Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#136951) Pikkolo^^ válasza st6969 (#136941) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Copy Contacts alkalmazás erre tökéletes. Csúnya, de hatékony és egyszerű kezelni.

(#136952) Somatom válasza Pikkolo^^ (#136950) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ehhez olyan helyre kell nyúlni, ami root jogosultságot igényel. Gondolom, azon a telón ez gyári alkalmazás volt, nem Te telepítetted.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136953) Pikkolo^^ válasza Somatom (#136952) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A beállításoknál volt, szervesen a rendszer része.

(#136954) st6969 válasza Pikkolo^^ (#136951) üzenetére


st6969
őstag

Külső app eszembe se jutott, pedig evidens, köszi. Ki fogom próbálni :R

(#136955) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

Üdv!
Tud valaki olyan appot ami olyasmi mint az a bolti játék ami a játék kérdéseire
adott igen/nem válaszok megadásával kitalálja mire gondoltunk?

[ Szerkesztve ]

(#136956) beers


beers
addikt

Android pie rendszeren lehetséges az alsó vezérlő gombok funkcióit átállítani, alapból a baloldali a vissza....

M&N

(#136957) eclipse19 válasza beers (#136956) üzenetére


eclipse19
senior tag

Gyári alaprendszeren nem.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136958) kaciokos válasza beers (#136956) üzenetére


kaciokos
őstag

Telefonfüggő, pontosabban ROM függő. Ha találsz ilyet a beállításokban, akkor lehet, ha nem, akkor nem.

(#136959) eclipse19 válasza beers (#136956) üzenetére


eclipse19
senior tag

Meg lehet próbálkozni a Custom Navigation Bar-ral.

Ezzel fel lehet cserélni a sorrendet és egyéb dolgokat is tud.
Root vagy ADB-n megadott jog kell hozzá.

Nekem Mi A2-n jól működik.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136960) macilacus


macilacus
senior tag

Most ingyenes ez a hívásrögzítő, akinek Pie van megnézné, hogy hogy működik rajta :D

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#136961) ratobi válasza macilacus (#136960) üzenetére


ratobi
senior tag

MIUI nem kompatibilis...

(#136962) beers válasza ratobi (#136961) üzenetére


beers
addikt

miui-ban alapból is van rögzítő!

M&N

(#136963) kalanchoe válasza macilacus (#136960) üzenetére


kalanchoe
senior tag


Pie alatt ezt írja.

(#136964) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Nem tudom hogy ez jó hely-e ahova írok, de majd szóltok ha nem.

Egyismerősöm kisfia letöltött egy játékot telefonra, ami próba verziós volt. Azt viszont nem figyelte (vagy nem értette), de amikor lejárt a próba időszak a játék automatikusan előfizetett egy évre (bár sztem ennyire automatikus nem lehet - szerintem - , hanem meg is kellett nyomjon egy OK-t!).

Lényeg, hogy 15 nap van a visszatérítésre, de ennek a formája teljesen homályos. A play profilon belül van egy opció a korábbi előfizetéseknél, hogy visszatérítés kérése, de ott rögtön kapnak vissza egy üzenetet, hogy nincs módjuk visszafizetni a rendelést! Akkor most mi van? Vagy akkor lehet ezt ha letörlik a telefonról a játékot és csak utána? Van egyáltalán valahol kontakt a Google play team-hez? Mert én keresgéltem, de semerre nem találtam.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#136965) ollie válasza wolfman (#136964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A programon/játékon belüli fizetéseket nem tudja visszaadni a google, mert ott a program készítője/forgalmazója a szerződött a felhasználóval. Vagyis annak kell írni, aki készítette a játékot.

***

(#136966) ratobi válasza beers (#136962) üzenetére


ratobi
senior tag

Tudom, hogy van, Csak kipróbáltam a kérésre...

