Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137051) jemy válasza crok (#137050) üzenetére


jemy
tag

köszi, redmi note 4x 7.0.

(#137052) crok válasza jemy (#137051) üzenetére


crok
Topikgazda

Akkor meg nem valtottal ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137053) jemy válasza crok (#137052) üzenetére


jemy
tag

már úton az útód, de marad továbbra is. 😉

[ Szerkesztve ]

(#137054) junior11


junior11
veterán

Egy kicsit off, bár részben ide is tartozik, ti 2FA esetében mit részesítitek előnyben? Ahol csak lehet, nálam is be van kapcsolva - pl. Google authenticator kódjait adom meg vagy jön SMS-ben kód. Viszont az utóbbi időben egyre több cikk jelenik meg, hogy az 2FA esetén az sms kódot már nem nagyon ajánlják, ugyanis meg lehet őket szerezni, jobb módszer vmilyen authenticator alkalmazás. Hardveres kulcsom nincs.

Sok oldal esetén már nem lehet alternatív e-mailt megadni ilyen célra, viszont az igaz, hogy pl. ki lehet nyomtatni a tartalék kódokat végszükség esetére. Ti használjátok az sms kódokat ilyen esetben vagy tényleg tanácsos kikapcsolni és hagyjam csak az authenticator által generált kódokat + esetleg írjam le a tartalékot mellé? Mit gondoltok? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137055) kiraly.andra válasza junior11 (#137054) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Authy plusz offline kódok a biztonság kedvéért. SMS csak akkor, ha nincs más.

:a:

(#137056) junior11 válasza kiraly.andra (#137055) üzenetére


junior11
veterán

Akkor ezek szerint nálad az oldalakon az sms alapú hitelesítés lehetősége ki van kapcsolva?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#137057) Zeki


Zeki
nagyúr

Az ACR minden rögzített híváshoz ismeretlen számot ír. Mi lehet az oka?

(#137058) Somatom válasza Zeki (#137057) üzenetére


Somatom
veterán

Az, hogy a Google megtiltotta neki, hogy hozzáférjen a névjegyekhez.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137059) pube111 válasza Zeki (#137057) üzenetére


pube111
senior tag

Acr unchained az apkmirror ról.
link

(#137060) rushty


rushty
senior tag

Tárhely monitoring alkalmazást tudtok ajánlani?

Képeken kívül nem jön ki a matek mi miatt csökken kínosan a szabad hely.

(#137061) ratobi válasza pube111 (#137059) üzenetére


ratobi
senior tag

Ez működik nálad?

(#137062) sayCet válasza rushty (#137060) üzenetére


sayCet
aktív tag

DiskUsage

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#137063) rushty válasza sayCet (#137062) üzenetére


rushty
senior tag

Felrakom mielőtt... arra se marad

[ Szerkesztve ]

(#137064) Zeki válasza Somatom (#137058) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell névjegy, simán hív valaki , számát kiírja, de a mentésnél már az sincs meg. Minden szám nélküli.

(#137065) pube111 válasza ratobi (#137061) üzenetére


pube111
senior tag

Igen. 32.5 unchained et használom, és írja a neveket a felvételeknél. Ugyan ezt próbáltam egy samu j4 en, ott már nem működött. A verziók közt is van különbség.

(#137066) DrBubo77 válasza pube111 (#137065) üzenetére


DrBubo77
addikt

A J4-en nem Pie van véletlenül?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#137067) rushty válasza DrBubo77 (#137066) üzenetére


rushty
senior tag

J5 most kapja. (J4-ről, hogy létezik egyáltalán én most hallottam először.)

[ Szerkesztve ]

(#137068) pube111 válasza DrBubo77 (#137066) üzenetére


pube111
senior tag

Igen, azon pie van. Nekem 8.1 en működik.

(#137069) pube111


pube111
senior tag

Hogy lehet azt megoldani, hogy bizonyos dátum után készült képek feltöltödjenek a google fotók egy bizonyos albumba?

