul benne egyszerre..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145552) Tökimanó válasza crok (#145551) üzenetére


Tökimanó
senior tag

TrueCaller megegyezik a TruePhone appal? Úgy tudtam két különböző alkalmazás.

(#145553) crok válasza Tökimanó (#145552) üzenetére


crok
Topikgazda

Hoppa!
Koszonom, hogy szoltal es elnezest!!
Igazad van, nem egy app!!

A hir ettol meg igaz es nagyon durva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145554) mobilizmo válasza crok (#145553) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Akkor a TruePhone miért került le végül is?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145555) crok válasza mobilizmo (#145554) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos nem lelek pontos választ..

A honlapja él és a most épp nem működő linkre mutat a Google Play link.

Pontosan egy éve ugyanígy eltűnt egy időre Play-ről. A friss hozzászólások jelentős része arról szól, hogy "modernebb" (vagyis az említett telefonok alapján jellemzően Oreo, Pie..) ROM-okon sokaknak bajosan megy vagy egyáltalán nem működik az app.

Egy emailcím van megadva egyébként (hamsters[kukac]hamsterbeat.com), akinek esetleg szívfájdalma hogy eltűnt megint az írhat neki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145556) Siriusb válasza crok (#145555) üzenetére


Siriusb
veterán

"Sure, we contacted Google Support yesterday morning and registered a trouble ticket. They said they need time to analyze everything about it, so now we're simply waiting. " [link]


Alternatívaként le is tölthető az első hozzászólás végén levő hivatkozással.

(#145557) Diokhan válasza Siriusb (#145556) üzenetére


Diokhan
addikt

A képek alapján jól néz ki. Kérdés, hogy nem szedi össze a telefonszámokat a user tudta nélkül?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145558) crok válasza Diokhan (#145557) üzenetére


crok
Topikgazda

A sajat XDA threadjenek sajat bejegyzeseben levo app, gondolod? :F Szerintem ugyanaz az apk..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145559) Diokhan válasza crok (#145558) üzenetére


Diokhan
addikt

Úgy értem, hogy hallottunk már olyan billentyűzet appokrol, amikben keylogger volt, jelszavak gyujtesehez. Egy ilyen telefon app is simán küldheti a user telefonszamait a tudta nélkül nem?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145560) Tökimanó válasza Siriusb (#145556) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ez rendbe is van. A gondom csak az hogy ha innen szedem le akkor ugyanott vagyok mint a kiindulási problémám. A reklám maradni fog,én pedig nem tudom megvenni. Mivel nem a playról töltöm le ,gondolom a pro felejtős.

(#145561) Siriusb válasza Diokhan (#145559) üzenetére


Siriusb
veterán

Azért az xda nem egy ismeretlen forrás szintjén mozog. Bátran telepítem innen a Magisk-ot is akár, vagy komplett ROM-ot. Persze 100% biztonság nincs sem itt sem, sem a Play-en.

(#145562) Siriusb válasza Tökimanó (#145560) üzenetére


Siriusb
veterán

Talán egy jó hónapja kíváncsiságból feltettem pár percre az akkori bétát, nem is használtam, csak körülnéztem benne. Abban nem volt reklám, igaz nálam reklámblokkoló is fut.
Amúgy ha vársz egy kicsit, szerintem visszarakja a Google, amint kiderül miért lett letiltva, és a fejlesztő orvosolja a problémát (ha van egyáltalán). Lehet valami GDPR baromság...

(#145563) zsoltzsolt válasza Tökimanó (#145560) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Most megint fent van a Play-en
Update: Ja nem, látom de letölteni nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#145564) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

Az AuoTopNL által gyorsulásmérésre használt appot hol tudom beszereni? Eddig sehol sem találtam androidra. Esetleg valami másik, megbízható alternatíva?

(#145565) Tökimanó válasza zsoltzsolt (#145563) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Érdekes. Én nem találom a Playen . A telefonon sem és a laptopon sem.

(#145566) ignisz válasza zsoltzsolt (#145563) üzenetére


ignisz
senior tag

Én letudtam tölteni és telepíteni. Viszont nem tudtam elindítani, mindig kilépett.

(#145567) Diokhan válasza Dr V (#145564) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem hiszem, hogy van androidos megfelelője ennek az appnak, csak apple készülékekre elérhető. Így sajnos még megfelelő alternatívát sem tudok ajánlani. Most bele néztem a play áruházba, de az első két app kommentjeinél mindegyiknél ott van, hogy fake... vagy nem igazi méréseket csinál, vagy nagyon pontatlan. Passzolom.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145568) zhata válasza ignisz (#145566) üzenetére


zhata
senior tag

Rákeresni rátudok, de aztán nem mutatja.