(#136967) repvez


repvez
addikt

Tudja valaki, hogy az androidra letölthető opera böngésző miért nem játsza le a videokat?
Legalább is az m4 oldalán probálátam a csatornákat nézni, de az oldalt betölti, de a video helyett csak a fekete keret van.
A másik problémám, hogy hgy tudnám külföldröl nézni az m4sport adásait ?Mert most nem engedik, az operát csak azért használná, mert abban gyárilag van VPN, de valamiért nem müködik.
Esetleg más alternativ módszer amivel megoldható lenne a dolog?
Esetleg windows alatt ?

vagy olyan streamer oldal , ahol az f1es közvetitést jó minöségben reklámok nélkül esetleg angolul lehetne nézni ?

(#136968) macilacus válasza kalanchoe (#136963) üzenetére


macilacus
senior tag

Köszönöm a próbát

(#136961) ratobi
neked is

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#136969) darvinya válasza repvez (#136967) üzenetére


darvinya
titán

Ezért nem működik Opera alatt, ha VPN-t használsz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136970) repvez válasza darvinya (#136969) üzenetére


repvez
addikt

erre rájöttem magamtól is, a kérdés arra irányult, hogy mit tudok tenni annak érdekében, hogy mégis tudjam nézni az adást külföldről is .

(#136971) bul07


bul07
nagyúr

9-es android

Hol tudom azt beállítani hogy hívás után ne a tárcsázóba lépjen vissza hanem a fő képernyőre?

Nagyon idegesítő hogy nyomkodhatom a gombokat hogy kilépjek a tárcsázóból hívás után, az esetek 99%-ba nem kezdek új hívást hívás befejezés után

Vagy jó lenne nekem egy külön alkalmazás is ami megcsinálja ezt
Amiket eddig találtam nem működtek megfelelően

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136972) zeon.hu válasza bul07 (#136971) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Automatizáló, bármelyik:
Esemény: hívás vége
Művelet: home mutatása:

#?*@&!

(#136973) kalanchoe válasza zeon.hu (#136972) üzenetére


kalanchoe
senior tag

A70-en Bixby Routines-szal is meg lehet csinálni szerintem.

(#136974) bul07 válasza zeon.hu (#136972) üzenetére


bul07
nagyúr

És ezeket hol találom, Beállításokba vagy külön alkalmazás?

(#136973) kalanchoe
Most hogy írtad ránéztem de nem jöttem rá hogy lehetne ezt belőni ott

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136975) 4Grider válasza repvez (#136970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Magyarországi vpn-t kell használni.

(#136976) kalanchoe válasza bul07 (#136974) üzenetére


kalanchoe
senior tag

automatizáló külön app. ingyenes pl. 5 makroig a MacroDroid, van fizetős verziója. Tasker csak fizetős, de ha jól tudom van pár napos trial verziója. Routinesben meglestem, de végül nem találtam rá olyan funkciót ami erre jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#136977) zeon.hu válasza bul07 (#136974) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Összefoglalóban ott a Macrodroid link is.
Így néz ki egyszerűen:

#?*@&!

(#136978) bul07


bul07
nagyúr

Köszönöm mindenkinek sikerült

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#136979) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Lehet, balga kérdés, de tudom-e használni az HBO GO-t mobilon, ha az otthoni előfizetéssel jelenkezek be (Telekom), de más szolgáltató kártyája van a telóban?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136980) kalanchoe válasza HoTaZo (#136979) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Semmi akadálya. :N

(#136981) repvez válasza 4Grider (#136975) üzenetére


repvez
addikt

igen de ezt hogy tudom beállitani neki, az operában nincs erre opcio, csak anyni van, hogy VPN ki vagy bekapcsolva.
A PC-n win alatt a HOLA VPN-t be tudom állitani magyarországra, de kb 1 perc után ugyan ugy lekapcsolja az adást mint ha nem is használnám.

Nem sürün nézek TV-t de amikor akarok akkor szeretném megnézni azt magyarul, hireket vagy eseményeket.

(#136982) eclipse19 válasza repvez (#136981) üzenetére


eclipse19
senior tag

Az Operában a VPN beállításokon belül lehet helyet választani, de nem tetszőlegesen.
Az M1 saját híradóit és saját hírműsorait egyébként lehet nézni külföldön is.