(#137070) DrBubo77 válasza pube111 (#137068) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Pie már nem engedi a hozzáférést. Ezért sokan nem is telepítik a Pie frissítést a telefonjukra. :((

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#137071) pube111 válasza pube111 (#137069) üzenetére


pube111
senior tag

Az is jó lenne, ha egy mappa tartalma menne fel a google fotok egy bizonyos albumába.

(#137072) user112


user112
senior tag

Sziasztok!
Hogyan lehet eltűntetni a vendég felhasználót a zárolási képernyőről. Esetleg végleg törölni? Pie

(#137073) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Felraktam AOSiP romot , hol tudom a felugró Android setup varázslót kikapcsolni? Indítás óta csesztet , elkezdtem a varázslón végig menni , de a " fogja munkára a guglit" ablaknál nem lép tovább , sem a "kihagy" sem a "tovább" fülre klikkelve ... :W

(#137074) crok válasza WhiteWalker (#137073) üzenetére


crok
Topikgazda

Szerintem jobb helyen lenne ez az Android szakmaiban, mégjobb helyen lenne a telefon saját topikjában (ha tudnánk milyen telefon..) de Google varázsló amúgy csak .*GApps mellett van így szerintem még csak nem is biztos, hogy ROM probléma ez.. és remélhetőleg clean ROM & .*GApps install volt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137075) WhiteWalker válasza crok (#137074) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , közbe az appok közül letiltottam a android setup wizardot.

[ Szerkesztve ]

(#137076) kalasz válasza DrBubo77 (#137070) üzenetére


kalasz
tag

Hali!
Nekem 9-es droidon 9.01 EMUI-n gond nelkul mukodik. A telo HuaweiMate20Lite.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#137077) 1egaly


1egaly
aktív tag

Pár hete bekapcsoláskor, naponta párszor ezt az ablakot kapom: [kép]

Jó pár alkalmazást már töröltem,de nem jövök rá melyik az amelyik gondolom pénzt akar(még).

Esetleg vki járt már így,és tudna segíteni,hogy melyik appot töröljem...
Kösz a választ!

[ Szerkesztve ]

(#137078) kaciokos válasza 1egaly (#137077) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez nekem inkább egy feladatok nyilvántartására alkalmas alkalmazás példa task-jának tűnik, nem használsz véletlen ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

(#137079) Zeki válasza 1egaly (#137077) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kínai szutyok?
No root firewall a playről. Egyesével lehet az alkalmazásokat engedélyezni.

(#137080) crok válasza 1egaly (#137077) üzenetére


crok
Topikgazda

Angolul és kínaiul is azt írja hogy

Angol: Task Demo - Drink Time
Kínai angolra: Time is up, it’s time to drink

Nincs valami ilyen appod fent?
Vagy ahogy írták, egy (kínai?) automatizáló amiben ez a "demo"?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137081) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Otp smartbank alkalmazással régebben (nem túl régen) tudtam úgy utalni, hogy nem kellett hozzá sms csak kód vagy ujjlenyomat az utalás indításakor. Ezen változtattak? Csak mert most is ujjlenyomattal lépek be az alkalmazásba de utalásnál mindig sms-ben kapott kódot kell használni ami kényelmetlen. Vagy biztonsági okokból változtattak rajta?

(#137082) Figur10 válasza Imi1981 (#137081) üzenetére


Figur10
tag

Szia!
Az appot gondolom újra telepítheted, ilyenkor a Smart beállításokban 24 óra múlva lehet bekapcsolni a "Regisztráció aktiválása"menü pontot , utána nem küld sms.
Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#137083) kalanchoe válasza Somatom (#136939) üzenetére


kalanchoe
senior tag

:R

(#137084) darvinya


darvinya
titán

Ilyennel sem találkoztam még.
Képernyőmentés készítenék, de az nem engedi. :F
Azt hogy.?
Oké, hogy banki app, de saját magamnak sem készíthetek, amiről tudom, hogy semmilyen olyan adat nincs rajta, amit más ne tudna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137085) crok válasza darvinya (#137084) üzenetére


crok
Topikgazda

Programozásilag megoldható - úgy döntöttek hogy beteszik.
Van értelme: a Google Assistant-ot pl. be lehet állítani úgy, hogy mikor utasítod akkor a képernyődről csinál képet és azt is felhasználja pl. kereséshez.. namost ezt pl. nagyon nem találnám jó dolognak.. elég ingoványos.
Van olyan böngésző amiben ez pl. kapcsolható funkció.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137086) Fall-N válasza crok (#137085) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen például az OH browserben is be lehet kapcsolni. Banki alkalmazásnál is jogosnak tartom.

