Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137251) MikeWazowski válasza crok (#137246) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm a segítséget! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#137252) TurpiUrfi2 válasza pube111 (#137202) üzenetére


TurpiUrfi2
tag

Köszi... hát nem egyszerű.. de mégis milyen formátumot eszik meg a redmi? Milyen kiterjesztésben kell mentenem?

(#137253) kaciokos válasza TurpiUrfi2 (#137252) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt lehet, hogy inkább a telefon fórumjában kéne megkérdezned. Egyáltalán van a Redmi jegyzet appjában importálás funkció? Mert ha nincs, akkor semilyet.

Amúgy én a helyedben a válasz végére koncentrálnék, és a jegyzeteket inkább egy gyártó független app-ba menteném át (nálam ez txt file, azt bármelyik notepad alkalmazás tudja szerkeszteni, ráadásul még PC-ről is bele tudok nyúlni, ha rádugom a telefont), akár kézzel kopi-pészttel, ha nincs sok. Már csak azért is, mert pár év múlva megint telefont fogsz váltani, és akkor megint szívhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#137254) pube111 válasza TurpiUrfi2 (#137252) üzenetére


pube111
senior tag

Hát igazából én nem próbáltam, de itt írta Maave user a módszert.
Viszont van itt egy másik.
Az lqm fájlokat és a LQMConvert.jar fájlt tedd egy mappába. Egyszerűség kedvéért c:\teszt
Aztán nyiss egy parancssort.

cd C:\teszt
java -jar LQMConvert.jar

Ha jó a java a gépeden, akkor ez átírja az lqm fájlokat txt be.
A következő lépés is egy jó kérdés :)

[ Szerkesztve ]

(#137255) pube111 válasza crok (#137250) üzenetére


pube111
senior tag

Azt megtaláltam, de 100e-et nem ér az egész.

(#137256) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Vettem egy új telefont és letöltöttem erre is az acr hivásrögzitőt,a gondom az,hogy a neveket,telefonszámokat nrm irja ki,csak annyit,hogy ismrtetlen. A korábbi telomon kiirta.
Mi lehet a gond szerintetek?

(#137257) smithsys válasza Remekelek28 (#137256) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ha Pie van rajta akkor nem is fogja. Volt már itt szó róla, olvass vissza!

(#137258) Chris Kiki válasza smithsys (#137257) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó topikban teszem fel a kérdést, de hátha.
A telefonomon a kijelző feloldása után legfelül gyakran megjelenik egy szürke csík, benne egy promotion
felirattal. Hogyan lehet kideríteni, hogy ezt melyik program okozza, vagy hogyan lehet megszüntetni a jelenséget? Ritkán egy teljes képernyős reklám is bejön (Slot Machine), elég zavaró, pláne, hogy ennek még hangja is van.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137259) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan billentyűzetet, amelyikben csúsztatásos írásnál, buborékban láthatnám a szót amit éppen írok?

(#137260) crok válasza Chris Kiki (#137258) üzenetére


crok
Topikgazda

Volt-e bármi Play-en kívülről telepítve? Töröld.

Volt-e bármi a közelmúltban telepítve? Töröld.

Ez a "szürke csík" véletlen nem egy értesítés? Nem írod milyen telefon milyen ROM milyen rendszer de.. próbáld ki hogy ezt a "csíkot" hosszan nyomva tartod - akkor ha minden jól megy megjelenik pár plusz dolog, mint pl. egy fogaskerék ikon ami az értesítést megnyitó app tulajdonságaihoz vezet, akár törölhetnéd is azon melegében..

A reklám megjelenése után appváltóban megnézed melyik app volt utoljára aktív.

Play-ben három vonalas menü bal felső sarok > Alkalmazásaim > telepítettek > bal oldalon a rendezést állítsd ABC-ről utoljára használtra és lehet átnézni az első 4..5 appot.

Véééletlenül.. esetleg.. nem talál valamelyik AdDetect app valamit?

Google beállítások közt van olyan hogy új reklámazonosítót kérsz - kérj!
Akkor ha valami hülyeségre feliratkoztál akkor "megszűnik" a gond..

Chrome-ban vagy más böngészőben engedélyezted-e esetleg hogy weboldalak "frissítéseket" meg értesítéseket mutassanak? (Chrome -> Beállítások -> Weboldal beállítások -> minden oldal -> lehet nekiállni szétnézni és gyomlálni, meg még ahol az összes oldal menüpont van ott ez értesítések közt van-e olyan oldal ami enged értesítéseket és nem ismerős? Na, gyomlálni, gyomlálni, gyomlálni..)