A sportközvetítések egy jelentős része (pl. F1) úgymond régió vagy ország korlátos.
A TV csatorna (pl. M4), aki közvetíteni akarja az F1-et vagy más hasonló eseményt, ezért fizet az adott esemény közvetítési jogait birtokló szervezetnek/cégnek.
Az M4 nyilván csak Magyarországra (esetleg, de inkább nem, a környező magyarok lakta területre) veszi meg a közvetítési jogokat, tehát csak oda közvetítheti az eseményt, ahova jogosult.
Az interneten keresztül is!
Ha ezt úgy t eszi, hogy ez egyszerűen megkerülhető és ezzel lebukik, akkor legközelebb majd nem kapja a közvetítési jogot, esetleg még büntetést is kell fizetnie a jog-tulajdonosnak.
Valószínűleg az IP címen kívül mást is vizsgál ennek érdekében, ezért nem működik magyarországi VPN szerverrel sem.
Esetleg az ingyenes VPN szolgáltató úgy gondolja, hogy a rendelkezésére álló korlátozott sávszélességet és forgalom kvótát nem HD videó streaming-re fecséreli el, mert így kb. század annyi felhasználót tudna csak kiszolgálni, mint ha email-re és web böngészésre biztosít lehetőséget.
Keress valami olyan csatornát, aminek ott van közvetítési joga az adott eseményre, ahol tartózkodsz és akkor feltehetően az interneten is fogod tudni nézni a közvetítését.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136983) Somatom válasza eclipse19 (#136982) üzenetére


Somatom
veterán

Ez nem teljesen igaz. Az otthon fizetett ilyen jellegű szolgáltatás az egész EU területén használható. Én is legálisan nézhetném itt, németben az M4 Sporton az F1 futamot .... ha lenne hozzá Telenoros sávszélességem. :W

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136984) repvez válasza Somatom (#136983) üzenetére


repvez
addikt

Én T comos vagyok, és én is németbe nézném az F1-et. De németül nem tudok csak angolul, de az angol adó ugyan ugy blokkalva van mint a magyar igy ha már trükközni kell akkor inkább Magyarul nézném.

25 Mbit van nálam is sajnos.

(#136985) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!

Van lehetőség a Nova-ban a képen látható betűtípust használni?
Ha nem, akkor hol van rá lehetőség betűtípust módosítani? Lehet módosítani egyáltalán? Esetleg Android verzió függő?
Jelenleg Oreo 8.1 van (még Mi A1).
Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#136986) eclipse19 válasza Somatom (#136983) üzenetére


eclipse19
senior tag

"Az otthon fizetett ilyen jellegű szolgáltatás az egész EU területén használható."

Nem egészen értem, hogy itt mire gondolsz.
Ha a mobilinternet előfizetésre, akkor az csak az adatkeretre vonatkozik és nem hiszem, hogy érinti a közvetítés tartalmára vonatkozó földrajzi korlátot.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#136987) darvinya válasza repvez (#136981) üzenetére


darvinya
titán

Opera Adattömörítés, VPN, mind külföldi szervert hív meg, így azon keresztül még Mo.-n sem engedi a nézést. (Pl: képernyőképem is mutatja, mert Bp vagyok)

És Somatom

Átálltak új fajta régió beazonosításra, így az összes Tv stream készülék adatból veszi a hely beazonosítást és jön a korlátozás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#136988) Somatom válasza repvez (#136984) üzenetére


Somatom
veterán

Annak mennie kell. Nekem van MyTV előfizetésem, de úgy emlékszem, hogy az M4 Sport ingyenes. Ha Androidon használnád, akkor tudok neked küldeni egy régebbi MyTV appot, amin még 1080 -ban jön az M4Sport. Újabbat bárki tud neked linkelni, de abban 720 -ra van korlátozva. Én csak Androidot használok, mással nincs tapasztalatom. De, kérdezz rá a Telenor topikban, hogy milyen egyéb lehetőségek vannak még! Azt tudom (mert használom), hogy Kodi alá is van MyTV beépülő. Tehát, amin Kodi fut, azon lehet nézni az M4 Sportot. Erről a Kodi kiegészítők topikban érdeklődj! A lényeg az, hogy a régiós regisztrációhoz lehet, hogy kell majd némi segítség itthonról, de maga az adás Németországban is legálisan nézhető.