(#137087) crok válasza Fall-N (#137086) üzenetére


crok
Topikgazda

Pont az OH-ra gondoltam - szeretem azt a böngészőt.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137088) Imi1981 válasza Figur10 (#137082) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! De az be van kapcsolva. Akkor nem értem.

(#137089) Imi1981 válasza Figur10 (#137082) üzenetére


Imi1981
veterán

Újra telepítem hátha jó lesz. Kösz mégegyszer!

(#137090) darvinya válasza crok (#137085) üzenetére


darvinya
titán

De mi baj van a számlaszámban és összegben?
Más adat nincs, na mind1.

Erről a böngészőről lenne szó? [link]
Ha igen, akkor miért kell fizetni?
Miért válaszol magyarul SriLankai?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137092) crok válasza darvinya (#137090) üzenetére


crok
Topikgazda

Ha bele akarsz kötni az élő fába akkor úgyis bele fogsz :D
A bank meg a kellemetlenségektől próbálja magát megkímélni.

Ez az az app, igen, és nem kell érte fizetni, prémium dolgokért lehet ha akarod.
Itt a honlapja, benne van a Google Play-ben is, ott a FAQ csak bele kell olvasni:
"What I get when buy / upgrade full version?

All current & upcoming premium features will be unlocked permanently. This is ONE TIME payment. NOT subscription or recurring payment.

What are premium features?

Ad blocker, themes, secure screen, private mode password protection, overview mode, etc. Premium features may vary time to time. Whatever, if you upgraded to full version, all current & upcoming premium features will be unlocked permanently."

7 napig minden ilyen premium feature megy aztán nem. Nekem 500HUF-ot megért, a srác nagyon segítőkész mikor jelentettem neki hibát. Ennyi.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137093) goom


goom
senior tag

Sziasztok, segítséget kérek. Telefont cseréltem, és most nem jól működik az AquaMail. Már évekkel ezelőtt megvettem, és az előző készülékemen szépen tette is a dolgát. Most viszont ha Gmail-címemre levelet kapok, akkor a GMail alkalmazás jeleníti meg, hiába állítottam be alapértelmezettnek az Aqua-t.
Egyébként abban is megjelenik, ha megnézem - de az értesítést a GMail adja, és az is ugrik fel.
Az AquaMail-ben az outlook.com-os címemet is felvettem. Az kifogástalan (de az is igaz, hogy nincs fenn más hozzá).

Tudjátok-e a megoldást?

(#137094) pube111 válasza goom (#137093) üzenetére


pube111
senior tag

Beállítások, alkalmazások, gmail, ott van minden.
Kényszerleállítás, adatok törlése, kikapcsolás, értesítések letíltása, alapértelmezések eltávolítása.

(#137095) darvinya válasza crok (#137092) üzenetére


darvinya
titán

Mind ezt meg van Opera-ban, ja csak 3 téma van.

S.Holmes

PayPal app-ban simán készítek képernyőmentést.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#137096) crok válasza darvinya (#137095) üzenetére


crok
Topikgazda

Kiváló - akkor mindenki megtalálja amit használni szeretne ( :

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#137097) Bozek válasza darvinya (#137084) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem az OTP SmartBank például simán engedi a képernyőfotót.

(#137098) szabi__memo válasza Bozek (#137097) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És gondolom az előzőleg használt alkalmazások listájában is látszik minden adatod:)

(#137100) Aurig@ válasza Bozek (#137097) üzenetére


Aurig@
őstag

+1
SmartBank-ról simán lehet képernyőképet készíteni.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.