Ha a teljes ablakos Slot Machine egy webview weboldal hívás akkor az nem lesz egyszerű, de legalább a fenti pár dolgot nézd meg.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137261) Mtomasz81 válasza Bozek (#137203) üzenetére


Mtomasz81
tag

Nincs, mert gyári visszállítást csináltam így most akartam telepíteni

(#137262) Mtomasz81 válasza Sungoo (#137200) üzenetére


Mtomasz81
tag

Köszi ezt meg is próbálom

(#137263) Chris Kiki válasza crok (#137260) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Miközben böngésztem a G beállításokat, ismételten felugrott ez az promotion ablak:

Ilyenkor bárhol érintem meg a képernyőt nincs reakció, csak a navigációs gombok működnek. A vissza gomb hatására az ablak leszalad a képernyő aljára és eltűnik.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137264) Chris Kiki válasza crok (#137260) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Nem telepítettem Playen kívül semmit, a rendszer gyakorlatilag friss. Nem lehet hosszan rákattintani az előző hozzászólásomban vázoltak miatt. Utoljára aktív appként a rendszer azt jelzi, amit magam indítottam el. Feltettem, futtattam az AppBrain Ad Detector és Addons detector programokat, nem jeleznek semmit. Chrome-ot nem használok.

A Google beállításokban én ilyenkor töröltetem / új egyéni ad azonosítót kérek hogy megszűnjön a "feliratkozás' ha kézzel nem tudod töröltetni

Ezt viszont nem tudom hol van.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137265) crok válasza Chris Kiki (#137263) üzenetére


crok
Topikgazda

Még mindig áll amiket írtam és kiegészíteném azzal, hogy nézd meg milyen appok szerepelnek a Speciális hozzáféréseknél azon appok listájában ami kaptak engedélyt, hogy megjelenhessenek más appok fellett (vagy valami hasonló, ilyen app pl. amúgy a Facebook Messenger a chatfejek miatt). Vissza gomb után feladatválasztó gomb? Milyen app az utolsó aktív? etc..etc..etc.. amiket még írtam.. Google Play utolsó aktív, ilyesmi. Böngészők..? Ott kell lennie valahol annak.

Ha nem tudod hogy hol vannak a telefonon a Google beállítások akkor a beállításokban menj végig módszeresen vagy nézd meg nincs-e a launcher-ben Google ikon. Ott lesz, a szolgáltatások első pontja szerintem minden rendszeren a Reklámok -> abban van a reset is (meg alul mutatja is ezt az azonosítót) és itt tudsz leiratkozni a személyre szabott reklámokról is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137266) Chris Kiki válasza crok (#137265) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ott lesz, a szolgáltatások első pontja szerintem minden rendszeren a Reklámok -> abban van a reset is (meg alul mutatja is ezt az azonosítót) és itt tudsz leiratkozni a személyre szabott reklámokról is.

Ilyet továbbra sem találok. Reklámok pontot sem.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137267) crok válasza Chris Kiki (#137266) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor vissza az alapokhoz.
Szóval milyen készülék, gyári ROM, custom ROM?
Beállításokban nézted-e hogy van Google menüpont?
Appok listájában van-e Google menöpont?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137268) Chris Kiki válasza crok (#137267) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

S10e gyári rom.
Persze, végig is néztem az összes beállítást. A biztonsági dolgaimat meg is erősítettem, mert évek óta nem volt foglalkozva velük.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137269) crok válasza Chris Kiki (#137268) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt kell keressed pl.
Settings > Apps > Menu button > Special access > Apps that can appear on top

Van ilyen menü azon a készüléken is:
16. a linken:
Settings > Google > Ads > Opt out of Ads Personalization / Reset advertisement ID

Videon mutatva ezt keresed.

Ez ugyan egy A50 de mindegy mert csak annyit akarok mutatni, hogy a gyári launcher asztalán van egy mappa Google néven, abban van a Google settings (bal alul, a Google Play ikon meleltt).

Ennél jobban nem tudom elbábozni.. A magyar menüpontokat meg nem tudom mik meg mire fordították, nem használok telefont magyarul de remélem egyértelmű, ha nem akkor GTranslate.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137270) pube111 válasza Chris Kiki (#137268) üzenetére


pube111
senior tag

Telepítsd ezt.
Indítsd el, bökj ide.
Ez az érzesítés előzmények. Keresd meg a zavaró értesítést, bökj rá és kiír róla sok infót.