(#145569) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Tudtok ajánlani egy jó videó letőltő alkalmazást? Amivel a videa.hu,indavieo.hu,és a sorozatbarát oldalról lehet letőlteni. :F

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#145570) zsoltzsolt válasza Tökimanó (#145565) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Xda-n nyomj a playes linkre

(#145571) Tökimanó válasza zsoltzsolt (#145570) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Akkor sem jön be semmi. Viszont azt látom az XDA-n hogy az egyik cseh kommentelő ugyanazt írta és képet rakta fel mint én. Ő sem tudja eltávolítani a reklámokat,nem tudja megvenni az appot. Ebből annyi kiderült nem egyedi probléma az enyém.

(#145572) Fall-N válasza szita.erno (#145569) üzenetére


Fall-N
veterán

IDM és IDM+ (fizetős változata).

(#145573) slice14


slice14
veterán

Sziasztok! Újra húztam a telefont, és olyan problémába ütköztem hogy a KLWP nem látja a Youtube Music-ot (Eddig nem volt vele probléma. Android 10 OOS). Nem hinném hogy korábban kellet volna vele valamit mókoljak, hogy lássa.

A YT Music-ot beállítottam alapértelmezett zenelejátszónak.
Valakinek van valami tippje hogy mit lehet ezzel így csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#145574) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Az tudja valaki, hogy a hívásfogadásért melyik program felel?

Sokszor van, hogy mikor hívnak nagyon "mély álomban" alszik a telefonom, ezért csak akadozik a csengőhang illetve soká kapcsol be a kijelző.

ha meglenne a felelős app, akkor kitudnám kapcsolni mellőle az akku optimalizálást.

Köszi előre is!

(CrDrod Rom - Nougat - Oppo Find 7)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#145575) crok válasza balazs1022 (#145574) üzenetére


crok
Topikgazda

Legjobb tudomasom szerint a Phone (Dialer) app, de alapbol kivetel kene legyen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145576) darvinya válasza balazs1022 (#145574) üzenetére


darvinya
titán

Rendszer app-oknál, pláne telefon kezelőnél alapból nincs optimalizálás.
Ez inkább ROM hiba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#145577) balazs1022 válasza crok (#145575) üzenetére


balazs1022
őstag

Köszi! Megpróbálom. :))

Darvinya: Sajnos nekem minden optimalizalva van. Pedig frissen van újra húzva. Youtube is csak ugy fut hatterben ha kiveszem az optimalizalasbol. Az ébresztővel, de ugy nez ki azt megoldodott.

Köszi a tippeket! :R

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#145579) samsung ace


samsung ace
tag

Sziasztok. Huawei p30 lite telefonom van android 10-el. Tudnátok olyan appot ajánlani ami nem fogadott hívás esetén hangal,rezgéssel is jelez? Mert ez a gyári ledjelzője igen halvány. Olyan appra gondoltam amin pl belehet állítani nemfogadott hívás esrtére hogy pl 30másodpercenkét hangjelzést vagy rezgést adjon míg meg nem nézem.

(#145580) crok válasza SzabóTamàs90 (#145578) üzenetére


crok
Topikgazda

Gyors ellenpélda: AOSiP ROM, Redmi Note 4 Mido - Phone app, rendszer app, mégse fixen kivételezett és állítható.. nem minden rendszerapp van explicit kivétellistán, van rá egy XML. OpenGApps pl. ebbe az XML-be felveszi a GPlay Services-t explicit whitelist-re, nem is állítható át a menüből, persze bűvészkedéssel megoldható. Szóval elfelejteni nem kell, jobb utánanézni hogy az adott ROM-ban mi lett implementálva. Ráadásul ez egy Lineage alapú custom ROM, még csak nem is gyáriból átalakított.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145581) balazs1022 válasza SzabóTamàs90 (#145578) üzenetére


balazs1022
őstag

Írtam h nekem nem gyari rom van rajta, hanem Lineage OS alapu. Youtube-bol meg Vanced-ot hasznalok. De mire rájöttem h miert miert akad meg a hatterben valo lejatszas, eleg sok idobe telt. Alapbol ugy telepult h optimalizalva lett. Miutan kikapcsoltam mukodott is a hatterben valo lejatszas. Ugyanez volt az ebresztovel is. 99%-ban ebresztett 1%-ban meg nem. Csak akkor mikor felelesztettem a kijelzőt. (De akkor mar hiaba csorogott)
Valamiert nekem minden alapbol optimalizalva van.
Nekem igy nez ki:

De mar fentebb kaptam tippeket. Majd azzal kiderül h mukodott-e.
A rom-tol meg nem válnèk meg. Mert nélkülözhetetlen funkciok vannak benne. Amugy se nagyon van értelmes rom erre a telefonra.

