Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145451) crok


crok
Topikgazda

@Maki:

ami eltunt az a nemreg ingyenes de amugy "pro" valtozat volt, ami meg fent van az a "sima", alkalmazason belul fizetos volt. Egy wrapper, nem mentett szerintem semmit. Szerintem nem sertett Google Play szabalyt se, csak gondolom a beetetesnek vege.. majd utanaolvasok, hatha van valahol info.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145452) szabi__memo válasza crok (#145451) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én is erre gondoltam

(#145453) Mcrazy válasza crok (#145451) üzenetére


Mcrazy
őstag

A fejlesztő, a Facebook oldalán írta, hogy hamarosan visszakerül. Egyébként nem beetetés, mert már 2 évvel ezelőtt is létezett a Plus változat.

Üdv: Mcrazy

(#145454) crok válasza Mcrazy (#145453) üzenetére


crok
Topikgazda

Egy forras linket tudsz adni? Vagy erre gondolsz? Eszerint lehet vissza sem ter..

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145455) Bozek válasza crok (#145454) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ott volt a forrás, a Facebook linken. Nem a rögzített bejegyzés, hanem az alatta lévő. Ugyanaz van leírva, mint az XDA-s linken.

(#145456) coco2


coco2
őstag

Sziasztok!

Én magam nem használok androidot, de informálódni szeretnék a kérdésben, hogy van-e google play-ben jól kezelhető, ingyenes fénykép editor?

Példa. 3 megabyte-os 2000 x 2000-es fényképből (amit a telefon készített, és a fénykép albumban van helyileg mentve) kivágni egy 1000 x 1000-es méretet, kicsinyíteni mondjuk 400 x 400-asra, és menteni olyan jpeg tömörítési minőséggel, hogy a kép maximum 50 kbyte legyen.

Meg lehet csinálni mindezeket android telefonon ingyenes alkalmazással ?

Köszönöm

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#145457) Somatom válasza coco2 (#145456) üzenetére


Somatom
veterán

Meg hát. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145458) Ittnemaz válasza szimi57 (#145446) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Köszi a választ
ismerem, nem jo, folyamatos interakcio nélküli mozgás, mindta lefutottam volna valos idöben 15 percet...

(#145459) viewdetails válasza Ittnemaz (#145458) üzenetére


viewdetails
addikt

Ilyesmi? Basszus, hogy mindenre van egy app, lusták előnyben :D

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#145460) samsung ace válasza Bozek (#145429) üzenetére


samsung ace
tag

:R

(#145461) szabi__memo válasza viewdetails (#145459) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Csak a lusták ahhoz is lusták (hülyék) hogy megtalálják ezeket

(#145462) IT user válasza viewdetails (#145459) üzenetére


IT user
tag

Ezt nem lehetne automatizálni valahogy, hogy ne kelljen nyomkodni? Az annnnyira fárasztó! :DD

(#145463) Bozek válasza Ittnemaz (#145458) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amúgy ez mire jó? Mert sok értelmét nem látom annak, hogy kamu adatokat csinál a nem létező mozgásról...

(#145464) mobilizmo válasza Bozek (#145463) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Valaki otthon azt mondja futni megy, de valójában a barátnőjéhez/barátjához. Egy lehetőség a sok közül.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145465) Somatom válasza IT user (#145462) üzenetére


Somatom
veterán

Érintésemulációt lehet automatizálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#145466) Csabex válasza mobilizmo (#145464) üzenetére


Csabex
őstag

Igen, csak amikor egy hónapban lefutottál 10, 20, 50, 100x Km-t és rajtad nincs semmi változás fizikailag, akkor kicsit gyanús lehet a dolog :D Futsz mint az őrült, de mégis dagadt maradsz :D Elnézést a kifejezés miatt, ne vegye senki magára :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145467) scream24 válasza Csabex (#145466) üzenetére


scream24
senior tag

Ez oké. De, ha a példánál maradunk akkor a mozgás végülis megvan, csak más jellegű! :DDD :DDD :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#145468) mobilizmo válasza Csabex (#145466) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Egyrészt elég sok embernek ez nem lenne gyanús. Másrészt most nem találom azt a képet Szőnyi Ferencről, amin daginak persze nem lehet mondani, de azért egy kis pocakja van. Egyébként a futás és maga ez a fajta "felhasználási mód" csak egy példa akart lenni. Én pl. teniszezem, soványnak egyáltalán nem mondanám magamat, de így se lógok ki az átlagból a korom ellenére sem.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#145469) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Hogy változhatott meg az sd kártya neve erre a body marhaságra?? Tegnap este jó volt, mai napon csak annyit csináltam, hogy az Oruxmaps weblapról letöltöttem az újabb verziót, nyitom a Downloads mappát és csak lesek:

Első blikkre a kártya tartalma rendben van, csak átneveződött.