(#137271) Chris Kiki válasza crok (#137269) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Oké megvan :D

Érdekes módon G-ből ezt a menüpontot lehet elérni. Csak így, hogy a beállításokban közvetlenül a G beállításokat kérem le, mert G fiókon keresztül ez a beállítás nem jelenik meg. Most reseteltem az ID-t (magyarul egyébként: Hirdetések-Hirdetési azonosító visszaállítása), kíváncsi leszek történik-e változás. Nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségedet. De ha jön vissza a Promotion ablak, lehet megjelenek még itt.

#137270 pube111
Feltettem. A listájában ez notification nem volt benne. Most figyel a háttérben. Meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137272) Chris Kiki válasza Chris Kiki (#137271) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Csak jön a promotion ablak. :((
Az Unnotification nem lát semmit.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137273) crok válasza Chris Kiki (#137272) üzenetére


crok
Topikgazda

Es megnezted mi volt az utolso aktiv app az app valtoban meg Google Playben?
Ja, es azert nem lat semmit mert ez akkor nem egy ertesites lesz.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137274) Chris Kiki válasza crok (#137273) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Az unnotification volt :DDD
Most kilőttem az összes taszkot. Várok, és ha feldobja újra megnézem mi jelenik meg.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137275) Chris Kiki válasza crok (#137273) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Na úgy tűnik a Chrome lesz a bűnös. Reggel megint ott volt a kedvenc promotion ablakom, és az egyetlen (magától elindult) taszkom a Chrome. Megnéztem a beállításait, a felugró ablakok és a reklámok tiltva voltak, a weboldalak közül gyomláltam az ismeretleneket. Meglátjuk.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137276) ollie válasza Chris Kiki (#137264) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi a telefon pontos típusa? Van pár olcsóbb kínai márka, ami alapból tartalmaz adware-t, vagy ha valami kínai webshopból vetted, lehet, hogy azok tettek rá ilyen romot.

Látom S10e. Úgy is jönnek ezek, hogy semmit sem telepítesz a készülékre (kvázi factory reset után)?

[ Szerkesztve ]

***

(#137277) crok válasza ollie (#137276) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem az olcsó kínai ROM miatti reklámot kizárhattuk már, nem? ( : Ja közben de.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137278) Chris Kiki válasza ollie (#137276) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Megmondom őszintén, most laktam be a készüléket, nem szívesen csinálnék egy factory resetet. Amikor semmi nem volt rajta, akkor nem csinálta. De ez egy elég rövid időszak volt.

Egyébként most is feldobta, a taszkváltóban a Chrome egy megnyitott weblappal együtt jelenik meg. Most úgy vagyok vele, ha nem tudom megszüntetni, akkor adb-vel megy a Chrome a levesbe.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137279) crok válasza Chris Kiki (#137278) üzenetére


crok
Topikgazda

Miért nem törlöd csak simán a Chrome összes adatát akkor a 'csába aztán kész?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137280) eclipse19 válasza crok (#137260) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nagyon jó összefoglaló.

Egy ilyen lassan bekerülhetne a topik összefoglalóba
"Hogyan keressük meg az ismeretlen reklámok forrását?"
címmel.
(Bár talán inkább az Android szakmaiba való, de itt is sokszor felmerül a téma)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137281) crok válasza eclipse19 (#137280) üzenetére


crok
Topikgazda

Lehet ebből is csinálok egy Logout bejegyzést mint a Magisk banki app 101..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137282) eclipse19 válasza Chris Kiki (#137278) üzenetére


eclipse19
senior tag

Elég letiltani, nem muszáj törölni.

Van még egy ötletem:

A Playben a telepített alkalmazásoknál fel kell, hogy legyen tüntetve, hogy melyik tartalmaz reklámot.

Ha ezek között van olyan, amelyiknél az app-ot futtatva nem jelenik meg reklám és az app felületén/beállításaiban sincs sehol látható reklám-csík vagy hasonló, ott lehet élni a gyanúperrel, hogy ő a bűnös.
Mert valamikor nyilván meg fogja jeleníteni a saját reklámját és, ha nem a saját felületén és/vagy olyankor amikor ő fut, akkor nyilván máskor és máshol.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137283) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

a firefox böngésző iszonyat lassú, nem tudom mi van vele. Egy chrome pillanatok alatt betölti azt amin a ff csak homokórázik sokáig. Van erre valami, vagy ez ilyen? Nem szívesen cserélném le a böngészőt.