Darvinya:
Annak csak a regisztrációnál van jelentősége, a stream -nek az egész EU -ban mennie kell és megy is. Mivel a Telenor roaming haldoklik, ezért most a német SIM -es, céges tabról adok hotspotot a saját tabomnak és úgy nézem a MyTV -t. Tehát, teljesen német hálóról és símán müxik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136989) ollie válasza Aurig@ (#136985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze a launchernek a fontkészlethez. Ha van gyárilag az android beállításában változtatási lehetőség, akkor ott tudod változtatni.

***

(#136990) Mr Dini válasza Somatom (#136988) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Bocs, hogy belevau, de a kolléga T-Com előfizetést említett, ami tippem szerint TVGO-val jár. Ők sajnos a Telenorral ellentétben nagyon keményen szabályozzák, hogy honnan lehet nézni a streamet. Én is gyakran fordultam meg az utóbbi időben Bécsben, direkt le is teszteltem, a TVGO nem megy kinti IP-ről. Pedig előfizetéssel rendelkezem.

Ennek ellenére a Telenor féle MyTV sokkal megengedőbb, ahogy írod is. Az app segítségével bármely EU-s országból lehet nézni, míg a Kodi addon segítségével bárhonnan, bármit.

M4 Sport csatornát pedig tartalmaz a MyTV ingyenes csomagja is.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#136991) Somatom válasza Mr Dini (#136990) üzenetére


Somatom
veterán

A mobil előfizetés nincs közvetlen összefüggésben a TV szolgáltatóval. A TVGO sokmindenért nyavajog. Külső megjelenítő nem támogatott, rootolt eszközön nem fut, stb. De, speciel az EU -s használatért nem nyavajoghat, mert ez EU -s jogszabály. Van TVGO is a tabomon (pedig, nincs Telekomos mobil előfizetés a nevemen). Az előbb kipróbáltam, az is csont nélkül megy úgy is, hogy a német SIM -es tabról adok neki hotspotot. Márpedig úgy semmi köze Magyar IP -hez.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136992) HoTaZo válasza kalanchoe (#136980) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#136993) Mr Dini válasza Somatom (#136991) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nekem otthoni IPTV előfizetésem van, amihez hozzájárul az, hogy díjmentesen tudom TVGO-n keresztül is nézni a csomaghoz tartozó adást egyidőben három eszközről. A logikus az lenne, hogy akkor ez megy Bécsből is, de nem. Csak az M1, Duna jön be, a többi nem. Baja van a bécsi IP-vel.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#136994) Somatom válasza Mr Dini (#136993) üzenetére


Somatom
veterán

Az alap ugyanez. Nagynénémnek van otthon Telekomos IPTV -je, az ő kódját használom. Nálam símán megy minden adó külföldi IP -vel. Sztem reklamáld meg, mert az otthoni előfizetés EU -s használatát nem tilthatják. Ha jól emlékszem, akkor tavaly február óta. Még a PH -n is volt róla cikk.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136995) zeon.hu válasza Somatom (#136991) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerencsére a Magisk meg tudja oldani a root gondot.

#?*@&!

(#136996) G.I.JOE válasza arnyekxxx (#136955) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Szia!

Ugyan csak emberekkel, de az Akinator ilyesmi!

(#136997) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami tárhely kezelő app , mert a MIUI az egy fabatkát sem ér.

(#136998) Somatom válasza zeon.hu (#136995) üzenetére


Somatom
veterán

Az a kisebb probléma. Nem lehet felbontást (sávszélességet) változtatni, nem castolható, nem rakható ki HDMI -n, stb., stb. Ingyen használhatom, de inkább fizetek a Telenornak a MyTV -ért. Érdekes, hogy az nem rinyál semmiért.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#136999) arnyekxxx válasza G.I.JOE (#136996) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Kösz, ez jó lenne ha tudna magyarul, az 5éves jányom angolbol még nem perfekt.

(#137000) hito


hito
nagyúr

Ehhez keresek appot. Esetleg ismer valaki ilyesmit?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.