Meg már 1 eve ez a rom van rajta. Csak neha nagyon lemegy alfaba ezzel a "Deep Sleep"-el.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#145582) p.t.r válasza samsung ace (#145579) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Régebben ezt használtam: [link]
Stabilan működött és csak pár kB

(#145583) Diokhan válasza p.t.r (#145582) üzenetére


Diokhan
addikt

A link nem működik.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145584) p.t.r válasza Diokhan (#145583) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nálam jónak tűnik.. :F
De itt egy kép, ez alapján meglehet

(#145585) Csabex válasza Diokhan (#145583) üzenetére


Csabex
őstag

Itt is megtalálod... Annak ellenére, hogy nem működik, attól még a linkben benne van az amit ptr ajánlott és arra külön is rá tudsz keresni.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145586) crok válasza p.t.r (#145584) üzenetére


crok
Topikgazda

Nalam se megy - valamikor mar nalad volt fent es megszunt, van ilyan appom amit meg is vettem es tudom telepiteni de akinek sose volt fent annak "item not found" a link..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145587) Csabex válasza p.t.r (#145584) üzenetére


Csabex
őstag

Nálam sem működik, de megtaláltam a szöveg alapján.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145588) Bozek válasza samsung ace (#145579) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neked is csak a LightFlow-t tudom ajánlani. Szerintem ez a legjobb alkalmazás erre a célra.

(#145589) p.t.r válasza Csabex (#145585) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Köszi! :R Bár ott az az 53MB elírás, csak kB :)

(#145590) Csabex válasza p.t.r (#145589) üzenetére


Csabex
őstag

Nm :) És tényleg... észre sem vettem :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145591) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Sziasztok!
Korábban többen kerestek FTP megoldásokat telefonra, amik tudják az SDkártyát is írni/olvasni. Nos nem FTP, hanem SFTP (ami biztonságosabb kapcsolatot létesít) amit ajánlanék: SSH/SFTP Server - Terminal
Az SFTP-t támogató fájlkezelőkel használható. (Pc-re Totalcommander SFTP plugin elérhető)
Beállítható több felhasználó, de a névtelen bejelentkezést is támogatja.
A beállított wifi hálózat(ok)hoz kapcsolódva/lekapcsolódva automatikusan indul vagy leáll.
Automatizálók is tudják a "Send Intent" művelettel vezérelni.
Több infó a Play elérhetőségen (angolul) olvasható.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#145592) Diokhan válasza Csabex (#145585) üzenetére


Diokhan
addikt

Nincs benne. A linken mindössze ennyi látszik

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145593) Csabex válasza Diokhan (#145592) üzenetére


Csabex
őstag

Jajjj, nem erre gondoltam :) Nézd, erre amit pirossal bekereteztem :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145594) balazs1022 válasza crok (#145580) üzenetére


balazs1022
őstag

Szia!

Sajnos továbbra is hektikus a csörgés. Nehezen ébred fel a telefon. Esetleg van mas otleteted olyan telefonos alkalmazasra ami nem tartja deep sleep-ben a telefont?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#145595) crok válasza balazs1022 (#145594) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha nem tartod doze-ban a telefont úgy fog merülni mint nyeletlen fejsze a Balatonban.. de ha neked ez kell akkor bármelyik wake lock app megoldja hogy ne aludjon a CPU - pl. ez. Ha ennyire nem érdekel maga a deep doze akkor átírhatod a doze paramétereket hogy ne mehessen le egyáltalán deep doze-ba csak light-ba. Ehhez tulajdonképp még root se kéne.. de root-al 100x egyszerűbb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145596) Somatom válasza crok (#145595) üzenetére


Somatom
veterán

Erről jut eszembe, hogy anno, az SGS 2 -m töltőn nem ment DS -be. Ez áll a mostani telókra is?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145597) crok válasza Somatom (#145596) üzenetére


crok
Topikgazda

Be lehet ugy is allitani, meg is lehet akadalyozni is.

Android 6 es felette jott be a doze (ami nem sleep) es a doze csak akkun megy.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145598) Somatom válasza crok (#145597) üzenetére


Somatom
veterán

:R

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145599) lalakov


lalakov
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani Android 10-re olyan FTP szervert, ami a külső kártyát is látja? A régi programjaim nem működnek rendesen ezen a rendszeren.

(#145600) Somatom válasza lalakov (#145599) üzenetére


Somatom
veterán

Gondolom, nem olvastál vissza. Pedig, nem kéne sokat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.