(#145470) crok válasza lomposfarkas (#145469) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt hogy hogy.. volt a készülékből kivéve? Mert hogy a <-body> lehetne egy HTTP kód részlete, ˇMˇJ meg egy klasszik sortörés (CR+LF) de hogy hogy sikerült neked azt oda bevarázsolni.. nézd meg mi a teljes label, hátha segít a teljes string..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145471) Diokhan válasza crok (#145470) üzenetére


Diokhan
addikt

Valóban úgy néz ki, mintha HTML kód lenne. De az MJ szerintem ebben az esetben nem sortörés, inkább az már annak a névnek a részlete lehet, amit ilyenkor a böngészőablak tetejére ír be a HTML kód, csak nincs formázva.
Mindenesetre szerintem a frissítés után nem tudja formázni a kártyából kiolvasott adatot és ezért írja ezt. Olyan, mint a synthax error a html-ben. De persze ez is csak tipp. HTML-t és php-t írtam sokat, TC-t viszont nem én írtam :D

Jó lenne tudni, hogy milyen a filerendszere és a formátuma a kártyának...!
Az is lehet, hogy egy cache törlés és ki-be kapcsolás segít rajta.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145472) Ittnemaz válasza szabi__memo (#145461) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

Én azért megprobáltam,amikor nem ment akkor fordultam a közösséghez...

#145459 nem szeretem a kötelezö dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#145473) szabi__memo válasza Ittnemaz (#145472) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ne vedd magadra, nem is rád gondoltam, nyilván mindenki belefut, hogy nem talál meg valamit

(#145474) Csabex válasza mobilizmo (#145468) üzenetére


Csabex
őstag

Áhhhh, az én páromnak 2 hét után gyanús lenne :D :D :D Olyan mint az a Murder mama abból a sorozatból a táskájával, jó a szimatja is :D Igen, értettem, átjött teljes mértékben, csak poénkodtam, ezért is írtam, hogy ne vegye senki magára :) Kissé túl nyers voltam, elnézést emiatt :D

btw... erre esetleg valaki? :)

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#145475) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!

Messengerben lehet valahogy egy partnerrel folytatott beszélgetésből törölni több (vagy az összes) képet/videót egyszerre? :F

Miért mindig én???

(#145476) Diokhan válasza AndrewBlase (#145475) üzenetére


Diokhan
addikt

Üdv. Nem, üzenetenként kell törölni. Ha felül rá mész a névre, ott meg lehet nézni a megosztott médiát, de onnan sem lehet törölni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145477) AndrewBlase válasza Diokhan (#145476) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Nem, üzenetenként kell törölni"

Na ez szívás akkor. :O

"Ha felül rá mész a névre, ott meg lehet nézni a megosztott médiát, de onnan sem lehet törölni"

Odáig eljutottam én is, hogy egyben látom a megosztott tartalmat, ezért bíztam benne, hogy valahogy lehet egyben is törölni. :W

Köszönöm!

Miért mindig én???

(#145478) ratobi válasza AndrewBlase (#145477) üzenetére


ratobi
senior tag

De akkor is csak magadnál tudod törölni.. Nem?

(#145479) Tökimanó válasza AndrewBlase (#145477) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Lehet rosszul értelmezem. A teljes beszélgetést akarod törölni, vagy csak részben? Mert ha teljesen akkor elég egyszerűen lehet törölni. Csak hosszan nyomod XY nevű embekével folytatott beszélgetést és előjönnek a lehetőségek, köztük a törlés. Ennyi. De természetesen csak magadnak tudod törölni.

[ Szerkesztve ]

(#145480) Bozek válasza ratobi (#145478) üzenetére


Bozek
nagyúr

Csak magadnál elvileg. Nekem van olyan beszélgetésem, amelyikből már amúgy eltűnt 1-2 kép és bár a megosztott média résznél ott van, megnyitni nem tudom. Legalábbis a hivatalos alkalmazással, másikkal megy.

(#145481) Diokhan válasza ratobi (#145478) üzenetére


Diokhan
addikt

Mindkét oldalon törölhető a kép, ha már csak magadnál tudod törölni, az azt jelenti, hogy a másik fél már törölte. A teljes beszélgetés csak saját oldalon törölhető.

(#145477) AndrewBlase Szivesen.