Köszi!

free your mind

(#137284) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata, hogy mi fogyaszt több adatot?
Egy netrádió alkalmazás (aminek a hangját Bt-on viszek át egy fejegységre), vagy ha wi-fin osztom meg a netet (ugyanarra az androidos fejegységre), s ott hallgatom TuneIn-en a rádiót?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#137285) crok válasza eclipse19 (#137280) üzenetére


crok
Topikgazda

Összedobtam. Ha van még ötlet várom szivesen alá - beleszerkesztjük azt is.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137286) ollie válasza Chris Kiki (#137278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valamelyik telepített app eszi be magát a chrome -ba. Nem az a megoldás, hogy a chrome-ot törlöd (azt amúgy adb nélkül is meg tudod tenni), mert akkor az Android System Webview-vel fogja ezt csinálni, amit ha ugyancsak kiirtasz, jópár app nem fog működni.

***

(#137287) junior11 válasza Jazz (#137283) üzenetére


junior11
veterán

A Firefox lassabb androidon, mint a chromium alapú böngészők. Esetleg próbáld ki az új Firefox preview verziót, ez lesz az új böngészőjük, bár még messze nincs kész. Geckoview motor, gyorsabb, de még sok a munka vele és jópár dolog hiányzik belőle.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137288) zhata válasza Jazz (#137283) üzenetére


zhata
senior tag

A Viát próbáltad már?

(#137289) crok válasza Jazz (#137283) üzenetére


crok
Topikgazda

Pontosan, Via Browser // OH Web Browser - csak ajánlani tudom mindkettőt (ha nem kell felhőszinkronizáció).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137290) eclipse19 válasza HoTaZo (#137284) üzenetére


eclipse19
senior tag

Meg kell nézni az adás bitrátáját.
Amelyik magasabb az fogyaszt többet, mindegy mivel töltöd le.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137291) Jazz válasza crok (#137289) üzenetére


Jazz
veterán

...és (#137288) zhata:

még nem próbáltam. Ami fontos hogy tudjon teljes képernyős módot, előre-vissza nyíl legyen, külön stop és frissítés gombbal. Asztali webhely kérést belehessen kapcsolni ami mindig és mindenkor érvényes lesz mindig, hogy ne kelljen állandóan kérni. Ublock kieg fusson rajta.

free your mind

(#137292) Chris Kiki válasza ollie (#137286) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Oké, csak baromi idegesítő, hogy nem lehet kiszűrni egy applikációt, amelyik gyakorlatilag teljesen tönkreteszi az "Android élményt". Egyszerűen nem hiszem el, hogy nincsen rá semmilyen módszer, csak ha legyalulom a rendszert. Majd kezdjem el egyenként visszarakni/beállítgatni az appokat és figyeljek mikor tűnik fel újra. Ez végül is csak hetek kérdése.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137293) crok válasza Chris Kiki (#137292) üzenetére


crok
Topikgazda

Nézd.. szívás.. de biztos hogy közöd volt hozzá hogy felkerült.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137294) junior11 válasza Jazz (#137291) üzenetére


junior11
veterán

Kiwi browser is támogatja a Chrome bővítményeket állítólag. Amúgy beépített reklámblokkolót használ még az Opera és a Brave is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137295) Chris Kiki válasza crok (#137293) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Rendben, de mivel? A Playről van minden. Még a launcher lehet gyanús, mert az a témákat nem a Playről szedi le.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137296) crok válasza Chris Kiki (#137295) üzenetére


crok
Topikgazda

De mint mondtuk lehet egy olyan weboldal is amire "feliratkoztál".. ahhoz aztán nem kell Play.. de te kellettél.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137297) Chris Kiki válasza crok (#137296) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Semmilyen weboldalra nem iratkoztam fel. De ha mondjuk még is, akkor azt nem lehet kiírtani? Örökre megmarad?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#137298) crok válasza Chris Kiki (#137297) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, erre van az új reklám ID kérés meg az összes feliratkozásról opt-out.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137299) kaciokos válasza Chris Kiki (#137297) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezt már megnézted?

"Ezt kell keressed pl.
Settings > Apps > Menu button > Special access > Apps that can appear on top"

Mert ha más appok felett is megjelenik, akkor ebben a nem túl tág listában benne kell lennie.

(#137300) Chris Kiki válasza crok (#137298) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ezek megvoltak, de mégsem változott semmi.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.