(#145480) Bozek ezt hogy érted, hogy a hivatalos alkalmazással nem megy, a "másikkal" meg megy?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145482) w.miki


w.miki
veterán

iGo klón offline navi létezik?
Here-t ajánlottam ismerősnek de nehezen boldogul vele, megszokta az igo-t, ami a régi telefonján volt.
Azt se tudom, annak még frissítik egyáltalán a térképeit?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#145483) crok válasza w.miki (#145482) üzenetére


crok
Topikgazda

Nemhogy nem frissítik nem is érhető el, vagy 10 éve a SzüliNapp volt az utolsó legál Magyaroszág térképet tartalmazó iGO, amit akkor le lehetett tölteni pár napig / hétig és azóta is csak annak érhető el aki anno letöltötte.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145485) Diokhan válasza crok (#145483) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem az megvan, szerettem is, de aztán jól megfeledkeztem róla.
Most waze-t használok, mindent tud, amire nekem szükségem van. Szerintem offline térkép is van benne, bár azt nem tudom pontosan. Elég ritkán veszem elő.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145486) kmarci25 válasza w.miki (#145482) üzenetére


kmarci25
veterán

Legjobb tanács, hogy szokja meg az újabbakat (Waze, Here, Sygic, akár Maps). Használja, kicsit dühöng, aztán megszokja. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145487) Diokhan válasza kmarci25 (#145486) üzenetére


Diokhan
addikt

Waze. Ingyenes, online forgalom infó, sok felhasználó, pontos és jól is néz ki :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145488) pube111


pube111
senior tag

De ha neki offline kell, akkor biztos van rá valami oka.

(#145489) Diokhan válasza pube111 (#145488) üzenetére


Diokhan
addikt

Waze-nek van offline funkciója.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145490) pube111


pube111
senior tag

Waze ban mi ez a navigációs hang előkészítése felirat? Fent pirossal, 92% on áll már napok óta. Adatok törlése, újratelep megvolt.

(#145491) kmarci25 válasza pube111 (#145488) üzenetére


kmarci25
veterán

Azért írtam hogy Here, Sygic. Mindenki megtalálja, ami neki jó. Waze csak úgy tud offline lenni, ha indulás előtt wifin végig görgeted az utat, azért ez nem offline. A waze-nak az online-ság, forgalmi infók a lényege.
A 92% egy bug most, ha Lotti-ra van állítva,, akkor jelenik meg.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#145492) Bozek válasza Diokhan (#145481) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezzel nekem simán ment. Még olyan beszélgetésbe is meg tudtam nézni a képeket teljes méretben és le tudtam menteni, ahol a másik fiók már megszűnt létezni. De olyannál is ment, ahol hiába tekertem fel a képig, ott már nem látszott a beszélgetésen belül, csak a megosztott képeknél volt ott.

(#145493) pube111 válasza kmarci25 (#145491) üzenetére


pube111
senior tag

Ok, értem, köszi. Csak ezért mondom, mert lehet oka arra, hogy offline kell neki. Pl drága roaming.

(#145494) Diokhan válasza Bozek (#145492) üzenetére


Diokhan
addikt

Vágom, ez érdekes. Nem kér facebook adatokat az aplikáció?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145495) Bozek válasza Diokhan (#145494) üzenetére


Bozek
nagyúr

De, be kell jelentkezni természetesen. A másik fiók ahhoz tartozott, akivel beszéltem.

(#145496) Diokhan válasza Bozek (#145495) üzenetére


Diokhan
addikt

Na azzal lenne nekem egy kis bajom, mert én nem szeretem megadni ilyen appoknak ezeket az adatokat.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145497) AndrewBlase válasza Tökimanó (#145479) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nem, nem a teljes beszélgetést akarom törölni. Csak a közben megosztott képeket/videókat, hogy ne foglaljon akkora helyet. Egyesével kicsit körülményes/hosszadalmas törölgetni. :O

Miért mindig én???

(#145498) Mcrazy válasza crok (#145483) üzenetére


Mcrazy
őstag

Azért a válasz előtt nem árt tájékozódni Igo Navigation Áprilisban frissült utoljára. Persze a kérdezőnek is csak be kellett volna a Play keresőbe írni a varázsszót. 😉

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#145499) crok válasza Mcrazy (#145498) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tom, nekem meg se nyitja a linked. Na megnezem mi lehet.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#145500) Somatom válasza Mcrazy (#145498) üzenetére


Somatom
veterán

A szoftver frissítése nem akkora kunszt. Több, mint 5 éve ugyanazt az IGO verziót használom (nem Androidon) és eszemben sincs lecserélni. A lényeg, hogy a térképállomány mikori.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.